Czyszczenie po pożarze Leszno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Lesznie. Jak umyć ściany po spaleniu domu?

Jeśli padłeś ofiarą pożaru i Twój dom wymaga generalnego remontu i odświeżenia, trafiłeś we właściwe miejsce. Kastelnik to rodzinna firma świadcząca usługi tj. czyszczenie po pożarze Leszno, ale obsługujemy również inne okoliczne miasta na terenie woj. wielkopolskiego.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Od lat jesteśmy liderem na rynku usług sprzątających i pomagamy naszym klientom do powrotu do normalności po wybuchu ognia w mieszkaniu.

Sprzątanie poddasza po pożarze Leszno

Czyszczenie sadzy suchym lodem to unikalna metoda sprzątania dostępna w Lesznie od ręki.

Zamów kompleksowe usługi odkażania przestrzeni po działaniu ognia i szybko zapomnij o traumie, jaką wywołał wybuch pożaru. Kastelnik oferuje kompleksowe podejście do tematu. Usuwamy sadzę ze ścian i sufitów, dezynfekujemy powietrze i utylizujemy zniszczone przedmioty. Sprawdź już dziś naszą ofertę i zamów bezpłatne połączenie z naszą infolinią.

Czyszczenie ścian po pożarze Leszno

Usuwanie zapachów po pożarach nieruchomości

Jednym z flagowych usług, jakie świadczą nasi eksperci, jest likwidacja przykrych zapachów w mieszkaniu, w którym doszło do pożaru. Dzięki nowatorskim metodom ekspresowo usuwamy uciążliwy swąd spalenizny i neutralizujemy wszelkie inne wonie.

Szybki efekt daje ozonowanie, czyli dezynfekcja powietrza za pomocą ozonu. To naturalny gaz występujący w przyrodzie o silnych właściwościach biobójczych i odkażających. Już po jednym zabiegu, wszelkie przykre wonie znikają bezpowrotnie, a Ty masz pewność, że powietrze w pomieszczeniu jest wolne od trujących toksyn i innych mikroorganizmów. Usuwanie zapachu po pożarze za pomocą tej metody jest stosowane przez większość najlepszych na rynku firm sprzątających.

Sprzątanie po pożarach przez specjalistyczną firmę sprzątającą

Obiekt dotknięty pożarem do wyczyszczenia. Zabezpieczony przed deszczem.

Sprzątanie po pożarze Leszno i okolica

Kiedy docieramy na miejsce pożaru, mamy cały nasz sprzęt do usuwania szkód pożarowych i zapasy suchego lodu gotowe do użycia. Jesteśmy przygotowaniu poradzić sobie z każdą katastrofą. Sprzątanie pomieszczeń po pożarze w Lesznie świadczymy za pomocą suchego lodu lub sprawdzonych środków chemicznych. Mamy duże doświadczenie z sadzą na ścianach i zasoby ludzie, aby dobrze wykonać pracę w stosunkowo krótkim czasie.

Remont ścian po pożarze domu

Oferta firmy Kastelnik

Kastelnik jako jedna z najlepszych firm na rynku oferuje liczne usługi w ramach sprzątania po pożarze w Lesznie. Doradzamy klientom najlepsze rozwiązania i zawsze dopasowujemy ofertę do ich potrzeb. Wśród usług, które możesz u nas zamówić, znajduje się wiele pozycji specjalistycznych.

 • sprzątnie pomieszczeń po pożarze w Lesznie;
 • usuwanie sadzy z powierzchni płaskich;
 • dekontaminacja mieszkań;
 • gruntowane mycie podłóg po pożarach;
 • likwidacja przykrych woni;
 • czyszczenie lokali po pożarach i powodziach;
 • utylizacja mebli po pożarze lub zalaniu;
 • renowacja mienia po pożarze w zniszczonej nieruchomości;
 • prace remontowe po pożarach w domach;
 • kompleksowe odkażanie pomieszczeń;
 • kompleksowe czyszczenie po pożarze;
 • całkowite usuwanie dioksyn i furanów.
Zamgławianie budynku po pożarze wielkopolskie. Czyszczenie 24h

Czyszczenie budynku po pożarze przez zamgławianie to jedna z form dekontaminacji.

Usuwanie skutków pożaru w nieruchomości – Wielkopolskie.

Po pożarze w Twojej nieruchomości może pojawić się nieprzyjemny zapach spalenizny. Jesteśmy dostępni przez całą dobę, aby pomóc Ci usunąć nieprzyjemny zapach i zapobiec dalszym uszkodzeniom w spalonym budynku. Zazwyczaj, zanim przystąpimy do prac naprawczych, służby porządkowe ustalają przyczyny pożaru.

Informacje te pomagają nam następnie w doborze metod do kompleksowego usuwania szkód po pożarze. Kiedy znamy już faktyczny stan strat po pożarze, możemy przystąpić do pracy. Warto dodać, że zapewniamy pomoc w usługach tj. restytucja mienia po pożarze, mycie sadzy oraz dekontaminacja.

Kastelnik — kompleksowe usługi sprzątania po pożarach w Lesznie

Dla mieszkańców miasta Leszno mamy specjalną ofertę. Nasi eksperci pomogą oszacować straty po pożarze budynku i wykonają kosztorys czyszczenia po pożarze. Następnie sprawdzą i zabezpieczą elementy konstrukcyjne w budynku i usuną wszelkie spalone elementów wyposażenia. Po przygotowaniu pomieszczeń do sprzątania następuje oczyszczanie pogorzeliska, czyszczenie sufitów i podłóg suchym lodem i na koniec wykonamy usuwanie trujących związków chemicznych. Proces domyka ozonowanie i zamgławianie lokalu. Po wszystkim wystawiamy protokół odbioru i certyfikat wykonania dekontaminacji.

Kastelnik — czas na sprzątanie mieszkania po pożarze w Lesznie lub okolicy.

Znajdziesz nas także w:

Sprzątanie Leszno. Ogólnopolska firma sprzątająca po pożarach

Mieszkańcy Leszna pytają - FAQ

Kastelnik to certyfikowani specjaliści, którzy zajmują się usuwaniem skutków licznych pożarów na terenie całego kraju.

Nasi klienci często zadają pytania odnośnie do procedury sprzątania mieszkań po pożarze. W celu ułatwienia poznania naszej branży przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Częste pytania na temat dezynfekcji

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Kalkulacja kosztów za mycie ścian po pożarze określana jest za każdym razem indywidualnie z klientem po wizji lokalnej. Wysokość kosztów zależy od ilości zanieczyszczeń i ich umiejscowienia. Widełki cenowe mają szeroki zakres, a cena mycia ścian po pożarze waha się od 15 zł do 100 zł za metr kwadratowy.

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Sądzę ze ściany najlepiej umyć przy zastosowaniu profesjonalnych środków chemicznych albo suchego lodu. Metodę dobiera się w zależności od wielkości zabrudzeń i ich umiejscowienia. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem jest innowacyjnym sposobem na usuwanie większych zanieczyszczeń oraz sadzy i stosuje się go na terenie całego woj. Wielkopolskiego.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%