Czyszczenie po pożarze Oleśnica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Oleśnicy – mieszkania, domy, obiekty przemysłowe. Usuwanie sadzy ze ścian z zastosowaniem innowacyjnej technologii

Firma Kastelnik to zespół techników zajmujących się profesjonalnym specjalistycznym sprzątaniem mieszkań, domów oraz czyszczeniem po wybuchu pożaru w Oleśnicy, jak również w pobliskich zakładach przemysłowych znajdujących się w okolicznych miastach.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Od wielu lat pomagamy poszkodowanym wskutek wybuchu ognia w usunięciu najtrudniejszych skutków po pożarowych. Od lat nasza działalność rozwija się w błyskawicznym tempie, w rezultacie czego jesteśmy najlepszą firmą w swojej dziedzinie.

oleśnica firma sprzątająca po pożarach

Nasi klienci rekomendują nasze usługi, z uwagi na kompleksowe podejście w usuwaniu szkód po pożarach. Cechuje nas także szybkość i niezawodność działania. Wiemy, że dzięki dyspozycyjności przez 24 h, możemy pomóc bez zbędnej zwłoki niemal każdej osobie. Z uwagi na współczesny przepływ informacji, oferujemy wstępną wycenę przeprowadzenia czynności związanych ze sprzątaniem i czyszczeniem po pożarze w Oleśnicy, już na podstawie zdjęć z miejsca pożaru. Co ważne – dokonanie wstępnej wyceny oraz wizja lokalną są całkowicie bezpłatne!

Firma sprzątająca Kastelnik. Wyspecjalizowani fachowcy w likwidacji szkód po pożarze w Oleśnicy

Doświadczenie nieszczęścia, jakim jest pożar, to bardzo traumatyczne przeżyciem dla każdego z nas. Na co dzień mamy do czynienia z osobami, które nigdy wcześniej nie zdawały sobie sprawy jak rozpocząć likwidację szkód pożarowych w mieszkaniu.  W pełni rozumiemy zdezorientowanie w przeprowadzeniu prawidłowej oceny. Jednak tej sprawy, nie można pozostawić samej sobie. Zawsze, już podczas pierwszego kontaktu, nasi konsultanci uspokajają poprzez fachową pomoc.

Zajmujemy się skutecznym usuwaniem szkód materialnych po wybuchu ognia w kominie, a także usuwaniem sadzy ze ścian przy spalonej rozdzielni elektrycznej.  Od wielu lat, jesteśmy odpowiednio przygotowani, aby oszacować poziom strat już na podstawie zdjęć, a poziom zniszczeń i uszkodzeń odpowiednio oszacować w wycenie. Wyróżnia nas kompleksowe spojrzenie na problem. Uświadamiamy naszych klientów o skutkach płomieni, które podczas spalania produkują trujące toksyny. W naszej pracy chętnie stosujemy najnowocześniejsze technologie oraz nowoczesny sprzęt do oczyszczania powierzchni suchym lodem Cold Jet. To czyni naszych techników odpowiednio przygotowanych do usuwania nawet najtrudniejszych zniszczeń po pożarowych.

pracownik firma oleśnica

Nasza oferta związana z restytucją mienia po pożarach

Podkreślamy, że czynności związane z restytucją mienia po pożarach oraz zalaniach przeprowadzamy z odpowiednim respektowaniem norm BHP i z poszanowaniem prawa pracy, oraz prawa budowlanego. Bezpieczeństwo poszkodowanych, jak i specjalistów podejmujących się prac w miejscu zdewastowanym przez ogień, jest dla nas bardzo istotne.
W naszej ofercie znajdziesz:

 • Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w mieszkaniach w Oleśnicy
 • Dekontaminacje pomieszczeń i usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • Dezynfekcje powierzchni nawet do 3000 m2/h;
 • Ozonowanie pomieszczeń po pożarze oraz usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • Utylizacje spalonych domowych przedmiotów;

usuwanie toksyn po pożarze oleśnica

Planowanie prac związanych ze sprzątaniem, czyszczeniem po pożarach w Oleśnicy

 • Wizja lokalna na miejscu;
 • Opracowanie oferty, zawierającej koszty prac firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik. Precyzuje on czynności, które w ocenie naszych specjalistów, będą niezbędne do przeprowadzenia czynności niezbędnych do podjęcia remontu spalonego pomieszczenia;
 • Zabezpieczenia budynku przed rozpoczęciem prac czyszczących po pożarach – to etap, którego nie można uniknąć.

Likwidacja skutków zniszczeń spowodowanych przez ognień wymaga specjalistycznej fachowej wiedzy na ten temat. Usuwaniu skutków po pożarach nie można się podjąć  samodzielnie bez odpowiedniego wcześniejszego przygotowania. Do poradzenia sobie z rozległymi stratami po wybuchu ognia, nie wystarczy wiedza z poradnika strażaka. Tu potrzebne jest doświadczenie, fachowy sprzęt oraz innowacyjne technologie np. czyszczenie suchym lodem.

Czyszczenie spalonych ścian suchym lodem. Technologia prosto z kosmosu dostępna dla przeciętego Kowalskiego

Jak w każdej branży, nowoczesna technologia jest odpowiedzią na trudne do rozwiązania problemy. Podobnie w naszej branży. Jak wykazało wiele badań, opatentowanie kilka dekad temu, technologi czyszczenia granulatem suchego lodu znalazło szerokie zastosowanie w niwelowaniu zniszczeń pożarowych. Gdzie sprawdza się ta metoda czyszczenia spalonych powierzchni?

