Czyszczenie po pożarze Nowy Dwór Mazowiecki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Nowy Dwór Mazowiecki. Jak poradzić sobie z zanieczyszczeniami po pożarze?

Usuwanie skutków pożaru domu wymaga wdrożenia kompleksowych działań. Im szybciej uporasz się ze szkodą, tym lepiej. Nieszczęśliwy wypadek może zdarzyć się każdemu. Grunt to wiedzieć jak postąpić. Przede wszystkim skontaktuj się z solidną firmą, która oferuje usługi tj. czyszczenie ścian po pożarze Nowy Dwór Mazowiecki. To idealne rozwiązanie, by szybko doprowadzić dom do stanu sprzed pożaru.

nowy dwór mazowiecki firma sprzątająca

Specjalistyczne sprzątanie wymaga czyszczenia ścian po pożarze!

Ogólnopolska firma sprzątająca po pożarach Kastelnik wie co robić po pożarze domu. Szybko wprowadzisz się ponownie do swojego mieszkania i zaczniesz żyć jak dawniej, bez niepotrzebnych zmartwień. Jedyne co musisz zrobić, to zamówić czyszczenie ścian po pożarze, usługę dostępną dla mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego. Jak dobrze wiesz, usuwanie szkód po pożarze nie jest to proste zadanie. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, jednak my, zawsze robimy wszystko, aby skrócić cały proces czyszczenia. Im wcześniej zaczniemy działać, tym lepiej dla ścian Twojego budynku.

Sprzątanie po pożarze w Nowym Dworze Mazowieckim. Co obejmuje?

Po pożarze najważniejsze jest usunięcie osadów pożarowych i sadzy ze ścian. Zapobiegnie to jego rozprzestrzenianiu się trujących związków chemicznych i ułatwi posprzątanie reszty domu. Na wstępie przedstawimy Ci szczegółową wycenę kosztów i czasu potrzebnego do usunięcia szkód pożarowych.
Nasze działania wyróżniają się kompleksowością. Cały proces sprzątania po pożarze dzielimy na kilka etapów:

  • wycenę szkód i zniszczeń;
  • uprzątnięcie pogorzeliska;
  • wyniesienie przedmiotów do utylizacji;
  • ozonowanie pomieszczeń w celu dekontaminacji;
  • czyszczenie ścian i sufitów z sadzy;

usuwanie szkód nowy dwór mazowiecki

Czyszczenie ścian po pożarze Nowy Dwór Mazowiecki – zaufaj specjalistom!

Im szybciej rozpoczniesz prace budowlane w Twoim mieszkaniu, tym lepsze efekty uzyskasz. Czy wiesz, że toksyny pożarowe mają bardzo negatywny wpływ na zdrowie, dlatego należy usunąć je jak najszybciej. Trujące związki chemiczne, które powstają w wyniku spalania powierzchni i przedmiotów są szczególnie szkodliwe dla dróg oddechowych, dlatego sprzątanie domu po pożarze wykonujemy w specjalnym stroju ochronnym. Powietrze w całym budynku po pożarze jest skażone, dlatego należy wykazać się ogromną ostrożnością.
Kiedy zamówisz profesjonalne czyszczenie domu po pożarze, możesz zapewnić sobie i bliskim bezpieczne schronie na lata. Każda specjalistyczna firma usunie szkody wyrządzone przez pożar, a także wykona dezynfekcję całego budynku.

czyszczenie ścian nowy dwor mazowiecki

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy ozonowanie po pożarze jest konieczne?

Ozonowanie domu po pożarze jest kluczowym elementem dekontaminacji. Na ścianach mieszkania, w którym wybuchł pożar, znajdują się czarne osady, które są  toksyczne. Występują one także na meblach, podłodze i innych przedmiotach w mieszkaniu. Ogień trawi wszystko, co spotka na swojej drodze i niestety wywołuje przykry zapach pochodzący z palonych przedmiotów.

Jak wygląda usuwanie trujących toksyn po wybuchu ognia?

Dezynfekcja pomieszczeń i usuwanie trujących toksyn to długotrwałe procesy, które wymagają wykorzystania nowoczesnych technik dekontaminacji. Dezynfekcję pomieszczeń po pożarze najlepiej wykonuje się przy użyciu ozonu, który ma stężenie 40 ppm. Taki poziom gwarantuje wyeliminowanie nieprzyjemnego zapachu spalenizny oraz usunięcie toksyn.

Jak wygląda mycie ścian po pożarze?

Używamy specjalnych detergentów do mycia ścian i podłóg, a także specjalistycznego sprzętu do usuwania sadzy ze ścian. Aby zakończyć proces sprzątania mieszkania po pożarze, wszystkie powierzchnie i przedmioty muszą zostać bardzo dokładnie oczyszczone. Nawet najmniejsze przedmioty pokryte spalenizną są źródłem przykrego, trudnego do usunięcia zapachu. Mycie ścian po pożarze najlepiej wykonać przy użyciu suchego lodu oraz specjalistycznej maszyny do czyszczenia. Gwarantujemy, że efekty usuwania osadów tą techniką będą bardziej niż zadowalające.

Usuwanie szkód po pożarze w województwie mazowieckim 7/24

Potrzebujesz kogoś, kto ma doświadczenie w sprzątaniu mieszkań po pożarach, ale nie wiesz, czy taka firma działa na Mazowszu? Nie martw się, Kastelnik to firma sprzątająca po pożarach w całym województwie mazowieckim od 2013 roku. Świadczymy profesjonalne usługi, dzięki którym z Twojego mieszkania przy użyciu nowoczesnych maszyn są usuwane toksyczne sadze, zapach spalenizny i wszystkie inne skutki pożaru. Od wielu lat praktykujemy łączenie ozonowania, suchego lodu i atestowanych preparatów chemicznych w walce z żywiołem, jakim jest ogień.

usuwanie skutków pożaru nowy dwór mazowiecki

Korzystamy z najnowszych technologii i sprzętu, aby zaoferować najlepszą możliwą obsługę. Nasi technicy mają doświadczenie we wszystkich aspektach naprawy szkód pożarowych i będą współpracować z Tobą w celu pozbycia się osadów i zapachów z Twojej nieruchomości. Przyjedziemy do Ciebie na miejsce i wykonamy bezpłatną wycenę. Wystarczy, że zadzwonisz do nas.
Kastelnik — czas na sprzątanie po pożarze Nowy Dwór Mazowiecki!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%