Czyszczenie po pożarze woj. lubelskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarach Lubelskie

Ekologicznie czyszczenie po pożarach Lubelskie . Dysponujemy sprawdzonymi metodami usuwania zabrudzeń z zadymionych ścian i pokrytych sadzą sufitów. Czyścimy domy i mieszkania 7/24, a przy tym przeprowadzamy ozonowanie i dezynfekcję po pożarze. Likwidujemy ślady po zapaleniu się sadzy w kominie, zwarciach instalacji elektrycznych oraz nadpaleniach. Restytucja mienia oraz dojazd do klienta na bezpłatną wycenę. Mycie zadymionych ścian w halach magazynowych oraz w spalonych zakładach produkcyjnych.

Usuwanie zapachu po pożarze

Mamy doświadczenie w usuwaniu przykrych zapachów po pożarze z pomieszczeń w woj. lubelskim. Likwidujemy zapach spalenizny po pożarze, zgnilizny i pleśni z budynków przez całą dobę poprzez ozonowanie pomieszczeń. Skuteczne i bezpieczne usuwanie zapachów po pożarze przez całą dobę.

Darmowy dojazd na miejsce zdarzenia

Przeprowadzamy bezpłatne oględzin na miejscu zdarzenia z darmowym dojazdem. Każdorazowo przed przystąpieniem do usuwania szkód po pożarach w woj. lubelskim informujemy klienta o przewidywanym koszcie oraz technologiach, które zostaną zastosowane przy danym zleceniu. Korzystamy m.in. z metody mycia ścian suchym lodem.

Czyszczenie sadzy ze ścian

Innowacyjna metoda czyszczenia sadzy ze ścian po pożarze już dostępna. Usuwamy zadymienie i sadzę ze ścian, podłóg i sufitów przy pomocy techniki czyszczenia suchym lodem. Bezinwazyjne i ekologiczne mycie zakopconych sufitów dostępne już teraz. Skorzystaj z usuwania szkód pożarowych bez użycia wody.

Urządzenie do mycia zadymionych ścian suchym lodem w woj. lubelskim

Czyszczenie po pożarze woj. lubelskie suchym lodem

Pożar to bardzo destrukcyjny żywioł, który pozostawia po sobie spustoszenie. Domowe metody lub ręczne czyszczenie ścian jest z góry skazane na porażkę. Tłusty osad z sadzy czy zadymione ściany to zadanie dla nowoczesnych technologii, które szybko i skutecznie usuną te kłopotliwe zabrudzenia. Z ratunkiem przychodzi mycie po pożarze suchym lodem w woj. lubelskim. Naszym klientom oferujemy efektywne i ekonomiczne oczyszczanie zadymionych ścian, sufitów i podłóg zamrożonym dwutlenkiem węgla o temperaturze -78,5, który zostaje wystrzelony w zabrudzenia przy pomocy specjalistycznych urządzeń z ogromną prędkością 500 km/h!

Prace naprawcze po pożarze

Jesteśmy firmą elastyczną wobec potrzeb naszych klientów. Mamy ogromne doświadczenie w wykonywaniu usługi czyszczenie po pożarze na Lubelszczyźnie, dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty opcję wykonania prac naprawczych po pożarze. Jeśli więc chcesz, aby czyszczenie zadymionych powierzchni zostało uzupełnione o prace remontowe np. pokrycie ścian gładzią czy malowanie, jesteśmy otwarci na propozycje. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem.

Szybki kontakt z ubezpieczycielami

Usuwanie szkód po pożarze jest u nas kompleksowe. Jeśli jesteś ubezpieczony, bierzemy na siebie kontakt z ubezpieczycielem, przygotowanie protokołu oraz dokumentacji fotograficznej i opisowej z miejsca zdarzenia. Specjalistyczne sprzątanie z firmą Kastelnik to minimum formalności, a maksimum korzyści.

Czyszczenie po pożarze woj. lubelskie, usuwanie szkód pożarowych

Czy wiesz, że 10% interwencji straży pożarnej w woj. lubelskim dotyczy zapalenia sadzy w kominie? To znaczy, że co 10 pożarowi można byłoby zapobiec, dbając o regularne wykonywanie przeglądu kominów. Niestety często powodem wybuchu pożaru na Lubelszczyźnie jest właśnie ludzkie zaniedbanie.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Firma Kastelnik w takich sytuacjach przychodzi z ekspresową pomocą ludziom, których dom, mieszkanie czy firma uległy spaleniu i wymagana jest usługa  profesjonalnej firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik.

lubelskie firma sprzątająca po pożarach

Likwidacja szkód po pożarze lubelskie oferowana przez naszych techników, opiera się na odpowiednim dobraniu metod czyszczenia sufitów po pożarze. Jesteśmy liderami w zakresie sprzątania i czyszczenia po pożarze w woj. lubelskim, dlatego stosujemy nowoczesne i innowacyjne technologie. Jedną z nich jest metoda usuwania sadzy z wykorzystaniem suchego lodu.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami na rynku z  Serii Performance Cold Jet, dzięki którym mycie pokrytych sadzą ścian w domu czy biurze jest nie tylko tanie, ale także szybkie.  Nie da się bowiem ukryć, że czyszczenie zamrożonym dwutlenkiem węgla pozwala szybko wyczyścić powierzchnie, które domowymi metodami byłyby wiecznie zabrudzone. Suchy lód to gwarancja skuteczności i oszczędności czasu.

