Czyszczenie po pożarze Lubartów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Lubartowie. Jak wygląda profesjonalne sprzątanie w województwie lubelskim?

Twój dom spłonął? Wiemy, jaka to tragedia, ale pamiętaj, że uszkodzenie mienia po pożarze to jeszcze nie koniec świata.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Kastelnik pomoże Ci wrócić do normalności, gdy Twój lokal uległ zniszczeniu w pożarze.

Czyszczenie ścian po pożarze Lubartów

Do wyczyszczenia ścian po pożarze można zatrudnić profesjonalną ekipę sprzątającą

Usuwanie szkód pożarowych w Lubartowie i okolicy

Nasza rodzinna firma sprzątająca po pożarach oferuje jakościowe usługi czyszczenia po pożarach w Lubartowie oraz w całym województwie lubelskim. Usługi sprzątania oferujemy przez całą dobę i po otrzymaniu dokumentacji fotograficznej jesteśmy w stanie wykonać wstępną wycenę każdego zlecenia. W przypadku sprzątania po wybuchu ognia liczy się czas, więc wielu klientów docenia tę metodę wstępnej współpracy.

Sprzątanie mieszkań po pożarach Lubartów

Miejsce zdarzenia objęte pożarem wymaga dekontaminacji

Ogień to potężny żywioł. Pozostawia za sobą także wiele zniszczeń, które najlepiej w ekspresowym tempie uprzątnąć. Po to właśnie jesteśmy! Działając 10 lat w branży, wiemy, że naszym klientom zależy na czasie i szybkim załatwieniu spraw związanych ze sprzątaniem po pożarze i dekontaminacją budynku. Kastelnik oferuje szereg usług, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Pracę zaczynamy od uprzątnięcia pogorzeliska, segregacji odpadów oraz zmycia sadzy ze wszystkich ścian.

Maszyna do mycia sadzy

Sadzę z podłogi po pożarze najlepiej zmyć za pomocą specjalistycznego sprzętu

Dlaczego usługi firmy Kastelnik są najczęściej wybierane?

Od 2013 roku oferujemy profesjonalne usługi czyszczenia po pożarowego przez całą dobę, przez 365 dni w roku. Masz spalony dom jednorodzinny? Jesteśmy niezawodnymi specjalistami, działamy błyskawicznie, ale co ważne – także dokładnie i precyzyjnie.

Nasze doświadczenie w usuwaniu szkód pożarowych potwierdza, że tylko specjalne, jakościowe środki dezynfekujące i sprzęt najnowszej technologii przeznaczony do sprzątania specjalistycznego po pożarach mogą sprawić, że wszelkie zniszczenia, a w tym toksyny zostaną usunięte trwale.

Spalony dom i co dalej?

Dzięki naszej interwencji Twój spalony lokal szybko będzie dostępny do ponownego użytkowania. Możemy z góry poradzić, abyś lepiej na własną rękę nie zajmował/a się czyszczeniem po pożarze. Skutki takich działań mogą być opłakane.

Specjaliści radzą, aby osoby bez przeszkolenia nie próbowały usuwać np. nadpalonych przedmiotów na miejscu zdarzenia. Dlaczego? Podjęte przez mieszkańców czy osoby postronne czynności utrudniają rzeczoznawcom na precyzyjne ustalenie przyczyn powstania pożaru. W konsekwencji może to utrudnić proces odzyskiwania odszkodowania i wydłużyć okres odbudowy mienia.

Pomoc po ogniu Kastelnik

Czyszczenie ścian po pożarze w Lubartowie warto oddać specjalistom

Oferowane przez nas sprzątanie specjalistyczne, takie jak czyszczenie po pożarze w Lubartowie to wieloetapowy proces. Jako najlepsi w branży nigdy nie chodzimy na skróty. Bezwzględnie przestrzegamy zasad bezpieczeństwa BHP podczas wykonywania prac sprzątających po pożarach. Nasi pracownicy są odpowiednio ubrani w kombinezony ochronne, maski i rękawice i doskonale znają procedury postępowania.

Bezpieczeństwo i indywidualne podejście to procesu sprzątania

Oczywiście zawsze proces sprzątania po pożarze w woj. lubelskim omawiamy indywidualnie z klientem. Jeśli taka jest jego wola, poza myciem ścian i dekontaminacją, wykonamy też różne prace naprawcze w lokalu, gdzie doszło do wybuchu ognia. Możesz nam śmiało powierzyć prace remontowe, gdyż mamy spore doświadczenie w odnawianiu ścian i sufitów zarówno w domach i prywatnych mieszkaniach, jak i w obiektach przemysłowych i gospodarczych.

Jeśli chcesz poznać dokładnie nasz wachlarz usług, zadzwoń na bezpłatną infolinię i otrzymaj darmową wycenę. Gwarantujemy, że usuwanie szkód po pożarze z marką Kastelnik to prosty i pewny sposób na szybki powrót do normalnego życia.

