Czyszczenie po pożarze Małopolskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarach Małopolska 24/7

Oferujemy skuteczne czyszczeniem po pożarach w Małopolsce. Myjemy zadymione ściany i pokryte sadzą meble oraz wyposażenie spalonego mieszkania, przy pomocy technologii suchego lodu. Zlecenia czyszczenia po pożarze z powodu nadpaleń, zapalenia się sadzy w kominie czy zwarcia instalacji elektrycznej przyjmujemy i wykonujemy całodobowo. Do 100 km dojazd gratis.

Bezpłatna wycena czyszczenia po pożarach Małopolska

Zawsze przed przystąpieniem do usuwania śladów po pożarze w domu, budynku gospodarczym czy przedsiębiorstwie, przeprowadzamy darmowe oględziny na miejscu zdarzenia. Po ocenie sytuacji informujemy klientów w Małopolsce o kosztach czyszczenia po pożarze oraz planowanych działaniach.

Osuszanie zalanych budynków po akcji gaśniczej

Gaszenie pożaru wiąże się z akcją gaśniczą i wykorzystaniem hektolitrów wody. Może to doprowadzić do zalania ścian i sufitów budynku, które należy potem dokładnie osuszyć. Czyszczenie po pożarach w Małopolsce uzupełniamy dokładnym osuszaniem budynków po zalaniu. Tylko w ten sposób można uniknąć rozwoju grzyba i pleśni.

Dokumentacja miejsca pożaru w woj. małopolskim

Specjalistyczne czyszczenie po pożarze budynków w Małopolsce to także profesjonalna dokumentacja z pogorzeliska. Fachowcy z firmy Kastelnik wykonują dokumentację opisową oraz fotograficzną w domu, mieszkaniu i przedsiębiorstwie po pożarze, po to, aby ułatwić ubieganie się o odszkodowanie u ubezpieczyciela.

Urządzenie do mycia ścian po pożarze suchym lodem

Likwidacja zapachu spalenizny po pożarze

Czy wiesz, że zapach spalenizny po pożarze potrafi dawać osobie znać nawet kilka miesięcy po zakończonym remoncie? Uniemożliwia to osobom poszkodowanym przez pożar na pełen powrót do normalności. Oferujemy naszym klientom usługę likwidacji nieprzyjemnych zapachów dzięki ozonowaniu pomieszczeń. Nasi technicy bardzo wydajnymi generatorami ozonu, które potrafią oczyścić powietrze na powierzchni nawet 9000 m3 w ciągu 1h. Ozon potrafi usunąć bezpowrotnie zapach spalenizny, zgnilizny, truchła czy rozwijającej się pleśni i grzyba. Dodatkowo usuwa również wirusy i bakterie z naszego otoczenia.

Dekontaminacja po pożarze

Firma sprzątająca po pożarach Kastelnik jest liderem w gruntownym czyszczeniu po pożarach w woj. Małopolskim . Jako profesjonaliści w swoim fachu zajmujemy się również skuteczną dekontaminacją. Usuwamy toksyczne i niebezpieczne związki z domu czy mieszkania po pożarze. W trakcie pożaru spaleniu ulegają elementy drewniane, gumowe, plastikowe oraz pokryte klejami, lakierami i farbami. Wszystkie te substancje razem pod wpływem ciepła tworzą niebezpieczne związki chemiczne, które mogą być bardzo groźne dla zdrowia człowieka. Skorzystaj ze specjalistycznej dekontaminacji po pożarze w Małopolsce.

Pomoc w kontakcie z ubezpieczycielem

Decydując się na usługi firmy Kastelnik w woj. Małopolski, wybierasz spokój i profesjonalizm. Nie zostawiamy naszych klientów samych sobie. Pomagamy zarówno w usuwaniu skutków po pożarze, jak i w ubieganiu się o odszkodowanie i kontakcie z ubezpieczycielami w całym kraju.

