Czyszczenie po pożarze
Piekary Śląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Piekary Śląskie – sprzątanie, usuwanie szkód, ozonowanie

Usługi restytucji mienia po pożarach, jakie świadczy firma sprzątająca po pożarze w Piekarach Śląskich, mają zakres kompleksowy. Kastelnik wyróżnia się na tle innych firm usuwających szkody po pożarach przede wszystkim dostępem do innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz najwyższej jakości koncentratów i płynów do mycia ścian po pożarze. To pozwala na osiąganie najlepszych efektów ze sprzątania po pożarach w domu, piwnicy czy też hali magazynowej.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Przedsiębiorstwo, które działa na rynku od 2013 roku, likwiduje szkody po pożarowe szybko, sprawnie oraz bez żadnych opóźnień czasowych. W naszej firmie zawsze możesz liczyć na pełen zakres usług i profesjonalną obsługę. Usuwanie sadzy z sufitów oraz czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem Piekary Śląskie, to działania, których nie można pominąć. Co istotne, likwidacja substancji smolistych wymaga zastosowania sprawdzonych metod, a takie ma w swoim zakresie firma sprzątająca Kastelnik. Technicy, którzy są specjalistami w tej firmie, to osoby, które nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe.

Strażak w akcji gaśniczej

Strażak usuwający przeszkody w trakcie akcji gaśniczej.

Czyszczenie po pożarach Piekary Śląskie- suchy lód technologią XXI wieku

Mówi się, że o naszej jakości słychać było nie tylko na Śląsku, ale również w innych regionach kraju. Dzięki naszym usługą sprzątania po pożarach, kompleksowe  czyszczenie mieszkania po pożarze w Piekarach Śląskich zawsze przebiega szybko, sprawnie i przede wszystkim w sposób bardzo dokładny. Nie bez znaczenia jest tu dostęp do nowoczesnej metody oczyszczania ścian z sadzy za pomocą suchego lodu. Innowacyjne maszyny do usuwania sadzy z nadpalonej powierzchni (Cold Jet Aero 40), generują dużą energię kinetyczną, w momencie uderzenia suchego lodu w sadzę na ścianie. Dzięki temu jest ona usuwana w bezpieczny dla środowiska naturalnego sposób, nie generując przy tym odpadów wtórnych.

Czyszczenie po pożarze Piekary Śląskie

Usługi dostępne w nowoczesnej firmie sprzątającej po pożarach na Śląsk

Firma sprzątająca Kastelnik jest w stanie zaproponować najlepszy zakres usług i pełną dekontaminację po pożarze, gwarantującą doprowadzenie mieszkania do stanu sprzed pożaru, bez zbędnych problemów w czasie kilku dni od otrzymania zgłoszenia. Pozostawiając spaloną piwnicę po pożarze, w rękach profesjonalistów możesz mieć pewność, że zostanie ona przywrócone do stanu używalności w mgnieniu oka. Jego ponowne użytkowanie będzie jak najbardziej możliwe, tuż po przeprowadzonym remoncie.

Jak wygląda sprzątanie pomieszczeń po pożarze w Piekarach Śląskich?

Usuwanie szkód po pożarze musi odbywać się w całkowicie profesjonalny sposób. Dlaczego? Ponieważ tylko wtedy uda się osiągnąć najlepsze efekty z możliwych, zadbać o mieszkanie, które przeszło tak ogromną tragedię, jaką jest pożar. Skala zniszczeń różni się w zależności od konkretnego obiektu, dlatego sprzątanie po pożarze zawsze wykonywane jest w sposób indywidualny, po przeprowadzeniu oględzin miejsca. Stworzenie profesjonalnego planu działania wykonywanego przez techników firmy Kastelnik sprawia, że możesz liczyć na szybką realizację i bardzo dobre efekty finalne.

Utylizacja spalonych przedmiotów

Firma Kastelnik zajmuje się nie tylko sprzątaniem, ale także utylizacją spalonych przedmiotów w pożarze.

Jakie usługi sprzątania po pożarze świadczy firma Kastelnik?

 • Dokładne czyszczenie pomieszczeń dotkniętych pożarem;
 • mycie ścian i sufitów przy wykorzystaniu suchego lodu;
 • sprzątanie mieszkań wraz z usuwaniem wszystkich spalonych elementów, jakie się tam znajdowały;
 • usuwanie zapachu spalenizny;
 • usuwanie sadzy z podłogi;
 • ozonowanie pomieszczeń po pożarze;
 • dezynfekcja całego mieszkania, w szczególności pomieszczeń najbardziej dotkniętych przez ogień;
 • utylizacja spalonych przedmiotów;
 • ozonowanie wyposażenia mieszkania, ubrań, firan, dywanów, które można uratować.

Dzięki temu, że przedstawiony powyżej zakres usług jest tworzony z myślą o indywidualnych potrzeb klientów, każdorazowo proponowany jest taki zestaw działań, jakie są niezbędne do uzyskania najlepszych efektów w danym mieszkaniu dotkniętym przez pożar.

