Czyszczenie po pożarze Łomża

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Łomża. Czym czyścić po pożarze?

Firma sprzątająca Kastelnik działa na rynku specjalistycznego sprzątania od 2013 roku, oferując czyszczenie po pożarze Łomża, oraz usuwanie skutków po pożarowych w zniszczonych budynkach.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Wykorzystując naszą fachową wiedzę i najnowsze technologie, pomagamy w zakresie likwidacji szkód spowodowanych pożarem, zarówno osobom prywatnym, jak i polskim firmom. Naprawiamy szkody spowodowane ogniem w mieszkaniach, domach, piwnicach, a nawet domach w stanie surowym otwartym i deweloperskim. Co dla ciebie możemy wykonać?

 • mycie ścian po pożarze;
 • sprzątanie specjalistyczne wraz z dekontaminacją budynku;
 • ozonowanie po spaleniu;
 • usuwanie zapachu spalenizny.

Zasięg naszej pomocy jest szeroki, sprzątanie po pożarze w Łomży wykonujemy na terenach prywatnych, ale też w pomieszczeniach gospodarczych w pensjonatach i hotelach, czy w lokalach gastronomicznych. Warto sięgnąć po telefon i zamówić zawodową ekipę sprzątaczy, którzy w oka mgnieniu uporają się z toksynami w powietrzu i czarnym osadem na ścianie. Oferujemy również usuwanie szkód po pożarze suchym lodem w powiecie łomżyńskim, w miastach: Jedwabne, Nowogród.

Spalona instalacja elektryczna - sprzątanie po pożarze Łomża

Osad na spalonej ścianie, zniszczona instalacja elektryczna w trakcie pożaru.

Sprzątanie po pożarze w Łomży

Usuwanie skutków po pożarze to nie tylko czyszczenie ścian i wyrzucanie zniszczonych przez ogień przedmiotów. Gruntowne sprzątanie po pożarze Łomża  i okolica wymaga profesjonalnego zabezpieczenia elementów konstrukcyjnych budynków po pożarze oraz usługi tj. mycie ścian, podłóg i sufitów po pożarze suchym lodem. Jeśli to konieczne, należy zastosować specjalistyczne środki chemiczne. Ścian z sadzy nie da się umyć wodą, czy domowymi detergentami. Ponieważ w trakcie palenia różnych powierzchni, takich jak plastik, czy guma, uwalniane są toksyczne substancje, koniecznym etapem jest dekontaminacja po pożarze. Z pomocą przychodzi firma Kastelnik, która od blisko 10 lat pomaga w likwidacji skutków po pożarowych, wykorzystując najnowocześniejszy na rynku sprzęt i atestowane środki chemiczne.

Czyszczenie ścian po pożarze Łomża

Na czym polega dekontaminacja budynku po pożarze?

Wykonując sprzątanie po pożarze, czujemy się odpowiedzialni za podejmowane przez nas działania polegające na likwidowaniu zniszczeń spowodowanych przez ogień. Czyszczenie ścian z sadzy to nie jedyny konieczny element całego procesu czyszczenia po pożarowego. Znacznie groźniejsze mogą okazać się trujące dioksyny – niewidoczne gołym okiem związki, które powstają w procesie spalania. Ubrania, meble, sprzęty kuchenne, czy urządzenia, kiedy te łatwopalne przedmioty obejmie ogień, w pomieszczeniu dochodzi do uwalniania substancji szkodliwych dla zdrowia, które, jak podkreślają specjaliści, mogą mieć działanie rakotwórcze. Bez względu na wielkość zniszczeń, warto posprzątać pogorzelisko i usunąć toksyny z powietrza.

Jak się okazuje, są to nie tylko dioksyny, ale również policykliczne węglowodory aromatyczne i furany. Dlatego koniecznym etapem procesu czyszczenia pogorzeliska jest dekontaminacja po pożarze. Polega ona na usuwaniu i unieszkodliwianiu tych substancji. Eliminacja toksyn możliwa jest poprzez wykonanie specjalistycznej dezynfekcji pomieszczeń po pożarze. Ważny etap dekontaminacji mieszkania to ozonowanie, które usuwa wszelkie drobnoustroje, a także likwiduje zapach spalenizny.

