Czyszczenie po pożarze Piaseczno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne czyszczenie po pożarze Piaseczno.  Czym myć sadzę po pożarze w domu?

Wybuch pożaru w domu, jak i miejscu pracy, potrafi pokrzyżować wszelkie życiowe plany. Skuteczne czyszczenie po pożarze Piaseczno to usługa, która polega na pozbyciu się toksyn i wymyciu sadzy ze ścian.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Ogień psuje nowe meble, dekoracje, a w firmie potrafi zniszczyć wszelkie maszyny, które służą do zarabiania pieniędzy. Ciężko dojść do siebie po tak ciężkiej sytuacji. Niemniej jednak należy działać szybko i sprawnie, aby nie stracić wszystkiego. Zdecydowanie się na profesjonalną firmę sprzątającą pozwoli Ci na powrót do normalności. Nie każda nieruchomość skazana jest na wyburzenie – zazwyczaj skutki pożaru da się naprawić, ale tylko korzystając z fachowej pomocy.

Sprzątanie domu po pożarze Piaseczno

Sprzątanie na dachu spalonego domu w Piasecznie. Pracownik czyszczący dach.

Sprzątanie po pożarze Piaseczno – garaże i piwnice

Sprzątanie domu po pożarze w Piasecznie woj. mazowieckie podzielić można na kilka etapów. Każdy z nich jest konieczny, abyś mógł dalej przebywać w danym budynku. Wszystko zaczyna się od zabezpieczenia terenu i oceny stanu nieruchomości, przez rzeczoznawcę. Jeśli uzna on, że budynek nie grozi zawaleniem, to firma sprzątająca może zacząć działać. Najlepiej wybierz taką ekipę, która będzie dostępna dla Ciebie, o każdej porze dnia i nocy. Firma sprzątająca po pożarach może wykonać również inne, niezbędne usługi, takie jak: ozonowanie, dezynfekowanie, utylizacja mebli. Wszystkie możliwości dopasowywane są do danego miejsca, aby przywrócić budynek do wersji pierwotnej.

Czyszczenie ścian po pożarze w Piasecznie

Usuwanie sadzy ze ściany na Mazowszu

Usunięcie sadzy wymaga profesjonalnych produktów do czyszczenia. Domowa chemia nie poradzi sobie z tak tłustą powierzchnią. Firmy sprzątające mają swoje sposoby, aby Twoje ściany i podłogi odzyskały dawny blask. Zazwyczaj do tego celu używają suchego lodu. Jest to generowany w specjalnych, przenośnych urządzeniach związek chemiczny CO2. Osiąga on temperaturę  -78 stopni Celsjusza. Można powiedzieć, że dosłownie rozrywa brud na drobne kawałki. Za jego pomocą można zmyć sadzę nie tylko ze ścian i podłóg, ale również z innej powierzchni. Suchy lód, w porównaniu do innych środków czyszczących, nie ma trującego składu.

Usuwanie szkód po pożarze

Wymyty z sadzy kawałek kotła na olej opałowy. To był poważny pożar, ale na szczęście został szybko opanowany.

Oferta firmy Kastelnik

Działamy w branży sprzątania specjalistycznego od 2013 roku i nigdy nie zawiedliśmy zaufania klienta. Wszyscy nasi technicy to certyfikowani profesjonaliści od dekontaminacji z rozległą wiedzą na temat usuwania szkód suchym lodem. Jeśli chodzi o Twoją nieruchomość, zapewniamy coś więcej niż tylko czyszczenie spalonych powierzchni – specjalizujemy się w następujących usługach:

 • sprzątanie pogorzeliska po pożarze;
 • usuwanie zniszczonych przedmiotów;
 • czyszczenie ścian suchym lodem;
 • zmywanie sadzy za pomocą specjalistycznej chemii;
 • mycie sufitów i usuwanie nieczystości;
 • dezynfekcja powietrza w spalonym mieszkaniu;
 • odkażanie ścian z toksyn;
 • usuwanie dioksyn i furanów – dekontaminacja;

Malowanie ścian po pożarze mieszkania - Piaseczno, woj. mazowieckie

Remont budynku po pożarze  – jakość usług 2022

Kastelnik to firma zajmująca się kompleksową renowacją, która specjalizuje się w odbudowie uszkodzeń spowodowanych pożarami i dymem. Zajmujemy się odnową sufitów oraz malowaniem ścian po pożarach. Nasz zespół certyfikowanych specjalistów posiada duże doświadczenie w świadczeniu usług restytucji mienia po wybuchu ognia oraz dezynfekcji w spalonych obiektach. Na ternie Piaseczna obsługujemy wszystkie dzielnice miasta, m.in.:  Chyliczki, Gołków-Letnisko, Zalesinek, Orężna. Zalesie Dolne.

Znajdziesz nas także w:

Ogólnopolska firma sprzątająca Piaseczno

Certyfikat dekontaminacji domu po pożarze w Piasecznie w woj. mazowieckim.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

FAQ sprzątanie Mazowieckie - Piaseczno

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie skutków pożarowych w pomieszczeniu to kilka różnych etapów. Jednym z nich jest wysprzątanie pogorzeliska, mycie sufitu po pożarze oraz likwidacja zapachów. Na sam koniec realizowana jest dekontaminacja wszystkich powierzchni plus likwidacja toksyn.

Czym usunąć trujące toksyny z domu po pożarze?

Trujące związki chemiczne w domu po pożarze można usunąć za pomocą ozonu lub specjalnego środka do dezynfekcji nieczystości po wybuchu ognia. Pracę należy rozpocząć od utylizacji mebli i innych spalonych rzeczy. Mycie sufitu po pożarze za pomocą suchego lodu oraz zamgławianie nadtlenkiem wodoru to dobry sposób na usuwanie dioksyny i furanów.

Suchy lód — sprawdzony środek do mycia ścian po pożarze! 

Suchy lód cieszy się coraz większą popularnością, a wszystko to, dzięki jego skuteczności. Znajdujący się na ścianach brud, po zetknięciu z suchym lodem, dosłownie pęka na drobne kawałki. Warto zaznaczyć, że jest to metoda niezwykle szybka w aplikacji.  Twojemu budynkowi wystarczy tylko suchy lód. Nie ma konieczności używania dodatkowych środków chemicznych. Są one zazwyczaj silnie uczulające, niezdrowe i podrażniające Twoje płuca. Suchy lód nie działa negatywnie na Twoje zdrowie.

Kastelnik – czas na sprzątanie w Piasecznie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%