Czyszczenie po pożarze Miechów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Usuwanie skutków pożaru w Miechowie w woj. małopolskim. Czym umyć ściany po pożarze?

W sytuacji, w której Twój dom lub miejsce pracy zostało zniszczone przez ogień, działanie na własną rękę może okazać się trudne i mało skuteczne. Po pierwsze, dlatego że targają Tobą emocje i to zazwyczaj skrajne, a po drugie brak odpowiedniej wiedzy i przygotowania przynoszą więcej strat niż korzyści. Czyszczenie po pożarze Miechów w woj. małopolskim to usługa przygotowania nieruchomości do ponownego użytkowania w bezpieczny sposób.

Czyszczenie ścian po pożarze Miechów

Skutki pożarów usuwają technicy firmy Kastelnik. Wybuch ognia może być spowodowany awarią elektryczności.

Powiedzmy sobie to wprost, usuwanie nieprzyjemnych zapachów bez urządzenia do ozonowania jest wręcz niemożliwe.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Co jeszcze uzupełni proces czyszczenia?

 • Maszyna do zmywania sadzy ze ścian przy użyciu suchego lodu;
 • Przemysłowe generatory ozonu;
 • Pojemnik na odpady po czyszczeniu;
 • Specjalistyczne szkolenia z ozonowania pomieszczeń po pożarze;
 • Odkurzacz z tyczkami do prac na wysokości

Najważniejsze to skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która ma doświadczenie w sprzątaniu po pożarze. Sadza jest toksyczna i takie prace należy powierzyć osobom, dla których nie będzie to pierwszy kontakt z dioksynami i tłustymi osadami na suficie. Z drugiej strony można spróbować zrobić to na własną rękę, ale trzeba wynająć wszystkie sprzęty do usuwania skutków pożaru i dodatkowo kupić środki ochrony osobistej tj. rękawice, maska na twarz, kombinezon ochronny.

Inna usługa dostępna w woj. małopolskim: sprzątanie po zwłokach w Limanowej

Czyszczenie ścian po pożarze Miechów – zaufaj specjalistom

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój dom jest bezpieczny od toksyn, skorzystaj z usług profesjonalnej firmy sprzątającej – Kastelnik. Mamy doświadczenie w dekontaminacji pomieszczeń, aby poradzić sobie z każdym rodzajem zanieczyszczenia. Gruntowne osuszanie na szczęście nie jest zawsze konieczne. Zadzwoń do nas, a szybko usuniemy wszystkie ślady po pożarze!

Sprzątanie mieszkania po pożarze Miechów

Usuwanie sadzy po pożarze suchym lodem z przewodów wentylacyjnych to nasza topowa usługa. Czyszczenie mieszkania bez użycia wody w domach jednorodzinnych w województwie małopolskim to na dzień dzisiejszych najbardziej nowoczesny sposób sprzątania przy użyciu technologii suchego lodu. Wiele osób pyta, czy osuszanie budynku jest niezbędne. Otóż warto wykonać pomiar wilgoci ścian, co da jednoznaczną odpowiedź na temat stanu konstrukcji nieruchomości. Profesjonalne sprzątanie to nie tylko proces usuwanie zanieczyszczeń, ale również gruntowne pomiary i analizy stanu zniszczeń.

Sprzątanie mieszkania po pożarze – co jeszcze należy wykonać?

Po usunięciu sadzy ważne jest, aby odpowiednio szybko wykonać ozonowanie pomieszczenia na wysokim stężeniu i usunąć nieprzyjemne zapachy. Można to zrobić za pomocą specjalnego urządzenia – przemysłowego generatora ozonu. Zneutralizuje on nie tylko zapach dymu, ale także bakterie i inne mikroorganizmy, które zadomowiły się w pomieszczeniu.

Ozonowanie pomieszczeń Miechów – usługa na każdą kieszeń

Smród po pożarze spędza Ci sen z powiek? Najlepszym rozwiązaniem w tak przykrej sytuacji jest skorzystanie z firmy oferującej sprzątanie po pożarze w Miechowie. Jej pracownicy doprowadzą Twoją nieruchomość do stanu, który pozwala na ponowne użytkowanie – takie odciążenie pozwoli Ci na chwilę ulgi i uspokojenie emocji. Usunięcie zapachu spalenizny to dezynfekcja mieszkania, o której lepiej nie zapomnieć. Zobacz, co warto wiedzieć o czyszczeniu po pożarze.

Zmywamy sadzę ze ścian całodobowo

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w mieszkaniach po pożarze często wymagają usunięcia sadzy ze ścian.

Sprzątanie po pożarze – dlaczego warto je zlecić?