Sprzątanie pomieszczenia po pożarze w Łomży

Mycie ścian po pożarze za pomocą suchego lodu. Ogień wybuchł w trakcie budowy domu od podpalenia styropianu.

Oferta firmy Kastelnik

Przewaga firmy Kastelnik opiera się na stosowaniu innowacyjnych technologii. Dzięki temu nasi pracownicy są zawsze przygotowani na każdy etap kompleksowego czyszczenia po pożarze w Łomży, wykonując takie czynności, jak:

 • Profesjonalne czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem;
 • Fachowa dekontaminacja pomieszczeń po pożarze z wykorzystaniem specjalistycznych maszyn;
 • Ozonowanie mieszkania po pożarze, z użyciem generatorów ozonu najwyższej klasy o mocy od 40 g. /h – 240 g./h;
 • Restytucja mienia zniszczonego przez ogień;
 • Usuwanie spalonych przedmiotów po pożarze Jedwabne, Nowogród;
 • Zabezpieczenie elementów nośnych i konstrukcyjnych po pożarze w nieruchomości;
 • Trwałe likwidowanie zapachu spalenizny po pożarze;
 • Zabezpieczanie przewodów przed ponownym podpaleniem;
 • Dezynfekcja ozonem pomieszczeń po pożarze w Łomży i okolicy;
 • Czyszczenie elektroniki po pożarze, a także przedmiotów codziennego użytku;
 • Dezynfekcja mieszkania metodą zamgławiania z pomocą suchej mgły i nadtlenku wodoru;
 • Usuwanie szkód po pożarze w nieruchomościach mieszkańców;
 • Wystawianie certyfikatów z przeprowadzonych czynności dekontaminacji, mających na celu usuwanie skutków pożaru.

Pomoc po wybuchu ognia w domu - gdzie szukać?

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem Podlaskie

Jeśli szukasz pomocy w zakresie kompleksowej likwidacji szkód po pożarze, firma Kastelnik oferuje wsparcie, które obejmuje całe województwo podlaskie. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem to nasza mocna strona.  Zadzwoń do nas i zamów bezpłatną wycenę na miejscu pogorzeliska. Oferujemy Ci wsparcie w sprzątaniu spalonego mieszkania przez 365 dni w roku, a nasza infolinia całodobowo pozostaje do Twojej dyspozycji. Kastelnik – czas na fachowe sprzątanie po pożarze w Podlaskiem!

Ogólnopolska firma sprzątająca Kastelnik

Dekontaminacja budynku z certyfikatem Kastelnik.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czyszczenie po pożarze w Łomży to wieloetapowy proces, którego celem jest skuteczna likwidacja skutków pożaru. Czynności te obejmują dezynfekcję mieszkań po pożarze, utylizację zniszczonych elementów wyposażenia domu, oraz ozonowanie, które pozwala na usuwanie drażniącego zapachu spalenizny. Firma Kastelnik jest zawsze w gotowości, by pomóc Ci pozbyć się skutków pożaru i odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania.

FAQ, sprzątanie pogorzeliska Podlaskie

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Koszt mycia ścian po pożarze jest każdorazowo ustalany indywidualnie z klientem. Na finalny koszt składa się wiele czynników, takich jak: wielkość mieszkania, ilość ścian do umycia, przedmiotów do utylizacji. Widełki cenowe są szerokie i obejmują kwoty od 15 do 100 zł za mycie jednej ściany z sadzy.

Jak usunąć trujące dioksyny po pożarze?

W usuwaniu trujących dioksyn po pożarze przydatna jest dekontaminacja, czyli specjalistyczna dezynfekcja z wykorzystaniem suchego lodu, lub profesjonalnego środka chemicznego. Oczywiście warunek konieczny, by poprawnie zlikwidować szkody po pożarowe, jest zutylizowanie zniszczonych ogniem przedmiotów. Czyszczenie ścian po pożarze i ozonowanie pomieszczeń to efektywne połączenie, które pozwala eliminować dioksyny i furany.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%