Czyszczenie po pożarze Opolskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze woj. opolskie

Przeprowadzamy szybkie i skuteczne czyszczenie po pożarze w woj. opolskim, korzystając z nowoczesnej metody czyszczenia ścian suchym lodem. Sprzątamy domy i mieszkania po pożarach całodobowo na Opolszczyźnie, jednocześnie wykonując specjalistyczną dekontaminację oraz ozonowanie pomieszczeń po pożarach. Zajmujemy się likwidacją śladów po zapaleniu się sadzy w kominie, nadpaleniach oraz zwarciach instalacji elektrycznych. Darmowy dojazd na miejsce pożaru w obrębie 100 km. Czyszczenie po pożarze 24/7 m.in. w Opolu, Kędzierzynie-Koźlu, Nysie, Namysłowie.

Bez kosztowa wycena dla miast na Opolszczyźnie

Nasi technicy zajmują się profesjonalnym usuwaniem szkód po pożarze, w tym likwidacją sadzy ze ścian i sufitów, odtłuszczaniem powierzchni oraz oczyszczaniem sprzętów RTV AGD. Myjemy zadymiony i okopcone ściany bez użycia wody, korzystając z techniki suchego lodu.

Restytucja mienia po pożarach z darmowym dojazdem na wycenę

Każdorazowo przed wykonaniem czyszczenia po pożarze, przeprowadzamy darmową wycenę na miejscu zdarzenia. Poszkodowanym przez pożar w woj. opolskim, przedstawiamy dokładny kosztorys planowanych prac porządkowych oraz informacje o technologiach, które użyjemy np. do mycia ścian po pożarze. Na tle innych firm wyróżniamy się dynamiczną techniką suchego lodu, która w krótkim czasie usuwa wszelkie zabrudzenia po pożarze.

Dokumentacja opisowa z miejsca pożaru woj. opolskie

Pierwszym etapem czyszczenia po pożarze opolskich mieszkań jest zawsze darmowy dojazd na miejsce zdarzenia oraz przeprowadzenie specjalistycznych oględzin. Nasi pracownicy kompletują dokumentację na temat pożaru oraz spisują protokół miejsca zdarzenia, umożliwia sprawną współpracę z ubezpieczycielami oraz przedstawienie klientowi szczegółowego kosztorysu prac naprawczych KNR.

Usuwanie zabrudzeń po pożarze suchym lodem

Ozonowanie pomieszczeń po pożarach opolskie

Po przeprowadzeniu sprzątania po pożarze domowymi metodami być może osiągniemy w miarę zadowalające efekty, ale na pewno nie pozbędziemy się zapachu spalenizny, który po pożarze jest najtrudniejszy do usunięcia. Powodem takiej sytuacji są wszystkie spalone rzeczy, których elementy składały się z plastiku, drewna, szkła czy były pokryte klejem lub farbami. Wszystkie te substancje w trakcie pożaru wydzielają toksyczny i nieprzyjemny zapach, który może pozostać na miejscu zdarzenia przez wiele miesięcy. Sposobem na usunięcie zapachu spalenizny po pożarze jest ozonowanie pomieszczeń. Wytworzony przez specjalistyczny generator ozonu gaz, dzięki swojemu trzeciemu atomowi tlenu, utlenia napotkane zanieczyszczenia, doprowadzając do ich całkowitego rozkładu. Co więcej, zanieczyszczeniami usuwanymi przez ozon są nie tylko nieprzyjemne zapachu po pożarach, ale także wirusy, bakterie i grzyby w naszym otoczeniu.

Prace naprawcze po pożarach

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie czyszczenia po pożarach w woj. Opolskim . Właśnie dlatego nasze usługi są całkowicie kompleksowe. Po wykonaniu usługi usuwania śladów po pożarze w firmie czy magazynie jesteśmy w stanie przeprowadzić szereg prac naprawczych, które usprawnią proces powrotu do normalności po pożarze. Dla chętnych klientów przygotujemy kosztorys prac naprawczych po pożarze oraz wykonamy je w dogodnym terminie.

