Sprzątanie po pożarze
Łańcut

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne czyszczenie sadzy ze ścian po pożarze w Łańcucie – profesjonalne sprzątanie i usuwanie szkód po pożarowych w woj. podkarpackim

W obliczu tragedii, jaką jest pożar, masz prawo do wyboru rzetelnej firmy świadczącej usługi na sprzątanie po pożarze Łańcut, Kastelnik obsługuje również inne okoliczne miejscowości takie jak Lubaczów, Jarosław oraz Kolbuszowa.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Wybuch pożaru w mieszkaniu jest  przykrym zdarzeniem, którego zazwyczaj nikt z nas się nie spodziewa. Dość, że traci się często cały dorobek swojego życia, to jeszcze przed właścicielami jest zadanie usunięcia szkód po pożarze i naprawy zniszczonego mienia. Wszystko to wiąże się z kosztami, a te w zaistniałych okolicznościach staramy się z  oczywistych powodów minimalizować.

Czyszczenie ścian po pożarze Łańcut

Łańcut jest w naszej strefie usług sprzątających po pożarze. Zadzwoń, a my przyjedziemy tak szybko, jak to możliwe.

Czyszczenie po pożarze Łańcut- jak sprzątać po pożarze?

W ramach gruntownego usuwania skutków po pożarowych firma Kastelnik oferuje czyszczenie ścian po pożarze na terenie miasta Łańcut oraz w całym powiecie łańcuckim. Specjalistyczne prace sprzątające, bezwzględnie warto zlecić fachowcom, ponieważ tylko oni są w stanie przeprowadzić profesjonalny zakres usług szybko i bez zbędnych kosztów. Na pewno bardzo dobrze się wtedy wyjdzie na zamówieniu kompleksowego sprzątania po pożarze w jednej z ogólnopolskich firm. Ważne są referencje oraz dostępne terminy realizacji usługi. Na wstępie spalony dom powinien zostać zabezpieczony przed dalszymi uszkodzeniami i dopiero wtedy mogą być podjęte działania związane ze sprzątaniem domu po pożarze zlokalizowanym na terenie miasta Łańcut. Najważniejsze jest, aby szybko zdiagnozować potencjalne zagrożenia, jakie mogły wywołać pożar oraz rozpocząć od oczyszczania pogorzeliska. Dzięki tym czynnościom można będzie spokojnie realizować usuwanie szkód po pożarze, nie martwiąc się, że przebywa się w niebezpiecznym dla zdrowia budynku.

Usuwanie szkód pożarowych Łańcut i okolica

Ozonowanie mieszkania po pożarze w Łańcucie

Ogólnopolska firma sprzątająca po pożarach Kastelnik zapewnia kompleksowy zakres usług związanych z likwidacją skutków zniszczeń pożarowych, w tym realizuje ozonowanie po pożarze w domach i mieszkaniach na terenie miasta  Łańcut. W skład prac naprawczych wchodzi czyszczenie ścian po pożarze, dezynfekcję pomieszczeń z trujących toksyn, a także neutralizację nieprzyjemnego zapachu spalenizny po pożarze, za pomocą wspomnianego już ozonowania. Tu warto wspomnieć, iż do skutecznego usunięcia zapachu spalenizny po pożarze wymagane jest stężenie ozonu na poziomie minimum 40 ppm. Wartości takie możemy osiągnąć za pomocą przemysłowych generatorów ozonu stosowanych do usuwania zniszczeń i szkód po pożarach.

Jakie są metody czyszczenia ścian i maszyn po pożarze?

