Czyszczenie po pożarze
Kudowa-Zdrój

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalna firma sprzątająca Kastelnik, oferuje czyszczenie po pożarze Kudowa-Zdrój w całym powiecie kłodzkim.

Jeżeli szukasz firmy sprzątającej po pożarze w Kudowie-Zdrój w powiecie kłodzkim w woj. dolnośląskim to doskonale trafiłeś.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Kastelnik oferuje kompleksowe czyszczenie po pożarach już od 2013 roku. W naszym portfolio zgromadziliśmy wielu zadowolonych klientów oraz przedsiębiorstw z całej Polski. Rozumiemy, że potrzeba, usunięciu szkód po pożarze jest pilna. Dlatego do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując całodobową infolinię telefoniczną.

Kudowa-Zdrój, spalony sufit przed sprzątaniem

Jak wygląda współpraca z firmą sprzątającą Kastelnik?

Interesuje Cię sprzątanie po pożarze w Kudowie-Zdrój i nasz cennik? Wystarczy, że do nas zadzwonisz.  Po uzyskaniu informacji o przyczynach pożaru oraz ilości zniszczeń prosimy o podesłanie zdjęć lokalu. Pocztą wysyłamy bezpłatną wycenę oraz termin realizacji. Potrzebujesz usunąć sadzę i zapach po pożarze? Chcesz zlecić utylizację spalonego mienia po pożarze? Jesteśmy do Twoich usług.
Czas na sprzątanie z firmą Kastelnik!

kudowa zdrój firma sprzątająca po pożarach

Czyszczenie po pożarze Kudowa-Zdrój

Pożar to zjawisko, które rozprzestrzenia się niezwykle szybko i bez żadnego ostrzeżenia. Niestety, niewspółmiernie do czasu trwania zagrożenia, jego skutki potrafią dać znać o sobie właścicielowi posesji jeszcze przez długi okres. My oferujemy nowoczesne metody czyszczenia po pożarze suchym lodem, które sobie z nimi poradzą. Są one bezpieczne dla środowiska i nie powodują dodatkowych zniszczeń w lokalu. Stosujemy środki chemiczne o szerokim spektrum działania, które nie pozostawiają śladów w miejscu wykonywania usługi. Co możemy czyścić po pożarze? Kastelnik oferuje wysokiej jakości usługi sprzątania po pożarach mieszkań, domów, zakładów przemysłowych czy hoteli.

Jakie są etapy sprzątania po pożarze?

Pierwszym etapem usługi sprzątania po pożarze w powiecie kłodzkim, ale nie tylko, jest sprawdzenie jego stanu i zadbanie o bezpieczeństwo. Po sprawdzeniu elementów konstrukcyjnych budynku możemy zająć się usuwaniem szkód po pożarze. Zaczynamy od pogorzeliska i spalonych przedmiotów. Bardzo ważne jest bezpieczne usuwanie szkód po pożarowych. Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę z zakresu zagrożeń związanych z usuwaniem szkód pożarowych. Kiedy pomieszczenie jest puste, możemy ruszyć do kolejnych etapów oczyszczania po pożarze, czyli profesjonalnego czyszczenia sadzy ze ścian i sufitów. Stosujemy do tego m.in. metodę czyszczenia suchym lodem. Sprzątamy pomieszczenia z substancji smolistych powstałych w trakcie pożaru. Dodatkowo na koniec ozonujemy pomieszczenia uszkodzone przez ogień za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy 240 g./h.

