Czyszczenie po pożarze Łowicz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe czyszczenie, sprzątanie po pożarze Łowicz. Kastelnik – fachowa pomoc, przygotowanie spalonego mieszkania do remontu

Każdego roku w Polsce dochodzi do ponad 6000 pożarów w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej. Firma sprzątająca Kastelnik, to zespół specjalistów pomagających w kompleksowym usuwania skutków pożaru, którzy oferują czyszczenie po pożarze w Łowiczu. Jako fachowcy w branży oferujemy m.in. usuwanie sadzy z sufitów oraz podłóg, a także mycie sadzy suchym lodem. W tej branży nie można zapomnieć także o prawidłowej utylizacji spalonych przedmiotów czy też usunięciu  trujących dioksyn.

Pomagamy osobom poszkodowanym przez ogień na terenie całego województwa łódzkiego od 2013 roku. Zajmujemy się specjalistycznym usuwaniem szkód po pożarowych, nie tylko wśród osób, które straciły przysłowiowy dach nad głową, ale również wśród przedsiębiorstw produkcyjno – usługowych. Bezpieczne usuwanie pogorzeliska po wybuchach ognia, to zajęcie dla firmy sprzątającej po pożarach z doświadczeniem. W firmie Kastelnik ważny jest dostęp do innowacyjnych technologii, takich jak mycie ścian po pożarze suchym lodem oraz przemysłowe generatory ozonu  o dużej mocy od 80 g./h do 240 g./h.

Czyszczenie ścian po pożarze w Łowiczu

Ogień niesie za sobą wiele tragicznych zdarzenie, czasami o charakterze losowym, ale nie zawsze. Skutki spalonych ścian pociągają za sobą rozległe szkody, które wymagają czyszczenia przed remontem całego budynku. Bez względu na to, czy do wybuchu ognia doszło wskutek zwarcia w instalacji elektrycznej, czy z powodu zaprószenia ognia, za każdym razem oferujemy bezpłatną wycenę na czyszczenie ścian po pożarze w Łowiczu.

Profesjonalne czyszczenie po pożarze, niesie za sobą konieczność przeprowadzenia oględzin oraz oszacowania skali zniszczeń w miejscu wybuchu pożaru. To ważny proces, w którego czasie ustalamy, z jakimi problemami mamy do czynienia, jakich technologii użyć, by najszybciej przeprowadzić fachową pomoc w zakresie np. usunięcia sadzy ze ścian na terenie powiatu łowickiego i innych pobliskich miejscowości.

Statystyki pożarów w województwie łódzkim

Do pożarów dochodzi niezwykle często. Jak wynika z doniesień medialnych, w ciągu roku dochodzi do około 6000 pożarów od wad instalacji elektrycznej. Jesienią 2020 roku, doszło do pożaru w budynku jednorodzinnym w Swarzędzu. Jak wynikało ze zgłoszenia, do pożaru dojść miało wskutek zapalenia się właśnie komputera.

Na miejsce wysłano kilka wozów strażackich wraz z podnośnikiem do działań ratowniczo-gaśniczych.  Spaleniu uległ doszczętnie cały jeden pokój, w którym znajdował się sprzęt komputerowy. Zniszczeniu uległy również inne pomieszczenia tego mieszkania. W akcji tej wzięło udział blisko 20 strażaków z PSP w Łowiczu oraz OSP w Łowiczu i Zdunach.

Likwidacja szkód po pożarze – jak zacząć?

Od wielu lat prowadzimy całodobowy dyżur przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku! Bez względu na porę dnia czy nocy, możesz zgłosić szkodę powstałą wskutek ognia. Ponadto wiedza techników i doświadczenie Kastelnik, to zapewnienie wysokiej jakości usług. Gwarantujemy odpowiedzialne usuwanie szkód po pożarze z uświadamianiem poszkodowanych o wszystkich zaistniałych zagrożeniach – takich jak np. trujące dioksyny, naruszone elementy konstrukcyjne budynku, zalane po akcji gaśniczej pomieszczenie.

Do każdego z miejsc, w którym doszło do wybuchu ognia, podchodzimy indywidualnie. Co to oznacza? Uwzględniamy wszystkie niezbędne procesy działania, aby nasza usługa była profesjonalna i  na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu zaplanowane czynności uwzględnione w kosztorysie są dopasowane do Twoich potrzeb.

Kastelnik zapewnia wieloletnie doświadczenie w usuwaniu szkód po pożarowych, fachową wiedzę specjalistów, innowacyjne technologie gwarantujące 100% skuteczność. Istotne są dla nas względy bezpieczeństwa, dlatego wszystkie działania, jakie podejmujemy, odbywają się z wysoką odpowiedzialnością i dbałością o środki bezpieczeństwa podczas wykonywanej pracy.

Usuwanie zapachu spalenizny po pożarze – i pozostałe usługi

  • Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w mieszkaniach na terenie Łowicza;
  • Dekontaminacja usuwająca trujące dioksyny;
  • Dezodoryzację pomieszczeń po pożarze likwidująca zapach spalenizny;
  • Ozonowanie pomieszczeń po pożarze;
  • Sprzątanie po pożarze;
  • Usuwanie zapachów po pożarze w domu, mieszkaniu, zakładzie produkcyjnym;
  • Osuszanie pomieszczeń po zalaniu wodą.

Od wielu lat prowadzimy działalność gospodarczą w zakresie specjalistycznego usuwania skutków po pożarowych,  pomagając zarówno osobom prywatnym jak i wielkopolskim przedsiębiorcom. Pożar to traumatyczne zdarzenie dla każdego człowieka, w pełni rozumiemy zdezorientowanie naszych klientów po pożarze. Wiele osób poszkodowanych nie wie, z jakimi zagrożeniami toksykologicznymi, związane jest czyszczenie ścian po pożarze. Ogień to żywioł, niezwykle szybko się rozprzestrzeniający. Spala na swojej drodze całą masę różnych przedmiotów wyposażenia wnętrz, sprzętów RTV. W procesie spalania się plastików i innych materiałów wydzielają się trujące dla naszego zdrowia dioksyny. Ważne jest by, przeprowadzić pełną dekontaminację spalonych pomieszczeń, przed ich ponownym zamieszkaniem.

Kastelnik firma sprzątająca po pożarze

Jesteśmy gotowi do podjęcia współpracy przez 365 dni w roku. Skorzystaj z naszego całodobowego telefonicznego dyżuru – zadzwoń do nas. Czyszczenie po pożarze Łowicz i okolica na terenie województwa łódzkiego – Kastelnik profesjonalne sprzątanie po pożarach i usuwanie zapachu spalenizny w prywatnych domach oraz w zakładach produkcyjnych 7/24 h. Zadzwoń!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%