Czyszczenie po pożarach Kujawsko-Pomorskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarach woj. kujawsko-pomorskie

Specjalistyczne, a przede wszystkim skuteczne czyszczenie po pożarach w woj. Kujawsko-Pomorskim jest dostępne przez całą dobę. Zajmujemy się profesjonalną likwidacją skutków po pożarach wywołanych nadpaleniami, zapaleniem się sadzy w kominie i zwarciami instalacji elektrycznych. Doprowadzimy Twój dom lub firmę do porządku po przebytym pożarze. Likwidujemy ślady sadzy ze ścian, sufitów i podłóg przy użyciu technologii mycia suchym lodem. Do 100 km bezpłatny dojazd. Wykonujemy usługę czyszczenie po pożarze w Bydgoszczy, Grudziądzu, Toruniu, Tucholi, Inowrocławiu.

Darmowa wycena likwidacji szkód po pożarze

Nakło nad Notecią, Solec Kujawski, Ciechocinek, Rypin, Brodnica, Włocławek, Świecie, Więcbork, Koronowo, Żnin. Wybierz efektywne i profesjonalne czyszczenie po pożarze w woj. kujawsko-pomorskim. Przed likwidacją śladów po pożarze w mieszkaniu, domu czy hali magazynowej dokonujemy bezpłatnej wyceny na miejscu zdarzenia oraz tworzymy plan naprawczy po pożarze.

Eliminacja zapachów po pożarze Bydgoszcz Toruń

Specjaliści z firmy Kastelnik mają sposób na eliminację zapachu spalenizny z pomieszczeń po pożarze. Całodobowo wykonujemy ozonowanie pomieszczeń w kujawsko-pomorskim. Wykorzystanie ozonu to bezpieczny sposób na usunięcie okropnego zapachu spalenizny i zgnilizny po pożarze, a także dezynfekcję lokalu z wirusów, bakterii i grzybów.

Opis miejsca zdarzenia w woj. kujawsko-pomorskim

Zlecenia z zakresu sprzątania po pożarach przyjmujemy 7 dni w tygodniu, także w weekendy i święta. Podczas realizacji każdej usługi wykonujemy dokładny protokół miejsca zdarzenia oraz szeroko pojętą dokumentację fotograficzną i opisowa pogorzeliska. Wystawiamy fakturę VAT oraz certyfikat potwierdzający przeprowadzenie czyszczenie po pożarze.

mycie-scian-suchym-lodem-kujawsko-pomorskie

Oczyszczanie zadymionych ścian suchym lodem

Nie wiesz jak poradzić sobie z zabrudzeniami po pożarze na ścianach, sufitach i podłogach w Twoim domu? Niestety nie pomogą tutaj domowe metody usuwania zabrudzeń. Skorzystaj z pomocy specjalistów, którzy szybko, a przede wszystkim z sukcesem usuną sadzę oraz ślady zadymienia z Twojego mieszkania. Dysponujemy technologią mycia ścian i sufitów suchym lodem, która pozwala na bezinwazyjne usuwanie zabrudzeń po pożarze w woj. kujawsko-pomorskim. Nie korzystamy z silnych środków chemicznych ani wody, wystarczy innowacyjna metoda czyszczenia powierzchni suchym lodem!

Dekontaminacja po pożarach

Decydując się na czyszczenie po pożarze w woj. kujawsko-pomorskim na własną rękę, rzadko pamięta się o wykonaniu dekontaminacji, która usunie z naszego przedsiębiorstwa czy mieszkania wszystkie trujące związki, które wytworzyły się podczas pożaru. To zdecydowanie jeden z najważniejszych etapów usługi czyszczenia po pożarach wykonywanych przez firmę Kastelnik. Nie ma bowiem nic ważniejszego niż bezpieczeństwo i zdrowie naszych najbliższych, szczególnie po tak traumatycznym przeżyciu, jakim jest pożar.