Sprawny kontakt z ubezpieczycielem

Czyszczenie po pożarach w woj. Opolskim z firmą Kastelnik to gwarancja skutecznego usunięcia śladów po pożarze. Nie tylko eliminujemy zapach spalenizny czy osuszamy budynek po akcji gaśniczej, ale także przeprowadzamy dokładną dokumentację z miejsca zdarzenia i bierzemy na siebie kontakt z ubezpieczycielami, w celu sprawnej wypłaty odszkodowania po wybuchu pożaru. Bierzemy Twoje zmartwienia na siebie.

Czyszczenie po pożarach w woj. opolskim, mycie ścian i sufitów suchym lodem

Jedynie 4 stycznia 2020 na terenie województwa opolskiego, Państwowa Straż Pożarna interweniowała w przypadku aż 10 pożarów. Okres grzewczy to zwiększona ilość pożarów oraz wzmożona ilość interwencji strażaków. Niestety do pożarów dochodzi praktycznie każdego dnia. Niestety najczęstszą przyczyną pożaru domu czy mieszkania jest zwarcie instalacji elektrycznej.

Czy wiesz, że mycie suchym lodem jest w pełni bezpiecznym sposobem czyszczenia dla wrażliwych powierzchni? Co więcej, nie szkodzi w żaden sposób domownikom i zwierzętom mieszkającym w domu po pożarze – twierdzi Mieszko Kastelnik.

Likwidacja szkód po pożarowych w woj. opolskim przeprowadzamy przez całą dobę, również w weekendy. Nieszczęście, jakim jest pożar, może dotknąć każdego i o każdej porze. Najważniejsza jest szybka reakcja, która pozwoli na uporanie się ze spustoszeniem, które zostawia po sobie pożar.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Mamy ogromne doświadczenie w usuwaniu szkód po pożarowych w woj. Opolskim i na terenie całego kraju. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem Serii Performance Cold Jet, który pozwala na unikalne i szybkie mycie ścian po zadymieniu. Mycie ścian po pożarach suchym lodem jest stosowane z powodzeniem zarówno przy zleceniach na mniejszych obszarach tj. w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, jak i podczas zleceń na dużych powierzchniach hal produkcyjnych czy magazynowych.

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem

Mycie ścian suchym lodem. Pod dużym ciśnieniem sadza znika w mgnieniu oka.

Gdzie możemy skorzystać z właściwości suchego lodu?

Żyjemy w świecie, gdzie najszybciej rozwijają się nowoczesne technologie, a każdy dzień może przynieść nowe odkrycie. XXI wiek to również rozwój technik usuwania szkód po pożarach w woj. Opolskim, a wśród nich innowacyjna technologia mycia suchym lodem. Gdzie możemy wykorzystać te suchą metodę usuwania zabrudzeń?

 • mycie zadymionego sufitu po pożarze;
 • mycie sufitów  po pożarach w województwie opolskim;
 • usuwanie sadzy z zabrudzonych podłóg;
 • oczyszczanie wyposażenia pokrytego sadzą w pożarze;
 • czyszczenie sprzętów RTV AGD po pożarze;
 • czyszczenie posadzek po pożarze;
 • czyszczenia na sucho cennych książek,
 • oczyszczanie antyków i dokumentów, które ucierpiały w pożarze (łączymy kilka technologii);
 • likwidacja śladów dymu z elementów drewnianych;
 • mycie przewodów wentylacyjnych;
 • czyszczenie linii produkcyjnych po pożarze w opolskich firmach produkcyjnych.

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Firma sprzątająca woj. opolskie

Kastelnik – firma sprzątająca po pożarach na terenie woj. opolskiego.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Szukasz skutecznego sposobu na dekontaminację po pożarze? Wybierz czyszczenie po pożarze w opolskim z profesjonalną dezynfekcją toksyn po pożarze. Technicy podczas usuwania szkód pożarowych, wykonują ozonowanie pomieszczeń, które pozwala się pozbyć dioksyn i furanów po spalaniu wyposażenia mieszkania. Sprawdź najczęściej zadawane pytania mieszkańców opolskiego.

czyszczenie opolskie

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Jakie są sposoby na mycie ścian po pożarze?

Na rynku dostępne są dwie metody mycia ścian po pożarze. Jedną z nich jest usuwanie zabrudzeń za pomocą środków chemicznych, a kolejną jest czyszczenie ścian przy użyciu suchego lodu. Obie metody są zalecane, jako pierwszy etap usuwania skutków pożaru i konieczne należy go wykonać, przed przystąpieniem do malowania ścian.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%