Czyszczenie po pożarze Nowa Sól

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Nowa Sól. Jak wygląda dekontaminacja, utylizacja budynku po pożarze?

Pożar w garażu? Śmiało zwróć się po pomoc do profesjonalistów. Czyszczenie po pożarze w Nowej Soli odbywa się za pomocą suchego lodu, urządzeń do zamgławiania oraz specjalistycznych zestawów do sprzątania. Każde zlecenie wymaga też kontenera na rzeczy przeznaczone do utylizacji.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Pomoc realizowana jest na terenie całego województwa lubuskiego, dlatego masz szansę skorzystać z  usług firmy sprzątającej Kastelnik. Przyjmujemy zgłoszenia na usługi:

 • Sprzątanie po pożarze w domu;
 • czyszczenie ścian mieszkaniu, garażu;
 • oddymianie lokali usługowych po pożarze;
 • mycie podłóg z sadzy w budynkach gospodarczy;
 • czyszczenie maszyn produkcyjnych w zakładach przemysłowych.

Przez całą dobę świadczymy usługi tj. usuwanie szkód po pożarach, dzięki którym Twój biznes może ponownie szybko wrócić do generowania zysków, a nie strat. Dla zarządców wspólnot mieszkaniowych mamy specjalną ofertę na czyszczenie klatek schodowych i usuwanie z nich zapachu spalenizny.

sprzątanie mieszkania po pożarze Nowa Sól

Usuwanie szkód po pożarze Nowa Sól — sprzątanie pogorzeliska

Usuwanie szkód po pożarze w Nowej Soli nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza jeżeli uszkodzeniu uległa instalacja elektryczna oraz konstrukcja budynku. Przede wszystkim możemy wejść na teren obiektu dopiero wtedy, gdy nie będzie żadnego zagrożenia dla naszych pracowników. Współpracujemy w tym celu ze strażakami oraz nadzorem budowlanym dbającym o jakość konstrukcji. Skutecznie usuwamy zanieczyszczenia po pożarowe, w tym zabrudzenia ze ścian i sufitów. Oczyszczanie zakopconych powierzchni wymaga sprawdzonych, skutecznych metod, a my mamy takie w zanadrzu.

czyszczenie ścian po pożarze Nowa Sól

Dekontaminacja po pożarze w woj. lubuskim — na czym polega?

Dekontaminacja po pożarze w województwie lubuskim to zadanie dla ludzi z doświadczeniem w branży specjalistycznych usług porządkowych. Możesz być pewny, że z naszą pomocą zadbasz o swoje, jak i innych bezpieczeństwo zaraz po pożarze. Ugaszenie pożaru to jedno, czyszczenie ścian po pożarze to zupełnie inna para kaloszy. Jest to równie ważne, aby dopełnić wszystkich formalności, jak i zatroszczyć się o usunięcie szkodliwych substancji, które mogą mieć negatywny wpływ na cały ludzki organizm.

Pokryte lakierem sprzęty i meble w wyniku działania na nie ognia zaczynają wydzielać toksyczne substancje, a są one bardzo szkodliwe. Wszystkie opary powinny zostać usunięcie w ciągu kilku dni po ugaszeniu pogorzeliska. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że Twoje mieszkanie po pożarze będzie bezpieczną strefą do życia. Restytucja mienia to inaczej ratowanie wszystkiego, co da się uratować. Tu nie ma miejsca na kompromisy, a po pożarze liczy się każdy grosz.

usuwanie sadzy ze ściany

Sprzątanie po pożarze Nowa Sól — budynki w stanie deweloperskim

Sprzątanie pomieszczeń po pożarze w Nowej Soli to praca do wykonania tuż przed remontem budynku. Zadbamy o każdy aspekt sprzątania po pożarze w Twoim obiekcie. Twoje spalone mieszkanie w naszych rękach jest bezpieczne. Stan deweloperski tylko powiększa uraz psychiczny.  Z nami, nie musisz o nic się martwić. Usługi czyszczenia po pożarze wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz sprawdzonych technik, takich jak suchy lód czy ozonowanie. Zanim jednak podejmiemy jakiekolwiek działania, wykonujemy oględziny miejsca, aby ustalić plan działania. Realizujemy go pieczołowicie w obecności technika rzeczoznawcy ds. zniszczeń pożarowych. Wykonujemy usługi w taki sposób, aby można było do mieszkania wrócić jak najszybciej.

jak usunać zapach po pożarze

Jak skutecznie usunąć zapach po pożarze?

