Czyszczenie po pożarze Mrągowo

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Mrągowie w woj. warmińsko-mazurskim. Złap oddech i nie działaj pochopnie!

Wadliwa elektryka doprowadziła do wybuchu ognia? Nie wiesz, od czego zacząć usuwanie skutków pożaru? Przede wszystkim złap oddech, odpocznij i nie działaj pochopnie. Czas jest niezwykle ważny, ale działanie pod wpływem stresu może być najgorszym rozwiązaniem. Specjalistyczne sprzątanie zleć tym, którzy się znają na tej robocie.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Profesjonalne czyszczenie po pożarze Mrągowo woj. warmińsko-mazurskie to jedna z topowych usług firmy Kastelnik, która jest realizowana przez cały roku na terenie województwa warmińsko mazurskiego i obejmuje:

 • Ozonowanie pomieszczeń spalonych po zwarciu instalacji elektrycznej,
 • Utylizację skażonych przedmiotów,
 • Czyszczenie ścian z sadzy i innych tłustych osadów pożarowych,
 • Wynoszenie mebli z mieszkania,
 • Prace porządkowe na pogorzelisku i segregację sprzętów.
Czyszczenie sadzy po pożarze Mrągowo

Czyszczenie sadzy na ścianie po pożarze w Mrągowie jest często wykonywane suchym lodem.

Usuwanie szkód po pożarach w budynkach mieszkalnych w Mrągowie

Usuwanie szkód po wybuchu ognia w domu to poważny problem. Wybierz odpowiednią firmę sprzątającą oferującą sprzątanie po pożarze w Mrągowie, a technicy zajmą się już całą resztą. Nie tylko usuną oni tłustą sadzę ze ścian, ale również przeprowadzą ozonowanie po pożarze i zadbają o właściwą dekontaminację.

Sprzątanie mieszkania po pożarze w Mrągowie

Jak wygląda proces czyszczenia po wybuchu ognia?

Usuwanie skutków pożaru to proces, który składa się z kilku podstawowych etapów oraz usług uzupełniających. Do podstawowych czynności związanych ze sprzątanie w miejscu zdarzenia zaliczyć można mycie sadzy suchym lodem oraz usuwanie zapachów spalenizny. Te dwie czynności to tak naprawdę, najważniejsze rzeczy, jakie należy wykonać w spalonym przez ogień budynku.

O czym warto jeszcze wiedzieć?

Prace dotyczące sprzątania pogorzeliska oraz usuwanie trujących toksyn to bardzo ważne czynności związane z eliminacją zagrożeń w spalonej nieruchomości. Wiele prac jest świadczona przy użyciu suchego lodu, ale część z nich musi być wykonana ręcznie. Mowa tutaj o ręcznym doczyszczaniu pokrytych sadzą przedmiotów, które są poddawane restytucji po wybuchu ognia. Dekontaminacja pomieszczeń i znajdujących się w nich przedmiotów to szalenie ważna kwestia, o której nie można zapominać na żadnym etapie profesjonalnego sprzątania.

Sprzątanie sadzy na wysokości

Sprzątanie suchym lodem po pożarze. Usługi sprzątania 7 dni w tygodniu.

Gdzie szukać pomocy po pożarze mieszkania w Warmińsko-Mazurskim?

Zastanawiasz się, gdzie szukać pomocy? Spalone mieszkanie lub miejsce pracy nie daje Ci spokoju? Możesz zlecić sprzątanie fachowej firmie sprzątającej po pożarze, która zajmie się wszystkim od A do Z. Technicy Kastelnik wyposażeni są w innowacyjny sprzęt do usuwania szkód suchym lodem i wiedzą, jakie czynności należy przeprowadzić, abyś bezpiecznie wrócił do normalności. Postawienie na firmę sprzątającą z renomą to bardzo dobra decyzja. Rozległe zniszczenia pojawiające się na skutek pożaru nie są łatwe w usunięciu – szczególnie kiedy pod ręką dostępne są domowe środki czystości. Zapach spalenizny nie zniknie ot, tak po użyciu odświeżacza powietrza.

Usuwanie sadzy przy użyciu suchego lodu – jak wygląda czyszczenie?

Tłusta sadza znajduje się nie tylko na ścianie, ale również podłodze, suficie i przedmiotach codziennego użytku. Jak usunąć sadzę po pożarze? Wystarczy sięgnąć po suchy lód. Dzięki połączeniu wiedzy z innowacyjnością, a dokładnie CO2 w formie granulatu możesz szybko pozbyć się tłustych zabrudzeń nie tylko z jednolitych powierzchni, ale również książek, dokumentów, plastikowych zabawek.

Oczywiście, jeśli nie zostały one wcześniej uszkodzone przez ogień. Suchy lód nie wymaga użycia wody, a więc nie ma obawy, że dany przedmiot zostanie zniszczony na skutek wilgoci. Ta mało inwazyjna metoda sprawia, że brud dosłownie się rozpada na kawałki. Nic dziwnego suchy lód uderza w sadzę z prędkością 500 kilometrów na godzinę!

Malowanie ścian po pożarze mieszkania

Remont po pożarze, czyli usuwanie skutków pożaru po sprzątaniu

Remont jest już ostatnim etapem kompleksowej usługi, jaką jest sprzątanie po pożarze. Nie może się on odbyć, dopóki na ścianach znajdują się zanieczyszczenia. Zanim, więc technicy przystąpią do malowania i tynkowania powierzchnia Twojego domu, zostaje odpowiednio przygotowana. Do tego celu używa się suchego lodu, profesjonalnej chemii i bezpyłowych odkurzaczy. Często ściany wymagają również osuszenia, aby w przyszłości nie doszło do powstania pleśni lub grzybów pojawiających się na skutek wilgoci. Firma sprzątająca po pożarze będzie wiedziała, kiedy należy sięgnąć po osuszacze.

Znajdziesz nas także w:

Firma sprzątająca Kastelnik

Firma sprzątająca Kastelnik w woj. warmińsko-mazurskim po każdym zleceniu wystawia certyfikat dekontaminacji.

Najczęściej zadawane pytania o sprzątanie - FAQ

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze – zadzwoń po fachowców i poproś o indywidualną wycenę; jest ona całkowicie niezobowiązująca. Dzięki otrzymanej wycenie dowiesz się, jakie czynności należy wykonać, aby Twoja nieruchomość odzyskała stan sprzed pożaru – otrzymasz również kosztorys i plan działania.

Sprzątanie Mrągowo. Pytania

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Usługi sprzątania pomieszczeń po pożarach są wyceniane na podstawie stanu pomieszczenia i jego wielkości. Przykładowo jedna godzina czyszczenia ścian suchym lodem to koszt 850 złotych netto. Warto wykonać czyszczenie testowe i sprawdzić, ile godzin będzie potrzebne do usunięcia całej sadzy z Twojego mieszkania.

Czy da się usunąć zapach po pożarze?

Po pożarze w domu często na klatce schodowej oraz w pokojach da się wyczuć wyraźny smród spalenizny. Po usunięciu źródła nieprzyjemnego zapachu można spróbować pozbyć się tej woni. Ozonowanie po pożarze to najczęściej wybierany sposób na eliminację niechcianego zapachu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%