Czyszczenie po pożarze Lublin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Lublinie. Czym najlepiej wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Jeżeli w Twoim budynku dojdzie do pożaru, nie wahaj się skorzystać z pomocy profesjonalistów od suchego lodu! Warto zaznaczyć, iż przy użyciu dużej ilości ozonu likwidujemy zapach spalenizny i oczyszczamy powietrze z trujących substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Z użyciem suchego lodu oferujemy sprzątanie po pożarze Lublin, które łączy stosowanie nowoczesnych technik z perfekcją czyszczenia każdej powierzchni pokrytej sadzą.

mycie sadzy po pożarze

Dla Twojego domu,  czyszczenie po pożarze Lublin jest realizowane z pomocą suchego lodu oraz innych ekologicznych technologii ułatwiających sprzątanie. Korzystamy z nowoczesnych zestawów do sprzątania wpływających bardzo pozytywnie na osiągane efekty.

Każde zlecenie wykonujemy z bardzo dużą starannością, a rzeczy przeznaczone do utylizacji składujemy w specjalnie do tego przeznaczonych kontenerach. Usługi usuwania szkód po pożarach  świadczymy na terenie całego województwa lubelskiego.

Podstawowy zakres usług, który może Ci zaproponować firma Kastelnik to:
·         profesjonalne sprzątanie w domu po pożarze,
·         czyszczenie ścian z zalegających na nich sadz i innych zanieczyszczeń,
·         oddymianie lokalu i pozbywanie się zapachu spalenizny,
·         mycie podłóg z sadzy,
·         czyszczenie sprzętu zniszczonego  w czasie pożaru.

czyszczenie ścian po pożarze Lublin

Usuwanie skutków pożaru w budynku Lublin — sprzątanie pogorzeliska

Usuwanie skutków pożaru w budynku  świadczymy przez całą dobę, dlatego w każdej chwili możesz zgłosić się do nas po pomoc. Im szybciej to zrobisz, tym lepiej, ponieważ wiele sprzętów i powierzchni uda się uratować przed kompletnym zniszczeniem podejmując odpowiednie działania sprzątające.

Profesjonalne sprzątanie pomieszczenia po pożarze w Lublinie

Usuwanie skutków pożaru nie jest łatwym zadaniem, ale zlecając je nam, masz pewność powodzenia całego przedsięwzięcia. Sprzątanie pomieszczeń po pożarach w mieście Lublin to zadanie dla technika ds. usuwania znaczeń ogniowych. Specjalista w trakcie pracy zadba o bezpieczeństwo instalacji elektrycznej, jak i całego budynku. Przede wszystkim usunie zagrożenie w postaci substancji toksycznych wydzielających się po pożarze w domu. Jest to pierwszy etap naszych prac!

Naszą działalność można uznać za profesjonalną, ponieważ współpracujemy ze strażakami i nadzorem budowlanym w celu zapewnienia maksymalnej opieki dla Twojego obiektu. Otrzymujemy od nich sygnał, kiedy możemy ruszyć do działań zakrojonych na szeroką skalę.

na czym polega dekontaminacja budynku po pożarze

Na czym polega dekontaminacja budynku po wybuchu ognia?

Dekontaminacja budynku po wybuchu ognia lub pożarze realizowana jest przez zespół specjalistów z odpowiednim doświadczeniem. Odbywa się za pomocą ozonu na wysokim stężeniu, które powinno przekraczać 40 ppm. W ten sposób staramy się przywrócić obiektowi stan sprzed zdarzenia losowego, jakim jest pożar. Usuwany szkodliwe substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzki organizm.

Jakie korzyści daje współpraca z nami?

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że wszystkie działania zostaną wykonane w profesjonalny, bezpieczny sposób. Uratujemy wszystko, co się da, a Twoje mieszkanie będzie wyglądało jak przed pożarem.

Niestety, ale pokryte lakierem sprzęty, meble i powierzchnie w wyniku działania ognia zaczynają wydzielać toksyczne substancje. Są one bardzo szkodliwe. Opary należy usunąć jak najszybciej, ponieważ mogą zagrozić nie tylko osobom przebywającym w konkretnym lokalu, ale także okolicznym mieszkańcom.

sprzatanie po pożarze lublin

Mamy skuteczne sposoby na usuwanie zapachu po pożarze!

