Czyszczenie po pożarze Ostrołęka

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalna likwidacja zniszczeń po pożarze. Specjalistyczne czyszczenie po pożarze Ostrołęka woj. mazowieckie

Kastelnik oferuje najwyższej jakości usługę czyszczenie po pożarze w Ostrołęce, obejmując swym zasięgiem cały powiat ostrołęcki i jego okolice.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Dojeżdżamy również wokół terenu Zalewu Zegrzyńskiego, i innych miejscowości Mazowsza. Zdajemy sobie sprawę, jak trudny jest czas, w którym dotknął Państwa pożar. Wiemy również, że naszym klientom zależy, by zniszczone mienie zostało jak najszybciej doprowadzone do stanu używalności.

Czyszczenie ścian po pożarze Ostrołęka

Zdjęcie: czyszczenie ściany w pomieszczeniu w Ostrołęce, woj. mazowieckie. Wykonanie: firma sprzątająca Kastelnik.

Czyszczenie po pożarze Ostrołęka

Nasza firma posiada nowoczesną technologię czyszczenia ścian po pożarze suchym lodem. Dzięki niej jesteśmy w stanie podołać nawet największym zniszczeniom. Czyścimy przede wszystkim ściany po pożarze, sufity z sadzy oraz usuwamy niebezpieczne substancje smoliste. Często wydzielają one trujące toksyny. Oferujemy jedną z najlepszych metod czyszczenia na rynku, czyli czyszczenie suchym lodem. Dzięki tej metodzie sprzątanie jest ekologiczne, ale również nie zostawia po sobie dodatkowych śladów, w postaci innych szkodliwych odpadów wtórnych. W niczym nie można porównać naszej innowacyjnej metody do tradycyjnych sposobów stosowanych do czyszczenia zabrudzonych sadzą kominków.

Sprzątanie po pożarze w Ostrołęce

Usuwanie sadzy ze ścian

Kastelnik jest firmą, która działa w zakresie czyszczenia po pożarowego od 2013 r. Oferujemy usuwanie szkód po pożarach w mieszkaniach prywatnych oraz zakładach przemysłowych. Zajmujemy się również czyszczeniem domów w stanie deweloperskim, w których nastąpiła zwarcie instalacji elektrycznej np. awaria instalacji jeszcze przed wprowadzeniem się lokatorów. Niestety takie przypadki zdarzają się często. Może dojść wtedy do dużego zadymienia, które powoduje, że ściany pokryte zostają czarną sadzą.

Sadza z konika przyczyną pożaru – etapy czyszczenia

Swoją usługę czyszczenia po pożarowego możemy podzielić na kilka etapów. Po otrzymaniu od Państwa zdjęć lokalu, który wymaga sprzątania, przygotowujemy wstępną, indywidualną ofertę. Robimy też z klientem wywiad, m.in. wypytując o źródło pożaru. To dla nas bardzo ważne informacje, ponieważ inaczej czyści się lokal, którego przyczyną pożaru był żar z kominka, a inaczej taki, który został spowodowany przez zapalenie się środków chemicznych. Jeżeli posiadamy już komplet informacji, jesteśmy w stanie oszacować termin realizacji usługi oraz jej finalny koszt. Firma Kastelnik oferuje bezpłatną wycenę usługi sprzątania po pożarze.

Ozonowanie po pożarze – powiat ostrołęcki

Nasza ekipa zaczyna sprzątanie po pożarowe od utylizacji spalonych przedmiotów wyposażenia i posprzątają pogorzeliska, jeżeli mamy z czymś takim do czynienia. Następnie  zabieramy się za czyszczenie zadymionych ścian oraz sufitów, które pokrywa sadza. Stosujemy metodę czyszczenia suchym lodem, która nie powoduje dodatkowych zniszczeń jej struktury. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jakiej ilości wody używa straż pożarna podczas akcji gaśniczej. Ważne jest, by ściany budynku były suche przed rozpoczęciem remontu. Kolejnym ważnym etapem jest, usuwanie zapachu spalenizny poprzez ozonowanie po pożarze.

