Czyszczenie po pożarze
Leżajsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Leżajsk. Jak wygląda ozonowanie spalonych pomieszczeń po wybuchu sadzy w kominie?

Pożar sadzy w kominie to zjawisko, do którego dochodzi w okresie zimowym. Kompleksowe czyszczenie po pożarze w Leżajsku wymaga zgody ubezpieczyciela, na rozpoczęcie prac dotyczących usuwania skutków pożaru.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Ogień jest groźnym żywiołem, który trawi wszystko na swojej drodze. Do zapłonu dochodzi często ze względu na ignorowanie przepisów i zasad ppoż. Oferujemy również całodobowe sprzątanie po pożarach w powiecie leżajskim w mieście tj. Nowa Sarzyna.

Usuwanie sadzy po pożarach Leżajsk na Podkarpaciu

Mycie sadzy po pożarze w pomieszczeniu gospodarczym w Leżajsku.

Przez to jedno tragiczne zdarzenie można stracić dorobek całego życia. Zawsze powstaje kwestia sprzątania po pożarze nie tylko w Leżajsku, ale również w miejscowości Lubaczów, Biłgoraj czy też Tomaszów Lubelski w okolicy Zamościa. Substancje szkodliwe, które wytwarzają podczas spalania się ognia, powodują, że można nabawić się poważnych problemów zdrowotnych. Decydując się na realizację sprzątania po pożarze w mieście Leżajsk, podejmujesz słuszną i roztropną decyzję. Usuwanie szkód po pożarze powinno nastąpić tak szybko, jak to tylko jest możliwe. Lekceważenie tego obowiązku może spowodować wiele dodatkowych  szkód, w tym skażenie środowiska.

Sprzątanie pomieszczeń po pożarach Leżajsk

Jak sprzątać po pożarze na terenie powiatu leżajskiego?

Bezpośrednio po pożarze właściciel ma do wykonania wiele obowiązków. Krok po kroku należy postępować zgonie z ogólnie przyjętą procedurą postępowania po pożarze. Tak więc, jeżeli już jesteśmy po kontakcie ze strażą pożarną lub policją, nie zapomnij o  swojej firmie ubezpieczeniowej i skontaktuj się z nimi. Te działania są niezbędne, aby rozpoczął się prawidłowy proces szacowania szkód po pożarowych. W trakcie pożaru konieczne jest odłączenie wszystkich instalacji elektrycznych docierających do domu aż do momentu, gdy wszystko będzie można ponownie bezpiecznie podłączyć. Rzeczoznawca ds. usuwania skutków pożaru oceni szkody, jakie powstały po pożarze i przygotuje stosowny raport dla towarzystwa ubezpieczeniowego.

Czyszczenie po pożarze w Leżajsku- gaszenie ognia wodą

Po oszacowaniu szkód, do działania może wkroczyć firma sprzątająca po pożarach Kastelnik. Wszelkie prace porządkowe związane na czyszczenie po pożarze Leżajsk, należy zlecić profesjonalistom. Zajmą się oni nie tylko dekontaminacją, ale również przeprowadzą osuszanie budynku po pożarze. Po akcji gaszenia ognia wodą często mamy do czynienia z zalanymi murami, które należy osuszyć.

Usuwanie toksyn po pożarze - ozonowanie wewnątrz budynku

Dekontaminacja dioksyn po pożarze za pomocą ozonu lub suchej mgły to częsta praktyka.

Usuwanie trujących toksyn po pożarze- dioksyny i furany

Usuwanie skutków pożarów na terenie woj. podkarpackiego, to nie tylko sprzątanie po pożarze w Leżajsku, ale również utylizacja spalonych przedmiotów na terenie całej gminy. Trzeba mieć świadomość, iż przedmiotów po pożarze nie można wyrzucać na wysypisko. Dzieje się tak, ponieważ są one skażone toksycznymi związkami chemicznymi takimi, jak furany czy trujące dioksyny.