Dlaczego osuszanie budynku po pożarze jest ważne?

Sprzątanie po pożarze na terenie woj. lubelskiego kojarzy się głównie z czyszczeniem i myciem zabrudzonych ścian czy usuwaniem sadzy ze zniszczonych mebli. Nie wiele osób myśli jednak o tym, że konsekwencją przeprowadzenia rozległej akcji gaśniczej na miejscu pożaru, jest zalanie budynku hektolitrami wody.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: wywóz starych mebli z mieszkania

Dlaczego ta sytuacja może być groźna? Chodzi o nasze zdrowie. Zawilgocone ściany i sufity, które nie zostaną poprawnie osuszone, mogą stanowić poważne zagrożenie. Po pierwsze, może dojść do uszkodzenia warstw izolacyjnych budynku. Po drugie, w ukryciu może dojść do rozwoju groźnych bakterii, grzybów i pleśni.

Czy wiesz, że mycie suchym lodem to jedna z najszybszych metod usuwania zabrudzeń po pożarze? Urządzenia do czyszczenia suchym lodem wypuszczają suchy lód pod ogromnym ciśnieniem, a ten z prędkością dźwięku uderza w warstwę sadzy na ścianie – twierdzi Mieszko Kastelnik.

Pieniądze i energia włożona w remont zniszczonej podczas pożaru nieruchomości, mogą pójść na darmo, jeśli w ukryciu rozwija się grzyb, dla którego wilgotne środowisko jest idealne.  Dlatego właśnie tak istotne jest, aby pomyśleć o specjalistycznym osuszaniu budynków po zalaniu.

Przeprowadzenie fachowego osuszania mieszkania po pożarze w woj. lubelskim, to gwarancja, że w przyszłości nie zaskoczy nas grzyb czy pleśń. Co najważniejsze, chronimy się wtedy przed powstaniem, groźnych dla zdrowia i życia toksyn.

Usuwanie toksyn - firma Kastelnik

Jeśli jednak już po wszystkim, udało Ci się pozbyć śladów po pożarze, Twój dom jest po remoncie, natomiast na ścianach i sufitach zaczynają pojawiać się niepokojące ciemne ślady, nie załamuj rąk. Nasi fachowcy wykonują profesjonalne odgrzybianie pomieszczeń środkami chemicznymi o szerokim spektrum działania na terenie całego województwa. Zadzwoń, a pomożemy.

Usuwanie szkód pożarowych suchym lodem

Korzystając z domowych metod czyszczenia mieszkań ze skutków pożaru, trudno znaleźć jeden sposób lub jeden środek chemiczny, który będzie uniwersalny dla wszystkich powierzchni i rodzajów zabrudzeń.  Nasi specjaliści mają jednak świetne rozwiązanie. Jest nim zamrożony dwutlenek węgla, czyli suchy lód. Mycie suchym lodem to większa efektywność niż ręczne lub chemiczne metody.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po pożarze?

Największą zaletą tej technologii jest jednak wyjątkowa uniwersalność. Wykorzystując technikę usuwania zabrudzeń suchym lodem, nie zmieniając metody czyszczenia, jesteśmy w stanie zlikwidować tłustą sadzę ze ścian oraz innych z elementów stałych budynku jak elewacje, sufity i podłogi. Możemy także w czasie jednego zlecenia oczyścić po pożarze elementy klimatyzacji, oświetlenia czy ogrzewania.

Wykorzystujemy najnowsze i sprawdzone metody w czyszczeniu po pożarze w woj. lubelskim hal magazynowych  oraz czyszczeniu urządzeń produkcyjnych.

Sprzątanie po pożarze Lubelskie

Dlaczego suchy lód jest tak skuteczny w myciu okopconych ścian?

Suchy lód (Co2) to niezwykle skuteczna i nieinwazyjna metoda na usuwanie szkód po pożarze. Ogień nie wybiera powierzchni, które zostaną uszkodzone w trakcie pożaru. Beton, szkło i drewno mogą zostać tak samo pokryte sadzą i tłustym nalotem Warto więc korzystać z takiej metody mycia, która nadaje się do wszystkich tych powierzchni.

