Czyszczenie po pożarze Olesno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Olesno – błyskawiczna likwidacja szkód spowodowanych przez ogień, sprzątanie specjalistyczne suchym lodem w powiecie oleskim

Potrzebujesz firmy, która przeprowadzi profesjonalne usługi sprzątania po pożarze w miejscowości Olesno w województwie opolskim? Kastelnik oferuje czyszczenie po pożarze w Oleśnie oraz usuwa szkody po pożarze w całym powiecie oleskim.  Wykonujemy mycie ścian z sadzy suchym lodem, a także pozbywamy się skutecznie zapachu spalenizny. Działamy od 2013 roku i pomogliśmy do tej pory setkom zadowolonym klientom.

firma sprzątająca po pożarach z Olesna

Czyszczenie po pożarze Olesno – suchy lód najlepsza metoda

Czyścimy lokale usługowe, hale zakładów produkcyjnych, garaże, warsztaty, mieszkania prywatne, czy domy wolnostojące. Metody sprzątania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W pracy używamy technologi czyszczenia suchym lodem, ozonowania po pożarze, czy zamgławianie pomieszczeń. Przeprowadzamy dekontaminację spalonych budynków. Usuwanie skutków pożarów z firmą Kastelnik, nie jest w żaden sposób stresującym procesem. Masz pytania? Zadzwoń na naszą infolinię.

Jakie są etapy sprzątania po pożarach?

Sprzątanie po pożarze Olesno jest przeprowadzane w kilku fazach. Wiemy, że pożar jest zjawiskiem, które wybucha nagle i niespodziewanie. Dlatego też nasza firma działa szybko i sprawnie, oferując swoje usługi kompleksowo, przez 24 h na dobę. Wiemy również, że chcą Państwo użytkować swój lokal w możliwie najszybszym czasie. Dlatego ważne jest, żeby działać natychmiast, szczególnie przy osuszaniu mokrych ścian po akcji strażaków. Po przeprowadzonej rozmowie telefonicznej oraz podesłaniu do nas kilku zdjęć z miejsca pożaru, przygotowujemy bezpłatną wycenę oraz określamy termin realizacji usługi. By przyjechać na miejsce czyszczenia, musimy posiadać kompleksową wiedzę na temat przyczyn i skutków pożaru. Inaczej czyści się lokal po pożarze łatwopalnych oraz żrących substancji, a inaczej taki, który zapalił się od drewna w domowym kominku.

malowanie ścian po pożarze mieszkania olesno

Po przybyciu na miejsce robimy wizję lokalną, oceniamy stan konstrukcji budynku. Dopiero później możemy ruszyć do usunięcia spalonych przedmiotów w budynku. W pustych przestrzeniach możemy zacząć od czyszczenia powierzchni z sadzy i dymu. Jesteśmy w stanie przeprowadzić także osuszanie zlanych ścian, które zostały uszkodzone podczas akcji gaszenia pożaru. W naszej ofercie znajduje się także ozonowanie po pożarze, w ten właśnie sposób, między innymi pozbywamy się trujących toksyn. Na koniec wystawiamy  dokumentację, która może pomóc Państwu w odzyskaniu ubezpieczenia z towarzystwa ubezpieczeniowego.

Pożary instalacji elektrycznej

Co roku w Polsce dochodzi do ponad 30 tysięcy pożarów budynków, z czego co piąty spowodowany jest przez wadę techniczną sprzętu lub zwarcie instalacji elektrycznej. W naszych domach ukryte są metry instalacji. Na co dzień są one realnym źródłem zagrożenia dla jego mieszkańców. Podłączone do sieci zasilacze, przedłużacze, często przepełnione od ładujących się w nich komputerów, telefonów, czy urządzeń AGD, mogą spowodować zakłócenia. To niestety grozi porażeniem lub pożarem. Warto więc co jakiś czas sprawdzać, czy nasze urządzenia działają prawidłowo i czy nie ma widocznych żadnych uszkodzeń mechanicznych. Pod żadnym pozorem nie podłączaj do sieci takiego sprzętu, regularnie serwisuj instalację elektryczną w mieszkaniu.

usuwanie sadzy podłoga

Statystyki pożarów – powiat oleski

Pożary wybuchają samoistnie, a także z pomocą osób trzecich. Do takiego głośnego zdarzenia, w którym udział miał czynnik ludzki, doszło w Oleśnie w 2018 roku. Podpalono kamienicę, w której przebywali mieszkańcy. Pożar spowodował ogromne straty oraz było wielu poszkodowanych, w tym również mocno poparzonych przez ogień. Starty były ogromne i budynek nie nadawał się do ponownego zamieszkania. Niektórzy z mieszkańców zatruli się czadem. Zatrucie czadem jest bardzo częstym zjawiskiem w okresie grzewczym, czyli jesienią oraz zimą. Wady instalacji elektrycznych, piecyków gazowych i innych urządzeń grzewczych mogą spowodować tragedię. Czad to cichy zabójca, którego nie widać, nie czuć, ani nie słychać. Każdy właściciel mieszkania, w którym używane są instalacje grzewcze, powinien regularnie sprawdzać stan techniczny tych urządzeń. Szczególnie zwracać uwagę na wszelkiego rodzaju nieszczelności lub ukryte wady instalacji.

czyszczenie ścian po pożarze Olesno

Kontakt – całodobowa infolinia Kastelnik 7/24

Kastelnik jest profesjonalną firmą sprzątająca, która oferuje usługi czyszczenia po pożarze w Oleśnie. Jesteśmy do Państwa usług przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu. Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz. Postaramy się sprostać każdemu wyzwaniu. Zadzwoń do nas!

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług profesjonalnego czyszczenia ścian po pożarze w powiecie oleskim oraz Głubczyce, ONamysłów, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Prudnik, Zdzieszowice

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.7
4,7 rating
4.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 6)
Doskonale67%
Bardzo dobrze33%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%