Czyszczenie po pożarze Limanowa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Limanowa. Jaka jest stawka za godzinę sprzątania suchym lodem?

Szukasz rzetelnej firmy, która specjalizuje się w usuwaniu szkód po pożarze? Jesteś w dobrym miejscu! Firma sprzątająca Kastelnik oferuje czyszczenie po pożarze Limanowa, która obejmuje szeroki zakres usług na terenie powiatu limanowskiego w tym miasto Mszana Dolna.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Cena za sprzątanie mieszkania po pożarze suchym lodem to koszt 800 zł netto za godziny pracy maszyny czyszczącej. Bez odpowiedniego sprzętu nie da się solidnie wymyć tłustych osadów pożarowych, a mydło malarskie nie jest nowoczesnym środkiem myjącym.

Czyszczenie podłogi po pożarze Limanowa

Usuwanie szkód pożarowych przez szorowanie sadzy na podłodze.

Sprzątanie po pożarach w Limanowej i okolicy

Pożar w mieszkaniu i ściana pokryta sadzą? Trafiłeś we właściwe miejsce. Rodzinna firma Kastelnik działa już od 10 lat, pomagając mieszkańcom Limanowej w usuwaniu skutków pożaru. Skutecznie wykonujemy kompleksowe czyszczenie po pożarach w budynkach gospodarczych, domach, mieszkaniach i innych lokalach na terenie całego województwa małopolskiego. Oferujemy profesjonalne usługi:

 • mycie ścian po pożarach,
 • oczyszczanie pomieszczeń z zadymienia,
 • dezodoryzację powietrza i usuwanie zapachu spalenizny.

Sprzątanie mieszkania po pożarze Limanowa

Dezynfekcja pomieszczeń po pożarze Małopolska

Dezynfekcja pomieszczeń  po pożarze w woj. małopolskim daje możliwość ponownego użytkowania spalonego pomieszczenia po usunięciu toksyn i innych niebezpiecznych związków chemicznych. Na czym polega ta usługa?

Najważniejszym etapem usługi tj. czyszczenie ścian po pożarze w Limanowej jest profesjonalna dezynfekcja powietrza po wysprzątaniu pogorzeliska. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że podczas pożaru w wyniku spalania sztucznych substancji uwalnia się wiele groźnych dla zdrowia toksyn, które utrzymują się w powietrzu i na powierzchniach wiele tygodni po ugaszeniu pożaru.

Sprzątanie mieszkania po pożarze w powiecie limanowskim

Nie jesteśmy obojętni wobec zagrożeń toksykologicznych i zawsze zachęcamy klientów do zamówienia pełnej dekontaminacji. Jak na fachowców przystało, na miejscu zdarzenia dobieramy odpowiednio metodę dezynfekcji, pasującą do zastanych warunków i ewentualnych zagrożeń.

Dezynfekcji pomieszczeń w powiecie limanowskim, które ucierpiały w pożarze, nie da się wykonać, bez przemysłowych generatorów ozonu i maszyny do zmywania sadzy suchym lodem. Warto wybrać nasze usługi i przenieść ciężar problemu na naszą głowę. Jak to dokładanie wygląda?

Inne usługi dostępne w Twojej okolicy: sprzątanie po zmarłych Limanowa

Skuteczne sposoby eliminacji odoru spalenizny po pożarze suchym lodem

Technicy z firmy Kastelnik oferują usuwanie śladów po pożarach na różnych płaszczyznach. W ramach usługi usuwamy też bardzo nieprzyjemny i trudny do wyeliminowania zapach spalenizny. Jesteśmy w stanie całkowicie odświeżyć zapach w pomieszczeniu po pożarze dzięki zastosowaniu metody ozonowania pomieszczeń.

Wykorzystanie sztucznie wygenerowanego ozonu pozwala na likwidację wszelkich niechcianych woni, np. spalenizny, zgnilizny, a nawet odoru po zwłokach. Ozon to niezastąpiony sprzymierzeniec w walce ze skutkami pożarów, a ozonowanie mieszkania należy wykonać na stężeniu przekraczającym 40 ppm.

Mycie brudnej ściany suchym lodem

Sprzątanie w domu suchym lodem. Kastelnik usuwa większość szkód pożarowych maszyną Cold Jet.

