Czyszczenie po pożarze
Nowy Sącz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Nowy Sącz. Mycie ścian suchym lodem, ozonowanie i neutralizacja zapachu spalenizny

Pożar mieszkania? Czyszczenie po pożarze Nowy Sącz świadczymy od 2013 roku na terenie całego woj. małopolskiego. Współpracujemy jednakowo z klientem indywidualnym co z instytucjami publicznymi, których budynki zostały zniszczone podczas pożaru.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Usuwanie sadzy ze ścian, dekontaminacja trujących toksyn oraz utylizacja zniszczonych w pożarze przedmiotów to usługi, które należy wykonać w spalonej nieruchomości.

sprzątanie mieszkań po pożarach Nowy Sącz

Czyszczenie sadzy na suficie w mieszkaniu w Nowym Sączu, woj. małopolskie.

Nasza działalność polega na świadczeniu usług porządkowych związanych z usuwaniem szkód po pożarze. Proponujemy także osuszanie budynków po zalaniu, które zwykle powstaje w momencie gaszenia pożaru przez strażaków. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, ponieważ usuwanie szkód po pożarze nie należy do najłatwiejszych. Trzeba przedsięwziąć wiele działań, dzięki którym można będzie przywrócić mieszkanie do stanu sprzed pożaru.

czyszczenie po pożarze nowy sącz

Na rynku dostępnych jest wiele sposobów na czyszczenie ścian po pożarze Nowy Sącz. Grunt to wybrać te właściwe. Przez lata działalności wyrobiliśmy sobie zdanie na temat wielu technik likwidacji zabrudzeń po pożarze. W swojej ofercie posiadamy przede wszystkim usługi ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Oferujemy ozonowanie po pożarze, mycie ścian za pomocą suchego lodu, a także ze środków, które nie mają w swoim składzie agresywnej chemii. Dzięki temu, że korzystamy z innowacyjnego sprzętu, jesteśmy w stanie doczyścić wiele powierzchni z toksyn po pożarowych oraz z sadzy. Mycie ścian po pożarze suchym lodem w Nowym Sączu to nasza sztandarowa usługa, którą proponujemy osobom, chcącym szybko przywrócić mieszkanie do stanu sprzed pożaru.

Czyszczenie po pożarze Nowy Sącz — mycie ścian

Czyszczenie ścian po pożarze Nowy Sącz przeraża Cię? Rozumiemy to doskonale. Tego typu działania należy powierzyć wyłącznie profesjonalnej firmie, a zakres usług powinien obejmować gruntowne usuwanie skutków pożaru. Nie można wejść z wiaderkiem i szmatką do pomieszczenia, w którym doszło do rozległego pożaru. W powietrzu unoszą się toksyny niebezpieczne dla zdrowia i życia, dlatego nasi pracownicy pracują w strojach ochronnych i maskach. Pierwszym, co robimy na miejscu, które zostało dotknięte pożarem to usuwanie pogorzeliska, i wstępne usuwanie nieprzyjemnego zapachu w celu oczyszczania powietrza. Specjalistyczna wiedza sprawia, że możemy korzystać z wysokiej jakości maszyn do czyszczenia powierzchni suchym lodem. Z ich pomocą jesteśmy w stanie skutecznie oczyścić ściany z sadzy i wykonać restytucję mienia.

Pozostałe usługi opróżnianie mieszkań Nowy Sącz

mycie ścian po pożarze nowy sącz

Zdjęcie: mycie ścian po pożarze w Nowym Sączu © 2021 Kastelnik

Usuwanie szkodliwych związków chemicznych po pożarach

Kompleksowe usług sprzątania po pożarze na terenie Nowego Sącza to działania, jakie podejmujemy na miejscu wybuchu ognia. Celem naszych działań jest usunięcie trujących związków chemicznych ze sufitów, ścian i wszystkich nadpalonych przedmiotów. Chcemy jak najszybciej pozbyć się szkodliwych toksyn, które spowodowały ogromne zniszczenia. Substancje te, jeżeli zbyt długo oddziałują z materiałami, powodują ich doszczętne zniszczenie. Tego procesu już nie da się odwrócić, jeżeli nie zareagujemy odpowiednio szybko. Dlatego tak ważne jest, aby zamówić czyszczenie ścian jak najszybciej. Profesjonalny sprzęt do dezynfekcji  pozwala, na skuteczne czyszczenie pomieszczeń mieszkalnych po pożarze w Nowym Sączu. W ramach naszych usług wykonujemy:

 • czyszczenie po pożarze w Nowym Sączu — mieszkania, piwnice;
 • mycie ścian i sufitów suchym lodem;
 • sprzątanie po pożarze;
 • usuwanie zapachu spalenizny;
 • likwidacja sadzy z wszystkich powierzchni w mieszkaniu;
 • usuwanie szkód po pożarowych;
 • ozonowanie pomieszczeń po wybuchu ognia;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachy i dekontaminacja.

Znajdziesz nas także w:

ozonowanie po pożarze w nowym sączu

Mycie ścian po pożarze za pomocą suchego lodu

Zastanawiasz się, jaka jest najskuteczniejsza metoda sprzątania po pożarze? Dekontaminację ścian budynku warto wykonać jako mycie suchym lodem. Technologia czyszczenia powierzchni suchym lodem cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Nowym Sączu, ale również w innych miastach woj. małopolskiego. Jest to obecnie najszybszy sposób na oczyszczenie powierzchni ze spalenizny. Pożar prowadzi do ogromnych zniszczeń, a suchy lód może część powierzchni i przedmiotów uratować.

Kontakt do firmy Kastelnik 7/24

Technologia mycia suchym lodem, z jakiej korzystamy, skutecznie czyści i usuwa skutki pożaru, jakie wywołał ogień. Stosujemy tę metodę, ponieważ znamy jej wszystkie zalety np. brak przewodzenia prądu. Wśród pozostałych znajduje się również bezpieczne oczyszczanie powierzchni, bez ich dodatkowego niszczenia struktury. Sufity i ściany są przywracane do stanu sprzed pożaru w ciągu kilku godzin. Po remoncie, do mieszkania lub biura można się bez żadnych problemów wprowadzić ponownie. Jeżeli chcesz szybko oczyścić pomieszczenie po pożarze, ta metoda — zadzwoń do nas!

Najczęściej zadawane pytania w Nowym Sączu

Pożar domu? Żadne toksyny pożarowe nie są straszne dla ekipy sprzątającej Kastelnik. Oferujemy rzetelne usługi sprzątania po pożarach, zmywanie sadzy oraz dekontaminację. Jakie tematy najbardziej nurtują osoby szukające pomocy w zakresie specjalistycznego sprzątania?

serwis sprzątający Nowy Sącz

Czym wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Sądzę ze ścian i sufitów najlepiej wymyć przy pomocy suchego lodu. Ilość zmrożonego lodu, która będzie niezbędna do usunięcia tłustej sadzy, zależy od rodzaju zanieczyszczeń. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem to nowoczesny sposób na usuwanie silnych zabrudzeń, sadzy i toksyn w spalonych nieruchomościach województwa małopolskiego.

Jak usunąć trujące toksyny po pożarze?

Trujące toksyny po pożarze można usunąć za pomocą suchego lodu lub specjalnego środka do odkażania powierzchni z tłustych osadów. Warunkiem, by poprawnie usunąć skutki wybuchu ognia, jest wysprzątanie dokładne pogorzeliska i utylizacja spalonych przedmiotów. Mycie ścian po pożarze za pomocą suchego lodu oraz ozonowanie to świetny sposób na usuwanie furanów i dioksyn po wybuchu ognia w domu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%