Czyszczenie po pożarze
Pabianice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Pabianicach – kompleksowe usuwanie skutków pożaru

Czyszczenie ścian po pożarze w Pabianicach jest teraz dostępne przez całą dobę. To oferta firmy Kastelnik, która zawiera ozonowanie pomieszczeń po pożarze, usuwanie pogorzeliska itp. Jeżeli w twoim mieszkaniu zaistnieje szkoda pożarowa, zostaniesz postawiony przed wieloma problemami związanymi z ponownym przywróceniem nieruchomości do prawidłowego funkcjonowania. Warto w tym celu wynająć profesjonalną firmę sprzątającą, która zajmie się budynkiem i przywróci go do stanu sprzed pożaru.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Trzeba pamiętać, że usuwanie szkody po pożarach wymaga doświadczenia oraz korzystania z niezbędnych narzędzi. Dzięki temu, że do takiego sprzętu uzyskasz dostęp, można będzie cieszyć się z uzyskania bardzo dobrych efektów finalnych. Wykwalifikowana firma sprzątająca po pożarach w Pabianicach w województwie łódzkim zaproponuje kompleksowy zakres usług po pożarowych. W pierwszej kolejności zostaną przeprowadzone oględziny miejsca i stworzony kompleksowy plan działania.

czyszczenie ścian po pożarze pabianice

Usuwanie skutków pożarów na obszarze Łódzkiego

Czyszczenie po pożarach, ozonowanie i osuszanie to podstawowe czynności, jakie wykonywane są w ramach sprzątania po pożarze przez firmę sprzątającą. Posiadają one nowoczesny sprzęt, który działa zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i normami określanymi przez polskie prawo. Usługi świadczone są 24 godziny na dobę, dlatego w każdej chwili można zgłosić się w celu skorzystania z pomocy fachowców. Dzięki temu, że przestrzegane będą wszystkie zasady, można będzie cieszyć się z uzyskania najlepszych efektów z możliwych, czyli przywrócenia prawidłowego wyglądu nieruchomości.

sprzątanie pożar pabiance

Czyszczenie ścian po pożarze Pabianice i okolica

Pożar jest zdarzeniem bardzo niebezpiecznym dla ludzi, jak i środowiska. Może wydarzyć się wszędzie i w każdej chwili. Wiąże się z ogromnymi startami finansowymi i ogromnym stresem. Dzięki temu, że działają profesjonalne firmy sprzątające, można zminimalizować szkody powstałe po pożarze i ograniczyć tym samym straty finansowe. Jeżeli na miejscu awarii natychmiast po oględzinach przez firmę ubezpieczeniową i rzeczoznawcę pojawi się firma sprzątająca, wiele rzeczy uda się uratować. Warto, aby firma sprzątająca niezwłocznie przystąpiła do usuwania szkód. Dzięki temu można będzie cieszyć się z bardzo dobrych efektów. Podjęte na miejscu katastrofy działania mają na celu zabezpieczenie miejsca awarii, ograniczenie strat i przywrócenie stanu sprzed pożaru. Bez względu na to, czy mieszkanie zostało zalane wodą w wyniku gaszenia pożaru, czy szkody powstały głównie w wyniku pożaru, likwidacja skutków pożaru musi odbyć się w profesjonalny sposób. Trzeba usunąć wszystkie niebezpieczne substancje, które wydzieliły się w wyniku pożaru. Dzięki temu nieruchomość będzie bezpieczna do zamieszkania.

uslugi sprzątania pożary

Ozonowanie po pożarze w Pabianicach – usuwanie zapachu

Profesjonalne ozonowanie, dezynfekcja i oczyszczanie powietrza przy zastosowaniu odpowiednich preparatów są skutecznymi metodami walki z zanieczyszczeniami powstałymi w wyniku pożaru. Ozonowanie wykonywane jest przy pomocy specjalistycznego urządzenia odznaczającego się dużą mocą. Przy zastosowaniu zaawansowanej technologii uda się usunąć wszystkie nieprzyjemne zapachy i drobnoustroje, które zagrażają zdrowiu. Ozon, dzięki swoim niesamowitym właściwościom biobójczym i utleniającym pomaga niszczyć wszystkie bakterie, grzyby i roztocza, które są odpowiedzialne za przykry zapach.

Czyszczenie lokalu po pożarze w Pabianicach

Ozon jest gazem bezbarwnym o ostrym, charakterystycznym zapachu, podobnym do woni wyczuwalnej po pożarze. Jest to także gaz niestabilny, który rozpada się do tlenku dwuatomowego w temperaturze pokojowej. Ozon może być sztucznie generowany przez generatory ozonu lub wstrzykiwany przy pomocy dyfuzorów.

Sprzątanie po pożarze w mieście Pabianice | Kastelnik

Firma Kastelnik, wykonująca sprzątanie po pożarze w Pabianicach realizuje następujące  usług:

 • usuwania skutków pożarów,
 • usuwania sadzy,
 • usuwania wody gaśniczej,
 • usuwania związków chemicznych,
 • neutralizacji zapachu,
 • ozonowania pomieszczeń,
 • odgruzowania pogorzeliska,
 • wyburzania pogorzeliska,
 • porządkowania terenu po zdarzeniach losowych,
 • wywozu odpadów z pogorzeliska,
 • suwania skutków powodzi,
 • osuszania budynków,
 • usuwania grzybów,
 • lokalizacji źródła pochodzenia wycieków,
 • badania wilgotności,
 • ekspertyz technicznych,
 • inwentaryzacji budynku po spaleniu,
 • inwentaryzacji sprzętu,
 • badania i analizy stopnia zagrożeń,
 • ekspertyzy stanu technicznego konstrukcji po pożarach i zalaniach.

Usługi ozonowania mają zastosowanie w wielu branżach, a przede wszystkim w pomieszczeniach po pożarach.

Znajdziesz nas także w:

certyfikat dekontaminacji po pożarze

Kastelnik – firma sprzątająca po pożarach 7/24

Przy silnym zanieczyszczeniu powietrza po pożarze oczyszczanie powietrza jest niezbędne dla wyeliminowania niebezpiecznych substancji. Sprzątanie po pożarze w Pabianicach w ofercie firmy sprzątającej Kastelnik. Usługa odbywa się dzięki temu w dużo lepszych i bezpieczniejszych warunkach. Trzeba jednak dobrać właściwe stężenie ozonu tak, aby generator wyprodukował jego odpowiednią ilość. Pozwoli to na określenie możliwe krótkiego czasu, w którym ozon zadziała i przyniesie spodziewane rezultaty. Uda się dzięki temu usunąć problem z przykrym zapachem i eliminację tego źródła. Ozon jest w stanie w skuteczny sposób usunąć zapach pochłonięty przez ściany, meble i inne przedmioty znajdujące się w zadymionym pomieszczeniu.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

faq pabianice

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Co oznacza dekontaminacja pomieszczeń po pożarze?

Dekontaminacja po pożarze to wiele różnych procesów, które mają na celu oczyścić spalone ściany oraz sufity. Jest przeprowadzana w celu usunięcia trujących związków chemicznych z powietrza, a także trujących dioksyn i furanów.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%