Czyszczenie po pożarach Lubuskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarach woj. lubuskie całodobowo

Firma Kastelnik oferuje pomoc w czyszczeniu po pożarze w woj. lubuskim domów, mieszkań, budynków gospodarczych oraz zakładów produkcyjnych. Przez całą dobę przyjmujemy zgłoszenia dotyczące utylizacji zniszczonego mienia po pożarze, dezynfekcji zadymionych pomieszczeń oraz usuwania szkód po nadpaleniach, zwarciach instalacji elektrycznej czy zapaleniu się sadzy w kominie. Skutecznie usuwamy tłuste zabrudzenia ze ścian i sufitów. Oczyszczamy zakopcone i pokryte sadzą ściany, sufity i podłogi w nieruchomościach na Ziemi Lubuskiej.

Dekontaminacja po pożarze w woj. lubuskim

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych po pożarze. Ugaszenie pożaru to niestety nie koniec zagrożeń. Podczas pożaru spaleniu ulegają elementy plastikowe, pokryte lakierem, farbami czy olejami. Wszystkie te substancje razem tworzą toksyczne opary, które powinny zostać usunięte przed ponownym zamieszkaniem nieruchomości. Skorzystaj z usługi dekontaminacji po pożarze.

Bezpłatny dojazd i kosztorys na miejscu zdarzenia

Pierwszym etapem wykonywanej przez naszych techników usługi czyszczenia po pożarze w okolicach Zielonej Góry jest przeprowadzenie bezpłatnych oględzin na miejscu zdarzenia. Wykonanie dokładnej dokumentacji opisowej i fotograficznej poprzedza przedstawienie kosztorysu oraz ułatwia późniejsze formalności z ubezpieczycielem.

Utylizacja zniszczonego mienia po pożarze

Usługi naszej firmy w zakresie czyszczenia po pożarach w woj. Lubuskim są kompleksowe. Staramy się pomóc naszym klientom w powrocie do normalności od początku do końca. Oferujemy utylizację zniszczonych i nadpalonych w pożarze mebli, książek, sprzętów RTV AGD oraz innych przedmiotów znalezionych na pogorzelisku. Wystawiamy fakturę VAT.

Likwidacja sadzy ze ścian suchym lodem woj. Lubuskie

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze Lubuskim

Zastanawiasz się, czy ten zapach spalenizny, który jest obecny w Twoim mieszkaniu po przebytym pożarze, kiedyś zniknie? Niestety nie mamy dobrych wiadomości. Wietrzenie i domowe sposoby raczej się nie sprawdzą. Skorzystaj z usługi ozonowania pomieszczeń w woj. Lubuskim, która wykonujemy z powodzeniem od wielu lat w przypadku miejsc po pożarze. Dlaczego ozonowanie miałoby pomóc? Otóż ozon to gaz, który składa się z trzech atomów tlenu. Trzeci atom w ozonie ma właściwości utleniające. Ozon utlenia wszystkie napotkane zanieczyszczenia, bakterie i wirusy, doprowadzając tym samym do ich unicestwienia. Jedyne co pozostaje po ozonie w pomieszczeniu, to świeży zapach, który kojarzy się człowiekowi z tzw. zapachem po burzy.

Pomoc w ubieganiu się o odszkodowanie

Naszym klientom w woj. Lubuskim oferujemy pomoc w ubieganiu się o odszkodowanie u ubezpieczyciela. Zajmujemy się nie tylko doprowadzaniem nieruchomości do stanu używalności, ale także wspomagamy klientów we wszystkich formalnościach niezbędnych do uzyskania odszkodowania. Służymy pomocą na każdym etapie kontaktu z ubezpieczycielem.

Oczyszczanie sprzętu RTV AGD po pożarze

Nowoczesne technologie, to nowe możliwości w czyszczeniu po pożarach w woj. Lubuskim. Umiejętność korzystania z technologii czyszczenia suchym lodem po pożarach umożliwia naszym technikom dokładne i skuteczne oczyszczanie sprzętów RTV AGD po pożarze. Nie musisz przejmować się sadzą, tłustymi nalotami i zadymieniem na Twoim sprzęcie elektronicznym. Dzięki sprzętowi z serii Performance Cold Jet możemy bez użycia wody i bezinwazyjnie wyczyścić Twoje urządzenia.

Czyszczenie po pożarach woj. lubuskie, usuwanie zapachu po pożarze

Początek roku to kolejne pożary w woj. lubuskim. Do większości z nich dochodzi niestety z powodu zapalenia się sadzy w kominie. Regularne przeglądy kominowe to jedyny sposób na to, aby uniknąć takich sytuacji. Ta zaniedbywana często czynność doprowadza do osadzania się sadzy w kominie, a następnie stopniowo go zatykają. Wystarczy kilka milimetrów zalegającej sadzy w przewodzie kominowym, aby doprowadzić do tragedii.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Profesjonalne sprzątanie i mycie sadzy po pożarze suchym lodem

Likwidacja śladów po pożarach w woj. lubuskim przeprowadzana przez firmę Kastelnik to nie tylko najlepszy sprzęt wykorzystywany w zleceniach każdego dnia, ale także niesamowici fachowcy, którzy zdobywali doświadczenie w czyszczeniu po pożarach przez długie lata. Jako pionierzy na rynku w naszej pracy wykorzystujemy urządzenia z Serii Performance Cold Jet, które pozwalają na mycie ścian, sufitów, balustrad czy podłóg bez użycia wody.

Czy wiesz, że suchy lód to zestalony dwutlenek węgla? Zamrożony do temperatury -78,5 stopni Celsjusza stanowi doskonałą technikę usuwania sadzy i innych zabrudzeń powstałych po pożarze – twierdzi Mieszko Kastelnik.

