Czyszczenie po pożarze Myślenice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Myślenicach. Jak skutecznie usunąć skutki pożaru?

Masz problemy z zapachem spalenizny w domu? Usuwanie skutków pożaru należy zaplanować jak najszybciej po tym przykrym zdarzeniu losowym.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Warto zamówić czyszczenie po pożarze Myślenice za pomocą suchego lodu lub innej metody oczyszczania sadzy ze spalonej ściany.

Sprzątanie po pożarze Myślenice

Pracownik firmy Kastelnik w trakcie prac porządkowych

Dezynfekcja pomieszczeń spalonych po wybuchu ognia

Pomieszczenia, w których doszło do wybuchu ognia, wymagają dezynfekcji. Wiele osób z branży oferuje zamgławianie lub ozonowanie. Najlepiej jest skorzystać z profesjonalnego zakresu usług oferowanych przez firmę sprzątającą. Walka z czasem jest tu naprawdę istotna, jeżeli czyszczenie ścian po pożarze faktycznie ma przynieść spodziewane rezultaty. Okazuje się, że suchy lód, to świetny środek do zmywania nieczystości po wybuchu ognia w budynku, a to jest bułka z masłem dla fachowców z tej specyficznej branży. Na czym polega sprzątanie po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarach — zleć sprzątanie  w Myślenicach

Usuwanie szkód po pożarze polega przede wszystkim na minimalizowaniu strat i kosztów remontu, dlatego im więcej uda się zrobić firmie sprzątającej, tym właściciel poniesie mniejsze straty. Czyszczenie ścian po pożarze w Myślenicach to podstawowa usługa, jaką realizuje firma Kastelnik we wszystkich spalonych przez ogień nieruchomościach. Gwarantuje to skuteczne pozbycie się sadzy oraz innych ubocznych produktów pożaru. Dzięki temu, że skorzystasz z usług profesjonalistów, tragedia, jaką jest pożar, nie będzie dla Ciebie aż tak dotkliwa.

Sprzątanie pomieszczenia po pożarze Myślenice

Sprawdzona firma sprzątająca po pożarach — usługi Kastelnik

Usługi sprzątające w Myślenicach realizujemy od 2013 roku. Specjalność naszego zakładu to suchy lód i kilkadziesiąt generatorów ozonu. Istotne jest to, iż firma Kastelnik wyróżnia się ekspresowym usuwaniem skutków pożaru i kompleksowym działaniem w zakresie zmywania sadz i dekontaminacji budynku. Toksyny po pożarze to duże zagrożenie dla mieszkańców. Realizujemy usługi sprzątające zgodnie z wcześniej ustalonym planem, który obejmuje:

Co pomaga w skutecznym czyszczeniu ścian po pożarze?

Czyszczenie mieszkania po pożarze najlepiej jest zaplanować z wykorzystaniem suchego lodu o temperaturze -79 stopni Celsjusza. Metoda ta jest nowoczesna,  ekonomiczna i ekologiczna. Oznacza to, że nie ma odpadów wtórnych po procesie sprzątania. Istotna jest jednak precyzja. Nie można pominąć nawet najmniejszego zakamarka, w którym zgromadziły się sadze, ponieważ nadal będzie wydobywał się z nich nieprzyjemny zapach.

Sprzątanie po pożarach suchym lodem Myślenice

Sprzątanie po pożarze to złożony proces, którego nie da się przeprowadzić, bez odpowiednich środków. Mydło malarskie nie zawsze sprawdzi się przy tłustych osadach. Najlepiej, aby czyszczenie spalonych ścian po pożarze zostało wykonane do 72 godzin od rozpoczęcia sprzątania pogorzeliska. Gwarantuje to szybkie usunięcie śladów zabrudzeń ze ścian i wszystkich powierzchni. W krótkim czasie uda się osiągnąć zadowalające rezultaty.

Usuwanie szkód pożarowych Małopolskie

Usuwanie skutków pożaru w budynkach w woj. małopolskim

Eksperci z branży specjalistycznego czyszczenia przekonują, że usuwanie skutków pożaru w województwie małopolskim jest możliwe w precyzyjny sposób tylko z wykorzystaniem maszyny do suchego lodu. Tym preparatem można czyścić ściany, sufity, a efekty są widoczne gołym okiem. Maszynę do suchego lodu należy jednak podłączyć to kompresora i dopiero wtedy można rozpocząć oczyszczanie.