Suchy lód pozwala szybko wyczyścić zarówno betonowe, drewniane, jak i szklane czy plastikowe elementy mieszkań po pożarze. Co więcej, sprawdzi się także podczas usuwania śladów po pożarze na Lubelszczyźnie z powierzchni zabytkowych elewacji oraz wiekowych pomników.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Czym właściwie jest ta nowoczesna metoda mycia lodem? Suchy lód to zestalony dwutlenek węgla, o bardzo niskiej temperaturze prawie -80 stopni. W procesie czyszczenia po pożarze wykorzystywany jest w postaci granulatu, który z prędkością 500 km/h wystrzeliwany jest w zabrudzenia na osmolonych ścianach, pokrytych sadzą sufitach i zadymionych meblach.

Czytaj także: ozonowanie po pożarze

Pierwsza porcja suchego lodu powoduje mikro ubytki w zewnętrznej warstwie brudu. Kolejne natomiast, wnikają w powstałe szczeliny, powodując systematyczne odrywanie się brudu od czyszczonej powierzchni. Co ciekawe, cały proces mycia okopconych ścian suchym lodem nie wymaga użycia wody.

Gdzie zastosować suchy lód do czyszczenia po pożarze w woj. lubelskim?

Czyszczenie po pożarze w woj. lubelskim z firmą Kastelnik to nowe technologie i wyjątkowa skuteczność. Zastanawiasz się, gdzie można stosować suchy lód do czyszczenia po pożarach? Zamrożony dwutlenek węgla sprawdzi się świetnie podczas:

 • mycia ścian po pożarach w spalonych obiektach przemysłowych woj. lubelskim;
 • czyszczenia zabrudzonych sadzą podłóg w gospodarstwach rolnych;
 • mycia wyposażenia mieszkania pokrytego tłustym nalotem;
 • oczyszczania sprzętów codziennego użytku po pożarze;
 • mycia zadymionych maszyn przemysłowych po pożarze;
 • mycia i czyszczenia sufitów z osadów i usuwanie trujących dioksyn;
 • ekspresowe usuwania zabrudzeń z urządzeń produkcyjnych zlokalizowanych w woj. lubelskim;
 • oczyszczania antyków i dokumentów, które ucierpiały w pożarze (mix różnych technologii);
 • mycia śladów dymu z elementów drewnianych wyposażenia;
 • czyszczenia wewnętrzne przewodów wentylacyjnych;

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem

Sprzątanie po pożarze Lubelskie – jak zacząć?

Jeśli chcesz mieć gwarancję, że sprzątanie po pożarze w woj. lubelskim zostało przeprowadzone poprawnie i skutecznie, warto skorzystać z usług firmy, która ma wieloletnie doświadczenie w tego typu zleceniach. Lata pracy naszych specjalistów pozwoliły im nabyć wiedzę, której nie zastąpią nawet najlepsze chęci. Zastanawiasz się jak uniknąć pożaru? Zapoznaj się z naszymi wpisami na blogu, jak zabezpieczyć dom przed pożarem część. 1 oraz część 2.

Certyfikat dekontaminacji, lubelskie

Pomożemy Ci usunąć zapach spalenizny – ozonowanie z firmą Kastelnik

Być może znajdziesz tam cenne informacje, które pomogą Ci uchronić się przed tym traumatycznym przeżyciem. Jeśli jednak Twój dom lub firma zostały zniszczone w pożarze i nie wiem, od czego zacząć, wykonaj telefon do naszych specjalistów w usuwaniu skutków pożaru.

Umyjemy zadymione i okopcone ściany, oczyścimy sprzęt RTV AGD, oraz pozbędziemy się zapachu spalenizny poprzez ozonowanie pomieszczeń po pożarze.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Masz już dość zapachu spalenizny w domu po pożarze? Rozwiązaniem tego problemu jest czyszczenie po pożarze w woj. lubelskim połączone z dekontaminacją i restytucją mienia. Technicy sprzątania miejsc po pożarach wykonują także dezodoryzację, czyli usuwanie nieprzyjemnego zapachu na miejscu wybuchu ognia. Sprawdź najczęściej zadawane pytania o usuwanie szkód po pożarze w woj. lubelskim.

Sprzątanie lubelskie

Ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze?

Cena na czyszczenie ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz miejsca jej wystąpienia. Wysokie sufity są droższe niż ściany. Cenowe są zróżnicowane, a koszt czyszczenia ścian po pożarze wacha się od 15 zł do 100 zł. Suchy lód to jedna z najdroższych i zarazem najszybszych metod sprzątania po pożarach.

Czy ozonowanie po pożarze jest skuteczne?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to sprawdzona przez lata technika na usuwanie zapachu spalenizny oraz na dekontaminację budynków. Jest jednym z ważniejszych procesów, który odpowiada za bezpieczne usuwanie szkód pożarowych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,7
  Rated 4,7 out of 5
  4,7 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent67%
  Very good33%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%