Kompleksowe usuwanie skutków pożaru w Piekarach Śląskich w województwie śląskim

Po wystąpieniu szkód, jakie spowodował ogień, na spalonych ścianach budynków zlokalizowanych w Piekarach Śląskich, trzeba przystąpić do szeroko zakrojonych działań naprawczych, które polegają na usuwaniu zalanych przedmiotów i dezynfekcji po pożarze, usunięciu toksycznych skażeń wywołanych przez szkodliwe substancje wydzielające się w momencie spalania różnego rodzaju materiałów i tworzyw sztucznych. Po pożarze mieszkanie jest miejscem bardzo niebezpiecznym dla zdrowia człowieka. Wejście na teren spalonego obiektu po pożarze jest możliwe wyłącznie w stroju ochronnym oraz maskach 3M, dlatego wszystkie działania tam wykonywane powinny być realizowane przez profesjonalną firmę sprzątającą, a jest nią Kastelnik. Firma działa na terenie województwa śląskiego w sposób prężny i niezawodny, oferując sprzątanie po pożarze Piekary Śląskie, od 2013 r. Możesz zaufać specjalistom z wieloletnim doświadczeniem i śmiało skontaktować się naszą całodobową infolinią telefoniczną.

Likwidacja trujących toksyn z mieszkania po pożarze- ozonowanie po pożarze

Jeżeli chcesz mieszkać w zdrowym, pozbawionym zagrożeń toksykologicznych mieszkaniu, bez dwóch zdań przeprowadzenie specjalistycznych prac dekontaminacyjnych jest niezbędne. Ozonowanie po pożarze na wysokich stężeniach, przekraczających wartość 40 ppm, to sprawa niezbędna, by usunąć zapach spalenizny oraz trujące dioksyny i furany. Dodatkowym atutem jest fakt, iż firma sprzątająca korzysta ze sprawdzonych środków chemicznych.

Mówi się, że neutralizacja niebezpiecznych substancji jest możliwa w precyzyjny i bezproblemowy sposób tylko przy uzyskaniu odpowiednio wysokiego stężenia ozonu. Po wykonaniu tych czynności można myśleć o pracach remontowych, dzięki którym mieszkanie zostanie całkowicie odświeżone, ponownie będzie wyglądało atrakcyjnie, a bezpieczne zamieszkanie w nim będzie jak najbardziej możliwe.

Pożar ogień w domu. Co zrobić po pożarze?

Czyszczenie sadzy po pożarze, usuwanie osadów suchym lodem

Do działań, które najczęściej są wdrażane, gdy mowa o usuwaniu szkód po pożarze należą takie czynności jak dekontaminacja po pożarze, gdzie szkodliwe substancje wydzielane po pożarze są całkowicie dezaktywowane. Kolejnym punktem jest czyszczenie sadzy z powierzchni znajdującej się na ścianach  mieszkania. Tu usuwane są smoliste naloty po pożarowe, za pomocą suchego lodu. Mycie ścian po pożarze suchym lodem to niewątpliwie jedna z najmocniejszych stron, firmy sprzątającej Kastelnik. Możemy jeszcze wspomnieć o restytucji mienia po pożarze oraz o neutralizacji zapachu spalenizny. Tu sprawa jest oczywista, nikt nie wytrzyma nawet jednej godziny w pomieszczeniu, w którym czuć smród pożaru.

Usuwanie zapachu po pożarze- elementy dezynfekcji i dekontaminacji

Przy sprzątaniu po pożarze trzeba za wszelką cenę wdrożyć działania dekontaminacji po pożarze oraz profesjonalną dezynfekcję nastawioną na usunięcie zapachu spalenizny w konkretny sposób. Nie może być tutaj mowy o pochodnych działaniach. Do ozonowania po pożarze, konieczne są przemysłowe generatory ozonu o mocy 240 g/h, które będą realizowały prace sprzątające sprawnie i w taki sposób, aby jak najszybciej zdezynfekować zabrudzone pomieszczenie. Dzięki temu wyposażenie mieszkania, a także sprzęty RTV i AGD, które nie zostały doszczętnie zniszczone, można będzie odratować i zakończyć czyszczenie po pożarze podpisaniem protokołu odbioru.

Infolinia alarmowa firmy Kastelnik

Jeżeli szukasz pomocy związanej ze sprzątaniem po pożarze w Piekarach Śląskich, czyszczeniem ścian po pożarze suchym lodem, ozonowaniem lub restytucją spalonego mienia, skontaktuj się nami, poprzez naszą całodobową infolinię telefoniczną lub wyślij e-mail. Korzystając z usług profesjonalnej firmy sprzątającej Kastelnik, osiągniesz najlepsze rezultaty w krótkim czasie. Pracujemy nie tylko na terenie Piekar Śląskich, mycie ścian po pożarze oferujemy na terenie całego Śląska. Zapraszamy do kontaktu.

Usuwanie szkód pożarowych suchym lodem Kastelnik

Piekary Śląskie firma sprzątająca na Śląsku

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%