Czyszczenie po pożarze Kutno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie ścian po pożarze w Kutnie – sprzątanie mieszkań, hal, firm, obiektów użyteczności publicznej. Usuwanie sadzy ze ścian i sufitów

Oferujemy profesjonalną usługę czyszczenie po pożarze Kutno i specjalistyczne sprzątanie po innych zdarzeniach losowych na terenie powiatu kutnowskiego.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Zdarzenia losowe powodują zazwyczaj poważne straty i są powodem wielu ludzkich tragedii. Kastelnik przeprowadzi dla Państwa darmowe oględziny miejsca pożaru, które zostało strawione przez ogień. Wybierzemy najlepsze rozwiązania, dzięki którym sprzątanie po pożarach na terenie miasta Kutno przebiegnie w sposób szybki i bezproblemowy. Przygotujemy dokumentację oraz kosztorys, a także zadbamy o dopełnienie wszystkich formalności. Nasza działalność jest w 100% profesjonalna i zabezpieczona polisą OC.

czyszczenie ścian po pożarze Kutno

Czyszczenie po pożarze Kutno

Pożaru nie da się niestety kontrolować, a ogień często rozprzestrzenia się w nieograniczony sposób, powodując ogromne straty. Potrafi zniszczyć wszystko, każdy dobytek. Przyczyny powstawania pożarów mogą być różne. Do najczęstszych należą nieostrożność osób dorosłych, jak i dzieci posługujących się ogniem na otwartej przestrzeni, nieostrożność w posługiwaniu się łatwopalnymi substancjami, jak i brak dbania o sprawność instalacji elektrycznych oraz nieprawidłowa eksploatacja urządzeń elektrycznych. Do pożaru może doprowadzić również nieprawidłowe magazynowanie substancji niebezpiecznych, jak i wyładowania elektryczności.

Szybka reakcja w sprzątaniu po pożarze jest niezwykle ważna, jak i stanowi cel działalności każdej firmy sprzątającej. W związku z tym, że sadze reagują z podłożem, trzeba jak najszybciej podjąć działania sprzątające, aby nie trzeba było zwiększać kosztów sprzątania, w celu usuwania sadz ze ścian. Nasi specjaliści posiadają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym przeprowadzą skuteczne sprzątanie pomieszczeń po pożarze, usuną sadze w najkrótszym możliwym czasie.

sprzątanie po pożarze kutno

Likwidacja skutków pożarów

Jako firma sprzątająca zajmujemy się sprzątaniem mieszkań, domów, firm, hal produkcyjnych po pożarze. Dużym problemem są zanieczyszczone sadzami ściany oraz podłogi, ale jesteśmy w stanie sprostać temu wyzwaniu. Starannie sprzątamy po każdym pożarze, czyścimy powierzchnię i doprowadzamy ją do pełnej sprawności. Czyszczenie sadzy ze ścian jest niezwykle pracochłonne, ale dzięki maszynom do mycia suchym lodem oraz środkom, jakie posiadamy, jesteśmy w stanie te zadania wykonać bez najmniejszych problemów w stosunkowo krótkim czasie.

likwidacja zapachu pożar

Ozonowanie po pożarze w Kutnie

Po każdym sprzątaniu pomieszczeń po pożarze polecane jest wykonywania ozonowania pomieszczeń. Ozon składa się z trzech atomów tlenu, a w naturalnej postaci występuje w atmosferze. Ozonowanie jest procesem, podczas którego przy użyciu gazu dochodzi do dezynfekcji obiektu. Proces ten odznacza się bardzo dużą skutecznością, a przy tym jest to ekologiczna metoda likwidowania nieprzyjemnego zapachu, który pozostał po pożarze. Po każdym sprzątaniu warto taki zabieg przeprowadzić, aby całkowicie oczyścić pomieszczenie. Żaden środek chemiczny nie wykazuje się aż tak dużą skutecznością jak ozonowanie.

Usuwanie sadzy ze ścian suchym lodem – najnowsze metody 2021

Najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, jeżeli chcesz cieszyć się z najlepszych efektów ze sprzątania po pożarze. Firma wykona dokładne czynnością związane ze sprzątaniem po pożarze, usunie sadze i inne niebezpieczne toksyny, które powstały w pomieszczeniu w wyniku pożaru. Firma sprzątająca oferuje pełny zakres usług, jeżeli chodzi o usuwanie szkód po pożarze.

Zakres prac firm sprzątających usuwających skutki pożaru jest bardzo szeroki i obejmuje m.in.:

 • usuwanie sadz po pożarze oraz wszelkich zanieczyszczeń, które pojawiły się na przedmiotach znajdujących się w pomieszczeniu, które spłonęło,
 • czyszczenie powierzchni suchym lodem,
 • neutralizacja zapachów poprzez ozonowanie,
 • dezynfekcja wentylacji działającej w całym budynku,
 • wywiezienie oraz utylizacja wszystkich odpadów powstałych w wyniku pożaru,
 • czyszczenie oraz sprawdzenie sprawności instalacji elektrycznej, oraz wszystkich sprzętów elektrycznych znajdujących się na terenie obiektu,
 • usuwanie zadymienia po pożarze,
 • oczyszczanie powietrza przy użyciu odpowiednich filtrów,
 • zabezpieczenie mienia przed dalszymi uszkodzeniami,
 • przygotowanie pełnej dokumentacji dla firmy ubezpieczeniowej.

W celu ustalenia zakresu sprzątania i zamówienia usługi warto bezpośrednio skontaktować się z firmą sprzątająca. Dzięki temu można będzie ustalić pełny zakres usług, bez najmniejszych problemów.

pożar garaż pomoc

Mycie ścian po pożarze suchym lodem – kontakt cała doba 24 h

Unikalna metoda usuwanie zanieczyszczeń suchym lodem znajduje się w ofercie wielu firm sprzątających, także w naszej. Suchy lód bardzo precyzyjnie działa, umożliwia doczyszczenie podłóg, ścian oraz sufitów. Sadze usuwane są także skutecznie z przedmiotów codziennego użytku, a przy tym możliwa jest neutralizacja nieprzyjemnych zapachów. Pozwala to na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów, dzięki którym wszystko przebiegnie w sposób skuteczny i bezproblemowy, a pomieszczenie zostanie doprowadzone do ładu. Suchy lód jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich osób, które chcą oczyścić ściany z sadzy. Zapraszamy do kontaktu osoby i firmy z woj. łódzkiego.

Znajdziesz nas także w:

firma sprzątająca kutno

Kastelnik – firma sprzątająca po pożarach w powiecie kutnowskim. Masz pytania? Zadzwoń do nas!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

faq kutno

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Czym usunąć zapach spalenizny po pożarze?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to sprawdzony sposób na usuwanie zapachów po pożarze. Likwidacja zapachu spalenizny za pomocą ozonu powinna być wykonana przy stężeniu na poziomie 40 ppm – 60 ppm.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%