Czyszczenie po pożarach – wybierz najlepszych specjalistów

Dezynfekcją zajmujemy się zawodowo. Nasi eksperci z przyjemnością pomogą Ci w usunięciu skutków pożaru w Twoim spalonym domu w Lubartowie. Usługa oczyszczania komina i kanałów wentylacyjnych szczególnie polecana jest wymagającym klientom. Najważniejsze to nawiązać współpracę z rzetelną firmą. Wybierz interesujące Cię usługi z naszej bogatej oferty:

 • sprzątanie po pożarach Lubartów i okolica,
 • dekontaminacja pomieszczenia zniszczonego przez ogień,
 • mycie ścian i sufitów i podłogi z sadzy,
 • odkażanie pomieszczeń po działaniu ognia,
 • czyszczenie ścian po pożarach suchym lodem,
 • mycie suchym lodem pod dużym ciśnieniem,
 • dezynfekcja lokali po pożarze,
 • prace remontowe w nieruchomości.

Sprzątanie po pożarze w Lubartowie – jak działamy?

Co jeszcze warto wiedzieć? Remontu mieszkania lepiej nie zaczynać przed usunięciem sadzy z podłóg i ścian. Kiedy lokal jest zabezpieczony, zaczynamy pracę do czyszczenia zadymionych ścian i pokrytych sadzą sufitów. Wiemy, że w tych czynnościach ważna jest precyzja i staramy się dotrzeć do wszelkich zakamarków pomieszczeń.

Suchy lód to granulat C02 w stanie stałym wypuszczany pod wielkim ciśnieniem ze specjalnych generatorów. Uderza prosto w sadzę i rozbija ją na drobne cząsteczki, które odlepiają się od ściany czy sufitu. Później wystarczy je zmyć tradycyjnymi metodami. Jest to najlepsza metoda do walki ze śladami spalenia i sadzy.

Ozonowanie pomieszczeń na stężeniu 40 ppm

Naszym klientom polecamy także uzupełnić kompleksowe czyszczenie po pożarze o ozonowanie na wysokim stężeniu, które gwarantuje pełną dezynfekcję lokalu. Ozon na poziomie 40 ppm doskonale odświeża powietrze, neutralizuje trujące związki chemiczne i usuwa wszelkie nieprzyjemne wonie, także zapach spalenizny.

Aby odkazić lokal z toksyn, które powstają w wyniku spalania, konieczne jest dokładne ozonowanie. To bezpieczny, tani i szybki w wykonaniu zabieg. Polecany jest w szczególności kiedy dochodzi do pożaru od zwarcia instalacji elektrycznej.

Utylizacja zniszczonego sprzętu w mieszkaniu

W naszej ofercie znajdziesz także bezpieczną utylizację sprzętu i mebli zniszczonych w wyniku pożaru. Jeśli nie wiesz, czy dane przedmioty warto zachować, czy powinny trafić do utylizacji, skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci, które elementy wyposażenia można ocalić.

Całkowicie zniszczony sprzęt możemy wywieźć i bezpiecznie zlikwidować. Posiadamy uprawnienia do opróżniania mieszkań, tak by odbyło się to w sposób ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia.

Usuwanie szkód po pożarze z firmą Kastelnik

Misją firmy Kastelnik jest świadczenie najwyższej klasy usług w zakresie specjalistycznego usuwania szkód po pożarach na terenie całego kraju, w tym w Lubartowie i okolicznych miastach. Jesteśmy pewni, że nasza kadra podoła każdemu wyzwaniu związanemu ze sprzątaniem. Powierz nam sprzątanie spalonego lokalu i ciesz się szybko zaskakującymi efektami.

Specjalistyczne czyszczenie sadzy ze ścian dostępne jest również w miastach:

Lubartów firma sprzątająca

Sprzątająca firma w Lubartowie

Usługi sprzątania Lubartów

Dzięki nowej technologii takiej jak fenomenalna metoda sprzątania suchym lodem jesteśmy w stanie zlikwidować wszelkie zabrudzenia, nawet w trudno dostępnych miejscach. Mydło malarskie to stary sposób na usuwanie sadz i zanieczyszczeń pożarowych. O co pytają osoby poszkodowane po wybuchu ognia w Lubartowie?

FAQ pożar Lubartów

Czy trzeba przeprowadzić ozonowanie budynku po pożarze?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarach to bardzo tania metoda likwidacji nieprzyjemnego zapachu spalenizny, toteż warto się na nie zdecydować w przypadku silnego zadymienia lokalu. Co więcej, ozon oczyści pomieszczenie także z niewidocznych dla oka toksyn i pozwoli Ci w pełni bezpiecznie wrócić do użytkowania mieszkania.

Jak uratować sprzęt pokryty sadzą?

Restytucja mienia za pomocą suchego lodu to dobry sposób na uratowanie, choć części sprzętów pokrytych sadzą. Na rynku jest dostępnych wiele metod, które zwiększają szansę na naprawienie sprzętu uszkodzonego w trakcie pożaru. Z doświadczenia polecamy klientom przede wszystkim czyszczenie suchym lodem. To nieinwazyjna metoda usuwania osadów i tłustych nieczystości okazuje się niezastąpiona przy potrzebie odratowania maszyn i urządzeń przemysłowych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%