Czyszczenie po pożarach Kujawsko-Pomorskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarach woj. kujawsko-pomorskie

Specjalistyczne, a przede wszystkim skuteczne czyszczenie po pożarach w woj. Kujawsko-Pomorskim jest dostępne przez całą dobę. Zajmujemy się profesjonalną likwidacją skutków po pożarach wywołanych nadpaleniami, zapaleniem się sadzy w kominie i zwarciami instalacji elektrycznych. Doprowadzimy Twój dom lub firmę do porządku po przebytym pożarze. Likwidujemy ślady sadzy ze ścian, sufitów i podłóg przy użyciu technologii mycia suchym lodem. Do 100 km bezpłatny dojazd.

Darmowa wycena likwidacji szkód po pożarze

Wybierz efektywne i profesjonalne czyszczenie po pożarze w woj. kujawsko-pomorskim. Przed likwidacją śladów po pożarze w mieszkaniu, domu czy hali magazynowej dokonujemy bezpłatnej wyceny na miejscu zdarzenia oraz tworzymy plan naprawczy po pożarze.

Eliminacja zapachów po pożarze Bydgoszcz Toruń

Specjaliści z firmy Kastelnik mają sposób na eliminację zapachu spalenizny z pomieszczeń po pożarze. Całodobowo wykonujemy ozonowanie pomieszczeń w kujawsko-pomorskim. Wykorzystanie ozonu to bezpieczny sposób na usunięcie okropnego zapachu spalenizny i zgnilizny po pożarze, a także dezynfekcję lokalu z wirusów, bakterii i grzybów.

Opis miejsca zdarzenia w woj. kujawsko-pomorskim

Zlecenia z zakresu sprzątania po pożarach przyjmujemy 7 dni w tygodniu, także w weekendy i święta. Podczas realizacji każdej usługi wykonujemy dokładny protokół miejsca zdarzenia oraz szeroko pojętą dokumentację fotograficzną i opisowa pogorzeliska. Wystawiamy fakturę VAT oraz certyfikat potwierdzający przeprowadzenie czyszczenie po pożarze.

Mycie ścian po pożarach kujawsko-pomorskie

Oczyszczanie zadymionych ścian suchym lodem

Nie wiesz jak poradzić sobie z zabrudzeniami po pożarze na ścianach, sufitach i podłogach w Twoim domu? Niestety nie pomogą tutaj domowe metody usuwania zabrudzeń. Skorzystaj z pomocy specjalistów, którzy szybko, a przede wszystkim z sukcesem usuną sadzę oraz ślady zadymienia z Twojego mieszkania. Dysponujemy technologią mycia ścian i sufitów suchym lodem, która pozwala na bezinwazyjne usuwanie zabrudzeń po pożarze w woj. kujawsko-pomorskim. Nie korzystamy z silnych środków chemicznych ani wody, wystarczy innowacyjna metoda czyszczenia powierzchni suchym lodem!

Dekontaminacja po pożarach

Decydując się na czyszczenie po pożarze w woj. kujawsko-pomorskim na własną rękę, rzadko pamięta się o wykonaniu dekontaminacji, która usunie z naszego przedsiębiorstwa czy mieszkania wszystkie trujące związki, które wytworzyły się podczas pożaru. To zdecydowanie jeden z najważniejszych etapów usługi czyszczenia po pożarach wykonywanych przez firmę Kastelnik. Nie ma bowiem nic ważniejszego niż bezpieczeństwo i zdrowie naszych najbliższych, szczególnie po tak traumatycznym przeżyciu, jakim jest pożar.

Pomoc i doradztwo w sprawie odszkodowań

Naszym ubezpieczonym klientom z okolic Bydgoszczy i Torunia proponujemy pomoc i doradztwo w ubieganiu się o odszkodowanie po pożarze nieruchomości. Na życzenie klienta możemy zając się kontaktem z ubezpieczycielami na terenie całego kraju oraz pomóc w niezbędnych formalnościach.

Czyszczenie po pożarze w woj. Kujawsko-Pomorskie, mycie zadymionych ścian i sufitów

Wraz ze spadkiem temperatur w okresie zimowym, rośnie potrzeba ogrzewania lokali mieszkalnych, a tym samym ilość pożarów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Najczęściej do pożarów dochodzi niestety z powodów nieprawidłowego ogrzewania domów i mieszkań.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Wystarczy niewielki ogień, aby ściany i sufity w mieszkaniu pokryły się sadzą i dymem. Jak usunąć ślady po pożarze we własnym mieszkaniu?

kujawsko-pomorskie firma sprzątajaca

Jak przeprowadzić czyszczenie po pożarze w woj. kujawsko-pomorskim?

