Czyszczenie po pożarze Nowy Targ

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Nowy Targ. Jak usunąć przykry zapachu pożaru z domu?

Kompleksowe usuwanie skutków pożaru jest bardzo ważne, jeżeli chcesz szybko uporać się ze szkodami, jakie zostały wyrządzone, podczas nieszczęśliwego wypadku. Czyszczenie ścian po pożarze Nowy Targ to gwarancja na szybkie doprowadzenie domu do stanu sprzed zdarzenia losowego.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Jeżeli Twoją nieruchomością zajmie się firma sprzątająca po pożarach Kastelnik, na pewno szybko wprowadzisz się do mieszkania i zaczniesz ponownie beztroskie życie. Kastelnik działa w trybie całodobowym, dlatego w każdej chwili może pomóc w usunięciu szkód pożarowych. Jak dobrze wiesz, w przypadku uszkodzeń po pożarowych czas reakcji ma bardzo duże znaczenie. Im wcześniej zaczniesz działać, tym lepiej. Profesjonalne sprzątanie po pożarach w Nowym Targu to kilka czynności:

czyszczenie po pożarze nowy targ

Czyszczenie ścian po pożarze w Nowym Targu — restytucja mienia

Na terenie miasta Nowy Targ oferujemy dokładne czyszczenie spalonych powierzchni po pożarze. Restytucja mienia jest realizowana, aby uratować sprzęty, jak wybrane jego elementy  przed zniszczeniem. Jeżeli fachowcy zajmą się budynkiem odpowiednio wcześnie, wiele rzeczy będzie do odratowania.
Pożar zwykle jest zaskakującym wydarzeniem, którego nikt się nie spodziewa. Negatywnie wpływa na zdrowie, pogarsza sytuację materialną w związku z utratą mienia, na które pracowało się często przez całe życie. Co ważne, zdarzenie to wiąże się także z utratą cennego poczucia bezpieczeństwa. W zaledwie kilka minut niektórzy mogą stracić dorobek całego życia- nie mówiąc już o możliwości utraty zdrowia.

Sprzątanie po pożarze Nowy Targ, woj. małopolskie

Błyskawiczne sprzątanie domu po pożarze w Nowym Targu ma kluczowe znaczenie. Ogólnie wiadomo, iż toksyny pożarowe ma negatywny wpływ zarówno na ludzkie zdrowie, jak i środowisko naturalne. Trujące związki chemiczne, które uwalniają się ze spalonych powierzchni, mebli czy sprzętów mają bardzo negatywny wpływ na stan dróg oddechowych, jak i jakość powietrza w całym budynku. Z tego właśnie powodu profesjonalne czyszczenie po pożarze jest niezbędne. Dzięki temu, że mieszkaniem zajmie się specjalistyczna firma, można będzie zminimalizować szkody wyrządzone przez pożar.

usuwanie skutków pożaru

Dezynfekcja spalonych pomieszczeń i usuwanie trujących toksyn z budynku

Sprzątanie pogorzeliska oraz dezynfekcja pomieszczeń mieszkalnych jest długotrwałym procesem, który wymaga wielu lat praktyki. Możesz jednak skorzystać z doświadczenia firmy Kastelnik i doprowadzić budynek do stanu używalności w krótkim czasie. Od wielu lat wykonujemy dezynfekcję pomieszczeń po pożarze ozonem, na stężeniu 40 ppm. Taki poziom pozwala wyeliminować smród spalonych przedmiotów i nadpalonych tynków i ścian. Oczywiście dobrym uzupełnieniem są atestowane preparaty chemiczne, które radzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami w tym z sadzą i czarnym nalotem. Opracowany kilka lat temu, przez zespół Kastelnik, schemat działania sprawdza się do dziś.

Pozostałe usługi opróżnianie mieszkań Nowy Targ

mycie ścian po pożarze nowy targ

Jak wygląda mycie ścian po pożarze i usuwanie osadów pożarowych?

Wszystkie przedmioty, jakie znajdowały się w momencie pożaru domu, muszą zostać bardzo dokładnie oczyszczone lub zutylizowane. Nie można rozpocząć mycia ścian po pożarze, przed wysprzątaniem pogorzeliska i pozbyciem się źródła zagrożenia. Nawet najmniejsze przedmioty, które są przesiąknięte dymem po pożarze, mogą zawierać na swojej powierzchni furany i dioksyny. Mycie ścian z sadzy przy użyciu suchego lodu doskonale sprawdza się na niemal każdej realizacji. Ważne jest, by ściany przed rozpoczęciem usługi tj. czyszczenie po pożarze były suche i wolne od wilgoci. Można to zmierzyć za pomocą miernika wilgoci, a odczyty wpisać w dokumenty dla ubezpieczyciela.

Znajdziesz nas także w:

firma sprzątająca z certyfikatem

Najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Nowego Targu (FAQ)

Czy ozonowanie domu po pożarze jest wymagane prawem?

Wybuch pożaru wiąże się z wieloma nieprzyjemnymi sytuacjami, a także widokiem mieszkania, które często jest pogorzeliskiem. Na ścianach znajdują się czarne osady, tak samo, jak na podłogach, sufitach i wszystkich przedmiotach mieszkania. Ogień trawi wszystko, co spotka na swojej drodze, ale także wywołuje nieprzyjemny zapach spalenizny pochodzącej od spalonych przedmiotów.-
Oczywiście ozonowanie po pożarze nie jest wymagane przez polskie prawo budowlane, jest natomiast zalecane, ze względów bezpieczeństwa. Nasza firma już w 2013 roku wypracowała skuteczną metodę walki z nieprzyjemnym zapachem po pożarze domu.

Która metoda jest najlepsza do usunięcia zapachów spalenizny?

Usuwanie zapachu spalenizny przy każdej naszej realizacji przebiega w sposób  profesjonalny i z góry zaplanowany. W ofercie posiadamy kilka zabiegów na usuwanie zapachu spalenizny. Dla mieszkańców woj. małopolskiego oferujemy dwie metody, do wyboru tj. ozonowanie domu po pożarze lub zamgławianie suchą mgłą. Dzięki temu, że wszystkie nasze urządzenia mają atesty, zabiegi, które przeprowadzamy, są całkowicie bezpieczne i przynoszą bardzo dobre rezultaty. Po każdym z wyżej wymienionych zabiegów powietrze jest świeże i czyste.

Usuwanie szkód po pożarach — Kastelnik usługi 7/24 Małopolska

Kastelnik to synonim jakości w sektorze specjalistycznych usług sprzątających. Najnowsze maszyny do czyszczenia sadzy, urządzenia do usuwania zapachu spalenizny oraz wiele lat praktyki, to wszystko daje poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie współpracy. Usuwanie skutków pożaru na terenie woj. małopolskiego to również pomoc poszkodowanym w zebraniu dokumentacji fotograficznej dla towarzystwa ubezpieczeniowego. Wszystkie nasze działania, to nic innego solidne wysprzątanie pomieszczeń, które ucierpiały w wyniku wybuchu ognia.

usuwanie szkód po pożarach w małopolsce

Kastelnik — czas na sprzątanie po pożarze w Nowym Targu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%