Czyszczenie po pożarze Olesno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Olesno – błyskawiczna likwidacja szkód spowodowanych przez ogień, sprzątanie specjalistyczne suchym lodem w powiecie oleskim

Potrzebujesz firmy, która przeprowadzi profesjonalne usługi sprzątania po pożarze w miejscowości Olesno w województwie opolskim? Kastelnik oferuje czyszczenie po pożarze w Oleśnie oraz usuwa szkody po pożarze w całym powiecie oleskim.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Wykonujemy mycie ścian z sadzy suchym lodem, a także pozbywamy się skutecznie zapachu spalenizny. Działamy od 2013 roku i pomogliśmy do tej pory setkom zadowolonym klientom.

Usuwanie sadzy z podłogi

Maszyna do usuwania sadzy z posadzki, gdzie pożar zniszczył większość budynku.

Czyszczenie po pożarze Olesno – suchy lód najlepsza metoda

Czyścimy lokale usługowe, hale zakładów produkcyjnych, garaże, warsztaty, mieszkania prywatne, czy domy wolnostojące. Metody sprzątania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W pracy używamy technologii czyszczenia suchym lodem, ozonowania po pożarze, czy zamgławianie pomieszczeń. Przeprowadzamy dekontaminację spalonych budynków. Usuwanie skutków pożarów z firmą Kastelnik, nie jest w żaden sposób stresującym procesem. Masz pytania? Zadzwoń na naszą infolinię.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak zapobiec zwarciu instalacji elektrycznej w domu?

Czyszczenie ścian po pożarze Olesno

Jakie są etapy sprzątania po pożarach?

Sprzątanie po pożarze Olesno jest przeprowadzane w kilku fazach. Wiemy, że pożar jest zjawiskiem, które wybucha nagle i niespodziewanie. Dlatego też nasza firma działa szybko i sprawnie, oferując swoje usługi kompleksowo, przez 24 h na dobę. Wiemy również, że chcą Państwo użytkować swój lokal w możliwie najszybszym czasie. Dlatego ważne jest, żeby działać natychmiast, szczególnie przy osuszaniu mokrych ścian po akcji strażaków. Po przeprowadzonej rozmowie telefonicznej oraz podesłaniu do nas kilku zdjęć z miejsca pożaru, przygotowujemy bezpłatną wycenę oraz określamy termin realizacji usługi. By przyjechać na miejsce czyszczenia, musimy posiadać kompleksową wiedzę na temat przyczyn i skutków pożaru. Inaczej czyści się lokal po pożarze łatwopalnych oraz żrących substancji, a inaczej taki, który zapalił się od drewna w domowym kominku.

Po przybyciu na miejsce robimy wizję lokalną, oceniamy stan konstrukcji budynku. Dopiero później możemy ruszyć do usunięcia spalonych przedmiotów w budynku. W pustych przestrzeniach możemy zacząć od czyszczenia powierzchni z sadzy i dymu. Jesteśmy w stanie przeprowadzić także osuszanie zlanych ścian, które zostały uszkodzone podczas akcji gaszenia pożaru. W naszej ofercie znajduje się także ozonowanie po pożarze, w ten właśnie sposób, między innymi pozbywamy się trujących toksyn. Na koniec wystawiamy  dokumentację, która może pomóc Państwu w odzyskaniu ubezpieczenia z towarzystwa ubezpieczeniowego.

Sprzątanie po pożarze Olesno - rozebrana ściana

Zwarcie instalacji elektrycznej spowodowało pożar wewnątrz budynku. Czyszczenie zlecono firmie sprzątającej Kastelnik.

