Czyszczenie po pożarze Lubań

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Lubaniu.  Komu zlecić mycie tłustej sadzy na ścianie?

Sadza na ścianie? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Kastelnik to renomowana firma, która od 10 lat działają w branży sprzątania specjalistycznego i może Ci pomóc w usunięciu szkód pożarowych. Profesjonalne czyszczenie po pożarze Lubań to dość często zamawiana usługa przez osoby pokrzywdzone przez zwarcie instalacji elektrycznej.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co warto wiedzieć o suchym lodzie?
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży czyszczenia, pasji wykonywania zawodu i sięganiu po najlepsze rozwiązania i narzędzia z górnej półki, nasz zespół plasuje się w czołówce najlepszych firm sprzątających w województwie dolnośląskim.

Czyszczenie ścian po pożarze Lubań

Mycie ścian po pożarze w Lubaniu jest często świadczony za pomocą suchego lodu.

Od lat pomagamy mieszkańcom Lubania zrewitalizować majątek po pożarze. Skutecznie usuwamy szkody po wybuchu ogniu, zachowując przy tym strukturę ścian i tynków. Wiedząc jak trudnym przeżyciem, jest pożar, z empatią służymy pomocą:

 • klientom indywidualnym w spalonych budynkach,
 • biznesowym przy usuwaniu sadzy ze ścian w fabrykach,
 • instytucjom państwowym w trakcie usuwania zapachów po pożarze.

Sprzątanie po pożarach w Lubaniu – gdzie szukać pomocy?

Przydarzył ci się pożar nieruchomości? Nie czekaj, już dziś skorzystaj z pomocy fachowej firmy sprzątającej Kastelnik. Z nami raz-dwa posprzątasz wszelkie szkody wyrządzone przez ogień i powrócisz do użytkowania zniszczonego przez ogień lokalu. Zadzwoń na naszą darmową infolinię, by otrzymać darmową wycenę usługi.

Jak przebiega zazwyczaj sprzątanie po pożarze?

Zanim ekipa Kastelnik przystąpi do sprzątania po pożarze, zawsze wraz ze zleceniodawcą wykonuje kosztorys strat. Pozwala to na precyzyjne opracowanie ceny świadczeń, które musimy wykonać, aby przywrócić Twój dom do stanu używalności. Działamy transparentnie i zawsze przedstawiamy pełne koszty w ofercie i jej opcje. Wachlarz usług może być różny, a wszystko zależy o rodzaju powstałej szkody.

Maszyna do mycia suchym lodem

Urządzenie do mycia sadzy suchym lodem powinno być w każdej specjalistycznej firmie sprzątającej.

Następnie przechodzimy do procedury sprzątania, zgodnie z przyjętym przez klienta planem działania. Najczęściej osoby poszkodowane po wybuchu ognia zamawiają: kompletne czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem, ozonowanie pomieszczeń po działaniu ognia oraz utylizację zniszczonych przez ogień mebli.

Z pomocą firmy Kastelnik doprowadzisz nawet bardzo zniszczone pomieszczenia do stanu sprzed wypadku i bez obaw będziesz mógł z niego korzystać. Rezultaty naszych czynności związanych z usuwaniem skutków pożaru zazwyczaj spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów Jesteśmy pewni, że Twoja satysfakcja z naszej współpracy przy sprzątaniu domu po pożarze w Lubaniu będzie wyjątkowo owocna.

Mycie sadzy po pożarze

Usuwanie sadzy po pożarze w spalonym budynku.

Czyszczenie w Lubaniu z dekontaminacją w spalonym budynku

Nowatorskie czyszczenie po pożarze w Lubaniu obejmuje także dekontaminację pomieszczeń. Jest to zabieg, który polecamy nie tylko podczas sprzątania po bardzo poważnych pożarach, ale także przy mniej brzemiennych w skutkach podpaleniach czy zwarciach w instalacji elektrycznej.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak zapobiec zwarciu instalacji elektrycznej w domu?

Dekontaminacja pomieszczeń bezprecedensowo usuwa wszelkie toksyny i chemikalia z powietrza i powierzchni, które nawet wiele tygodniu po ugaszeniu ognia mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie ludzi.

Nie można bagatelizować obecności tych dioksyn w powietrzu i trzeba jak najszybciej je zneutralizować. To jedyny sposób na możliwość ponownego bezpiecznego użytkowania lokalu po zakończeniu sprzątania po pożarze. Dezynfekcja pomieszczeń to jedna z najczęściej zamawianych usług po wybuchu ognia.

Sprzątanie mieszkania po pożarze Lubań

Na co zwrócić uwagę przed sprzątaniem w spalonej nieruchomości?

Przygotowując się do dekontaminacji pomieszczeń w spalonej nieruchomości, warto zabezpieczyć budynek, żeby nie pogłębiać ewentualnych zniszczeń konstrukcyjnych. Nigdy nie należy pomijać etapu przygotowania pomieszczenia do zabiegu dezynfekcji.

Zawsze wnikliwie warto przeanalizować stan obiektu i opracować szczegółowy plan działań. Oczywiście wyżej opisane procedury sprzątania i działania podejmowane są szybko, w sposób zdecydowany, tak by proces czyszczenia po pożarze zakończyć, jak najszybciej.

Czyszczenie suchym lodem – nowoczesne maszyny do mycia Cold Jet

Po etapie przygotowawczym płynnie przechodzimy do najważniejszego elementu sprzątania, jakim jest czyszczenie sadzy ze ścian i odłuszczanie nadpalonych sufitów. Ten etap pracy najczęściej wykonywany jest przy użyciu suchego lodu oraz najlepszych na rynku środków czyszczących.

