Czyszczenie po pożarze Olkusz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Olkusz. Jak szybko usunąć szkody po pożarze w budynku mieszkalnym?

Najlepszym sposobem na poradzenie sobie ze zniszczeniami od ognia jest telefon do nas. Kastelnik świadczy specjalistyczne usługi, takie jak czyszczenie po pożarze Olkusz woj. małopolskie oraz usuwanie szkód pożarowych wokół domu.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Pożar jest przykrym zdarzeniem losowym, które generuje wiele problemów, zarówno zdrowotnych, jak i finansowych. Ogrom zmartwień, z jakimi musi zmierzyć się właściciel nieruchomości, jest wręcz nie do opisania. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego sprzątania domu po pożarze, zadzwoń do nas już dziś!

czyszczenie po pożarze Olkusz

Kiedy można rozpocząć sprzątanie po pożarze?

Wiele osób pyta, kiedy najlepiej rozpocząć sprzątanie domu po pożarze? Wielu poszkodowanych nie może przez dłuższy czas wrócić do spalonego budynku. Dzieje się tak, ponieważ osoby te muszą czekać na zakończenie prac przez strażaków, ekspertyzy od rzeczoznawców, a także wydezynfekowanie  mieszkania przez specjalistyczną firmę. Wspomniane prace, to tak naprawdę tylko nieliczne ograniczenia, które warunkują powrót do Twojego lokum.

pożar domu, firma sprzątająca Olkusz

Bezpieczeństwo w domu po pożarze jest sprawą najważniejszą. Korzystając z usług firmy sprzątającej Kastelnik, możesz jednak nieco przyspieszyć procedurę na usuwanie szkód pożarowych. Czyszczenie ścian po pożarze zajmie znacznie mniej czasu, jeżeli skorzystasz z usług wykwalifikowanych specjalistów, którzy wykonają robotę przy użyciu suchego lodu.

Kompleksowe usuwanie skutków pożaru na terenie Olkusza to opcja, z której warto skorzystać, aby szybko móc wrócić do budynku, w którym wybuchł pożar. Dzięki temu, że toksyny uwalniane z powierzchni i przedmiotów zostaną zabezpieczone i usunięte przez specjalistów, nie narażasz swojego zdrowia na niebezpieczeństwo.

Sprzątanie po pożarze w Olkuszu — oczyszczanie ścian z sadzy

Profesjonalne sprzątanie mieszkania po pożarze w Olkuszu jest niezbędne, aby w prawidłowy sposób zostały oczyszczone wszystkie powierzchnie z sadzy znajdujące się w spalonym mieszkaniu. Tylko przy użyciu specjalistycznych maszyn oraz środków chemicznych możesz zminimalizować negatywne konsekwencje pożaru. Na pewno z pomocą fachowców z firmy Kastelnik uda się to zrobić szybko, sprawnie i bez żadnych problemów.

Czyszczenie ścian po pożarze to przede wszystkim wybór odpowiedniej technik!

Kastelnik oferuje kompleksowy zakres usług, pozwalający na skuteczną likwidację szkód po pożarach. Profesjonalne usługi są niezbędne, by być zadowolonym z wykonanej pracy. Uszkodzony w pożarze dom szybko zyska dawny wygląd, będzie wyglądał atrakcyjnie i znów będzie można w nim bezpiecznie zamieszkać. Usuwanie skutków pożaru to:

Skuteczne usuwanie skutków pożaru obejmuje m.in. ozonowanie pomieszczeń, restytucję przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu w czasie pożaru oraz mycie ścian z sadzy. Od 2013 roku zajmujemy się tym zagadnieniem i zdobyte doświadczenie pozwala  świadczyć usługi w niezwykle profesjonalny sposób. Oferuje usuwanie szkód po pożarach i inne usługi, z których na pewno uzyskasz maksymalne zadowolenie.

Usługi sprzątania po pożarze zamówisz także w miastach:

Inne usługi dostępne w Twojej okolicy: sprzątanie po zmarłych Limanowa

spalone mieszkanie

Usuwanie sadzy ze ścian spalonego domu na terenie woj. małopolskiego

Warto mieć świadomość, że im wcześniej rozpoczniesz prace związane ze sprzątaniem mieszkania po pożarze, tym lepiej. Dzięki temu bez większych problemów usuniesz wiele szkód, a ponadto wiele przedmiotów po prostu uda się uratować. Nie zagrozisz również swojemu zdrowiu ani nie doprowadzisz do skażenia środowiska.

Szybkie sprzątanie po pożarze i usuwania jego skutków ma znaczenie. Warto więc zdecydować się na usuwanie sadzy ze ścian tak szybko, jak to tylko możliwe. Oczywiście musisz poczekać na sprawozdanie od rzeczoznawcy i opinię od ubezpieczyciela, ale od razu po zakończeniu działań sprawdzających dobrze, aby firma sprzątająca po pożarze znalazła się na terenie Twojej posesji. Nasze usługi i  prace renowacyjne objęte są gwarancją jakości — tak działa zespół Kastelnik.

FAQ – często zadawane pytania prze mieszkańców Olkusza

Jakie procesy składają się na sprzątanie po pożarze?

Po wybuchu ognia w domu należy przygotować się na bardzo długi proces, który jest niestety skomplikowany i wymaga pełnego zaangażowania wszystkich stron. Czasami należy użyć specjalistycznych środków chemicznych oraz odpowiednich maszyn do mycia suchym lodem.

Nowoczesne technologie sprzątania to również ozonowanie po pożarze i dekontaminacja, gdzie usuwamy skutecznie zapachy spalenizny w całym budynku. To wszystko stanowi jedną wielką całość i zamawiając usuwanie skutków pożaru w firmie Kastelnik, tak naprawdę masz dostęp do kompleksowej oferty.

Czy warto wykonać dekontaminację spalonego budynku?

Ogień jest nieprzewidywalnym żywiołem, który może strawić wszystko, co spotka na swojej drodze. Niestety wskutek jego kontaktu z przedmiotami takimi, jak sprzęty RTV, AGD, panele, farby dochodzi do uwalniania niebezpiecznych toksyn, które mogą zagrozić zdrowiu ludzkiemu oraz skazić środowisko. Jeżeli nie chcesz do tego dopuścić, musisz przeprowadzić dekontaminację w spalonym budynku. Najlepiej zrobić to z pomocą specjalistycznej firmy sprzątającej.

Usuwanie szkód po pożarach — Kastelnik 7/24

Nasi technicy zawsze na miejscu zdarzenia opracowują plan działania, który jest dostosowany do poziomu zniszczeń nieruchomości. Prace prowadzone są w wymiarze kompleksowym, dlatego nie musisz martwić się o ich przebieg. Każdy etap wiąże się z zastosowaniem specjalistycznych środków chemicznych oraz maszyn, dlatego działalność jest profesjonalne. Jednym słowem, wszystko jest na naszej głowie.

Wierzymy w filozofię, że czyste ściany to zdrowy dom. Nasza ekipa zadba o każdy centymetr spalonej powierzchni, usunie sadzę ze ściany i oczyści powietrze. Z nami sprzątanie przebiegnie sprawnie z widocznymi rezultatami. Czas na sprzątanie po pożarze w Olkuszu!

usuwanie zapachu po pożarze domu

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%