Ozonowanie po pożarze to świetny sposób na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu spalenizny

Wszystkie toksyny, które powstają w wyniku pożaru, są bardzo niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia oraz środowiska, dlatego jak najszybciej należy je usunąć. Przy okazji należy także wyplenić przykry zapach spalenizny, który jedynie przypomina o traumatycznym wydarzeniu, jakim jest pożar. Ten zabieg- ozonowanie po pożarze wykonuje się na bardzo wysokim stężeniu, stosując zagęszczenie O3 powyżej 40 ppm. Po całym zabiegu trujące związki chemiczne znikną bez śladu z Twojej nieruchomości i nie będą już zagrażały ani Tobie, ani środowisku.

O czym warto pamiętać, przy sprzątaniu po pożarze?

Kompleksowe sprzątanie po pożarze jest niezbędne, jeżeli chcesz nadal korzystać z posiadanej nieruchomości w bezpieczny sposób. Warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy dopilnują, aby osiągnięty efekt był zadowalający a podłogi czyste. Sadze z mieszkania znikną bez śladu przy użyciu suchego lodu, a nieprzyjemny zapachu uda się wyeliminować wykorzystując ozon. Do czyszczenia podłóg można użyć szorowarki oscylacyjnej z funkcją zmywania sadzy.

Znajdziesz nas także w:

Myślenice firma sprzątająca

Rodzinna firma z tradycjami sprawdź nasze referencje

Usuwanie szkód po pożarowych w województwie małopolskim

Kastelnik oferuje usługi sprzątające 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W każdej chwili możesz poprosić o pomoc, gdy zdarzy się przykre zdarzenie losowe, jakim jest pożar. Wiedza i doświadczenie, jakie posiada firma Kastelnik, pozwalają na sprzątanie po pożarze w sposób kompleksowy. Choć jest to zawsze długotrwały proces, z pomocą profesjonalistów sprzątanie przebiega niezwykle sprawnie. Warto o tym pamiętać, przy wyborze firmy do sprzątania.

Dezynfekcja pomieszczeń nie jest groźna dla zdrowia człowieka, jeżeli w jej trakcie wykonuje się pomiary stężenia ozonu. Doświadczenie pokazuje, że usuwanie skutków pożaru jest realizowane zawsze po wizycie rzeczoznawcy ds. likwidacji szkód pożarowych oraz zakończeniu prac przez ekipę strażaków. Ekspert od zmywania sadzy ze ścian wyeliminuje szkody, jakie wywołał ogień i pomoże przywrócić stan nieruchomości sprzed jego wystąpienia.

Najczęściej zadawane przez Klientów pytania – FAQ

Każda solidna firma sprzątająca powinna dać gwarancję na przywrócenie wyglądu mieszkania sprzed pożaru. Suchy lodem da się usunąć większość zabrudzeń. Specjaliści Kastelnik chętnie dzielą się posiadaną wiedzą oraz doświadczeniem z dekontaminacji. Nasz zespół robi wszystko, aby nieruchomość po sprzątaniu wyglądała perfekcyjnie, aby nie znajdowały się w niej żadne ślady związane z pożarem. Jakie pytania zadają mieszkańcy małopolski, którzy zostali poszkodowani po pożarze?

Faq Myślenice

W czym pomaga ozonowanie spalonego mieszkania?

W mieszkaniu, w którym doszło do pożaru, należy wykonać ozonowanie. Jest to zabieg, dzięki któremu skutecznie uda się usunąć nieprzyjemny zapach spalenizny, który jest również bardzo niebezpieczny dla zdrowia oraz środowiska.

Jak skutecznie wyczyścić spalone powierzchnie?

Suchy lód jest niezawodną bronią, jeżeli chodzi o wszystkie po pożarowe zabrudzenia. Preparat jest ekologiczny i bezpieczny, niweluje zabrudzenia ze wszystkich zakamarków. Usługi sprzątające można wykonać szybko za pomocą maszyny do mycia zestalonym dwutlenkiem węgla i kompresora.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%