Czyszczenie p pożarze
Luboń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Luboń – usuwanie szkód po pożarze z pomocą firmy Kastelnik

Miałeś pożar w domu? Jeżeli chcesz zapewnić sobie profesjonalne czyszczenie po pożarze Luboń w woj. wielkopolskim, możesz skorzystać z usług firmy sprzątającej Kastelnik.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Specjalizujemy się w nie tylko w sprzątaniu po pożarze, ale również w usuwaniu zapachu spalenizny, a także w czyszczeniu ścian po pożarze suchym lodem. Usługi, jakie świadczy firma Kastelnik, są kompleksowe.

Czyszczenie ścian po pożarze Luboń

Zdjęcie: pracownik ekipy sprzątającej po pożarach w Luboniu.

Czyszczenie po pożarze Luboń — sprzątanie Wielkopolska

Mamy świadomość, że czas ma ogromne znaczenie, jeżeli chodzi o sprzątanie po pożarze, dlatego proponujemy krótkie terminy i szybką realizację. Świadczymy wszechstronne czyszczenie ścian po pożarze, a także usuwanie sadzy ze wszystkich powierzchni znajdujących się w pomieszczeniu dotkniętym pożarem.

Straszny jest widok pomieszczeń, w których doszło do pożaru. Ogień jest ogromnym żywiołem, zagrażającym życiu i zdrowiu, a jednocześnie niszczącym mienie. Im szybciej zajmiesz się profesjonalnym porządkowaniem spalonych powierzchni, tym lepiej. Jeżeli sprzątanie pomieszczeń po pożarze zostanie przeprowadzone szybko, uda się wiele uratować ze spalonego budynku. Choć w kilka minut możesz stracić większość dobytku, z naszą pomocą wiele też uratujesz. Zapewnimy zatrzymanie rozwoju reakcji chemicznych powstających w wyniku pożaru. Usuniemy z pomieszczeń niebezpieczne dla zdrowia substancje, które mogą wywołać nawet chorobę nowotworową. Od wielu lat, dbamy o to, aby pomieszczenia dotknięte pożarem były maksymalnie bezpieczne i oddane do użytkowania, tak szybko, jak to tylko możliwe.

Sprzątanie po pożarze Luboń

Czyszczenie ścian po pożarze w Luboniu — usuwanie szkód suchym lodem

Dobra firma, którą wybierzesz i skorzystasz z jej usług, jeżeli chodzi o usuwanie skutków pożaru, musi oferować pełen wachlarz usług dotyczących dekontaminacji po pożarze . Dla mieszkańców Lubonia to podstawa. Na terenie Wielkopolski działa już wiele firm sprzątających po pożarach, które dają gwarancję na usuwanie szkód po pożarze. Oferują one usługi na likwidację wszystkich szkód pożarowych w kompleksowym zakresie. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem to w dzisiejszych czasach już standard.

Czyszczenie ścian i podłóg po pożarze Luboń

Prace nad usuwaniem skutku pożaru. Spalone całe pomieszczenie w trakcie czyszczenia.

Sprzątanie po pożarze w Luboniu — ozonowanie

Usługi sprzątające, jakie oferuje Kastelnik, w pełni satysfakcjonują nawet najbardziej wymagających Klientów. Sprzątanie po pożarze Luboń i okolica np. Kórnik, Gądki, Stęszew, Rokietnica to zadania idealne dla naszych techników. Możesz mieć pewność, że usuwanie szkód po pożarze odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Twoje mieszkanie po dekontaminacji, będzie jak przed pożarem, po działaniach, jakie wdrożymy. Zostanie ono szybko doprowadzone do stanu sprzed pożaru, a tym samym korzystanie z niego po remoncie będzie jak najbardziej możliwe.

