Czyszczenie po pożarze Krotoszyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Krotoszyn. Skutecznie rozwiążemy Twój problem ze zniszczeniami w domu po pożarze!

Zależy Ci na kompleksowym usunięciu szkód po pożarze? Nam również! Jeżeli rozpoczniesz współpracę ze specjalistyczną firmą sprzątająca, fachowcy zadbają, by usuwanie skutków pożaru przebiegło sprawnie i bez najmniejszych problemów.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie po pożarze w Krotoszynie realizujemy za pomocą:

 • maszyn do czyszczenia suchym lodem;
 • ozonatorów do usuwania zapachu spalenizny;
 • generatorów suchej mgły do dekontaminacji pomieszczeń;
 • zestawów do sprzątania po pożarze na mokro;
 • kontenerów na przedmiot, które są przeznaczone do utylizacji.
Sprzątanie domu po pożarze

Sprzątanie po pożarze wymaga sporo pracy i odpowiednich środków. Firma Kastelnik zajmuje się sprzątaniem po pożarach od 2013 roku.

Czyszczenie po pożarze Krotoszyn — usuwanie szkód w domu

Podczas nieszczęśliwego wybuchu ognia dochodzi do wielu zniszczeń w budynku. Trzeba wiedzieć, jak przeciwdziałać im skutecznie. Czyszczenie ścian po pożarze Krotoszyn przeprowadzamy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Gwarantujemy szybką realizację i dostęp do wysokiej jakości sprzętu niezbędnego przy takich operacjach.

Jak pracuje firma sprzątająca po pożarach?

Każda solidna firma sprzątająca po pożarach działa skutecznie i ma do dyspozycji sprzęt do mycia ścian z sadzy i osadów po pożarowych. Kastelnik jest w stanie doprowadzić mieszkanie do stanu sprzed pożaru w kilka dni. Suchy lód zwiększa szybkość realizacji usługi i bezpieczeństwa mieszkańców. Mycie ścian po pożarze suchym lodem realnie   poprawia komfort życia przyszłych mieszkańców. Nikt nie chce żyć w domu z sadzą na ścianie i suficie. Specjaliści z firmy sprzątającej Kastelnik działają całą dobę, chętnie udzielają pomocy, gdy jest najbardziej potrzeba. Im wcześniej zaczniemy działać, tym lepiej dla Ciebie.

Usuwanie szkód po pożarach Wielkopolska

Nasze działania koncentrują się na kilku podstawowych elementach:

·         wycena szkód i zniszczeń;
·         uprzątnięcie pogorzeliska;
·         wyniesienie przedmiotów do utylizacji;
·         czyszczenie ścian i sufitów z sadzy;
·         dekontaminacja pomieszczeń.

Chcesz skorzystać z naszych profesjonalnych usług? Zachęcamy do kontaktu, w celu omówienia warunków i zakresu współpracy. Warto dodać, że świadczymy pełen zakres usług tj. usuwanie szkód po pożarze, zaczynamy od oddymiania, poprzez usuwanie sadzy ze ścian, mycie sufitów oraz dekontaminację niepożądanych substancji. Wykonamy wszystkie ciężkie prace i upewnimy się, że Twój dom jest wolny od szkodliwych toksyn i innych trujących związków chemicznych.

Cold-jet urządzenie do mycia ścian suchym lodem

Cold-Jet do czyszczenia suchym lodem.

Dekontaminacja domu po pożarze, Krotoszyn w woj. wielkopolskim

Usuwanie trujących związków chemicznych to najważniejsza rzecz dla zdrowia osób poszkodowanych przez ogień. Dekontaminacja domów po pożarze w mieście Krotoszyn odbywa się najczęściej po wyczyszczeniu ścian z sadzy i nieczystości. Oczyszczona powierzchnia jest kilkukrotnie zamgławiana za pomocą suchej mgły z nadtlenkiem wodoru, a następnie po wywietrzeniu pomieszczeń wykonywane jest ich ozonowanie.

Dekontaminacja mieszkania po pożarze.

Dekontaminacja to czynność polegająca na usuwaniu niebezpiecznych i toksycznych substancji, m.in. po pożarach.

Sprzątanie  po pożarze w Krotoszynie — na co zwrócić uwagę?

