Czyszczenie po pożarze Krynica-Zdrój

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Krynicy-Zdrój. Jakie są najlepsze sposoby na usuwanie szkód po pożarach w budynkach?

Pożar w domu? Chcesz szybko rozwiązać problemy powstałe w wyniku pożaru mieszkania? Zadzwoń do nas! Znamy potrzeby osób poszkodowanych przez ogień i wiemy, jak zapewnić skuteczne usuwanie szkód pożarowych.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Kompleksowe czyszczenie po pożarze Krynica-Zdrój oferujemy od 2013 roku.

Czyszczenie ścian po pożarze w Krynicy Zdrój – jakość sprzątania

Nie jesteśmy zwykłą firmą sprzątającą,  jesteśmy grupą specjalistów, którzy w Krynicy Zdrój oferują usługi tj. czyszczenie ścian po pożarze, dekontaminacja pomieszczeń z toksyn oraz sprzątanie po pożarze suchym lodem. Szybko i skutecznie usuwamy szkody po pożarowe w każdym obiekcie, niezależnie od jego powierzchni, jak i stopnia wystąpienia zniszczeń.

sprzątanie pomieszczenia po pożarze Krynica-Zdroj

Jak wymyć ścianę po pożarze?

Mycie ścian po pożarze za pomocą suchego lodu to jedna z najlepszych metod na usuwanie sadzy. Pożar jest przykrym zdarzeniem losowym generującym wiele problemów i mogącym wywołać zarówno szkody finansowe, jak i zdrowotne. Usuwanie sadzy ze ścian warto wykonać w profesjonalny sposób, a z naszą pomocą będzie to jak najbardziej możliwe. Pomożemy przywrócić dawny wygląd Twojego spalonego pomieszczenia, a ogromne zmartwienie, zniknie bez śladu.

Szybka i niedroga usługa sprzątania! Kiedy rozpocząć prace remontowe?

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej pomocy przy sprzątaniu domu po pożarze, skontaktuj się z nami. Czyszczenie ścian suchym lodem po pożarze to jedna z najlepszych metod usuwania sadzy i brudu. Nasi specjaliści od czyszczenia suchym lodem sprawią, że Twój budynek znów będzie wyglądał jak nowy, przy stosunkowo niskich kosztach sprzątania.

Inne usługi dostępne w Twojej okolicy: sprzątanie po zmarłych Limanowa

Wiele osób zastanawia się, kiedy jest najlepszy czas rozpoczęcie prac remontowych. Jeżeli w zniszczonym budynku nikt nie mieszka, można odwlec usuwanie szkód po pożarze o kilkanaście dni. Oczywiście dach i okna muszą być zabezpieczone przed wodą.  Klienci, którzy się do nas zgłaszają, często pytają, czy usuwanie skutków pożaru należy rozpocząć przed remontem budynku. Wielu specjalistów z branży twierdzi, że najlepiej najpierw wyczyścić ściany z sadzy, a potem brać się za ich malowanie.

krynica-zdrój firma sprzątajaca po pożarach

Etapy usuwania szkód pożarowych w spalonym budynku

Zanim rozpoczniemy działać w Twoim mieszkaniu, wszystkie czynności wykonywane przez strażaków, rzeczoznawców ds. zniszczeń pożarowych i firmy ubezpieczeniowe muszą zostać zakończone. Możemy wejść do mieszkania dopiero wtedy, gdy zostaną określone koszty poniesionych strat. Nie możemy zatrzeć śladów sprzątaniem, ponieważ wynik postępowania nie byłby miarodajny, a to utrudniłoby ubieganie się o odszkodowanie.

firma sprzątająca po pożarach - Kastelnik

Czyszczenie ścian z sadzy za pomocą suchego lodu

Gdy tylko jednak kwestie formalne zostaną załatwione, zajmiemy się bezpiecznym przywracaniem Twojego mieszkania do stanu sprzed pożaru. W przypadku małego pożaru usuwanie skutków pożaru trwa zazwyczaj od kilku dni to dwóch tygodni.
Suchym lodem, czyszczenie powierzchni po pożarze zajmuje naprawdę mało czasu, ponieważ korzystamy z nowoczesnego sprzętu, wysokiej jakości preparatów, a nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie w tego typu działaniach. Głównym środkiem wykorzystywanym przy usuwaniu szkód po pożarze jest suchy lód. Wykazuje się bardzo dużą skutecznością w oczyszczaniu ścian z sadzy i innych smolistych zanieczyszczeń.

Co można usunąć suchym lodem?

Z dużą starannością, przy użyciu suchego lodu usuwamy wszystkie toksyczne substancje, jakie powstały w Twoim mieszkaniu w wyniku pożaru. Dzięki nam cała Twoja rodzina wróci do obiektu bez narażania swojego zdrowia na szwank. Wszystkie przedmioty, które znajdowały się w mieszkaniu w trakcie pożaru, zostaną przez nas oczyszczone lub zutylizowane. To właśnie usuwanie trujących toksyn jest jednym z najważniejszych etapów sprzątania domu po pożarze.

Sprzątanie po pożarze Krynica-Zdrój. Usługi dekontaminacji pomieszczeń!