Czyszczenie ścian po pożarach suchym lodem

Choć pozbycie się sadzy po pożarze jest bardzo trudne, na szczęście jest sposób na skuteczne wymycie ścian, sufitów i podłóg. Mieszkańcom woj. małopolskiego oferujemy usuwanie zabrudzeń po pożarze przy użyciu technologii suchego lodu. Mycie ścian suchym lodem to najlepsza metoda na pozbycie się czarnego i tłustego osadu. Wykorzystując zmrożony dwutlenek węgla o temperaturze -78,5 stopni możemy szybko i bezinwazyjnie pozbyć się nawet tłustych i zaschniętych zabrudzeń. Skorzystaj z nowoczesnej metody likwidacji śladów sadzy i dymu po pożarze z firmą Kastelnik.

Zastosowanie suchego lodu w sprzątaniu lokali po pożarach, przykłady

 • mycie sufitów i ścian z sadzy po pożarze;
 • usuwanie sadzy z posadzek spalonego pomieszczenia;
 • mycie wyposażenia domu;
 • oczyszczanie na sucho urządzeń RTV AGD po pożarze;
 • usuwanie śladów po pożarze z antyków i ważnych dokumentów;
 • mycie przewodów wentylacyjnych i klimatyzacji po pożarach.

Osuszanie budynków po akcji gaśniczej strażaków

Prawidłowe i szybkie osuszenie budynku po akcji gaśniczej jest ważnym etapem w procesie sprzątania po pożarze i nie powinno się o nim zapominać. Osuszanie mokrych ścian pozwala zapobiec rozwojowi grzybów i pleśni, które mogą zniszczyć świeżo wyremontowane wnętrza domów, mieszkań czy lokali usługowych.

Technicy z firmy Kastelnik wykonują dokładne suszenie mokrych ścian nie tylko w woj. małopolskim, ale i w innych miastach na terenie całej Polski. Wszystko to w ramach usługi czyszczenia po pożarach dla osób prywatnych i firm handlowo-usługowych.

Pojemnik po testowym czyszczeniu suchym lodem

Czyszczenie pojemnika na olej opałowy suchym lodem. Efek widać gołym okiem.

Dlaczego warto współpracować z Kastelnik podczas sprzątania po pożarze?

Kastelnik to lider na rynku usług sprzątania specjalistycznego. Wyróżnia nas nie tylko pełen profesjonalizm, ale także duża doza empatii i wzorowa współpraca z klientem w miejscu tragedii. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia przeprowadzamy bezpłatne oględziny i już na drugi dzień wysyłamy kosztorys prac. W ramach tej usługi wykonujemy nie tylko wycenę, ale również dokumentację zdjęciową na miejscu zdarzenia. Dla przedsiębiorców wystawiamy fakturę VAT i protokół realizacji usługi. Każdy klient otrzymuje certyfikat dekontaminacji nieruchomości.

Ozonowanie pomieszczeń na stężeniu 40 ppm

W pracy kierujemy się zasadą, że bezpieczeństwo naszych klientów jest najważniejsze, dlatego nigdy nie oszczędzamy na najlepszych środkach czystości i nie idziemy na skróty. Stężenie niezbędne do usunięcia zapachu spalenizny określane jest przez fachowców wartością 40 ppm.

Czy ozonowanie usuwa zapach spalenizny?

Tylko taka wartość daje gwarancję na pozbycie się na stałe brzydkiego zapachu. Dostosowujemy metody dezodoryzacji do potrzeb klienta i doradzamy, jakie kroki podjąć, aby szybko usunąć nieprzyjemny zapach i móc powrócić do używania zniszczonego przez ogień budynku.

Czyszczenie po pożarach w Limanowej – oferta firmy Kastelnik

Czyszczenie nieruchomości po pożarze w Limanowej to tragedia dla właściciela. Pożary to sytuacje, które zdarzają się niestety na porządku dziennym. Zwłaszcza jesienią, przy coraz niższych temperaturach, strażacy interweniują przy akcjach gaśniczych na terenie województwa małopolskiego regularnie. Wciąż wielu mieszkańców regionu ogrzewa domy i mieszkania w nie zawsze bezpieczny sposób, nie przestrzegając zasad BHP.

