Czyszczenie po pożarze Łuków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Łukowie. Czym wykonać sprzątanie w domu po pożarze?

Pożar to bardzo ciężkie psychicznie wydarzenie, które wymaga rzetelnego sprzątania. Jak się za nie zabrać? Zazwyczaj wybuch ognia wiąże się ze stratami, co dodatkowo wpływa na stan emocjonalny poszkodowanego. Właśnie dlatego warto przekazać zniszczoną nieruchomość w ręce profesjonalistów.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie po pożarze Łuków woj. lubelskie można wykonać metodą tradycyjną lub za pomocą suchego lodu. Nowatorska metoda sprzątania po pożarach suchym lodem jest hitem ostatnich lat i jest już dostępna w Łukowie i okolicy.

Mycie podłogi z sadzy

Sadza po pożarze występuje nie tylko na ścianach i sufitach, ale też na podłogach. Maszyna do usuwania sadzy z podłogi.

Rzetelna firma sprzątająca zadba o to, aby doprowadzić nieruchomość do stanu pierwotnego, kiedy Ty będziesz mógł spokojnie dochodzić do siebie po wybuchu ognia. Czyszczenie ścian po pożarze w Łukowie to zadanie dla firmy wyposażonej w odpowiedni sprzęt oraz najlepszą chemię.

Działanie na własną rękę może okazać się fatalne w skutkach – pamiętaj o tym, zastanawiając się nad wszystkimi możliwościami, które posiadasz. Usuwanie szkód po pożarze najlepiej zacząć od zmywania sadzy ze ścian suchym lodem.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po pożarze?

Mycie ścian suchym lodem po pożarze – zaufaj firmie z doświadczeniem

Kastelnik to zespół profesjonalistów, którzy mają do dyspozycji najlepsze sprzątaczki na rynku. Warto dodać, że ich zespół ma sposoby, które pozwalają skutecznie walczyć z brudem powstałym na skutek pożaru. Usuwanie sadzy ze ścian i tłustego osadu po pożarze przebiega szybki i bez zbędnych niespodzianek. Wystarczy uruchomić urządzenie do mycia ścian suchym lodem i brud odpada z naddźwiękową szybkością.

Zwarcie instalacji nie ryzykuj pożarem

Specjalistyczne sprzątanie – serwis Kastelnik

Obecnie na rynku specjalistycznego sprzątania – mycie ścian przy pomocy suchego lodu – jest to całkowita nowość, z której chętnie korzystają mieszkańcy Łukowa. Proces sprzątania zmrożonym lodem nie wymaga wody, a suchy lód używany podczas czyszczenia jest otrzymywany z odzysku, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na środowisko. Serwis sprzątający firmy Kastelnik od wielu lat oferuje usuwanie szkód pożarowych tą metodą.

Na czym tak właściwie polega mycie suchym lodem?

W sprzęcie najwyższej klasy przechowuje się zmrożony dwutlenek węgla, który zmienia swój stan skupienia na skutek sublimacji. Temperatura CO2 wynosi -78,5 stopnia. Wyszkoleni pracownicy nakierowują strumień środka do mycia, który wydostaje się z maszyny z prędkością 500 km/h prosto na zabrudzoną powierzchnię. Sadza pęka i odrywa się ze ścian. Po takim sprzątaniu nie ma odpadów wtórnych i nic nie trzeba utylizować.

Urządzenie do usuwania zapachów

Zamgławianie suchą mgłą sprawdza się w dekontaminacji toksyn po pożarze. Zabieg zamgławiania pomieszczenia.

Dezynfekcja pomieszczeń – zamgławianie suchą mgłą

Jednym z elementów kompleksowego sprzątania po pożarze jest dezynfekcja. Przeprowadza się ją na różne sposoby, natomiast jednym z popularniejszych jest zamgławianie pomieszczeń przy użyciu nadtlenku wodoru H2O2. Proces ten pozwala na skutecznie pozbycie się chorobotwórczych drobnoustrojów, toksyn, wirusów, bakterii i zarodników grzybów.

dezynfekcja po pożarze Łuków

Mieszkanie po pożarze, które przeszło dezynfekcję przy pomocy zamgławiania jest o wiele bardziej przyjazne dla ludzkiego organizmu i wolne od trujących związków chemicznych. Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze to usługa, którą zaleca się po wybuchu ognia we wszystkich nieruchomościach.

Usuwanie zapachów po pożarze w domu

Wchodząc do pomieszczeń, w których wybuchł ogień, od razu wyczuć można nieprzyjemny i duszący zapach spalenizny. Jest on nie tylko uciążliwy, ale również niebezpieczny dla zdrowia, dlatego firmy sprzątające po pożarze oferują usuwanie woni spalenizny za pomocą ozonu.

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby zapach nie stanowił problemu, jest zlokalizowanie i usunięcie źródła smrodu – może to być, na przykład pozbycie się spalonych mebli, wyczyszczenie ścian z sadzy lub utylizacja nadpalonych rzeczy prywatnych.

Czytaj także: ozonowanie po pożarze

Następnie należy dokładnie oczyścić przedmioty, które zostały i nie ma potrzeby (lub nie da się) ich zutylizować. Takie czyszczenie to jeden z etapów restytucji mienia. Na sam koniec pozostaje już tylko przeprowadzenie procesu dezynfekcji za pomocą ozony o stężeniu 40 ppm.

Usługa zmywania sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Dezynfekcja po pożarze certyfikat

Kastelnik firma wydająca certyfikat po dekontaminacji pomieszczeń

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Warto również wiedzieć, że czyszczenie po pożarze, które jest w ofercie profesjonalnych firm sprzątających, jest bezpieczne nie tylko dla ludzi, ale również środowiska. Takie podmioty posiadają wpis do bazy gospodarowania odpadami i nie wyrzucają nielegalnie odpadków do lasu. Odpowiedzialna utylizacja spalonych przedmiotów to kwestia, którą warto rozważyć przy wyborze serwisu sprzątającego.

Serwis sprzątający

Ile trzeba zapłacić za czyszczenie ścian za pomocą suchego lodu?

Czyszczenie ścian przy pomocy suchego lodu wyceniane jest po kontakcie z klientem, ponieważ jest kilka czynników, które wpływają na ostateczną kwotę, jaką zapłacić będziesz musiał po wykonanej usłudze. Widełki wahają się pomiędzy 35 złotych, a 100 złotych za metr kwadratowy powierzchni.

Czym umyć sadzę po pożarze?

Czyszczenie sadzy po pożarze najlepiej wykonać za pomocą dedykowanych środków myjących lub zmrożonego zestalonego dwutlenku węgla. Mycie ścian po pożarze suchym lodem to najszybsza metoda na pozbycie się niechcianych osadów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%