Suchy lód lepszy na sadzę niż mydło malarskie

Coraz więcej klientów decyduje się na mycie ścian suchym lodem, gdyż jest to bardzo ekologiczna, wysoce skuteczna i bezpieczna dla zdrowia metoda. Co ważne, przynosi bardzo dobre rezultaty i usuwa dokładnie nieczystości, które powstały podczas procesu spalania. Można powiedzieć, że suchy lód Jest bezkonkurencyjny w neutralizacji szkód po pożarze, zwłaszcza w usuwaniu sadzy ze ścian i sufitów.

Największe zalety suchego lodu – CO2

 • Oszczędność czasu w porównaniu z tradycyjnymi metodami.
 • Brak użycia środków chemicznych.
 • Całkowity brak odpadów wtórnych.
 • Likwidacja zapachu po pożarze.
 • Najwyższa precyzja w usuwaniu sadzy ze ścian i sufitów.

Ozonowanie po pożarze – jak pozbyć się swądu spalenizny?

Ostatnim etapem specjalistycznego sprzątania jest dezodoryzacja. To zabieg, który ma na celu usunięcie przykrego swądu spalenizny, który niestety unosi się w spalonym mieszkaniu długo po ogarnięciu szkód. Serdecznie polecamy klientom, aby w celu neutralizacji woni po pożarze sięgnęli po ozonowanie całego budynku. To niedroga, bezinwazyjna, ekologiczna metoda, która świetnie sprawdza się m.in. do odświeżenia powietrza i usuwania z niego szkodliwych związków chemicznych.

Jak to działa? Wszystko za sprawą ozonu, naturalnego gazu, który w procesie  utleniania, rozkłada cząsteczki przykrych zapachów na mniejsze elementy, a ostatecznie całkiem je likwiduje.

Wybór odpowiedniej firmy, która sprawnie usunie szkody po pożarze

Pamiętaj, nigdy nie sprzątaj samodzielnie po pożarze! Bez znajomości odpowiednich bezpiecznych metod możesz nieświadomie doprowadzić do kolejnego wypadku. Aby szybko uporać się ze skutkami działania ognia, wybierz profesjonalną firmę sprzątającą po pożarach, która zrobi wszystko, abyś był w pełni zadowolony z usług. Poznaj bliżej usługi, które możesz zamówić w firmie Kastelnik:

 • czyszczenie ściany po pożarze,
 • oczyszczanie sufitów z sadzy;
 • usuwanie szkód pożarowych;
 • usuwanie trujących związków chemicznych;
 • mycie sufitów po pożarze;
 • profesjonalna dekontaminacja mieszkań;
 • mycie ścian suchym lodem;
 • ozonowanie pomieszczeń i usuwanie zapachów;
 • dezynfekcja pomieszczeń;
 • dezodoryzacja biura po przejściu ognia;
 • sprzątanie specjalistyczne za pomocą środków chemicznych;
 • przygotowanie lokalu do remontu.

Pamiętaj, że w firmie Kastelnik przy zamówieniu pełnego zakresu usług sprzątania, możesz otrzymać duże rabaty. Jako liderzy na rynku działamy na terenie całego kraju. Dysponujemy szerokim spektrum metod dezynfekcyjnych, które nasi technicy dobierają każdorazowo na miejscu wykonywania zlecenia. Usuwanie szkód po pożarze ze sprawdzoną firmą to najlepszy sposób na szybki powrót do normalności.

Sprzątanie po pożarze dostępne jest także w miastach:

Wybór firmy sprzątającej — na co zwrócić uwagę?

Szukając firmy sprzątającej mieszkania po pożarze, warto zasięgnąć opinii w Internecie. Warto wcześniej poznać stawki za pełne czyszczenie ścian po pożarze i zapytać o usługi opcjonalne. Większość firm oferuje bezpłatną wycenę i na to na pewno warto zwrócić uwagę przy wyborze firmy do usunięcia szkód po pożarze.

Certyfikat dekontaminacji budynku po pożarze.

Certyfikat dekontaminacji budynku po pożarze za pomocą suchej mgły.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Kastelnik to ogólnopolska firma oferująca profesjonalne usługi usuwania szkód pożarowych. Rozumiemy, że możesz czuć się przytłoczony i nie wiedzieć, od czego zacząć mycie sadzy. Sufit i ściana są tak samo ważne, a tłuste osady należy niezwłocznie wyeliminować. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci we wszystkim, od sprzątania mieszkania po utylizację spalonych przedmiotów.

Sprzątanie Lubań

Ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze?

Cena  czyszczenia ścian po pożarze ustalana jest zawsze indywidualnie z klientem na miejscu powstania szkody. Koszt całkowity zależy od ilości sadzy oraz  powierzchni, na jakiej się znajdują zabrudzenia. Cena mycia ścian po pożarze zaczyna się od 50 zł za metr kwadrat.

Dlaczego warto wykonać ozonowanie po pożarze?

Ozonowanie powietrza po pożarze to nowatorski zabieg, który odświeża zapach w pomieszczeniu i likwiduje swąd spalenizny. Do największych zalet dekontaminacji ozonem zaliczamy wysoką skuteczność pod kątem biobójczym, ekspresowy proces eliminacji swądu spalenizny i najwyższy poziom bezpieczeństwa w trakcie świadczonego zabiegu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%