Czyszczenie po pożarach Mazowieckie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarach Mazowieckie całodobowo

Bezproblemowe i efektywne czyszczeniem po pożarach na Mazowszu . Jak nikt inny myjemy zadymione i pokryte sadza ściany, likwidujemy zapach spalenizny i usuwamy zniszczone i spalone wyposażenie z domu czy mieszkania. Dzięki myciu ścian po pożarze suchym lodem jesteśmy w stanie szybko usunąć ślady po pożarach, nadpaleniach i zapaleniu się sadzy z hal wystawienniczo-targowych, magazynów i zakładów produkcyjnych. Do 100 km dojazd w cenie. Oferujemy czyszczenie po pożarze w Warszawie, Radomiu, Płocku, Siedlcach, Ostrołęce, Sochaczewie, Sierpcu.

Bezpłatna wycena czyszczenia po pożarach Mazowieckie

Ciechanów, Ostrów Mazowiecki, Przasnysz, Płońsk, Sokołów Podlaski, Piaseczno, Pruszków, Warka, Mińsk Mazowiecki, Żyrardów. Skorzystaj z profesjonalnego czyszczenia po pożarze w woj. Mazowieckim. Pracujemy w sposób przejrzysty. Przed usunięciem śladów po pożarze, przeprowadzamy darmową wycenę i informujemy o tym, jakie będą koszty usunięcia pogorzeliska oraz z jakich technologii skorzystamy.

Ozonowanie pomieszczeń po pożarach Mazowsze

Remont i wietrzenie pomieszczeń nie pomoże w przypadku zapachu spalenizny po pożarze. W takiej sytuacji warto skorzystać z ozonowania pomieszczeń w woj. Mazowieckim. Specjaliści z firmy Kastelnik przeprowadzają zabieg usuwania nieprzyjemnych zapachów ozonem w sposób sprawny i bezpieczny. Nie ma lepszego sposobu na usunięcie zapachu zgnilizny czy spalenizny.

Protokół i opis z pogorzeliska woj. Mazowieckie

Zgłoszenia czyszczenia po pożarze firm i mieszkań przyjmujemy całodobowo i wykonujemy na terenie całego woj. Mazowieckiego. Profesjonalnie przeprowadzone czyszczenie po pożarach nie może obyć się bez dokładnego protokołu miejsca zdarzenia oraz dokumentacji fotograficznej z pogorzeliska, czym zajmą się nasi pracownicy.

mycie-scian-suchym-lodem-mazowieckie

Osuszanie domów po akcji gaśniczej na Mazowszu

Nieprawidłowo przeprowadzone osuszanie nieruchomości po akcji gaśniczej lub całkowity jego brak może się naprawdę fatalnie skończyć dla naszego domu. Ludzie często zapominają o tym, że akcja gaśnicza to nie tylko pozbycie się zagrożenia w postaci ognia, ale również wykorzystanie bardzo dużych ilości wody, co nie pozostaje bez znaczenia. Brak osuszania budynków po zalaniu może doprowadzić do rozwoju niebezpiecznych dla zdrowia pleśni i grzybów, co skutecznie uniemożliwi nam zostawienie za sobą traumatycznych wspomnień o pożarze. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów i zdecyduj się na skuteczne osuszenie nieruchomości.

Odkażanie po pożarze

Decydując się na samodzielne czyszczenie po pożarze w woj. mazowieckim , najczęściej pomija się aspekt dezynfekcji mieszkania po pożarze. To jednak bardzo ważny element usuwania skutków pożaru. Technicy firmy Kastelnik nie tylko likwidują spalone wyposażenie mieszkania, ale także zajmują się dokładną dezynfekcją po pożarach. Każdorazowo technika odkażania po pożarze jest dobierana po przybyciu na miejsce zdarzenie. Technologie, które wykorzystujemy podczas dezynfekcji po pożarowej to m.in. ozonowanie pomieszczeń oraz zamgławianie.

Doradztwo w zakresie odszkodowań

Nasze usługi są kompleksowe, dlatego nie zostawiamy naszych klientów samych sobie. Oprócz usuwania śladów po pożarze na Mazowszu pomagamy mieszkańcom całego województwa w kompletowaniu dokumentacji wymaganej do otrzymania odszkodowania po pożarze. Wiemy, że powrót do normalności po pożarze nie jest łatwy, dlatego zawsze jesteśmy na miejscu, aby pomóc naszym klientom.