Pamiętać należy, iż w przypadku wykonania czyszczenia ścian po pożarze w nieprawidłowy sposób, może dojść do poważnych problemów w trakcie ich remontu. Przeprowadzenie kompleksowego sprzątania w profesjonalny sposób może uchronić cię przed kolejnymi tragediami. Do pracy z trującymi substancjami warto więc zatrudnić techników, którym na pewno uda się wypracować pożądane efekty, bez zbędnych kosztów.

Sprzątanie po pożarze Leżajsk- porady fachowca z firmy Kastelnik

Bezpieczne sprzątanie po pożarze w Leżajsku to podstawa. Spalony dom, mieszkanie czy też garaż. Dla fachowców z firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik to bez znaczenia. Wszystkie czynności, które należy wykonać, nie należą do najprzyjemniejszych, ale nie o tu chodzi. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i szybki powrót do domu. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem to na dziś, jedna z najnowszych metod sprzątania po pożarach dostępnych na rynku w woj. podkarpackim.

Czyszczenie suchym lodem po pożarze- zabezpieczenie przed korozją

Od dawna wiadomo, że czyszczenie ścian po pożarze w Leżajsku jest najefektywniejsze przy użyciu suchego lodu. Dzięki temu, że skorzystasz z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, wszystkie usługi zostaną wykonane w sposób kompleksowy. Posprzątane zostanie pogorzelisko, wymyte zostaną ściany, a toksyny, w tym sadze zostaną w skuteczny sposób usunięte. Mieszkanie stanie się dzięki temu bezpieczne i gotowe do remontu. Sprzątanie pomieszczeń po pożarze jest bowiem, tak naprawdę ich przygotowaniem do remontu. Dekontaminacja pomieszczeń odbywająca się przy użyciu suchego lodu jest obecnie najlepszą metodą kompleksowego sprzątania i czyszczenia po pożarze. Korzyści, jakie przynosi mycie ścian po pożarze suchym lodem to:

 • Oszczędność czasu w porównaniu z dotychczasowymi technikami;
 • zmniejszony całkowity koszt sprzątania po pożarze;
 • brak konieczności stosowania środków chemicznych;
 • totalny brak odpadów wtórnych;
 • pomoc przy usunięciu zapachu spalenizny po pożarze;
 • duża precyzja oczyszczania spalonych powierzchni.

Aby profesjonalna firma sprzątająca po pożarach w Leżajsku mogła przystąpić do działania, musi najpierw ustalić plan działania. Na pewno będzie on zależał od szkód, jakie pojawiły się w wyniku pożaru w danym miejscu. Im są one większe, tym sprzątanie będzie trwało dłużej, to przecież naturalne. Usuwanie skutków pożaru jest jednak niezwykle ważne i na pewno nie należy tego w żaden sposób bagatelizować. Podstawą jest utylizacja gruzu, którego na pewno nie będzie brakowało na pogorzelisku. Trzeba wyrzucić również wszystkie przedmioty, które doszczętnie się spaliły i nie ma szans na ich odratowanie. Konieczne jest także zabezpieczenie mienia, które da się naprawić. Restytucja mienia po pożarze to zadanie dla fachowców z firmy Kastelnik. Wszystkie urządzenia trzeba przewieźć w bezpieczne miejsce. Dzięki temu można będzie je poddać czyszczeniu suchym lodem po pożarze i zabezpieczyć przed korozją.

Dekontaminacja domu po pożarze

Sprzątanie domu po pożarze z zachowaniem zasad BHP

Ważne, by pierwszy etap prac sprzątających przeprowadzić z zachowaniem zasad BHP. Usuwanie nadpalonych przedmiotów powinno odbywać się w odzieży ochronnej chroniącej przed toksynami, które to pojawiły się w pomieszczeniu, gdzie doszło do pożaru.>
Usuwanie szkód pożarowych będzie dzięki temu odbywało się w bezpieczny sposób, a jednocześnie bardzo przeprowadzone zgonie z obowiązującą procedurą sprzątania domów po pożarach. Wypracowane metody czyszczenia, z których mogą korzystać mieszkańcy Leżajska, są gwarancją doskonałych rezultatów dekontaminacji.
Dają one gwarancję, nie tylko na bezpieczny, ale i szybki powrót do zamieszkania. Po realizacji usługi ozonowania po pożarze będziemy mogli długo cieszyć się świeżym powietrzem podczas wieczornego relaksu przy dobrej książce.

