Czyszczenie po pożarze
Pabianice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Pabianicach – kompleksowe usuwanie skutków pożaru

Czyszczenie ścian po pożarze w Pabianicach jest teraz dostępne przez całą dobę. To oferta firmy Kastelnik, która zawiera ozonowanie pomieszczeń po pożarze, usuwanie pogorzeliska itp. Jeżeli w twoim mieszkaniu zaistnieje szkoda pożarowa, zostaniesz postawiony przed wieloma problemami związanymi z ponownym przywróceniem nieruchomości do prawidłowego funkcjonowania. Warto w tym celu wynająć profesjonalną firmę sprzątającą, która zajmie się budynkiem i przywróci go do stanu sprzed pożaru. Trzeba pamiętać, że usuwanie szkody po pożarach wymaga doświadczenia oraz korzystania z niezbędnych narzędzi. Dzięki temu, że do takiego sprzętu uzyskasz dostęp, można będzie cieszyć się z uzyskania bardzo dobrych efektów finalnych. Wykwalifikowana firma sprzątająca po pożarach w Pabianicach w województwie łódzkim zaproponuje kompleksowy zakres usług po pożarowych. W pierwszej kolejności zostaną przeprowadzone oględziny miejsca i stworzony kompleksowy plan działania.

Sprzątanie po pożarze

Usuwanie skutków pożarów na obszarze Łódzkiego

Czyszczenie po pożarach, ozonowanie i osuszanie to podstawowe czynności, jakie wykonywane są w ramach sprzątania po pożarze przez firmę sprzątającą. Posiadają one nowoczesny sprzęt, który działa zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i normami określanymi przez polskie prawo. Usługi świadczone są 24 godziny na dobę, dlatego w każdej chwili można zgłosić się w celu skorzystania z pomocy fachowców. Dzięki temu, że przestrzegane będą wszystkie zasady, można będzie cieszyć się z uzyskania najlepszych efektów z możliwych, czyli przywrócenia prawidłowego wyglądu nieruchomości.

Czyszczenie ścian po pożarze Pabianice i okolica

Pożar jest zdarzeniem bardzo niebezpiecznym dla ludzi, jak i środowiska. Może wydarzyć się wszędzie i w każdej chwili. Wiąże się z ogromnymi startami finansowymi i ogromnym stresem. Dzięki temu, że działają profesjonalne firmy sprzątające, można zminimalizować szkody powstałe po pożarze i ograniczyć tym samym straty finansowe. Jeżeli na miejscu awarii natychmiast po oględzinach przez firmę ubezpieczeniową i rzeczoznawcę pojawi się firma sprzątająca, wiele rzeczy uda się uratować. Warto, aby firma sprzątająca niezwłocznie przystąpiła do usuwania szkód. Dzięki temu można będzie cieszyć się z bardzo dobrych efektów. Podjęte na miejscu katastrofy działania mają na celu zabezpieczenie miejsca awarii, ograniczenie strat i przywrócenie stanu sprzed pożaru. Bez względu na to, czy mieszkanie zostało zalane wodą w wyniku gaszenia pożaru, czy szkody powstały głównie w wyniku pożaru, likwidacja skutków pożaru musi odbyć się w profesjonalny sposób. Trzeba usunąć wszystkie niebezpieczne substancje, które wydzieliły się w wyniku pożaru. Dzięki temu nieruchomość będzie bezpieczna do zamieszkania.

Ozonowanie po pożarze w Pabianicach – usuwanie zapachu

Profesjonalne ozonowanie, dezynfekcja i oczyszczanie powietrza przy zastosowaniu odpowiednich preparatów są skutecznymi metodami walki z zanieczyszczeniami powstałymi w wyniku pożaru. Ozonowanie wykonywane jest przy pomocy specjalistycznego urządzenia odznaczającego się dużą mocą. Przy zastosowaniu zaawansowanej technologii uda się usunąć wszystkie nieprzyjemne zapachy i drobnoustroje, które zagrażają zdrowiu. Ozon, dzięki swoim niesamowitym właściwościom biobójczym i utleniającym pomaga niszczyć wszystkie bakterie, grzyby i roztocza, które są odpowiedzialne za przykry zapach.

Czyszczenie lokalu po pożarze w Pabianicach

Ozon jest gazem bezbarwnym o ostrym, charakterystycznym zapachu, podobnym do woni wyczuwalnej po pożarze. Jest to także gaz niestabilny, który rozpada się do tlenku dwuatomowego w temperaturze pokojowej. Ozon może być sztucznie generowany przez generatory ozonu lub wstrzykiwany przy pomocy dyfuzorów.

Sprzątanie po pożarze w mieście Pabianice | Kastelnik

Firma Kastelnik, wykonująca sprzątanie po pożarze w Pabianicach realizuje następujące  usług:

 • usuwania skutków pożarów,
 • usuwania sadzy,
 • usuwania wody gaśniczej,
 • usuwania związków chemicznych,
 • neutralizacji zapachu,
 • ozonowania pomieszczeń,
 • odgruzowania pogorzeliska,
 • wyburzania pogorzeliska,
 • porządkowania terenu po zdarzeniach losowych,
 • wywozu odpadów z pogorzeliska,
 • suwania skutków powodzi,
 • osuszania budynków,
 • usuwania grzybów,
 • lokalizacji źródła pochodzenia wycieków,
 • badania wilgotności,
 • ekspertyz technicznych,
 • inwentaryzacji budynku po spaleniu,
 • inwentaryzacji sprzętu,
 • badania i analizy stopnia zagrożeń,
 • ekspertyzy stanu technicznego konstrukcji po pożarach i zalaniach.

Usługi ozonowania mają zastosowanie w wielu branżach, a przede wszystkim w pomieszczeniach po pożarach.

Kastelnik – firma sprzątająca po pożarach 7/24

Przy silnym zanieczyszczeniu powietrza po pożarze oczyszczanie powietrza jest niezbędne dla wyeliminowania niebezpiecznych substancji. Sprzątanie po pożarze w Pabianicach w ofercie firmy sprzątającej Kastelnik. Usługa odbywa się dzięki temu w dużo lepszych i bezpieczniejszych warunkach. Trzeba jednak dobrać właściwe stężenie ozonu tak, aby generator wyprodukował jego odpowiednią ilość. Pozwoli to na określenie możliwe krótkiego czasu, w którym ozon zadziała i przyniesie spodziewane rezultaty. Uda się dzięki temu usunąć problem z przykrym zapachem i eliminację tego źródła. Ozon jest w stanie w skuteczny sposób usunąć zapach pochłonięty przez ściany, meble i inne przedmioty znajdujące się w zadymionym pomieszczeniu.

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%