Czyszczenie po pożarze Nysa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Skuteczne czyszczenie po pożarze w Nysie – czym zmyć sadze ze ścian, ekspert z firmy Kastelnik profesjonalne porady  

Oferujemy fachowe doradztwo, bezpłatną wycenę oraz szybką ofertę na profesjonalne czyszczenie po pożarze Nysa i okoliczne miasta takie jak Dobrodzień, Głuchołazy, Otmuchów. Kierujemy skuteczną pomoc osobom poszkodowanym w pożarach w Nysie oraz w całym województwie opolskim. Kastelnik to specjalistyczne usuwanie szkód po pożarze w powiecie nyskim oraz mycie suchym lodem spalonych ścian w mieszkaniach, oraz w zakładach produkcyjnych na terenach przemysłowych Specjalnej Strefy Ekonomicznej Podstrefa Opole. 

Nasze usługi przeprowadzamy kompleksowo, w każdym przypadku gdy u naszego Klienta dochodzi do pożaru, rozpoczynamy od bezpłatnej wyceny. Po przeprowadzeniu wizji lokalnej przystępujemy do opracowana oferty handlowej dotyczącej sprzątania po pożarze w powiecie nyskim. Oferujemy nie tylko mycie ścian po pożarze, ale również usuwanie sadzy z sufitów, podłóg oraz utylizację nadpalonego wyposażenia mieszkania. W zakładach produkcyjnych prace rozpoczynamy od zabezpieczenia maszyn przemysłowych przed dalszą degradacją i kosztownym zniszczeniem środków trwałych. Pomoc oferowana przez ekspertów z firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik, to gwarancja likwidacji skutków pożaru  w bezpieczny i wypracowany przez lata praktyki sposób. Będąc na rynku od  2013, pomogliśmy wielu polskim przedsiębiorcom i osobom prywatnym w usunięciu skutków pożaru.

Dekontaminacja po pożarach w zakładach produkcyjnych, halach magazynowych

Przeprowadzamy dekontaminację w zakładach produkcyjnych po pożarach i zlaniach wodą podczas akcji gaśniczej. Realnie rozwiązujemy ryzyko zatruć w pomieszczeniach spalonych przez ogień. Usuwanie skutków po pożarach, zawsze należy do zadań trudnych i złożonych. Skutki wybuchu ognia, determinują szereg czynności, które należy wykonać w odpowiedniej kolejności. Bezpieczne  przywrócenie spalonych pomieszczeń produkcyjnych, do ich pierwotnych funkcji to sprawa priorytetowa dla techników firmy sprzątającej po pożarze Kastelnik.

Oferta sprzątania po pożarze innowacyjna technologia mycia suchym lodem

Nasz kompleksowa oferta firmy usuwającej skutki wybuchu ognia została opracowana z uwzględnieniem innowacyjnych technologii dostępnych na rynku. W miejscach zdewastowanych przez ogień niezbędne jest przeprowadzenie szeregu specjalistycznych czynności sprzątających oraz wyburzających. Specjalizujemy się czyszczeniu spalonych ścian za pomocą suchego lodu. Od wielu lat towarzyszymy osobom poszkodowanym przez ogień, obserwując ludzkie dramaty. Dobrze wiemy, od czego zacząć i jak pomóc. W zakresie specjalistycznych usług czyszczenia po pożarze oferujemy usuwanie szkód po zalaniach z naciskiem na szybkie działanie.

Czyszczenie po pożarze Nysa

 • Czyszczenie po pożarze w Nysie z opcją bezpłatnej wyceny na miejscu zdarzenia;
 • Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w mieszkaniach w powiecie nyskim;
 • Sprzątanie po pożarze.
 • Dekontaminacje pomieszczeń piwniczych, gospodarczych;
 • Dezodoryzacje – usuwająca nieprzyjemny zapach po pożarze;
 • Dezynfekcje powierzchni spalonych przez ogień;
 • Ozonowanie pomieszczeń po pożarze w domu oraz w lokalu użytkowym;
 • Utylizacje spalonych przedmiotów;
 • Usuwanie brzydkich zapachów po pożarze;
 • Usuwanie szkód po pożarze;
 • Osuszanie pomieszczeń zalanych w trakcie akcji gaśniczej;
 • Sporządzenia za dodatkową opłatą kosztorysu wg. norm KNR dla firmy ubezpieczeniowej.

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w powiecie nyskim 

W likwidacji skutków zdarzeń, jakich jest pożar, od wielu lat stosujemy czyszczenie powierzchni granulatem suchego lodu. To metoda niezwykle skuteczna do usuwania szkód  po pożarach na rozległych powierzchniach nadpalonych ścian w pomieszczeniach piwnicznych i socjalnych.  Technologia czyszczenia suchym lodem kierowana jest do osób prywatnych oraz do przedsiębiorców branży hotelarskiej, gastronomicznej i przemysłowej. Mamy przekonanie, że stosowanie tej metody jest bezkonkurencyjne i obecnie najbardziej efektywne na polskim rynku usług sprzątania po pożarach. Metoda w 100% bezinwazyjna, proekologiczna, która sprawdza się idealnie podczas czyszczenia instalacji elektrycznej pod wysokim napięciem.

Statystyka pożarów budynków mieszkalnych

Na przestrzeni kilku minionych lat wg statystycznych danych dochodziło od 135 000 do około 184 000 pożarów  rocznie w Polsce (ogólna liczba). Z czego minimum 12 000 pożarów dotyczy mieszkań. Nie jest to zatem liczba, obok której można przejść obojętnie. Jak wynika z doniesień medialnych, na początku stycznia 2021 roku doszło do pożaru  pomieszczeń piwnicy w jednym bloków mieszkalnych w Nysie. W środku nocy z niedzieli na poniedziałek w jednym bloków mieszkalnych wybuchł pożar. Po przyjeździe straży okazało się, że płoną śmieci zgromadzone w piwnicy budynku. Duże zadymienie dotarło jednak na wyższe piętra, strażacy musieli ewakuować z mieszkań na czas akcji 15 mieszkańców. Pożar śmieci w pomieszczeniach gospodarczych to dość częsta przyczyna pożarów w województwie opolskim.

Całodobowa infolinia telefoniczna 7/24

Kontakt telefoniczny z firmą sprzątającą po pożarach Kastelnik możliwy przez 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku. Jeżeli szukasz profesjonalnej pomocy, dotyczącej usuwania szkód pożarowych oraz czyszczenia po pożarze w Nysie – skontakuj się z nami. Nasza oferta obejmuje bezpłatne oględziny oraz wycenę czyszczeń ścian w spalonym mieszkaniu lub firmie. Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby naszego klienta, z tego powodu do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią oraz skorzystania z usług restytucji mienia po pożarze w profesjonalnej firmie. Zadzwoń!

Znajdziesz nas także: Głubczyce, Namysłów, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Olesno, Prudnik, Zdzieszowice.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%