Zakres prac realizowany przez firmę sprzątają po pożarach w Leżajsku

Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, by likwidacja skutków pożarów, które miały miejsce na terenie województwa podkarpackiego przebiegała w jak najkrótszym czasie. Obecnie, czas to pieniądz. Dla klienta indywidualnego liczy się szybki powrót do domu, dla właściciela firmy liczy się szybkie wznowienie produkcji lub uruchomienie biznesu. Doświadczenie firmy sprzątającej Kastelnik pozwala zaoferować usługi takie jak: usuwanie spalonych przedmiotów, mycie ścian po pożarze, dekontaminację, restytucję spalonego mienia, usuwanie sadzy ze ściany, osuszanie mokrych ścian po pożarze oraz czyszczenie suchym lodem.

Każdego roku dochodzi w naszym kraju do ponad 6000 pożarów spowodowanych zwarciem w instalacji elektrycznej. Często przyczyną pożarów są też celowe podpalenia osiedlowych koszy na śmieci, czy też wypalanie trawy. W efekcie tych zdarzeń spaleniu ulegają elewacje budynków, pomieszczenia garażowe w domach mieszkalnych lub też przyzakładowe magazyny. Zabezpieczanie urządzeń produkcyjnych przed dalszą korozją to zadanie, które podejmuje się firma  sprzątająca Kastelnik.

Ogólnopolska firma sprzątająca po pożarach w całej Polsce

Certyfikat dekontaminacji budynku po pożarze to ważna rzecz dla wielu poszkodowanych.

Całodobowy kontakt 7/24 – infolinia firmy Kastelnik

Nasi technicy są dostępni 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku. Jeżeli potrzebujesz wyceny usługi czyszczenia po pożarze w Leżajsku, Sokołowie Małopolskim lub Sieniawie zadzwoń do firmy sprzątającej Kastelnik. Oferujemy bezpłatną wycenę sprzątania na terenie województwa podkarpackiego w tym w całym powiecie leżajskim i w mieście tj. Nowa Sarzyna oraz

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Pożar w domu? Specjalistyczne czyszczenie po pożarze w Leżajsku to kompleksowa usługa dla wszystkich osób poszkodowanych w wyniku tego nieprzewidywalnego żywiołu. W ramach tej usługi technicy realizują wywóz odpadów i usuwanie sadzy ze ścian. Zastanawiasz się czym czyścić po pożarze? Mycie ścian i sufitów umożliwia skuteczna metoda czyszczenia suchym lodem, która jest w pełni bezpieczna dla środowiska naturalnego i wyróżnia się wysoką precyzją. Specjaliści wykonują także utylizację szkodliwych odpadów wraz z dekontaminacją pomieszczeń po pożarze. Neutralizację groźnych dla zdrowia toksyn i nieprzyjemnej woni spalenizny umożliwia ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po pożarze w Leżajsku.

FAQ. Pytania i odpowiedzi na usługi sprzątające w Leżajsku

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Koszt usługi tj. sprzątanie po pożarze ustalany jest indywidualnie z klientem podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Finalna kwota uzależniona jest m.in. od ilości ścian do umycia czy przedmiotów do utylizacji. Zazwyczaj cena za czyszczenie po pożarze wynosi od 5000 zł do 50.000 zł.

Czy dekontaminacja ozonem po pożarze jest skuteczna?

Ozonowanie po pożarze to jedna z najskuteczniejszych metod dekontaminacji. Ozon efektownie unieszkodliwia groźne toksyny pożarowe oraz neutralizuje nieprzyjemny zapach spalenizny. Warto zakończyć proces sprzątania po pożarze tym zabiegiem.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%