Czyszczenie po pożarach w Małopolsce, usuwanie sadzy ze ścian i sufitów

W 2020 roku na terenie Małopolski straż pożarna interweniowała niemal 48 tysięcy razy, z czego 10 tysięcy przypadków dotyczyło pożarów. Tylko w obrębie województwa małopolskiego w 2020 roku zginęło w pożarach aż 43 osób, to prawie o połowę więcej niż w roku poprzednim.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Jak uporać się z domem, w którym doszło do pożaru?

małopolska firma sprzątająca po pożarach

Usuń szkody po pożarze suchym lodem – zaufaj specjalistom

Pożar to koszmarne przeżycie, które pozostawia po sobie trwały ślad nie tylko w postaci pogorzeliska, ale także w psychice osób, które się z nim zetknęły. Chociaż usunięcie skutków pożaru w domu czy firmie nie należy do najprostszych, można skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów. Nasi technicy zajmują się czyszczeniem budynków po pożarach od wielu lat i używają do tego m.in. technologii czyszczenia suchym lodem, dzięki nowoczesnym urządzeniom z  Serii Performance Cold Jet.

Czy wiesz, że suchy lód charakteryzuje się sublimacją? To oznacza, że nie topi się, lecz sublimuje, zamieniając w formę gazową z pominięciem stanu ciekłego. Dzięki temu mycie suchym lodem przebiega szybko bez wody i żadnych skutków ubocznych.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co warto wiedzieć o suchym lodzie?

Czyszczenie po pożarze w woj. Małopolskim wykonane przez fachowców to nie tylko mycie ścian i sufitów suchym lodem, ale także usuwanie nieprzyjemnych zapachów po pożarze oraz profesjonalna dekontaminacja pomieszczeń. Działamy całodobowo i kompleksowo na rzecz mieszkańców Małopolski.

usuwanie szkód po pożarze

Gdzie można wykorzystać suchy lód w czyszczeniu po pożarze?

Suchy lód świetnie sprawdza się w ekologicznym, a przede wszystkim ekonomicznym usuwaniu śladów po pożarach. Ta metoda nie wymaga użycia wody ani żadnych środków chemicznych i jest całkowicie bezodpadowa. Sprawdzi się m.in. w sytuacjach takich jak:

 • mycie zadymionych sufitów po pożarze Kraków;
 • czyszczenie ścian po pożarach w Małopolsce;
 • usuwanie sadzy z zabrudzonych podłóg;
 • czyszczenie podłóg z sadzy;
 • mycie wyposażenia pokrytego sadzą w pożarze;
 • mycie urządzeń RTV AGD i elektroniki po pożarze;
 • mycie zakopconych posadzek po pożarze;
 • oczyszczanie na sucho cennych książek i czasopism,
 • czyszczenie antyków i dokumentów, które zostały zabrudzone w pożarze (łączymy kilka technologii);
 • usuwanie śladów zadymienia i sadzy z elementów drewnianych;
 • czyszczenie przewodów wentylacyjnych;
 • czyszczenie klimatyzacji;
 • czyszczenie linii produkcyjnych po pożarze w małopolskich firmach produkcyjnych.

Inne usługi dostępne w Twojej okolicy: sprzątanie po zmarłych Limanowa

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Usuwanie szkód po pożarze zamówisz również w miastach:

czyszczenie po pożarze małopolska

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Masz problem z zapachem spalenizny po pożarze? Zleć czyszczenie po pożarze w małopolskim, a w ramach tej usługi usuwanie zapachów po pożarze przez dezodoryzację. W tym celu wykonuje się ozonowanie pomieszczeń po pożarze, co pozwala na trwałe wyeliminowanie uporczywych woni. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców małopolskiego.

czyszczenie małopolskie

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Cena sprzątania mieszkania po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie, po wizji lokalnej u klienta. Na całkowity koszt sprzątania domu po pożarze może wpływać np. Ilość ścian do wyczyszczenia, ilość przedmiotów do utylizacji oraz ilość szkód w budynku. Średnio koszt sprzątania wacha się od 5000 zł do 50.000 zł.

Jakie są sposoby na mycie ścian po pożarze?

Na rynku dostępne są dwie metody mycia ścian po pożarze. Jedną z nich jest usuwanie zabrudzeń za pomocą środków chemicznych, a kolejną jest czyszczenie ścian przy użyciu suchego lodu. Obie metody są zalecane, jako pierwszy etap usuwania skutków pożaru i konieczne należy go wykonać, przed przystąpieniem do malowania ścian.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%