Usuwanie zapachu po pożarze Lublin to jedna z podstawowych usług, jakie znajdują się w naszej ofercie. Największym problemem po pożarze jest właśnie zapach spalenizny, który bardzo trudno jest wyplenić. Najlepsze efekty można uzyskać, stosując ozon lub suchą mgłę.

Realizujemy także odgrzybianie ścian Lublin

Ozonowanie domu po pożarze — województwo lubelskie

Naszym zdaniem, na terenie woj. lubelskiego — ozonowanie po pożarze jest najlepszym wyborem dezynfekcji, ponieważ można dotrzeć do każdego zakamarka we wnętrzu i usunąć skutecznie zanieczyszczenia. Toksyny pożarowe nie będą już unosiły się w powietrzu przez kolejne dni i miesiące.

Usługa mycia sadzy ze ścian i sufitów dostępna jest również w miastach:

usuwanie zapachu po pożarze

Utylizacja zniszczonych w trakcie pożaru rzeczy

W ofercie Kastelnik znajdziesz utylizację sprzętu i wyposażenia zniszczonego w wyniku pożaru. Pomagamy Klientom z każdą szkodą, aby nieszczęśliwe zdarzenie losowe jak najszybciej przeszło do historii. Ważne, by nie wyrzucać przedmiotów spalonych do śmietnika na osiedlu. Takie zdarzenie może bowiem doprowadzić do skażenia.

W trakcie sprzątania przeglądamy całe wyposażenie i oceniamy, czy uda się uratować konkretną rzecz, czy niestety musi zostać poddana utylizacji. Nasze działania pozwalają ograniczać straty finansowe, ponieważ część urządzeń oraz mebli jesteśmy w stanie odratować z korzyścią dla właściciela.

FAQ — o co najczęściej pytają klienci?

Wiemy, jak trudno jest uporać się z bałaganem po pożarze, dlatego nasze środki chemiczne są dobrane w taki sposób, aby były skuteczne i nie pozostawiały nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo zapewniamy profesjonalną usługę obejmującą usuwanie sadzy ze ścian i bezkonkurencyjną cenę! Warto dowiedzieć się, co jeszcze należy wiedzieć, kiedy nieruchomość ucierpiała w pożarze.

czym wymyc sadzę ze ściany

W jaki sposób przeprowadzane jest ozonowanie pomieszczeń po pożarze?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze o skuteczna metoda dekontaminacji umożliwiająca pozbycie się z lokalu nieprzyjemnego zapachu spalenizny oraz innych skutków ubocznych pożaru. Po przeprowadzeniu tych skutecznych działań, w mieszkaniu ładnie pachnie.

Czy jest szansa na uratowanie urządzeń pokrytych sadzą?

Osady pożarowe i sadze można skutecznie usunąć przy użyciu suchego lodu. Metoda została przez nas przetestowana i wykazuje się bardzo dużą skutecznością w walce o maszyny i urządzenia. Wiele przedmiotów po pożarze udaje się w ten sposób uratować. Co więcej, zyskują pełną funkcjonalność i nowe życie.

Usuwanie skutków pożaru w nieruchomościach w woj. lubelskim

Usuwanie skutków pożaru w budynku i przywracanie sprzętom z pożaru dawnej funkcjonalność jest podstawowym celem działalności firmy Kastelnik. W województwie lubelskim działamy już od wielu lat. Mamy sprawdzone techniki umożliwiające przywrócenie nieruchomości fantastycznego wyglądu sprzed pożaru. Suchy lód jest z nami, na każdym zleceniu od 2013 roku!

lublin firma sprzątająca po pożarach

Używając dużej ilości ozonu, możemy wyeliminować nie tylko zapach spalenizny, ale i szkodliwe substancje w powietrzu. Pomaga również w usuwaniu wszelkich uszkodzeń spowodowanych przez ogień i dym.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%