Mycie ścian z sadz po pożarze i usuwanie osadów

W zakresie naszych usług znajduje się gruntowne usuwanie osadów ze ścian powstałych w wyniku pożaru. Jest to zabieg konieczny, aby można było przeprowadzić remont polegający na odświeżeniu wnętrza i nadaniu mu ponownie atrakcyjnego wyglądu. Jeżeli zareagujesz odpowiednio wcześnie i mycie ścian po pożarze wykonasz szybko, jak tylko będzie to możliwe, powierzchnie w mieszkaniu nie ulegną degradacji. Toksyczne substancje nie wejdą w reakcję z tynkiem i innymi materiałami. Usuwanie szkód po pożarze w Luboniu zawsze przebiega w sposób sprawny. Tu dużą rolę ma nasze doświadczenie, które nie generuje dodatkowych kosztów. Najlepiej więc zaplanować prace naprawcze tuż po wydaniu opinii od ubezpieczyciela i rzeczoznawcy.

Usługi sprzątania po pożarach Luboń - mapa Polski

 

Jak wygląda sprzątanie po pożarze?

Sprzątanie mieszkań po pożarze nie tylko w Luboniu jest poważnym wyzwaniem dla przeciętnego Kowalskiego. Dioksyny po pożarze są trujące i mogą być niebezpieczne. Mało kto z nas wie, ja poradzić sobie z takim zagrożeniem. Ekipa sprzątająca od 2013 r. zmaga się z dekontaminacją po pożarach, pomagając poszkodowanym w trudnych sytuacjach.

Pierwszym etapem czyszczenia po pożarze jest więc uprzątnięcie pogorzeliska, a następnie wstępne ozonowanie pomieszczeń, dzięki czemu można oczyścić powietrze, jak i wszystkie powierzchnie z trujących związków chemicznych oraz osadów. Tylko dzięki temu, że sprzątanie po pożarze realizowane przez ekipę Kastelnik ma wymiar kompleksowy, można otrzymać gwarancję jakości i zadowalający efekty.

Czyszczenie i sprzątanie po pożarze Luboń

Zaufaj profesjonalistom — jak przebiega współpraca?

Nawiązując współpracę z firmą sprzątającą Kastelnik, możesz mieć pewność, że doprowadzenie mieszkania do stanu sprzed pożaru nie zajmie wiele czasu. Nie musisz martwić się o żaden aspekt prowadzonych działań, ponieważ usługi zostaną wykonane w profesjonalny, skuteczny sposób. Ogólnopolska firma sprzątająca po pożarach, jaką jest Kastelnik, dokładnie wie, co robi na każdej robocie. Wykonaliśmy już wiele usług z zakresu kompleksowego sprzątania pomieszczeń po pożarach, dlatego doskonale potrafimy niwelować szkody po pożarowe w efektywny sposób. Jeżeli do tej pory nie wiedziałeś, do kogo zgłosić się po pomoc w sprzątaniu mieszkania po pożarze, masz już odpowiedź.

Znajdziesz nas także w:

Certyfikat dekontaminacji po pożarze domu Luboń. Ogólnopolska firma sprzątająca

Kastelnik — wysokiej jakości sprzątanie po pożarze w Luboniu

FAQ - o co często pytają osoby poszkodowane?

Prace porządkowe na terenie pogorzeliska są niezwykle skomplikowane, zwłaszcza dla osób bez maszyn do czyszczenia zabrudzeń suchym lodem. Wiele osób nie jest przygotowanych na samodzielne usunięcie szkód po pożarze w domu. Profesjonalne usługi czyszczenia powierzchni dotkniętych przez ogień mają sens ze względu na sposób eliminacji zagrożeń. Bezpieczeństwo wykonywanych prac stawiane jest w tym przypadku na pierwszym miejscu.

Usługi sprzątania Luboń

Gdzie można utylizować rzeczy po pożarze?

Po pożarze ważne jest, aby odpowiednio pozbyć się przedmiotów, które zostały uszkodzone. Obejmuje to prawidłową utylizację wszelkich mebli, a także produktów po czyszczeniu ścian. Toksyczne odpady należy utylizować w miejscu wyznaczonym przez wojewodę w danym województwie.

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Koszt uprzątnięcia skutków pożaru w domu lub zakładzie pracy może być różny w zależności od wielkości szkód. Średnio sprzątanie po pożarze kosztuje około 5000 zł w przypadku małego domku jednorodzinnego i 50000 zł w przypadku zakładu produkcyjnego.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%