Czyszczenie po pożarze Olesno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Skuteczne czyszczenie po pożarze Olesno – błyskawiczna likwidacja szkód spowodowanych przez ogień, sprzątanie specjalistyczne suchym lodem w powiecie oleskim

Potrzebujesz firmy, która przeprowadzi profesjonalne usługi sprzątania po pożarze w miejscowości Olesno w województwie opolskim? Kastelnik oferuje czyszczenie po pożarze w Oleśnie oraz usuwa szkody po pożarze w całym powiecie oleskim.  Wykonujemy mycie ścian z sadzy suchym lodem, a także pozbywamy się skutecznie zapachu spalenizny. Działamy od 2013 roku i pomogliśmy do tej pory setkom zadowolonym klientom.

Czyszczenie po pożarze Olesno – suchy lód najlepsza metoda

Czyścimy lokale usługowe, hale zakładów produkcyjnych, garaże, warsztaty, mieszkania prywatne, czy domy wolnostojące. Metody sprzątania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W pracy używamy technologi czyszczenia suchym lodem, ozonowania po pożarze, czy zamgławianie pomieszczeń. Przeprowadzamy dekontaminację spalonych budynków. Usuwanie skutków pożarów z firmą Kastelnik, nie jest w żaden sposób stresującym procesem. Masz pytania? Zadzwoń na naszą infolinię.

Jakie są etapy sprzątania po pożarach?

Sprzątanie po pożarze Olesno jest przeprowadzane w kilku fazach. Wiemy, że pożar jest zjawiskiem, które wybucha nagle i niespodziewanie. Dlatego też nasza firma działa szybko i sprawnie, oferując swoje usługi kompleksowo, przez 24 h na dobę. Wiemy również, że chcą Państwo użytkować swój lokal w możliwie najszybszym czasie. Dlatego ważne jest, żeby działać natychmiast, szczególnie przy osuszaniu mokrych ścian po akcji strażaków. Po przeprowadzonej rozmowie telefonicznej oraz podesłaniu do nas kilku zdjęć z miejsca pożaru, przygotowujemy bezpłatną wycenę oraz określamy termin realizacji usługi. By przyjechać na miejsce czyszczenia, musimy posiadać kompleksową wiedzę na temat przyczyn i skutków pożaru. Inaczej czyści się lokal po pożarze łatwopalnych oraz żrących substancji, a inaczej taki, który zapalił się od drewna w domowym kominku.

Po przybyciu na miejsce robimy wizję lokalną, oceniamy stan konstrukcji budynku. Dopiero później możemy ruszyć do usunięcia spalonych przedmiotów w budynku. W pustych przestrzeniach możemy zacząć od czyszczenia powierzchni z sadzy i dymu. Jesteśmy w stanie przeprowadzić także osuszanie zlanych ścian, które zostały uszkodzone podczas akcji gaszenia pożaru. W naszej ofercie znajduje się także ozonowanie po pożarze, w ten właśnie sposób, między innymi pozbywamy się trujących toksyn. Na koniec wystawiamy  dokumentację, która może pomóc Państwu w odzyskaniu ubezpieczenia z towarzystwa ubezpieczeniowego.

Pożary instalacji elektrycznej

Co roku w Polsce dochodzi do ponad 30 tysięcy pożarów budynków, z czego co piąty spowodowany jest przez wadę techniczną sprzętu lub zwarcie instalacji elektrycznej. W naszych domach ukryte są metry instalacji. Na co dzień są one realnym źródłem zagrożenia dla jego mieszkańców. Podłączone do sieci zasilacze, przedłużacze, często przepełnione od ładujących się w nich komputerów, telefonów, czy urządzeń AGD, mogą spowodować zakłócenia. To niestety grozi porażeniem lub pożarem. Warto więc co jakiś czas sprawdzać, czy nasze urządzenia działają prawidłowo i czy nie ma widocznych żadnych uszkodzeń mechanicznych. Pod żadnym pozorem nie podłączaj do sieci takiego sprzętu, regularnie serwisuj instalację elektryczną w mieszkaniu.

Statystyki pożarów – powiat oleski

Pożary wybuchają samoistnie, a także z pomocą osób trzecich. Do takiego głośnego zdarzenia, w którym udział miał czynnik ludzki, doszło w Oleśnie w 2018 roku. Podpalono kamienicę, w której przebywali mieszkańcy. Pożar spowodował ogromne straty oraz było wielu poszkodowanych, w tym również mocno poparzonych przez ogień. Starty były ogromne i budynek nie nadawał się do ponownego zamieszkania. Niektórzy z mieszkańców zatruli się czadem. Zatrucie czadem jest bardzo częstym zjawiskiem w okresie grzewczym, czyli jesienią oraz zimą. Wady instalacji elektrycznych, piecyków gazowych i innych urządzeń grzewczych mogą spowodować tragedię. Czad to cichy zabójca, którego nie widać, nie czuć, ani nie słychać. Każdy właściciel mieszkania, w którym używane są instalacje grzewcze, powinien regularnie sprawdzać stan techniczny tych urządzeń. Szczególnie zwracać uwagę na wszelkiego rodzaju nieszczelności lub ukryte wady instalacji.

Kontakt – całodobowa infolinia Kastelnik 7/24

Kastelnik jest profesjonalną firmą sprzątająca, która oferuje usługi czyszczenia po pożarze w Oleśnie. Jesteśmy do Państwa usług przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu. Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz. Postaramy się sprostać każdemu wyzwaniu. Zadzwoń do nas!

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług profesjonalnego czyszczenia ścian po pożarze w powiecie oleskim oraz Głubczyce, ONamysłów, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Prudnik, Zdzieszowice

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.7
4,7 rating
4.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 6)
Doskonale67%
Bardzo dobrze33%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%