Może Ci się wydawać, że usuwanie skutków pożaru to tylko wyniesienie mebli i posprzątanie przy pomocy suchego lodu, a to przecież dosłownie chwila, więc nie ma tyle pracy, aby zlecać ją osobom z zewnątrz. W praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Specjalistyczna firma sprzątająca nie tylko weźmie na swoje barki cały proces przywracania nieruchomości do stanu sprzed pożaru, ale również zadba o kompletację dokumentów niezbędnych, aby uzyskać odszkodowanie i będzie odpowiadać za kontakt z ubezpieczycielem.

Sprzęt do sprzątania suchym lodem

Do sprzątania suchym lodem niezbędne jest posiadanie profesjonalnego sprzętu.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów – ozon w natarciu

Fachowcy przeprowadzą również kompleksowy remont po pożarze – tak naprawdę przychodzisz na gotowe. Czy wiesz, że nieprzyjemny zapach nadpalonej instalacji elektrycznej nie może być wyczuwalny po ozonowaniu na miejscu zdarzenia? Sprzątanie po pożarach jest więc nie tylko myciem podłóg z sadzy, ale przede wszystkim usuwaniem nieprzyjemnych zapachów i trujących związków chemicznych z powietrza np. dioksyn i furanów. Poprawne wykonanie tej usługi ma kluczowe znaczenie dla zdrowia człowieka, który ma mieszkać w nieruchomości, gdzie doszło do tragedii.

Czyszczenie wyposażenia suchym lodem jest mocnym wyróżnikiem naszej marki. Kastelnik to synonim jakości profesjonalnego sprzątania spalonych domów jednorodzinnych i zakładów produkcyjnych – twierdzi Mieszko Kastelnik

Jak rozpoczyna się usuwanie skutków pożaru?

Sprzątanie po pożarze to proces długi i niestety ciężki; bez odpowiedniej praktyki i przygotowania nie przebiegnie pomyślnie, a wręcz przeciwnie – jego skutki mogą tylko pogorszyć sprawę. Zanim jednak sięgniesz po telefon i wezwiesz pomoc, zobacz, jak wyglądają poszczególne etapy. Istotne jest to, że czyszczenie po pożarze rozpoczyna się od przygotowania powierzchni, aby technicy mogli wejść do środka i rozpocząć usuwanie tłustej sadzy.

Kastelnik - usługi dezynfekcji pomieszczeń

Na tym etapie wynoszone są meble – spalone akcesoria domowe niestety należy zutylizować w specjalnym miejscu. Pracownicy firmy sprzątającej usuwają również pogorzelisko i wszystko, co potencjalnie przeszkadzać może w pracy.  Po zabezpieczeniu pomieszczenia można rozpocząć proces usuwania sadzy i nieprzyjemnego zapachu, który znajduje się w powietrzu, a najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się dymu jest zastosowanie generatora ozonu o dużej mocy.

Ozonowanie po pożarach woj. małopolskie

Usuwanie zapachu spalenizny jest możliwe dzięki nowoczesnym metodom dekontaminacji np. ozonowanie.

Dekontaminacja po pożarze – czym tak właściwie jest?

Dekontaminacja po pożarze to proces, na który składa się wiele czynności, takich jak: czyszczenie ścian po pożarze, ozonowanie lub sprzątanie pogorzeliska. Każda z nich ma na celu usunięcie niebezpiecznych związków chemicznych, które powstały na skutek spalania przedmiotów codziennego użytku. Bez dekontaminacji Twoje zdrowie byłoby narażane na działanie toksyn, które są niezwykle fatalne w skutkach – szczególnie furany i dioksyny są niebezpieczne. Nie masz się jednak o co martwić.

Usuwanie spalonych mebli – czynność składająca się na dekontaminację

Dekontaminacja po pożarze składa się z uprzątnięcia pogorzeliska, bo to właśnie w nim jest najwięcej niebezpiecznych związków chemicznych – aby jednak zrobić to prawidłowo, należy pozbyć się spalonych mebli i przedmiotów codziennego użytku. Nie mogą one jednak trafić ot tak do kosza na śmieci.

Po pierwsze często spalone meble są zbyt duże, a po drugie stanowią potencjalne zagrożenie dla mieszkańców korzystających z altany śmietnikowej. Spalone meble i inne przedmioty wymagają odpowiedniej utylizacji – są specjalne miejsca, gdzie zawozi się takowe elementy domowej przestrzeni, ale czy nie jest to dla Ciebie za dużo pracy? Lepiej zlecić całą pracę firmie zewnętrznej.

Oferujemy również usuwanie skutków pożarów w innych miastach:

Miechów, firma sprzątająca Kastelnik.

Zaufaj sprawdzonej firmie Kastelnik!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%