Usługi sprzątania po pożarach świadczą jedynie specjalistyczne firmy, posiadające na stanie maszyny do czyszczenia ścian po pożarze suchym lodem np. Cold Jet Aero 40 fp lub Cold Jet Aero2 PCS 60.  Ta unikalne urządzenia,  to technologia pozwalająca oferować poszkodowanym w pożarze w pełni  profesjonalny zakres usług, gdzie wszystkie zadania wykonywane są z należytą starannością kompleksowo od A do Z, a wszystko to oczywiście realizowane jest w ramach jednego zlecenia. Zmrożony suchy lód do temperatury -79°C gwarantuje skuteczne usunięcie sadzy ze ścian, a w dalszej kolejności likwidację nieprzyjemnego zapach spalenizny. Po tej usłudze nie będzie śladów zadymienia, a wszelkie zabrudzenia z sadzy na sufitach i ścianach zostaną gruntownie usunięte. Warto wspomnieć, iż za pomocą tej metody, istnieje również możliwość oczyszczenia maszyn i urządzeń przemysłowych, które ucierpiały w pożarze.

Sprzątanie po pożarze dachu

Jeden z etapów sprzątania po pożarze. Spalony dach w trakcie czyszczenia z sadzy.

Mycie ścian po pożarze suchym lodem, nowoczesna metoda czyszczenia dostępna dla mieszkańców Łańcuta i okolicznych miejscowości

Technologia na tyle poszła do przodu, że sprzątanie po pożarze nie jest już aż tak bardzo trudne i skomplikowane, jak jeszcze 20 lat temu. Wiele działań związanych z usuwaniem szkód po pożarze, można wykonać w sposób kompleksowo, a przede wszystkim bardzo szybki. Oczywiście, jeżeli ma się pojęcie na temat możliwości użycia konkretnych sprzętów, dostępnych technologii i środków chemicznych stosowanych podczas sprzątania po pożarze. Jedną z bardziej skutecznych technik czyszczenia pomieszczeń po pożarze jest suchy lód. Mycie ścian po pożarze suchym lodem jest to opcja doskonała dla każdego mieszkańca Łańcuta oraz innych sąsiednich miasteczek takich jak Czarna, Białobrzegi, Markowa, Krasne czy też Chmielnik. Kto chce bardzo sprawnie wykonać sprzątanie domu po pożarze, a jednocześnie cieszyć się z zadowalających efektów powinien wykonać  telefon na całodobową infolinię alarmową firmy Kastelnik.

Podkarpackie serwis sprzątający sadzę

Usuwanie toksyn po pożarze- dioksyny, furany i inne trujące związki chemiczne w spalonych domach powiatu łańcuckiego

Dekontaminacja po pożarze to usługa, jaka jest realizowana za pomocą suchego lodu, przynosi ona zazwyczaj bardzo zadowalające rezultaty w porównaniu z innym dostępnymi na rynku metodami sprzątania po pożarach. Bez najmniejszych problemów, suchym lodem usuwane są trujące dioksyny, furany i inne związki chemiczne z osmolonych sadzą powierzchni. Metoda czyszczenia ścian po pożarze z użyciem suchego lodu jest ostatnio bardzo popularna, dzięki szybkości, z jaką odbywa się usuwanie skutków pożaru w zniszczonych ogniem domach zlokalizowanych na terenie powiatu łańcuckiego. Oczyszczanie powietrza po pożarze, to nie tylko usuwanie zapachów, ale również dezynfekcja spalonych pomieszczeń. To jest jeden z najważniejszych czynników, na który warto kłaść duży nacisk w trakcie usuwania szkód po pożarach, ponieważ toksyny mogą przeszkadzać w ponownym bezpiecznym zamieszkaniu domu. Biorąc pod uwagę wyżej opisane czynniki, nie należy dopuścić do sytuacji, gdzie gołym okiem oceniamy zawartość toksyn w powietrzu, warto skonsultować te kwestie z fachowcami z branży pracującymi na w mieście Łańcut.

