Czyszczenie po pożarze Myszków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Myszków. Jak sprzątać dom po pożarze?

W Twoim budynku wybuchł pożar? Niestety takie przykre sytuacje zdarzają się dość często. Czyszczenie po pożarze Myszków woj. śląskie obejmuje szeroką pomoc dla poszkodowanych.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Jedyne, co Ci teraz pozostaje to działać i zrobić wszystko, aby uratować jak największą część swojej nieruchomości. Są osoby, które wyciągają do Ciebie pomocną dłoń. Mowa tutaj o specjalistycznych firmach sprzątających po pożarach. Ich oferta najczęściej obejmuje:

 • czyszczenie ścian;
 • sprzątanie mieszkania po pożarze
 • usuwanie zapachów z powietrza;
 • mycie ścian suchym lodem i usuwanie osadów pożarowych;
 • utylizację zniszczonych przez ogień mebli.
Sprzątanie klatki po pożarze Myszków

Zdjęcie: pracownik w kombinezonie sprząta ściany i sufity po pożarze w Myszkowie.

Sprzątanie po pożarze w Myszkowie — postaw na sprzęt Kastelnik

Profesjonalne sprzątanie po pożarach w Myszkowie to profesjonalny sprzęt, wiedza i doświadczenie firmy Kastelnik, które pozwala uporać się z każdym zabrudzeniem. Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze w Myszkowie to ciężka praca, ale i skuteczna, jeśli pod ręką znajdują się odpowiednie chemikalia i środki. Nie działaj na własną rękę – stracisz tylko czas i pieniądze, a w najgorszym wypadku i zdrowie.

Czyszczenie ścian po pożarze w Myszkowie

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze w Myszkowie

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze nie tylko w Myszkowie uznaje się za jeden z najbezpieczniejszych sposobów na pozbycie się z powietrza szkodliwych związków chemicznych, które wydostały się do powietrza na skutek spalania tlenu – jest to rodzaj dezynfekcji, ponieważ ozon zabija wirusy, bakterie, a nawet pleśń czy zarodniki grzybów.

Dekontaminację budynków ozonem przeprowadza się nie tylko po pożarze, ale również po zalaniu, po zakupie mieszkania z rynku wtórnego czy po chorobie wirusowej jednego z pracowników miejsca, gdzie przebywa duża ilość ludzi. Ozon usuwa również zapach spalenizny – dwa działania w jednym. Ciężko wyobrazić sobie usuwanie skutków pożaru bez użycia generatora ozonu. Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to zadanie dla fachowców.

Usuwanie tłustego osadu. Czyszczenie skutków pożaru

Tłusty osad ze ścian jest trudny do usunięcia. Firma Kastelnik poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzeń po pożarze.

Utylizacja spalonych przedmiotów — Śląsk i okolica

Pierwszym etapem, który następuje jeszcze przed zabraniem się za czyszczenie ścian czy podłóg, jest przygotowanie powierzchni. Polega on na usunięciu wszelkich mebli, akcesoriów lub elementów stanowiących wystrój mieszkania. Są one niebezpieczne, a przy okazji przeszkadzają w pracy. Co należy zrobić z takimi rzeczami? Jedynym rozwiązaniem jest utylizacja spalonych przedmiotów. Muszą one trafić do odpowiedniego miejsca, w którym zostaną trwale zniszczone. Nadpalone meble mogą być toksyczne dla Twojego organizmu, dlatego trzeba postępować z nimi ostrożnie.

Malowanie ścian po pożarze mieszkania Myszków

Na co zwrócić uwagę podczas sprzątania po pożarze?

Jest wiele rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę podczas sprzątania po pożarze. Jedną z nich jest bezpieczeństwo. Twój dom dopiero, co został ugaszony. Pełno w nim wody, a przedmioty są w stanie nie do poznania. Nie możesz ot, tak wejść do swojego pokoju, usiąść na fotelu i zabrać się za układanie pozostałych, niespalonych ubrań. Podłoga może się zawalić, a Ty wypaść przez powstałą dziurę – poza tym w budynku unosi się wiele związków chemicznych, które trwale uszkodzić mogą Twój układ oddechowy. Wchodząc w miejsce pogorzeliska, należy zabezpieczyć głowę, ciało i płuca (najlepiej przy użyciu specjalnych masek).

Kastelnik to firma świadcząca usługi sprzątania po pożarach w całej Polsce

Gdzie zamówić czyszczenie ścian po pożarze w nieruchomości?

Firmę sprzątającą po pożarze trzeba wybrać z głową. Wszystko musi być odpowiednio przemyślane. Stała się ogromna tragedia i z pewnością nie chcesz, aby jeszcze dodatkowe problemy pojawiły się na Twojej drodze. Gdzie zamówić czyszczenie ścian po pożarze w nieruchomości?

Najlepiej szukać firmy do sprzątania pogorzeliska w Internecie, wspierając się poleceniami innych – znajomych, rodziny czy osób, które również przeżyły taką tragedię. Firmy sprzątające mają wiele opinii, które dostępne są w sieci. Kastelnik wg. obiegowej opinii, to lider sprzątania specjalistycznego. Zadzwoń do nas i zamów bezpłatną wycenę.

Czym czyścić po pożarze?

Zastanawiasz się czym czyścić po pożarze? Specjalistyczne czyszczenie po pożarze w Myszkowie to wieloetapowa usługa, w trakcie której technicy sięgają po najskuteczniejsze preparaty i metody czyszczenia. W mieszkaniu po pożarze zwykle konieczne jest dokładne mycie ścian i sufitów z sadzy, w czym doskonale sprawdza się suchy lód, czyli zestalony dwutlenek węgla. Ten z ogromną prędkością aż 500 km/h uderza w warstwę brudu, powodując jej całkowity rozpad.

Sprzątanie Myszków. FAQ z pytaniami i odpowiedziami

Mycie suchym lodem nie generuje żadnych odpadów wtórnych i nie wymaga stosowania wody. Dzięki temu usuwanie szkód po pożarze przebiega szybko i niezwykle precyzyjnie. Technicy po umyciu okopconych ścian wykonują profesjonalną dekontaminację pomieszczeń po pożarze. Eliminacja trujących toksyn odbywa się przy użyciu przemysłowych generatorów ozonu. Co więcej, warto wiedzieć na temat czyszczenia po pożarze w Myszkowie?

Ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze?

Cena za czyszczenie okopconych ścian ustalana jest indywidualnie z klientem po wycenie na miejscu zdarzenia. Na finalny koszt wpływ ma ilość brudnych ścian czy usytuowanie zabrudzeń na znacznych wysokościach. Zazwyczaj koszt czyszczenia ścian po pożarze waha się w granicach od 15 zł do 100 zł.

Gdzie można utylizować rzeczy po pożarze?

Przedmioty zniszczone w wyniku pożaru należy przetransportować do specjalnej spalarni. Nie wolno wyrzucać ich na osiedlowy śmietnik, dlatego, by wykonać wywóz odpadów z pogorzeliska, najlepiej zlecić to zadanie profesjonalnej firmie sprzątającej posiadającej odpowiedni wpis do BDO.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%