Pożary instalacji elektrycznej

Co roku w Polsce dochodzi do ponad 30 tysięcy pożarów budynków, z czego co piąty spowodowany jest przez wadę techniczną sprzętu lub zwarcie instalacji elektrycznej. W naszych domach ukryte są metry instalacji. Na co dzień są one realnym źródłem zagrożenia dla jego mieszkańców. Podłączone do sieci zasilacze, przedłużacze, często przepełnione od ładujących się w nich komputerów, telefonów, czy urządzeń AGD, mogą spowodować zakłócenia. To niestety grozi porażeniem lub pożarem. Warto więc co jakiś czas sprawdzać, czy nasze urządzenia działają prawidłowo i czy nie ma widocznych żadnych uszkodzeń mechanicznych. Pod żadnym pozorem nie podłączaj do sieci takiego sprzętu, regularnie serwisuj instalację elektryczną w mieszkaniu.

Realizujemy także sprzątanie po zalaniu Olesno

Statystyki pożarów – powiat oleski

Pożary wybuchają samoistnie, a także z pomocą osób trzecich. Do takiego głośnego zdarzenia, w którym udział miał czynnik ludzki, doszło w Oleśnie w 2018 roku. Podpalono kamienicę, w której przebywali mieszkańcy. Pożar spowodował ogromne straty oraz było wielu poszkodowanych, w tym również mocno poparzonych przez ogień. Starty były ogromne i budynek nie nadawał się do ponownego zamieszkania. Niektórzy z mieszkańców zatruli się czadem. Zatrucie czadem jest bardzo częstym zjawiskiem w okresie grzewczym, czyli jesienią oraz zimą. Wady instalacji elektrycznych, piecyków gazowych i innych urządzeń grzewczych mogą spowodować tragedię. Czad to cichy zabójca, którego nie widać, nie czuć, ani nie słychać. Każdy właściciel mieszkania, w którym używane są instalacje grzewcze, powinien regularnie sprawdzać stan techniczny tych urządzeń. Szczególnie zwracać uwagę na wszelkiego rodzaju nieszczelności lub ukryte wady instalacji.

Malowanie ścian po pożarze mieszkania Olesno

Kontakt – całodobowa infolinia Kastelnik 7/24

Kastelnik jest profesjonalną firmą sprzątająca, która oferuje usługi czyszczenia po pożarze w Oleśnie. Jesteśmy do Państwa usług przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu. Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz. Postaramy się sprostać każdemu wyzwaniu. Zadzwoń do nas!

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług profesjonalnego czyszczenia ścian po pożarze w powiecie oleskim oraz

 

Ogólnopolska firma sprzątająca po pożarach z Olesna

Najczęściej zadawane pytania o sprzątanie w Oleśnie

Pożar w domu? Czyszczenie po pożarze Olesno to zbiór specjalistycznych czynności, których celem jest usuwanie szkód pożarowych i przywrócenie bezpieczeństwa na miejscu zdarzenia. Okopcone ściany i fetor spalenizny to problem, który trudno wyeliminować samodzielnie. Dlatego technicy sprzątania miejsc po pożarach wykonują kompleksowe usługi tj. opróżnianie mieszkania ze spalonych sprzętów, mycie ścian z sadzy przy pomocy innowacyjnej technologii oraz dekontaminację pomieszczeń po pożarze. Mieszkanie po fachowym sprzątaniu jest bezpieczne i gotowe do ponownego użytku, a osoby poszkodowane w pożarze mogą uniknąć remontu. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o czyszczenie po pożarze w Oleśnie.

FAQ usługi sprzątania Olesno

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Finalny koszt sprzątania mieszkania po pożarze w Oleśnie określany jest za każdym razem indywidualnie, po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Na całkowitą kwotę sprzątania domu po pożarze wpływa kilka czynników jak np. ilość ścian do wyczyszczenia, ilość przedmiotów do utylizacji oraz rozmiar szkód w budynku. Średnio koszt czyszczenia może wynieść od 5000 zł do 50.000 zł.

Czym usunąć zapach spalenizny po pożarze?

Uporczywy swąd spalenizny po pożarze najlepiej usunąć przez ozonowanie pomieszczeń. Ozon całkowicie likwiduje niechciany zapach, a nie tylko maskuje go powierzchownie. Eliminacja zapachu spalenizny po pożarze odbywa się z wykorzystaniem ozonowania na poziomie stężenia 40 ppm – 60 ppm.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%