Staramy się wszystkie usługi realizować z najwyższą starannością, dlatego powierzchnie pokryte spalinami czyścimy przy użyciu suchego lodu oraz wykorzystując metodę ozonowania. To dwie najważniejsze kwestie, na które warto zwrócić uwagę. Sprzątanie garażu po pożarze w Krotoszynie świadczone jest bardzo często w nieruchomości, gdzie doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Nasze realizacje są dzięki temu skuteczne, ponieważ jesteśmy w stanie uratować sprzęt i większość powierzchni dotkniętych pożarem. Wszystkie zanieczyszczenia powstające w wyniku pożaru są na bieżąco czyszczone. Jako fachowcy dokładnie wiemy, co robimy i jesteśmy w stanie ocenić, jakie rzeczy można odratować. Restytucja mienia po pożarze to element oferty, któremu warto poświęcić odrobinę więcej czasu.

Pożar może zaskoczyć każdego, ale nie nas. Jesteśmy gotowi do pracy przez całą dobę. Wiemy dokładnie co robić, aby przywrócić Twoje mieszkanie do stanu sprzed tego przykrego zdarzenia losowego. Zniwelujemy negatywny wpływ substancji chemicznych na Twoje zdrowie, jak i środowisko. Co ważne, wszystkie nasze działania są nastawione na jak największą minimalizację szkód. W zaledwie kilka dni jesteśmy w stanie opanować spalone mieszkanie i zacząć w nim przeprowadzać remont. Warto wspomnieć, że prace te można zacząć, tuż po usunięciu trujących dioksyn i furanów.

Czyszczenie ścian po pożarze Krotoszyn

Sprzątanie nieruchomości po pożarach w województwie wielkopolskim

W Wielkopolsce liczy się czas, stąd błyskawiczne sprzątanie nieruchomości po pożarze, jakie zapewniamy, jest kluczem do sukcesu w walce z ogniem. Toksyny pożarowe są niezwykle niszczycielskie i mogą wywołać bardzo dużo szkód dla ludzkiego zdrowia, jak i środowiska naturalnego. Trujące związki chemiczne niszczą powierzchnie, meble i sprzęty, dlatego najważniejsze jest, aby jak najszybciej je oczyścić. Suchy lód sprawdza się idealnie nie tylko w zakładach przemysłowych, ale również w domach prywatnych.

Warto dodać, że profesjonalne czyszczenie po pożarze, jakie realizujemy od 2013 roku to gwarancja jakości i wiele korzyści. Dzięki naszym specjalistycznym urządzeniom do suchego lodu, jesteśmy w stanie zminimalizować szkody wyrządzone przez pożar i wyczyścić 10 metrów kwadratowych sadzy na godzinę. Czyszczenie suchym lodem po pożarze to w ostatnich latach, niezwykle popularna usługa na terenie całej Wielkopolski.
Znajdziesz nas także w:

Krotoszyn firma sprzątająca po pożarach w całej Polsce

Pytania, które mieszkańcy Krotoszyna zadają najczęściej (FAQ)

Czy ozonowanie po pożarze jest obowiązkowe?

Nie, ale rekomendujemy wykonanie ozonowania po pożarze, aby pozbyć się ze ścian toksyn, czarnych osadów i nalotu. Wykorzystując tę metodę, można uzyskać bardzo dobre rezultaty w stosunkowo krótkim czasie. Warto wspomnieć, że dodatkowym atutem będzie usunięcie nieprzyjemnego zapach spalenizny.

Jak wygląda dezynfekcja pomieszczeń po pożarze

Jak wygląda dezynfekcja pomieszczeń po pożarze?

Sprzątanie pogorzelisk nie jest łatwym zadaniem, wiąże się z koniecznością zastosowania wielu kompleksowych metod postępowania. W związku z tym, że od wielu lat wykonujemy dezynfekcję pomieszczeń po pożarze ozonem o stężeniu 40 ppm, wiemy, że jest to najskuteczniejsza metoda wyeliminowania nieprzyjemnego zapachu spalenizny pochodzącego od spalonych przedmiotów.

Kastelnik — usuwanie szkód po pożarach w woj. wielkopolskim

Bez względu na ilość sadzy, którą chcesz wyeliminować, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc przez 365 dni w roku. Czyszczenie ścian po pożarze można przeprowadzić na kilka sposobów, a my na miejscu wybieramy ten najlepszy. Kastelnik to zespół techników z dużym doświadczeniem w usuwaniu szkód po pożarze. Na terenie Wielkopolski działamy od 2013 roku i mamy wiele udanych realizacji.

Wyróżnia nas dostęp do najnowszej technologii,  maszyny do mycia ścian suchym lodem oraz jakość świadczonych prac. W całym województwie wielkopolskim możesz liczyć na pełne wsparcie, jeżeli chodzi o usługi tj. usuwanie skutków pożarów połączone z dekontaminacją budynku.

Kastelnik — czas na sprzątanie po pożarze w Krotoszynie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%