Pomoc i doradztwo w sprawie odszkodowań

Naszym ubezpieczonym klientom z okolic Bydgoszczy i Torunia proponujemy pomoc i doradztwo w ubieganiu się o odszkodowanie po pożarze nieruchomości. Na życzenie klienta możemy zając się kontaktem z ubezpieczycielami na terenie całego kraju oraz pomóc w niezbędnych formalnościach.

Czyszczenie po pożarze w woj. Kujawsko-Pomorskie, mycie zadymionych ścian i sufitów

Wraz ze spadkiem temperatur w okresie zimowym, rośnie potrzeba ogrzewania lokali mieszkalnych, a tym samym ilość pożarów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Najczęściej do pożarów dochodzi niestety z powodów nieprawidłowego ogrzewania domów i mieszkań. Wystarczy niewielki ogień, aby ściany i sufity w mieszkaniu pokryły się sadzą i dymem. Jak usunąć ślady po pożarze we własnym mieszkaniu?

Jak przeprowadzić czyszczenie po pożarze w woj. kujawsko-pomorskim

Aby mieć pewność, że z naszego domu zostaną usunięte wszystkie ślady po niedawno przebytym pożarze, warto skorzystać z pomocy ludzi, którzy takimi zleceniami zajmują się zawodowo i to każdego dnia. Do likwidacji skutków nie wystarczy byle jaki środek czyszczący i dobre chęci. Liczy się również specjalistyczna wiedza z zakresu czyszczenia po pożarach w woj. kujawsko-pomorskim oraz doświadczenie w tego typu pracy. Nasi pracownicy zajmują się skutecznym myciem ścian, sufitów, podłóg oraz mebli z sadzy i tłustych nalotów po pożarze, korzystając z niezawodnych urządzeń z serii Performance Cold Jet. Ten innowacyjny sprzęt pozwala na mycie zabrudzonych powierzchni suchym lodem bez użycia wody, silnych środków chemicznych, a co najważniejsze nie powodując żadnych uszkodzeń w mytych przedmiotach i miejscach. Technologia mycia suchym lodem po pożarze może być z powodzeniem stosowana do czyszczenia ścian, sufitów, balustrad, schodów, mebli, ale także sprzętów RTV AGD czy też delikatnych przedmiotów i powierzchni. Niesamowite prawda?

Innowacyjne czyszczenie suchym lodem po pożarze

Niektórzy pozostają nieufni wobec nowoczesnych metod czyszczenia, chociaż niesłusznie. Nowoczesne techniki usuwania zabrudzeń po pożarze pozwalają nie tylko na szybsze i bardziej efektywne oczyszczanie brudnych z sadzy powierzchni, ale także są odpowiedzią na wzrastającą na świecie świadomość ekologiczną, Metoda mycia po pożarze suchym lodem jest przyjazna środowisku i nie generuje odpadów. Sprawdzi się świetnie m.in. podczas:

 • oczyszczania zadymionych sufitów po pożarze;
 • mycie ścian po pożarach w woj. kujawsko-pomorskim;
 • usuwanie sadzy z zabrudzonych powierzchni;
 • czyszczenie podłóg z sadzy;
 • mycie wyposażenia zabrudzonego sadzą w pożarze;
 • oczyszczanie sprzętów RTV AGD i elektroniki po pożarze;
 • mycie zadymionych posadzek po pożarze;
 • mycie na sucho cennych książek i czasopism,
 • czyszczenie zabytkowych przedmiotów i pomników,
 • oczyszczanie bez użycia wody antyków, zabytkowych elewacji i dokumentów, które zostały zabrudzone w pożarze (łączymy kilka technologii);
 • likwidacja śladów zadymienia i sadzy z elementów drewnianych;
 • konserwacja przewodów wentylacyjnych;
 • mycie klimatyzacji;
 • oczyszczanie linii produkcyjnych po pożarze w firmach i zakładach produkcyjnych.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 18)
Doskonale44%
Bardzo dobrze17%
Średnio11%
Słabo28%
Okropnie0%