 • Czyszczenie po pożarach obiektów osób prywatnych tj. pomieszczenia gospodarcze, garaże, komórki lokatorskie, domy w stanie deweloperskim;
 • Czyszczenie po pożarach na statkach, siłownie, komory hiperbaryczne, wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości stosowania wody;
 • Oczyszczanie maszyn i urządzeń zniszczonych w trakcie pożaru, a znajdujących się zakładach przemysłowych i produkcyjnych.

Naturalne, że poszkodowani w pożarze często o nowych kosmicznych wręcz technologiach nie mają pojęcia. Pierwszą myślą jest więc, czyszczenie przy użyciu chemii, czyli stara metoda oczyszczania spalonych powierzchni.
Dzięki zastosowaniu technologi suchego lodu podczas sprzątania po pożarze gwarantujemy naszym klientom, że usunięcie zabrudzeń będzie skuteczne, szybkie i ekologiczne.

malowanie ścian po pożarze oleśnica

Do pozostałych korzyści mycia ścian po pożarze suchym lodem należą:

 • Oszczędność czasu w stosunku do dotychczasowych metod sprzątania i czyszczenia po pożarze środkami chemicznymi;
 • Niższy koszt stosowania technologii czyszczenia za pomocą suchego lodu. Suchy lód jest bardziej wydajny i ekonomiczny;
 • Brak zabrudzeń, jakie mamy podczas mycia ścian po pożarach środkami chemicznymi;
 • Proekologiczną technologię mycia zmrożonym lodem (CO2)
 • Skuteczność w usuwaniu zapachu po pożarze, trudnego do wyeliminowania tradycyjnymi metodami;
 • Najwyższą precyzję czyszczenia: Osmolone powierzchnie po pożarowe, wskutek suchego lodu, są bezpiecznie oczyszczone. Granulki suchego lodu, są bowiem bardzo precyzyjne w swoim działaniu;
 • Brak odpadów wtórnych – zaleta suchego lodu ingerującego w czyszczoną po spaleniu powierzchnię.

Zaletą technologii oczyszczania sadzy po pożarowej suchym lodem w zakładach przemysłowych, jest brak konieczności demontowania linii produkcyjnej oraz suszenia maszyn po usłudze czyszczenia. To właśnie jest powodem, dlaczego tak wielu przedsiębiorców zaufało firmie Kastelnik. Czas, jaki oferujemy naszym klientom, to realne w zyski w przy ponownym uruchomieniu produkcji.

Znajdziesz nas także:

usuwanie szkod po pożarze oleśnica

Bezpieczeństwo podczas usuwania skutków po pożarach w oleśnickich mieszkaniach

Pożar to straszny żywioł a szkody powstałe po nim, są zawsze rozległe. Wiedzą o tym osoby poszkodowane w pożarze, wie o tym Państwowa Straż Pożarna oraz urzędnicy Głównego Urzędu Statystycznego, gdzie spływają dane na temat pożarów z całego kraju – w tym z województwa dolnośląskiego. Jesteśmy odpowiednio przygotowani, aby pomóc w czyszczeniu i usuwaniu szkód po pożarze w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również  w dużych zakładach przemysłowych,  halach produkcyjnych, czy też hotelach.

Kastelnik – firma sprzątająca po pożarach w Oleśnicy i okolicznych miastach. Jesteśmy dyspozycyjni odebrać Twoje zgłoszenie przez całą dobę – 7/24 h. Zadzwoń do nas!

Najczęściej zadawane pytania w Oleśnicy

Zastanawiasz się czym zmyć sadzę ze ścian? W ramach usługi tj. czyszczenie po pożarze Oleśnica wykonujemy specjalistyczne mycie ścian po pożarze przy pomocy suchego lodu. Ta innowacyjna technologia to nie tylko wysoka precyzja w usuwaniu brudu, ale również oszczędność czasu i pieniędzy dla osób poszkodowanych w wyniku wybuchu ognia. To metoda ekologiczna, która pozwala także wyeliminować nieprzyjemny swąd spalenizny i nie pozostawia żadnych odpadów wtórnych. Jest to szczególnie ważne, by usuwanie szkód po pożarze powierzyć specjalistom, którzy wiedzą, jak wyeliminować z mieszkania toksyny po pożarze. Prezentujemy najczęściej zadawane pytania o czyszczenie po pożarze w Oleśnicy.

Usługi sprzątania Oleśnica

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Kalkulacja kosztów za mycie ścian po pożarze ustalana jest indywidualnie z osobą poszkodowaną w wyniku wybuchu ognia. Na ostateczny koszt wpływ ma ilość zabrudzeń czy wielkość ścian. Najczęściej cena czyszczenia ścian po pożarze waha się od 15 do 100 zł za metr kwadratowy.

Czym usunąć zapach spalenizny po pożarze?

Nieprzyjemny zapach spalenizny po pożarze można skutecznie usunąć przez dokładne wysprzątanie pogorzeliska i usunięcie sadzy ze ścian. By całkowicie pozbyć się niechcianej woni, technicy często sięgają po ozonowanie, które nie tylko likwiduje uporczywą woń, ale również wszelkie toksyny po pożarze.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%