Efektem są liczne pożary, których skutki trzeba w efekcie usunąć. Nasi specjaliści zajmujący się sprzątaniem domów po pożarach w powiecie limanowskim i prawie każdego dnia odbierają telefony z pytaniami o usługę likwidacji szkód pożarowych.

Co znajduje się w ofercie firmy Kastelnik?

 • sprzątanie po pożarze Limanowa i powiat limanowski np., Mszana Dolna;
 • czyszczenie sadzy ze ścian i sufitów;
 • dekontaminacja budynku po wybuchu ognia;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • likwidacja spalonego sprzętu;
 • osuszanie pomieszczeń po akcji gaśniczej;
 • dokładna dezodoryzacja domów i mieszkań;
 • czyszczenie po pożarach w Małopolsce;
 • mycie ścian, podłóg i sufitów po pożarze;
 • sprzątanie suchym lodem;
 • usuwanie skutków pożaru domu.

Gdzie dostępne są usługi firmy sprzątającej Kastelnik?

Nasza firma wykonuje usługę czyszczenia po pożarach w Limanowej i okolicznych miasteczkach powiatu limanowskiego przez 24 godziny na dobę, pełne 7 dni w tygodniu. W skład naszych usług wchodzi m.in. kompleksowe osuszanie budynków, a także hal magazynowych i zakładów produkcyjnych. Zapewniamy dokładną i skuteczną dekontaminację toksyn na miejscu zdarzenia.

Metodę czyszczenia Twojego lokalu po pożarze każdorazowo dobieramy indywidualnie po rozmowie i wizycie na miejscu zdarzenia. Najczęściej do usuwania skutków po pożarze wykorzystujemy ozonowanie pomieszczeń oraz zamgławianie suchą mgłą. Zajmujemy się również sprawnym i bezinwazyjnym myciem ścian, sufitów i innych powierzchni z sadzy, zadymienia, korzystając z technologii mycia suchym lodem. Dzięki wykorzystaniu suchego lodu, który wyrzucany jest z generatora z prędkością prawie 500 km/h, jesteśmy w stanie usunąć każde ślady po pożarze bez silnej chemii, a nawet bez użycia wody.

Znajdziesz nas także w:

Limanowa, firma sprzątająca po pożarach i zalaniach

Certyfikat dekontaminacji wystawiany jest dla każdego klienta firmy Kastelnik.

FAQ – najczęściej zadawane pytania o dekontaminację

Masz problem z sadzą na ścianach? Rozwiązanie to kompleksowa dekontaminacja budynku po pożarze w Limanowej realizowana przez specjalistyczną firmę sprzątającą. Technicy firmy Kastelnik sięgają po najskuteczniejsze środki do usuwania tłustej sadzy, a następnie wykonują mycie ścian po pożarze suchym lodem. Istotne jest to, aby precyzyjnie usunąć warstwę czarnego osadu, który często jest źródłem toksyn i nieprzyjemnej woni spalenizny w mieszkaniu. Kiedy domowe sposoby na mycie ścian po pożarze zawodzą, najlepiej wybrać profesjonalne usuwanie szkód po pożarze na terenie woj. małopolskiego. Prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez klientów pytania o czyszczenie po pożarze w Małopolsce

Usługi sprzątania Limanowa

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze nie jest stała, to znaczy ustalamy ją za każdym razem indywidualnie z klientem.  Zależy ona od rodzaju zanieczyszczeń, które trzeba usunąć i od miejsca ich wystąpienia. Widełki cenowe są bardzo szerokie, koszt mycia ścian po pożarze wynosi do 100 zł za każdy metr kwadratowy.

Jakie są sposoby na mycie ścian po pożarze?

Na rynku dostępne są różne metody mycia ścian po pożarze. Większość firm najczęściej sięga po dwie metody sprzątania. Jedną z nich jest usuwanie zabrudzeń z sadzy za pomocą środków chemicznych i wody, a drugą jest czyszczenie powierzchni przy użyciu suchego lodu. Obie metody są polecane przez fachowców jako pierwszy etap usuwania skutków pożaru. Koniecznie trzeba go wykonać, przed rozpoczęciem malowania ścian.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%