Chcesz, aby Twoje mieszkanie wyglądało dokładnie tak jak przed pożarem, a nawet lepiej? Sprzątanie domu po pożarze w Krynicy Zdrój jest w stałej ofercie firmy Kastelnik.
Działamy na terenie całej Małopolski i pomagamy w doprowadzaniu budynków do odpowiedniego stanu. Czyścimy z dużą dokładnością wszystkie powierzchnie, które zostały pokryte sadzami. Docieramy nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, dlatego zapach spalenizny oraz same sadze zostaną skutecznie wyplenione z mieszkania. Jest to możliwe tylko z udziałem specjalistycznych maszyn i środków chemicznych. Umożliwiają one minimalizowanie negatywnych konsekwencji pożaru. Fachowcy, których zatrudniamy w firmie Kastelnik, bardzo dobrze te specyfiki znają, umieją je stosować, dlatego nasze prace wykazują się tak z dużą skutecznością.

pożar w domu

Dopasujemy technikę czyszczenia ścian po pożarze do Twoich zniszczeń

Nam możesz zaufać. Działamy na rynku już od kilku lat, niejedno sprzątanie mieszkania po pożarze mamy na swoim koncie, dlatego możesz bez ryzyka oddać nam swój obiekt. Twój dom będzie w dobrych rękach. Naszą działalność wyróżnia dostęp do technologii oczyszczania ścian z sadzy suchym lodem.

Profesjonalne podejście do każdego zadania gwarantuje osiągnięcie zadowalających efektów. Mieszkania po pożarze szybko zyskują dawny wygląd, prezentują się atrakcyjnie i znów można w nich bezpiecznie zamieszkać.

W ramach naszej działalności wykonujemy:

 • gruntowne sprzątanie mieszkania po pożarze za pomocą środków chemicznych;
 • czyszczenie ścian suchym lodem;
 • usuwanie sadzy i innych zanieczyszczeń powstałych w wyniku pożaru;
 • dekontaminację spalonego budynku;
 • restytucję mienia;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów przy użyciu ozonu;
 • utylizację zniszczonych przedmiotów i sprzętów AGD i RTV.

mycie ścian z sadzy

Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych technik czyszczenia ścian i usuwania skutków pożarów. Wypracowaliśmy skuteczne metody sprzątania, a dzięki obecności na rynku od 2013 roku mamy ugruntowaną pozycję na rynku. Wiemy dokładnie, co robić na miejscu pogorzeliska. Świadczymy profesjonalne usługi, dzięki którym usuwanie szkód po pożarach przebiega sprawnie i wiąże się z osiągnięciem maksymalnego zadowolenia niemal każdego klienta.

Jak usunąć toksyny po pożarze?

Czyszczenie ścian po pożarze w Krynicy-Zdrój to nie tylko mycie ścian z sadzy i wywóz odpadów, ale i profesjonalna dekontaminacja po pożarze. Nie każdy wie, że w wyniku spalania materiałów różnego pochodzenia jak guma czy plastik dochodzi do uwolnienia trujących toksyn. Dioksyny i furany są groźne dla zdrowia, a przebywanie w pomieszczeniu po pożarze bez wcześniejszej dezynfekcji może skutkować problemami z układem oddechowym.

To właśnie dlatego wykonując usługi tj.  usuwanie skutków wybuchu ognia, technicy Kastelnik sięgają także po ozonowanie pomieszczeń po pożarze. Prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po pożarze w Krynicy-Zdroju.

specjalistyczne usługi Krynica Zdrój

Ile kosztuje czyszczenie sufitów po pożarze?

Koszt za doczyszczenie okopconych sufitów ustalany jest indywidualnie z klientem. Kalkulacja kosztów za mycie sufitów po pożarze uzależniona jest od kilku czynników jak  ilość sadzy i innych zanieczyszczeń oraz wysokości, na jakiej występują.  Cena mycia sufitu po pożarze zaczyna się od 50 zł.

Co oznacza dekontaminacja pomieszczeń po pożarach?

Dekontaminacja po pożarze to różne czynności, których celem jest usunięcie sadzy ze ścian i sufitów, ale i groźnych toksyn jak dioksyny i furany z powietrza. Zabieg ten zazwyczaj wykonywany jest przy pomocy ozonowania lub zamgławiania suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Sprzątanie mieszkań po pożarze w województwie małopolskim

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w sprzątaniu po pożarach gwarantujemy, że wszystkie powierzchnie będą dekontaminowane, a na ścianach nie pozostanie sadza, ani toksyny! Radzimy jak najszybciej zgłosić się po naszą pomoc, jeżeli chcesz odzyskać mieszkanie, które zostało strawione przez pożar.
Im dłużej toksyczne substancje zalegają na ścianach i przedmiotach, tym dochodzi do poważniejszych uszkodzeń, często nieodwracalnych. Sprawne sprzątanie po pożarze w Krynicy Zdrój jest w stanie ograniczyć straty do minimum.

usuwanie skutków pożaru

Kastelnik — czas na sprzątanie po pożarze w Krynicy Zdrój!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%