Czyszczenie po pożarze Lębork

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Lębork. Na czym polega dekontaminacja mieszkania po pożarze?

Działamy na rynku od ponad 10 lat i wiemy, co jest ważne przy dekontaminacji mieszkań po pożarze. Solidne czyszczenie po pożarze Lębork to przede wszystkim usunięcie sadzy ze ścian i pozbycie się trujących toksyn.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Posiadamy niezbędny sprzęt do odkażania i maszyny do mycia ścian suchym lodem. Wiemy, jak usunąć szkody pożarowe i gwarantujemy 100% satysfakcji. Najczęściej spaleniu ulega:

 • wiata na prywatnej posesji;
 • instalacja elektryczna w domu;
 • śmietnik na osiedlu;
 • łąki;
 • kuchnia w mieszkaniu.
Czyszczenie ścian po pożarze Lębork

Czyszczenie ścian i sufitów po pożarze domu w Lęborku. w województwie pomorskim.

Sprzątanie po pożarze w Lęborku – oszczędzaj czas i pieniądze

Jeżeli w Twoim budynku wybuchł pożar, nie wahaj się, i zwrócić się  po pomoc do profesjonalistów. Kompleksowe sprzątanie po pożarze w Lęborku wymaga specjalistycznej wiedzy, wysokiej jakości sprzętów do mycia sadzy suchym lodem oraz przemysłowych generatorów ozonu.

Tylko wtedy uda się usunąć zabrudzenia z wszystkich powierzchni, pozbyć się zapachu spalenizny oraz krążących w powietrzu szkodliwych substancji. Firma sprzątająca po pożarach- Kastelnik oferuje usługi tj. usuwanie skutków pożaru na terenie całego województwa pomorskiego. Organizujemy kontenery na odpady, czyścimy powierzchnie z trujących toksyn i usuwamy wszystko, co mogłoby przypominać o pożarze. Jakie usługi należy wykonać po pożarze w nieruchomości?

 • szybkie sprzątanie pogorzeliska po pożarze;
 • czyszczenie ścian z sadzy i tłustych osadów;
 • usuwanie zabrudzeń z sufitów;
 • oddymianie lokalu;
 • ozonowanie po pożarze;
 • mycie podłóg z wszelkich zabrudzeń po pożarowych,
 • czyszczenie sprzętów AGD i RTV suchym lodem;

Sprzątanie w Lęborku po pożarach

Pomoc firmy sprzątającej Kastelnik – kiedy dzwonić?

Specjalistyczna firma sprzątająca Kastelnik przez całą dobę świadczy usługi na usuwanie szkód pożarowych, które gwarantują doprowadzenie mieszkania do stanu sprzed pożaru. Po zamówieniu jednej z naszych usług, szybko wrócisz do swojego lokalu i zamieszkasz w nim ponownie, bez żadnego zagrożenia dla swojego zdrowia oraz życia.

Nasz zespół ekspertów będzie z Tobą współpracować w celu oceny szkód pożarowych i zaproponowania skutecznych rozwiązań dotyczących sprzątania w mieszkaniu po pożarze. Będziemy z tobą na każdym kroku – od dostarczenia profesjonalnego sprzętu i środków czystości, po pomoc w dekontaminacji trujących związków chemicznych. Mamy dobrze wypracowane sposoby na usuwanie dioksyn i furanów z powietrza.

Usuwanie skutków pożaru w województwie pomorskim

Kompleksowe usuwanie skutków pożaru w Lęborku w województwie pomorskim nie jest łatwym zadaniem, ale jeżeli zajmie się tym specjalistyczna firma, można będzie wszystkie powierzchnie przywrócić do stanu sprzed zdarzenia losowego. Przede wszystkim wejść na teren pogorzeliska mogą osoby do tego uprawnione, wiedzące, jak zachować się w sytuacji zagrożenia od toksycznych substancji i noszą kombinezony ochronne. Nasi pracownicy w pierwszej kolejności usuwają nieprzyjemny zapach, który pochodzi od niebezpiecznych substancji rozpylonych w powietrzu i zalegających na ścianach osadach. Oczyszczenie pomieszczeń z tłustej sadzy wymaga zastosowania sprawdzonych, skutecznych metod. Suchy lód jest bardzo dobrym rozwiązaniem, które świetnie pomaga wymyć sadzę z wszystkich powierzchni.

Urządzenie do usuwania zapachów

Profesjonalne zamgławianie suchą mgła, to metoda dekontaminacji po pożarze w domu.

Na czym polega dekontaminacja budynku po pożarze?

Dekontaminacja po pożarze polega na usunięciu z powietrza trujących związków chemicznych. Musi zostać przeprowadzona z udziałem specjalistycznego sprzętu oraz ekipy, która potrafi go we właściwy sposób zastosować. Stosując suchy lód, możesz osiągnąć ten cel w bardzo szybki sposób. Mycie spalonych ścian suchym lodem to bezpieczny i skuteczny sposób na pozbycie się czarnego osadu.

