Czyszczenie po pożarze
Lidzbark Warmiński

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie i czyszczenie po pożarze w Lidzbarku Warmińskim. Ozonowanie, mycie ścian suchym lodem, profesjonalne usługi firmy Kastelnik

Ogień w domu jest jednym z incydentów, przez który można stracić dobytek całego życia w jednej chwili. Kastelnik oferuje profesjonalne czyszczenie po pożarze Lidzbark Warmiński i inne okoliczne miejscowości takie jak: Orneta, Dobre Miasto, Babiak w ramach prac związanych z restytucją spalonego mienia.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Wybuch pożaru, bez wątpienia  przysparza wiele problemów. Strata choćby części dobytku jest bardzo bolesna, a jeszcze po tym wszystkim trzeba przeprowadzić skuteczne sprzątanie po pożarze. Nie wszyscy wiedzą, że uwalniające się w ogniu substancje zawierają w swoim składzie wiele toksycznych związków, niebezpiecznych dla ludzkiego zdrowia. Zlekceważenie ich podczas samodzielnego usuwania skutków pożaru może okazać się zgubne.

Czyszczenie domu po pożarze w Lidzbarku Warmińskim

Zdjęcie: Pracownik na dachu czyści sadzę po pożarze.

Czyszczenie po pożarze Lidzbark Warmiński

Należy pamiętać, że po pożarze trzeba wykonać szereg czynności zaraz po tym, jak z miejsca pożaru odjadą strażacy, i zostaną wykonane oględziny przez agenta ubezpieczeniowego lub rzeczoznawcę ds. zniszczeń pożarowych. Po ich wizycie do akcji może wkroczyć firma sprzątająca po pożarach, najlepiej taka, która usługi świadczy w całym powiecie lidzbarskim. Zlecając nam usuwanie szkód po pożarze, zlikwidujesz nieprzyjemnych zapach spalenizny, przeprowadzisz szybko mycie ścian po pożarze oraz ich pełną dezynfekcję.

Sprzątanie po pożarze i usuwanie toksycznych substancji w Lidzbarku Warmińskim

Usuwanie sadzy ze ścian po pożarze to jeden z etapów sprzątania po pożarze w Lidzbarku Warmińskim. Powinieneś wiedzieć, że firma likwidująca skutki pożarów, zajmuje się nie tylko sprzątaniem pogorzeliska po pożarze, ale również oczyszczeniem powietrza z toksycznych substancji. Specjaliści przy użyciu przemysłowych generatorów ozonu o mocy 240 g/h są w stanie usunąć groźne dla zdrowia substancje toksyczne. Dezynfekowane ozonem jest nie tylko skażone powietrze, ale także meble, sprzęty elektroniczne oraz inne elementy wyposażenia. Dodatkowo należy zrobić przegląd instalacji elektrycznej oraz usunąć z budynku wszystkie źródła zagrożenia. W naszej ofercie, również znajduje się czyszczenie i dezynfekcja przewodów wentylacyjnych, co będzie niezbędne przed ponownym  zamieszkaniem spalonego budynku.

Czyszczenie sufitu po pożarze Lidzbark Warmiński

Ozonowanie po pożarze w powiecie lidzbarskim

Najczęściej do oczyszczania pomieszczeń po pożarze wykorzystywane jest ozonowanie po pożarze, które pozwala na skuteczną dezynfekcję budynku. Gaz ten działa jak “filtr powietrza”, co oznacza, że skutecznie oczyszcza powietrze znajdujące się w spalonych pomieszczeniach. Po tym zabiegi powietrze jest wolne od drobnoustrojów, wirusów i trujących toksyn. Po stosunkowo niedługim czasie od ozonowania mieszkańcy mogą ponownie zamieszkać w mieszkaniu.

Przed ozonowaniem domu, jest jednak kilka rzeczy, które firma sprzątająca powinna zrobić w określonej kolejności. Przede wszystkim należy zastosować specjalistyczne preparaty chemiczne, aby czyszczenie po pożarach na terenie miasta Lidzbark Warmiński przyniosło oczekiwane rezultaty. Oferowane jest mycie ścian po pożarze suchym lodem na takich powierzchniach jak: podłogi, ściany, sufity.

Sprzątanie mieszkania po pożarze

Mieszkanie po pożarze. Firma Kastelnik posprząta każdy rodzaj pomieszczenia.

Jak umyć ściany po pożarze?

Szczególnie trudne do wyczyszczenia zabrudzenia po pożarze pojawiają się na ścianach np. sadza, substancje smoliste. W obecnych czasach czyszczenia po pożarze można  wykonać przy użyciu specjalistycznych preparatów oraz profesjonalnych maszyn do czyszczenia ścian po pożarach. Dziś nie ma konieczności stosowania agresywnej chemii, may unikalną metodę czyszczenia ścian po pożarze suchym lodem. Ponadto dostępne są ekologiczne metody dezynfekcji, które wykazują się dużą skutecznością. Ozonowanie po pożarach, w naszej firmie sprawdza się idealnie od 2013 roku. Wybierając jedną z powyższych metod, osiągamy bardzo dobre rezultaty, bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Obydwie metody są równie skuteczne, i przynoszą bardzo dobre rezultaty w walce ze zniszczeniami spowodowanymi przez ogień.

Mycie ścian po pożarze suchym lodem. Pomoc telefoniczna

Mycie po pożarze suchym lodem – sprawdzone metody

Suchy lód pozwala na kompleksowe usuwanie szkód po pożarze, a także na bardzo precyzyjne czyszczenie spalonych ścian. Jest to innowacyjna metoda, z której warto skorzystać, jeżeli chcesz usunąć skutki pożaru w sposób ekologiczny, a jednocześnie bardzo skuteczny. W wielu sytuacjach zalecane jest mycie suchym lodem, dlatego firma sprzątające po pożarach Kastelnik, ma tę usługę w swojej ofercie niemal od początku.

Jak pozbyć się zapachu po pożarze w domu? Pytanie i odpowiedź.

Oferta firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik 7/24

Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy sprzątającej po pożarach, która oferuje usługi czyszczenia po pożarze w Lidzbarku Warmińskim, zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy rozwiązać problemy związane z usuwaniem szkód po pożarze, przeprowadzimy dekontaminację oraz restytucję spalonego mienia. Obsługujemy całe woj. warmińsko-mazurskie. Zadzwoń do nas.

Znajdziesz nas także w:

Dekontaminacja budynku po pożarze w Lidzbarku Warmińskim

Czas na sprzątanie – Kastelnik bezpłatna wycena czyszczenia po pożarze Lidzbark Warmiński.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi w sprawie sprzątania w Lidzbarku Warmińskim

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Jakie są sposoby na mycie ścian po pożarze?

Na rynku dostępne są dwie metody mycia ścian po pożarze. Jedną z nich jest usuwanie zabrudzeń za pomocą środków chemicznych, a kolejną jest czyszczenie ścian przy użyciu suchego lodu. Obie metody są zalecane, jako pierwszy etap usuwania skutków pożaru i konieczne należy go wykonać, przed przystąpieniem do malowania ścian.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%