Czyszczenie po pożarze
Mikołów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Mikołów. Kastelnik oferuje mycie ścian z sadzy, usuwanie toksyn po reakcjach chemicznych

Kastelnik to profesjonalna firma sprzątająca po pożarach, która zajmuje się czyszczeniem po pożarze Mikołów i oczyszczeniem spalonych powierzchni po pożarach w powiecie mikołowskim. Jeżeli szukasz usług związanych z usuwaniem skutków po pożarze w Mikołowie na terenie województwa śląskiego, doskonale trafiłeś. Firma Kastelnik działa na rynku usług specjalistycznych czyszczeń dla przemysłu od 2013 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy już setki jak nie więcej, zleceń związanych z dekontaminacją budynków po pożarach. Oferujemy mycie ścian po pożarze, usuwanie sadzy powstałej od ognia, zajmujemy się likwidacją zapachu spalenizny i świadczymy ozonowanie po pożarze. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli domów jednorodzinnych, mieszkań, kamienic, warsztatów, hal, magazynów oraz zarządców wielkogabarytowych powierzchni produkcyjnych.

Sprzątanie po pożarze

Pożar to zjawisko, które wybucha nagle i rozprzestrzenia się w niekontrolowany sposób. Nasi klienci niestety tracą nierzadko cały dorobek życia, a ich firmy, czy hale produkcyjne, które dotknął ogień, nie mogą funkcjonować i realizować podstawowych funkcji. Dlatego nasza firma oferuje kompletne usługi czyszczenia ścian po pożarze, dzięki którym szybko i sprawnie wrócą Państwo do normalnego trybu życia bez nerwów. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc każdemu. Jeżeli chcesz rozpocząć z nami współpracę, podeślij nam zdjęcia skali zniszczeń Twojego lokalu. Chętnie przedstawimy ofertę na sprzątanie po pożarze oraz kosztorys prac związanych z usuwaniem szkód pożarowych. Taka usługa jest szynka i całkowicie bezpłatna. Jesteśmy do Twoich usług przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli masz pytania, zadzwoń teraz!

Czyszczenie po pożarze Mikołów

Przed rozpoczęciem prac w lokalizacji klienta, musimy dostać zielone światło od rzeczoznawcy lub biegłego z zakresu pożarnictwa o braku zagrożenia życia związanego z zawalenia się konstrukcji budowlanej. Stawiamy szczególny nacisk na zdrowie naszych pracowników oraz przestrzegania zasad BHP i norm prawa pracy. Nasza kadra posada wyposażenie typu: buty ochronne w klasie SB, kombinezon ochronny z minimalnym poziomem ochronne II oraz rękawice i maski pełnotwarzowe.

Sprzątanie po pożarze w Mikołowie – warsztaty, pomieszczenia gospodarcze, mieszkania

Część spalonego mienia, jak np. maszyny produkcyjne, czy też dokumenty firmy, możemy poddać restytucji mienia, dzięki której powrócą one do stanu używalności. Resztę przedmiotów utylizujemy w specjalnie do tego przeznaczonych miejscach. Następnie w pustych pomieszczeniach możemy zacząć mycie suchym lodem ścian po pożarze, sufitów, czy podłóg. Pozbywamy się niebezpiecznej dla zdrowia sadzy oraz toksycznego osadu i dymu. Kolejno osuszamy obiekt po zalaniu podczas akcji gaśniczej i wedle życzenia, go ozonujemy go po pożarze. Dzięki tym krokom pozbawiamy  mieszkanie możliwości rozwinięcia się szkodliwych dla zdrowia substancji i likwidujemy dioksyny. To niezmiernie ważne, ponieważ najważniejsza jest dezynfekcja po pożarze  tego, czego nie widać gołym okiem, czyli siedlisk grzybni, pleśni, wirusów oraz bakterii. Chcemy, żeby wrócili Państwo do w pełni bezpiecznego pomieszczenia, które uległo zniszczeniu w pożarze. Bezpieczeństwo jest dla nasz priorytetem. Pierwszym etapem w czyszczeniu po pożarze jest oczywiście sprzątnięcie pogorzeliska. Pozbywamy się spalonych mebli i innych sprzętów użytkowych.

Jeżeli wyrażą Państwo dodatkową chęć, jesteśmy w stanie także odmalować wyczyszczone ściany i naprawić inne szkody po pożarze. Taka kompleksowa usługa, cieszy się szczególną popularnością. Nasi klienci po odebraniu protokołu odbioru mogą od razu wprowadzić się wtedy z powrotem do budynku po remoncie. To jeszcze nie koniec. Pomagamy także w przygotowaniu dokumentacji dla towarzystwa ubezpieczeniowego w celu uzyskania odszkodowania od ognia.

Mycie ścian po pożarze cennik

Cena czyszczenia i mycia ścian po pożarze na Śląsku zależy od powierzchni, którą należy oczyścić z dymu, czy sadzy. Takową przedstawiamy w proponowanym kosztorysie prac. Zależy nam na tym, żeby usługa ta została wykonana dokładnie oraz szybko. Używamy do czyszczenia najwyższej jakości, najnowocześniejszego na rynku sprzętu, który w 100% jest bezpieczny dla środowiska. Nie pozostawia on śladu w postaci smug, czy innego brudu. Podczas czyszczenia ścian suchym lodem po pożarze nie tworzy się dodatkowa warstwa kurzu, czy innej substancji, której kolejno trzeba się pozbyć. Nie odpadów wtórnych po naszym sprzątaniu. Czyszczenie suchym lodem jest także w pełni bezpieczne dla ludzi, nie powodując dodatkowych niedogodności dla innych mieszkańców budynku.

Czyszczenie domu po pożarze w Mikołowie

Statystyki pożarów w powiecie mikołowskim

Statystyki Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mikołowie pokazują, że w 2018 roku strażacy wyjeżdżali do zdarzeń aż 1490 razy, w tym 226 to były pożary. W porównaniu z 2018 rokiem liczba ta nieznacznie wzrosła, ponieważ KP PSP wyjeżdżała do 214 pożarów. Najwięcej z nich miało miejsce w mieście Mikołów i były to 93 pożary. Główną przyczyną wybuchu była przede wszystkim nieprawidłowa eksploatacja urządzeń grzewczych oraz mechanicznych i nieostrożność przy posługiwaniu się ogniem otwartym. Najgłośniejszym wydarzeniem był przede wszystkim pożar hali produkcyjno-magazynowej w czerwcu 2019 roku. Strażacy musieli wynieść i zabezpieczyć z miejsca pożaru aż 25 butli propan-butanu. To było realne zagrożenie dla całego miasta. W powiecie mikołowskim zdarzają się pożary samochodów osobowych, śmietników osiedlowych oraz łąk. Wartość mienia, uratowanego przez strażaków sięga milionów złotych.

Usuwanie skutków pożaru – Kastelnik woj. śląskie

Kastelnik oferuje czyszczenie po pożarze w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego zlokalizowanego w woj. śląskim. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my zajmiemy się resztą. Wierzymy, że jesteśmy w stanie przywrócić funkcje każdego budynku, którego ściany spłonęły w pożarze. 

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zadzwoń do nas! 

Usuwanie szkód pożarowych suchym lodem Kastelnik – Mikołów, woj. śląskie oraz Bielsko-Biała, Cieszyn, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%