Usuwanie szkód po pożarze- protokół szkody dla ubezpieczyciela

Kompleksowy zakres usług, z jakiego możesz skorzystać, jeżeli chcesz sprawnie usunąć szkody po pożarze, oferuje wiele ogólnopolskich firm sprzątających działających na terenie Łańcuta. Jedną z nich jest specjalistyczna firma sprzątająca Kastelnik, która po realizacji czyszczenia wystawia protokół szkody, opisujący zakres wykonanych usług. W cenniku sprzątania po pożarze znajduje się wiele pozycji, ale przede wszystkim należy wymienić usuwanie sadzy ze ściany oraz zanieczyszczeń, jakie w wyniku pożaru pojawiły się na sufitach i podłogach, a także wszystkich przedmiotach znajdujących się w spalonym pomieszczeniu. Sadza usuwana jest m.in. z mebli, sprzętów AGD, obrazów oraz wszelkich innych przedmiotów użytkowych. Ważna jest również dezynfekcja oraz czyszczenie przewodów wentylacyjnych. Nie mogą się w nich znajdować żadne pozostałości po pożarze, ponieważ byłyby one ponownie wdmuchiwane do pomieszczenia, a na pewno do tego nie wolno dopuścić, jeżeli nie chcesz narazić na szwank zdrowia swojego i bliskich osób.

Kastelnik- firma sprzątająca po pożarach w Łańcucie

Profesjonalne usługi dla mieszkańców Łańcuta w woj. podkarpackim, tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, np. likwidacja szkód po pożarze polega na szeregu drobnych czynności, które wykonujemy krok po kroku. Naszą pracę zaczynamy od wizji lokalnej i wyceny, a następnie przeprowadzamy segregację przedmiotów, które ucierpiały w pożarze, wykonujemy sprzątanie pogorzeliska, mycie ścian po pożarze i dekontaminację wszystkich pomieszczeń poprzez ozonowanie. Jeżeli w budynku znajdują się uszkodzone konstrukcje ścian, konieczne jest ich wyburzenie, a następnie przeprowadzenie odpowiednich pomiarów. Specjalistyczne prace sprzątające polegają również na usunięciu zadymienia i oczyszczeniu powietrza z trujących dioksyn. Restytucja mienia po pożarze oraz kompleksowy zakres usług, jaki oferowany jest przez firmę sprzątającą Kastelnik, gwarantuje zadowalające efekty w najkrótszym możliwym do osiągnięcia czasie.

Mieszkasz w Łańcucie? Masz dodatkowe pytania dotyczące wyceny i usunięcia szkód po pożarze? Zadzwoń do nas, nasi konsultanci udzielają wszelkich informacji za pomocą całodobowej infolinii telefonicznej

Certyfikowana ogólnopolska firma sprzątająca Łańcut

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Pożar często powoduje ogromne straty materialne i wymaga podjęcia wielu czynności w spalonym mieszkaniu. Czyszczenie po pożarze w Łańcucie to kompleksowa usługa doprowadzania lokalu po pożarze do bezpiecznego użytku. Technicy sprzątania miejsc po pożarach po wizji na miejscu zdarzenia ustalają zakres prac uzależniony od wymiaru i rodzaju szkód po pożarze.

Zazwyczaj usuwanie skutków pożaru rozpoczyna wynoszenie odpadów i transport ich do spalarni, a następnie wykonywana jest wstępna dekontaminacja po pożarze. Specjaliści realizują mycie ścian przy pomocy suchego lodu, co pozwala szybko i sprawnie pozbyć się sadzy i innych uporczywych zabrudzeń. Przedmioty, które można odzyskać, przywracane są do stanu pierwotnego, a pozostałe poddawane są utylizacji termicznej. Prezentujemy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po pożarze w Łańcucie.

FAQ sprzątanie Łańcut. Pytania od klientów i odpowiedzi firmy sprzątającej

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Koszt za czyszczenie po pożarze ustalany jest każdorazowo indywidualnie z klientem podczas wizji lokalnej w spalonym lokalu. Na finalny koszt wpływ ma wiele czynników jak ilość szkód w budynku czy ilość ścian do umycia. Zazwyczaj cena za sprzątanie po pożarze wynosi od 5000 zł do 50.000 zł.

Czym usunąć zabrudzenia po pożarze?

Usuwanie sadzy ze ścian umożliwia mycie suchym lodem. Ta innowacyjna technologia polega na uderzaniu w warstwę brudu zestalonym dwutlenkiem węgla pod wysokim ciśnieniem. Można również sięgnąć po specjalistyczne środki chemiczne do czyszczenia okopconych ścian i połączyć te dwie metody, by prawidłowo przygotować ściany do malowania.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%