Aby mieć pewność, że z naszego domu zostaną usunięte wszystkie ślady po niedawno przebytym pożarze, warto skorzystać z pomocy ludzi, którzy takimi zleceniami zajmują się zawodowo i to każdego dnia. Do likwidacji skutków nie wystarczy byle jaki środek czyszczący i dobre chęci. Liczy się również specjalistyczna wiedza z zakresu czyszczenia po pożarach w woj. kujawsko-pomorskim oraz doświadczenie w tego typu pracy.

Czy wiesz, że mycie suchym lodem to technika czyszczenia, która jest w pełni ekologiczna? Nie wymaga stosowania wody i środków chemicznych, dlatego jest w pełni bezpieczna dla środowiska naturalnego – twierdzi Mieszko Kastelnik.

Performance Cold Jet – maszyna do zmywania sadzy ze ścian

Nasi pracownicy zajmują się skutecznym myciem ścian, sufitów, podłóg oraz mebli z sadzy i tłustych nalotów po pożarze, korzystając z niezawodnych urządzeń z serii Performance Cold Jet. Ten innowacyjny sprzęt pozwala na mycie zabrudzonych powierzchni suchym lodem bez użycia wody, silnych środków chemicznych, a co najważniejsze nie powodując żadnych uszkodzeń w mytych przedmiotach i miejscach.

Technologia mycia suchym lodem po pożarze może być z powodzeniem stosowana do czyszczenia ścian, sufitów, balustrad, schodów, mebli, ale także sprzętów RTV AGD czy też delikatnych przedmiotów i powierzchni. Niesamowite prawda?

Innowacyjne czyszczenie suchym lodem po pożarze – zaufaj ekspertom

Niektórzy pozostają nieufni wobec nowoczesnych metod czyszczenia, chociaż niesłusznie. Nowoczesne techniki usuwania zabrudzeń po pożarze pozwalają nie tylko na szybsze i bardziej efektywne oczyszczanie brudnych z sadzy powierzchni, ale także są odpowiedzią na wzrastającą na świecie świadomość ekologiczną.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Czyszczenie sadzy suchym lodem, kujawsko-pomorskie

Mycie sadzy ze ścian suchym lodem na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.

Metoda mycia po pożarze suchym lodem jest przyjazna środowisku i nie generuje odpadów. Sprawdzi się świetnie m.in. podczas:

 • oczyszczania zadymionych sufitów po pożarze;
 • mycie ścian po pożarach w woj. kujawsko-pomorskim;
 • usuwanie sadzy z zabrudzonych powierzchni;
 • czyszczenie podłóg z sadzy;
 • mycie wyposażenia zabrudzonego sadzą w pożarze;
 • oczyszczanie sprzętów RTV AGD i elektroniki po pożarze;
 • mycie zadymionych posadzek po pożarze;
 • mycie na sucho cennych książek i czasopism,
 • czyszczenie zabytkowych przedmiotów i pomników,
 • oczyszczanie bez użycia wody antyków, zabytkowych elewacji i dokumentów, które zostały zabrudzone w pożarze (łączymy kilka technologii);
 • likwidacja śladów zadymienia i sadzy z elementów drewnianych;
 • konserwacja przewodów wentylacyjnych;
 • mycie klimatyzacji;
 • oczyszczanie linii produkcyjnych po pożarze w firmach i zakładach produkcyjnych.
Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

sprzątanie po pożarze kujawsko-pomorskie

Baza wiedzy dla mieszkańców kujawsko-pomorskiego

Zastanawiasz się, gdzie wyrzucić zniszczone meble i sprzęty po pożarze? Zleć czyszczenie po pożarze a w nim wywóz i utylizację wyposażenia mieszkania po pożarze. Technicy sprzątania pogorzelisk transportują wszystkie spalone rzeczy do specjalnej spalarni, by tam poddać je legalnej utylizacji termicznej. Po wszystkim przychodzi czas na czyszczenie ścian i sufitów. Sprawdź najczęściej zadawane pytania mieszkańców kujawsko-pomorskiego.

sprzątanie kujawsko-pomorskie

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i miejsca ich wystąpienia. Widełki cenowe są bardzo duże, koszt mycia ścian po pożarze wacha się od 15 zł do 100 zł.

Co oznacza dekontaminacja pomieszczeń po pożarze?

Dekontaminacja po pożarze to wiele różnych procesów, które mają na celu oczyścić spalone ściany oraz sufity. Jest przeprowadzana w celu usunięcia trujących związków chemicznych z powietrza, a także trujących dioksyn i furanów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%