Czyszczenie po pożarze Myszków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Myszków. Jak sprzątać dom po pożarze?

W Twoim budynku wybuchł pożar? Niestety takie przykre sytuacje zdarzają się dość często. Czyszczenie po pożarze Myszków woj. śląskie obejmuje szeroką pomoc dla poszkodowanych. Jedyne, co Ci teraz pozostaje to działać i zrobić wszystko, aby uratować jak największą część swojej nieruchomości. Są osoby, które wyciągają do Ciebie pomocną dłoń. Mowa tutaj o specjalistycznych firmach sprzątających po pożarach. Ich oferta najczęściej obejmuje:

  • czyszczenie ścian;
  • sprzątanie mieszkania po pożarze
  • usuwanie zapachów z powietrza;
  • mycie ścian suchym lodem i usuwanie osadów pożarowych;
  • utylizację zniszczonych przez ogień mebli.

czyszczenie ścian po pożarze w Myszkowie

Sprzątanie po pożarze w Myszkowie — postaw na sprzęt Kastelnik

Profesjonalne sprzątanie po pożarach w Myszkowie to profesjonalny sprzęt, wiedza i doświadczenie firmy Kastelnik, które pozwala uporać się z każdym zabrudzeniem. Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze w Myszkowie to ciężka praca, ale i skuteczna, jeśli pod ręką znajdują się odpowiednie chemikalia i środki. Nie działaj na własną rękę – stracisz tylko czas i pieniądze, a w najgorszym wypadku i zdrowie.

sprzątanie klatki po pożarze Myszków

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze w Myszkowie

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze nie tylko w Myszkowie uznaje się za jeden z najbezpieczniejszych sposobów na pozbycie się z powietrza szkodliwych związków chemicznych, które wydostały się do powietrza na skutek spalania tlenu – jest to rodzaj dezynfekcji, ponieważ ozon zabija wirusy, bakterie, a nawet pleśń czy zarodniki grzybów.

Dekontaminację budynków ozonem przeprowadza się nie tylko po pożarze, ale również po zalaniu, po zakupie mieszkania z rynku wtórnego czy po chorobie wirusowej jednego z pracowników miejsca, gdzie przebywa duża ilość ludzi. Ozon usuwa również zapach spalenizny – dwa działania w jednym. Ciężko wyobrazić sobie usuwanie skutków pożaru bez użycia generatora ozonu. Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to zadanie dla fachowców.

usuwanie tłustego osadu

Utylizacja spalonych przedmiotów — Śląsk i okolica

Pierwszym etapem, który następuje jeszcze przed zabraniem się za czyszczenie ścian czy podłóg, jest przygotowanie powierzchni. Polega on na usunięciu wszelkich mebli, akcesoriów lub elementów stanowiących wystrój mieszkania. Są one niebezpieczne, a przy okazji przeszkadzają w pracy. Co należy zrobić z takimi rzeczami? Jedynym rozwiązaniem jest utylizacja spalonych przedmiotów. Muszą one trafić do odpowiedniego miejsca, w którym zostaną trwale zniszczone. Nadpalone meble mogą być toksyczne dla Twojego organizmu, dlatego trzeba postępować z nimi ostrożnie.

Na co zwrócić uwagę podczas sprzątania po pożarze?

Jest wiele rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę podczas sprzątania po pożarze. Jedną z nich jest bezpieczeństwo. Twój dom dopiero, co został ugaszony. Pełno w nim wody, a przedmioty są w stanie nie do poznania. Nie możesz ot, tak wejść do swojego pokoju, usiąść na fotelu i zabrać się za układanie pozostałych, niespalonych ubrań. Podłoga może się zawalić, a Ty wypaść przez powstałą dziurę – poza tym w budynku unosi się wiele związków chemicznych, które trwale uszkodzić mogą Twój układ oddechowy. Wchodząc w miejsce pogorzeliska, należy zabezpieczyć głowę, ciało i płuca (najlepiej przy użyciu specjalnych masek).

firma sprzątająca kastelnik

Gdzie zamówić czyszczenie ścian po pożarze w nieruchomości?

Firmę sprzątającą po pożarze trzeba wybrać z głową. Wszystko musi być odpowiednio przemyślane. Stała się ogromna tragedia i z pewnością nie chcesz, aby jeszcze dodatkowe problemy pojawiły się na Twojej drodze. Gdzie zamówić czyszczenie ścian po pożarze w nieruchomości?

Najlepiej szukać firmy do sprzątania pogorzeliska w internecie, wspierając się poleceniami innych – znajomych, rodziny czy osób, które również przeżyły taką tragedię. Firmy sprzątające mają wiele opinii, które dostępne są w sieci. Kastelnik wg. obiegowej opinii, to lider sprzątania specjalistycznego. Zadzwoń do nas i zamów bezpłatną wycenę.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%