W mieszkaniu po pożarze jest bardzo dużo toksycznych substancji wydzielających się z lakierowanych sprzętów i powierzchni spalonych mebli, które uległy okopceniu lub nadpaleniu. Po ugaszeniu ognia nadal krążą w powietrzu trujące związki, a dekontaminacja jest w stanie te związki chemiczne z powietrza usunąć.

Sprzątanie po pożarach  – jak zrobić to dobrze?

Pożar w mieszkaniu? Wiemy, jak to jest przejść przez takie nieszczęście. Porządne sprzątanie pomieszczeń po pożarze wymaga wiedzy oraz zastosowania odpowiednich metod, np. ozonowanie na stężeniu powyżej 40 ppm sprawdza się dość dobrze. Budynek, w którym wybuchł pożar, nie może nosić żadnych śladów tego zdarzenia, po wizycie ekipy sprzątającej.

Od czego zacząć specjalistyczne sprzątanie po wybuchu ognia?

Często spaleniu ulega wiata na prywatnej posesji, wtedy najczęściej należy rozpocząć pracę od wysprzątania pogorzeliska i usunięcia pozostałości po znajdujących się w środku sprzętach. Po drewnie opałowym, które często jest składowane pod wiatą, zazwyczaj nie ma śladu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Kastelnik, usługi czyszczenia po pożarach wykonuje przy użyciu nowoczesnych maszyn do mycia sadzy suchym lodem oraz korzysta wyłącznie ze sprawdzonych metod wykazujących się bardzo dużą skutecznością. Podstawą w naszych działaniach jest wykorzystanie suchego lodu oraz ozonowania. Zanim jednak rozpoczniemy realizację zlecenia, przyjeżdżamy na miejsce, sprawdzamy stan budynku i tworzymy plan umożliwiających szybkie przywrócenie wyglądu mieszkania sprzed pożaru.

Czy warto ozonować po pożarze?

Jakie są najlepsze metody usuwania zapachów spalenizny?

Usuwanie zapachu po pożarze jest kluczową kwestią, na którą zwracamy baczną uwagę. Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń to jeden ze sposobów na pozbycie się zapachów, a zamgławianie suchą mgłą to kolejny sposób na dezodoryzację skażonego powietrza. Przemysłowe generatory ozonu w firmie Kastelnik, to sprzęt godny zaufania, rzetelny i zawsze gotowy do dezynfekcji.

Wśród naszych klientów te usługi cieszą się bardzo dużą popularnością. Klienci chcą wrócić do mieszkania, w którym pięknie pachnie, a ozonowanie lub mikrodyfuzja suchą mgłą są w stanie taki efekt zapewnić. Dzięki tym metodą docieramy do wszystkich zakamarków, a dzięki temu trujące furany i dioksyny są skutecznie usuwane. Toksyczne substancje szybko zostają wyplenione z obiektu. Po wizycie firmy sprzątającej możesz wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Usuwanie skutków pożaru w woj. pomorskim 7/24

Usuwanie skutków po pożarze realizujemy przy użyciu sprawdzonych, skutecznych metod oraz wysokiej jakości urządzeń marki Cold Jet. Zaufaj nam, a Twoje powietrze zyska jakość taki, jak przed pożarem. Jako firma Kastelnik realizujemy profesjonalny zakres usług sprzątających, dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym w praktyce.

Kastelnik – skuteczne ozonowanie po pożarze w Twoim mieście!

Ogólnopolska firma sprzątająca wystawiająca certyfikat

Kastelnik – firma sprzątająca po pożarach w Lęborku.

Profesjonalna obsługa Kastelnik 24/7

Wiemy, że teraz przechodzisz trudne chwile. Dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci odbudować Twój dom po pożarze. Oferujemy profesjonalną pomoc – od usuwania sadzy ze ścian po dezynfekcję skażonych powierzchni. Jesteśmy zawsze pod telefonem, 365 dni w roku, bez względu na porę dnia. Po prostu zadzwoń do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Odpowiedzi na temat sprzątania Lębork - FAQ

W jaki sposób przeprowadzane jest ozonowanie po pożarze?

Ozonowanie po pożarze jest jedną z najskuteczniejszych metod usuwania nieprzyjemnego zapachu spalenizny z budynku, w którym wybuchł pożar. Stosowany gaz ma właściwości utleniające, dlatego jest w stanie skutecznie zniszczyć bakterie, wirusy oraz inne toksyny. Po ozonowaniu w budynku unosi się świeży, ładny zapach.

Jak uratować urządzenia znajdujące się w mieszkaniu w trakcie pożaru?

Czyszczenie urządzeń suchym lodem jest najskuteczniejszym sposobem przywracania ich sprawności po pożarze. Osady pożarowe i sadze są dzięki niemu skutecznie usuwane. Metoda ta jest w stanie uratować wiele sprzętów, które w innym przypadku musiałyby zostać spisane na straty.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%