pracownik firma sprzatająca

Osuszanie budynku po pożarze

Osuszanie powierzchni po wybuchu pożaru jest bardzo ważnym elementem sprzątania. Podczas akcji gaśniczej straż pożarna używa tysięcy litrów wody, która wnika w struktury budynku, często przemacza ściany i sufity. Bez usunięcia wilgoci bardzo możliwy jest rozwój w tych miejscach bakterii, grzybów oraz pleśni, które będą niebezpieczne dla naszego zdrowia. Wykonanie remontu na mokrych ścianach staje się wręcz niemożliwe. Osuszanie realizowane przez firmę Kastelnik pozwoli uniknąć takich przykrych niespodzianek. Niewiele osób zdaje sobie również z tego sprawę, że zawilgocone powietrze przyczynia się do powstawania przykrego zapachu. Bardzo ważne jest to, żeby proces osuszania nastąpił jak najszybciej od wystąpienia pożaru oraz przeprowadzenia akcji gaśniczej. Takie działania dają najlepsze efekty.

mycie ścian po pożarze kudowa

Statystyki pożarów w powiecie kłodzkim

Kudowa-Zdrój jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc na mapie Polski ze względu na atrakcyjne sanatoria oraz inne obiekty wypoczynkowe. Niestety skutkuje to także licznymi wypadkami z użyciem ognia. W Kudowie-Zdrój głośno było o pożarze w kwietniu 2018 roku, który wybuchł na terenie jednego z tamtejszych hoteli SPA. Przyczyną zdarzenia okazał się płonący kosz na śmieci. Na miejsce musiało przyjechać aż 20 zastępów straży pożarnej. Ogień był na tyle duży, że przeniósł się na zaparkowane na parkingu samochody oraz poddasze budynku. Ewakuowano ponad 130 osób. Strażacy mieli bardzo utrudnione zadanie, ponieważ podczas akcji gaśniczej nie mieli stałego dostępu do wody i musiały zostać podstawione dodatkowe pojazdy z wodą. Tutaj ogromną rolę miał czas gaszenia, który niestety był znacznie wydłużony. Pamiętajmy, żeby uważać na pozostawione niedopałki oraz wyrzucane śmieci.

Czas na sprzątanie – Kastelnik szybki kontakt 7/24

Jeżeli poszukujesz firmy, która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem po pożarach, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci się uporać ze skutkami pożaru. Pracujemy dla Ciebie przez 365 w roku. Masz pytania? Zadzwoń!

czyszczenie ścian po pożarze

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług profesjonalnego czyszczenia ścian po pożarze.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Co robić po pożarze w domu? Czyszczenie ścian po pożarze Kudowa-Zdrój to kompleksowe wsparcie w zakresie doprowadzenia pogorzeliska i nieruchomości do stanu używalności. Zw względu na toksyny w powietrzu w miejscu zdarzenia nie powinno się przebywać zbyt długo, ani niczego dotykać. Po wydaniu przez rzeczoznawcę ds. likwidacji szkód pożarowych opinii, że budynek nie grozi zawaleniem, można wezwać ekipę sprzątającą.

specjalistyczne usługi w Kudowie Zdrój

Technicy sprzątania miejsc po pożarach zazwyczaj wykonują samodzielnie usuwanie sadzy, wywóz odpadów pożarowych i gruzu, a także dekontaminację pomieszczeń przy pomocy ozonowania. Na życzenie klienta wystawiany jest certyfikat dekontaminacji budynku po pożarze. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o czyszczenie po pożarze w Kudowie-Zdrój. 

Gdzie można utylizować rzeczy po pożarze?

Utylizacja przedmiotów po pożarze powinna być wykonywana w przeznaczonych do tego miejscach. Skażonych toksynami rzeczy nie wolno wyrzucać na osiedlowy śmietnik. Opróżnianie mieszkania po pożarze i wywóz odpadów to zadanie dla profesjonalnych firm sprzątających, które dysponują odpowiednim wpisem do BDO.

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Koszt mycia ścian po pożarze ustalany jest za każdym razem indywidualnie z klientem i uzależniony jest od rodzaju zanieczyszczeń, ich skali i miejsca wystąpienia. Widełki cenowe są spore, cena za mycie ścian po pożarze może wynieść od 15 zł do 100 zł.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,5
  Rated 4.5 out of 5
  4.5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent50%
  Very good50%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%