Czyszczenie po pożarze w woj. Mazowieckim, usuwanie zapachu po pożarze

W 2020 roku strażacy z Mazowsza interweniowali przy 19087 pożarach. To ogromna liczba, nawet jeśli weźmie się pod uwagę wielkość województwa mazowieckiego oraz jego zaludnienie. Nie da się ukryć, że do większości z tych przypadków doszło z powodu ludzkich zaniedbań czy to w zakresie konserwacji instalacji elektrycznej, czy sposobu ogrzewania domu. Skoro jednak pożary w Polsce są tak powszechne, warto wiedzieć, do kogo się zwrócić w potrzebie i kto może skutecznie pomóc w usuwaniu śladów po pożarze.

Jak przeprowadzić czyszczenie po pożarze w woj. mazowieckim

Samodzielne usuwanie skutków pożaru w mieszkaniu czy domu jest właściwie niemożliwe. Najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy każdego dnia walczą z efektami zadymienia i usuwają sadzę ze ścian i sufitów. Firma Kastelnik oferuje gruntowne czyszczenie po pożarach na Mazowszu 24/7. Na usługę składa się nie tylko mycie zadymionych ścian i oczyszczanie sufitów z sadzy technologią suchego lodu, ale także profesjonalna dekontaminacja po pożarze oraz dezynfekcja pomieszczeń. Czyszczenie po pożarze w woj. Mazowieckim to także całkowita likwidacja nieprzyjemnego zapachu spalenizny, który na miejscu zdarzenia obecny jest przez długie tygodnie, i to nawet po zakończonym remoncie. Z naszą pomocą w krótkim czasie zapomnisz o tym, że pożar dotknął Twoją firmę czy dom. Wystarczy, że skorzystasz z usługi czyszczenia po pożarze na terenie województwa mazowieckiego.

Czym jest technologia mycia ścian po pożarze suchym lodem?

Od niedawna w Polsce dostępna jest nowoczesna i ekologiczna metoda usuwania śladów po pożarach ze ścian i sufitów. Określa się ją mianem technologii suchego lodu, głównie z powodu zamrożonego dwutlenku węgla, który jest w tej metodzie jedynym środkiem czyszczącym. Większość osób uważa, że usunięcie sadzy ze ścian po pożarze nie będzie możliwe bez silnej i żrącej chemii. Nic bardziej mylnego. Wystarczy skorzystać z urządzeń z serii Performance Cold Jet, które pozwalają na wyrzucenie suchego lodu w brudne powierzchnie z prędkością niemal 500 km/h. Dwutlenek węglą w temperaturze -78,5 stopnia powoduje drobne uszkodzenia w zewnętrznej warstwie zabrudzeń na sufitach i ścianach, a kolejne porcje suchego lodu dzięki procesowi sublimacji, powodują odrywanie się brudu od czyszczonych miejsc.

W jakich sytuacjach suchy lód będzie idealnym rozwiązaniem?

 • czyszczenie zadymionych sufitów po pożarze;
 • mycie sufitów po pożarach w woj. mazowieckim;
 • likwidacja sadzy z zabrudzonych podłóg;
 • mycie podłóg z sadzy;
 • czyszczenie dobytku pokrytego sadzą w pożarze;
 • czyszczenie urządzeń RTV AGD i elektroniki po pożarze;
 • oczyszczanie zakopconych posadzek po pożarze;
 • oczyszczanie na sucho cennych książek i czasopism,
 • mycie zabytkowych pomników,
 • mycie na sucho antyków, zabytkowych elewacji i dokumentów, które zostały zabrudzone w pożarze (łączymy kilka technologii);
 • likwidacja śladów zadymienia i sadzy z elementów drewnianych;
 • czyszczenie przewodów wentylacyjnych;
 • czyszczenie klimatyzacji;
 • mycie linii produkcyjnych po pożarze w mazowieckich firmach i zakładach produkcyjnych.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 19)
Doskonale47%
Bardzo dobrze16%
Średnio11%
Słabo26%
Okropnie0%