Firma sprzątająca po pożarach Ostrołęka

Sprzęt firmy Kastelnik, w drodze do zlecenia klienta, któremu spaliła się hala magazynowa.

Czyszczenie po pożarze suchym lodem

Pożary wybuchają nagle i rzadko udaje je się ugasić w pierwszej chwili. W mieszkaniach prywatnych nie ma zapisu o obowiązku posiadania żadnej gaśnicy. A to właśnie tam, w kuchniach, najczęściej dochodzi do wybuchu ognia w gospodarstwie domowym. W takim pożarze cierpią również wszelkie ściany i wyposażenie. Naszym klientom często zależy, żeby zminimalizować starty i uniknąć poniesienia dodatkowych kosztów w postaci wymiany całej elektroniki. Metoda czyszczenia suchym lodem jest tego dowodem, że da się nim wyczyścić nawet maszyny, które znajdują pod napięciem. Praktycznie znajduje to zastosowanie wyłącznie w przemyśle.

Mieszkanie pożar i konieczność sprzątania

Statystyka pożarów w Ostrołęce

W Ostrołęce nierzadko dochodzi do pożaru domu, garażu czy warsztatu.  OSP Ostrołęka najczęściej podjeżdża błyskawicznie do pożarów, które powstały od żaru znajdującego się w wyczystce przewodu kominowego. Właściciele takich lokali często próbują gasić ogień we własnym zakresie, jednak niestety bezskutecznie. Pożar potrafi bardzo szybko się rozprzestrzenić. W 2020 roku w mieście Ostrołęka strażacy wyjechali gasić kilkadziesiąt takich właśnie pożarów. Niestety sprzątanie po pożarze w takich okolicznościach jest usługą, której nie da się uniknąć. Warto zadzwonić do jednej z firm, świadczących tego typu prace.

Jednym z zaskakujących przykładów wybuchu pożaru w gospodarstwie domowym było zdarzenie z zeszłego- 2020 roku. Zapaliła się sterta przedmiotów składowanych w garażu  domu jednorodzinnego. Na szczęście w pomieszczeniu tym nie znajdowało się auto, ponieważ groziłoby to jego wybuchem. Pożar w przydomowych lokalach jest o tyle niebezpieczny, że dość późno jest zauważalny, a po zajęciu się kolejnych przedmiotów przez ogień, nie jest już tak łatwo go ugasić. Z doświadczenia wynika, iż w pobliżu często  znajdują się również materiały zagrażające wybuchem np. benzyna Pb 95, do ogrodowej kosiarki. Dlatego, tak ważny jest czas reakcji i podjęcie odpowiednich kroków w chwili  zagrożenia. Pamiętaj – bądź czujny i reaguj na wszelkie zagrożenia.

Ogólnopolska firma sprzątająca na zlecenie

Kastelnik bezpłatna wycena sprzątania po pożarze Mazowsze

Nasi specjaliści są dostępni przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje usuwanie szkód po pożarze oraz jaki jest czas realizacji usługi czyszczenia po pożarze w Ostrołęce, skontaktuj się z nami. Zadzwoń!

Kastelnik – czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem na terenie woj. mazowieckiego.

Znajdziesz nas także w:

FAQ – najczęściej zadawane pytania

FAQ - sprzątanie w Ostrołęce

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i miejsca ich wystąpienia. Widełki cenowe są bardzo duże, koszt mycia ścian po pożarze waha się od 15 zł do 100 zł.

Jak usunąć trujące toksyny po pożarze?

Trujące toksyny po pożarze można usunąć za pomocą suchego lodu lub specjalnego środka chemicznego. Warunkiem, by poprawnie usunąć szkody pożarowe, jest wysprzątanie pogorzeliska i utylizacja spalonych przedmiotów. Czyszczenie ścian po pożarze za pomocą suchego lodu plus ozonowanie to świetny sposób na usuwanie dioksyny i furanów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%