Dzięki tej nowoczesnej technice myjemy zakopcone sufity, zadymione ściany i pokryte sadzą meble w ekspresowym czasie, nie powodując na tych powierzchniach żadnych uszkodzeń czy ubytków. To wyjątkowo ważne w domu czy mieszkaniu, gdzie już tyle rzeczy zostało zniszczonych przez żywioł, jakim jest ogień.

Osuszanie to etap czyszczenia po pożarach w woj. lubuskim

Chociaż w pierwszej kolejności uszkodzenia w zakładzie produkcyjnym czy budynku gospodarczym gdzie doszło do pożaru, kojarzą się ze zniszczonym wyposażeniem czy zawalonymi stropami, to nie jedyne zagrożenia. Często niestety zapomina się o tym, jaka wilgoć może pozostać w ścianach, sufitach i fundamentach tam, gdzie zakończono akcję gaśniczą. Cała ta wilgoć jednak da osobie kiedyś znać w postaci grzyba czy pleśni na ścianach. Co w takim razie zrobić? Kiedy reagować? Elementem naszej usługi czyszczenia po pożarach na Ziemii Lubuskiej jest specjalistyczne osuszanie budynków po zalaniu.

Usuwanie toksyn

Dysponujemy różnorodnymi technikami osuszania, które nasi technicy odpowiednio dobierają do zastanej sytuacji po wykonaniu bezpłatnych oględzin na miejscu zdarzenia. Warto pamiętać o tym, żeby przed przeprowadzeniem remontu i powrotem do normalnego życia zadbać o kompleksowe osuszenie i usunięcie wilgoci po akcji gaśniczej. Taka inwestycja da nam wyczekiwany spokój na długie lata.

Dlaczego warto korzystać z suchego lodu podczas czyszczenia po pożarze

Chociaż technologia czyszczenia powierzchni suchym lodem nie jest jeszcze popularna w Polsce, zaczyna być coraz bardziej doceniana. I słusznie, ponieważ nie ma drugiej takiej techniki, która umożliwiałaby usuwanie zabrudzeń zarówno z delikatnych, jak i odpornych powierzchni bez użycia środków chemicznych. Brzmi niemożliwie prawda? Być może trudno w to uwierzyć, ale technologia mycia ścian i sufitów po pożarach suchym lodem w woj. lubuskim wykorzystuje wyłącznie zamrożony dwutlenek węgla o temperaturze – 78,5 stopnia oraz efekt sublimacji.

Czyszczenie spalonej ściany suchym lodem

Pracownik firmy sprzątającej Kastelnik w trakcie zmywania sadzy ze ścian.

Jak wygląda proces usuwania sadzy z mebli suchym lodem? Pierwsza porcja suchego lodu zostaje wyrzucona w brudne powierzchnie z prędkością 500 km/h. W ten sposób powoduje malutkie uszkodzenia w warstwie sadzy, która znajduje się na meblach. Kolejne wystrzelone w meble porcje suchego lodu docierają we wcześniej powstałe mikro szczeliny i dzięki procesowi sublimacji, następuje oderwanie się zabrudzeń od czyszczonych elementów. Wszystko to bez użycia wody, bez odpadów a co więcej, w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Gdzie stosujemy suchy lód w likwidacji szkód po pożarze?

Technologia mycia ścian i likwidacji szkód po pożarze suchym lodem jest wyjątkowo uniwersalna. Można z niej korzystać zarówno na dużych przestrzeniach np. w halach targowych, statkach, halach magazynowych czy centrach logistycznych, ale także w prywatnych domach czy mieszkaniach. Oprócz tego sprawdzi się świetnie podczas:

 • mycia ścian z sadzy po pożarach w województwie lubuskim;
 • mycia zabrudzonych podłóg;
 • czyszczenia zakopconego wyposażenia;
 • mycia sprzętów RTV AGD po pożarze;
 • czyszczenia zadymionego sufitu po pożarze w Zielonej Górze;
 • mycie posadzek z sadzy;
 • oczyszczania z dymu cennych książek,
 • czyszczenie antyków i dokumentów, które ucierpiały w pożarze (łączymy kilka technologii);
 • likwidacji śladów sadzy z elementów drewnianych;
 • czyszczenie przewodów wentylacyjnych;
 • konserwacji i mycia urządzeń produkcyjnych po pożarze w lubuskich firmach produkcyjnych.

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Firma sprzątająca po pożarach Kastelnik, woj. lubuskie obsługuje całą dobę.

Certyfikat dekontaminacji spalonego budynku.

 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

W wyniku pożaru doszło do zniszczenia mienia w domu? Nie martw się tym, tylko zleć czyszczenie po pożarze w lubuskim. Technicy nie tylko usuną sadzę ze ścian przy pomocy suchego lodu, ale też opróżnią mieszkanie ze wszystkich spalonych przedmiotów i przewiozą je do specjalnej spalarni termicznej. Sprawdź najczęściej zadawane pytania mieszkańców lubuskiego.

sprzątanie lubuskie

Ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze?

Cena na czyszczenie ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz miejsca jej wystąpienia. Wysokie sufity są droższe niż ściany. Cenowe są zróżnicowane, a koszt czyszczenia ścian po pożarze wacha się od 15 zł do 100 zł. Suchy lód to jedna z najdroższych i zarazem najszybszych metod sprzątania po pożarach.

Co oznacza dekontaminacja pomieszczeń po pożarze?

Dekontaminacja po pożarze to wiele różnych procesów, które mają na celu oczyścić spalone ściany oraz sufity. Jest przeprowadzana w celu usunięcia trujących związków chemicznych z powietrza, a także trujących dioksyn i furanów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%