Usuwanie zapachu po pożarze to jedna z najbardziej popularnych usług wśród naszych klientów. Jednym z największych problemów po pożarze jest nieprzyjemny zapach spalenizny. Radzimy sobie z jego usuwaniem bardzo skutecznie przy pomocy ozonu lub suchej mgły. Przede wszystkim proponujemy ozonowanie po pożarze każdego zakamarka wnętrza, w którym doszło do wybuchu ognia. Jest to najskuteczniejsza metoda walki z zanieczyszczeniami takimi jak: toksyny pożarowe.

maszyna do mycia ścian sufitów suchym lodem

Utylizacja zniszczonego przez ogień wyposażenia

Usługi firmy Kastelnik obejmują utylizację sprzętu zniszczonego w wyniku pożaru. Staramy się pomagać Klientom z każdą szkodą, jakiej doświadczyli po tym nieszczęśliwym zdarzeniu losowym. Przeglądamy wszystkie meble i sprzęty, jakie znajdowały się w tym czasie w nieruchomości  i ustalamy, czy można je oczyścić, czy zostały doszczętnie zniszczone. Pozwala to ograniczyć straty finansowe, jeżeli część urządzeń i mebli uda się uratować, to będą to realne korzyści dla poszkodowanego.

Znajdziesz nas także w:

nowa sól firma sprzątająca po pożarach

FAQ — o co najczęściej pytają klienci?

kastelnik FAQ

Jak wygląda ozonowanie pomieszczeń po pożarze?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze jest skuteczną metodą dekontaminacji i pozbycia się nieprzyjemnego zapachu spalenizny oraz innych skutków pożaru. Gaz ten ma właściwości utleniające, dlatego jest w stanie zniszczyć zanieczyszczenia, bakterie i wirusy, które napotka na swojej drodze. Po ozonowaniu mieszkanie ma świeży i ładny zapach.

Czy można uratować urządzenia pokryte sadzą?

Czyszczenie maszyn i urządzeń suchym lodem to dobry sposób na usunięcie osadów pożarowych i sadzy. Metoda ta pozwala na przywrócenie sprawności wielu sprzętom, które ucierpiały w pożarze. Usuwane są z nich sadze, tłuste naloty oraz toksyny. Wymyty sprzęt powraca do pełnej funkcjonalności bez użycia wody i detergentów.

Usuwanie skutków pożaru w nieruchomości w woj. lubuskim 7/24

Dekontaminacja nieruchomości i usuwanie szkód po pożarowych realizowana w województwie lubuskim jest zawsze na poziomie 40 ppm. Ozon sprawdza się idealnie do likwidacji zapachów, a także do oczyszczenia powietrza z trujących furanów i innych niebezpiecznych związków chemicznych. Sprzątanie po pożarze to tak naprawdę kilka różnych czynności, które są ze sobą połączone. Wszystkie one mają jeden wspólny mianownik pt. bezpieczeństwo lokatorów.

usuwanie szkód po pożarach w województwie lubuskim

Zaufaj nam, a Twój obiekt w województwie lubuskim zacznie wyglądać tak samo, a nawet lepiej, jak przed pożarem.

Jako firma Kastelnik pomagamy u każdego, kto chce, przywrócić dawny wygląd spalonym ścianom w budynku. Cechą, która nas wyróżnia, to metoda czyszczenia powierzchni po pożarze  przy użyciu suchego lodu. Warto dodać, iż duże stężenie ozonu na halach przemysłowych uzyskujemy za pomocą kilkudziesięciu generatorów ozonu o mocy od 40 do 240 g/h. Dzięki tym maszynom jesteśmy w stanie usunąć każde zabrudzenie pożarowe i wyeliminować z powietrza trujące związki chemiczne.

Kastelnik — czas na solidne sprzątanie po pożarze w Nowej Soli!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%