Czyszczenie po pożarze Kozienice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne czyszczenie ścian po pożarze w Kozienicach. Co daje ozonowanie?

Pożary mają miejsce zarówno latem, jak i zimą, a chociaż media często donoszą o dużych pożarach lasów, to o tych mniejszych nie zawsze mówi się w ogólnopolskich mediach.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługa całodobowa 24/7

Niestety, brakuje edukacji w zakresie zachowania się podczas pożaru oraz tego, co należy robić, by go uniknąć. Często człowiek zostaje sam z własnymi myślami i szkodami materialnymi. W takich sytuacjach pomocne może być wsparcie profesjonalnej firmy zajmującej się usuwaniem skutków pożarów od wielu lat.

Sprzątanie mieszkania po pożarze Kozienice.

Sprzątanie mieszkania po pożarze w Kozienicach, ul. Warszawska.

Kastelnik oferuje profesjonalne czyszczenie po pożarze w Kozienicach na terenie woj. mazowieckiego. W pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia do zmywania sadzy suchym lodem. To przyjazna metoda, która jest przyjazne dla środowiska.

Usługa sprzątania po pożarze polega na kompleksowym usunięciu wszelkich skutków wywołanych przez ogień. Najlepiej zająć się tym jak najszybciej, ponieważ w ten sposób część rzeczy może zostać jeszcze uratowana. Kompleksowe sprzątanie po pożarze obejmuje wiele etapów, w tym:

 • Segregację przedmiotów na terenie pogorzeliska;
 • Usunięcie spalonych przedmiotów;
 • Ozonowanie mieszkania i usunięcie toksyn u szkodliwych drobnoustrojów;
 • Wywóz rzeczy do utylizacji;
 • Czyszczenie osmolonych powierzchni suchym lodem;
 • Usuwanie sadzy i dymu;
 • Dezynfekcję przewodów wentylacyjnych;
 • Neutralizację zapachów;
 • Odzyskiwanie przedmiotów, które nadal są w dobrym stanie i wymagają wyłącznie oczyszczenia.

Sprzątanie po pożarach Kozienice.

Co oferuje Kastelnik w ramach czyszczenia po pożarze?

Współpraca z doświadczoną firmą to gwarancja spokojnej głowy po wybuchu ognia w domu. Kastelnik to firma, która oferuje kompleksowe usługi sprzątania po pożarach, które obejmują utylizację wyposażenia i dekontaminację pomieszczeń.

Kastelnik – czyszczenie suchym lodem – usługi CO2

Przewody wentylacyjne często wymagają dokładanego oczyszczenia, a to można wykonać za pomocą ozonowania. Skuteczność ozonowania polega tym, że gaz ten pomaga zneutralizować niepożądane zapachy. Każda cząsteczka tlenu wnika głęboko we wszystkie szczeliny i niszczy zanieczyszczenia w pomieszczeniach po pożarze. Uszczelnienie pomieszczenia jest niezbędne, by ozon nie wydostała się na zewnątrz budynku.

Czyszczenie suchym lodem – skuteczny sposób na sadzę

Najbardziej skuteczną metodą usuwania sadzy ze ścian jest zastosowanie suchego lodu pod dużym ciśnieniem. Ta metoda opiera się na ekologicznych rozwiązaniach, które są bezpieczne dla ludzi i dla środowiska naturalnego. Usługę czyszczenia sadzy suchym lodem Kastelnik oferuje już od ponad 10 lat.

Usuwanie szkód po pożarze.

Sadza na suficie jest bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia.

Firma sprzątająca Kastelnik oferuje usługi mycia ścian po pożarze w Kozienicach, które obejmują zastosowanie nowoczesnego czyściwa tj. suchego lodu. Dzięki sprzętowi Cold Jet, możliwe jest usunięcie sadzy ze ścian w jeden dzień. Metoda ta jest bezpieczna dla środowiska, gdyż nie generuje odpadów wtórnych. Usuwanie szkód po pożarze suchym lodem oferują tylko najlepsze firmy sprzątające na Mazowszu.

Jak załatwić sprawy z ubezpieczycielem?

Firma sprzątająca po pożarach zazwyczaj ma duże doświadczenie w obsłudze klientów związanych z pożarami i innymi zdarzeniami losowymi. Kastelnik współpracuje z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi i pomaga w kwestiach formalnych związanych z procesem likwidacji szkód po pożarze.

Nasi specjaliści są w stanie pomóc w zebraniu niezbędnych dokumentów oraz w wypełnieniu wymaganych formularzy, co ułatwia i przyspiesza cały proces. Ponadto, dzięki naszej współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową pomoc i wsparcie na każdym etapie usuwania szkód pożarowych.

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze – toksyny

Zapach dymu papierosowego to nie jedyna woń, jaką można usunąć za pomocą ozonu. Ozonowanie pomieszczeń po pożarze jest jedną z najskuteczniejszych metod usuwania zapachu spalenizny i innych zanieczyszczeń, które powstają w wyniku pożaru.

Cząsteczki ozonu to cząsteczka składająca się z trzech atomów tlenu, która ma właściwości nie tylko oczyszczające, ale i dezynfekujące. Metoda ta polega na wprowadzeniu ozonu do pomieszczenia za pomocą specjalistycznego sprzętu, który generuje ozon i rozprowadza go po całym pomieszczeniu.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Dezynfekcja ozonem to przede wszystkim pomysł na neutralizację niepożądanych zapachów, ale też czyszczenie sadzy środkiem o silnych właściwościach anty toksycznych. Szkody spowodowane przez pożar mogą być ogromne. Ozonowanie pomoże więc usunąć dioksyny i furany w przystępnej cenie.

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest w miastach:

Certyfikat dekontaminacji pomieszczenia.

Wydajemy certyfikat dekontaminacji pomieszczenia po wybuchu ognia.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Pożar wiąże się z wieloma trudnościami, a często jest jedną wielką niewiadomą. Dlatego w celu usunięcia jego skutków najlepiej skierować swoje kroki w kierunku profesjonalnej firmy oferującej sprzątanie po pożarach w Kozienicach.

FAQ pożar Kozienice.

 

Kastelnik działa na terenie całego kraju, a substancje szkodliwe są usuwane przez najlepszych specjalistów za pomocą przemysłowych generatorów ozonu. To pozwala pozbyć się dioksyn i furanów, a także oczyścić powietrze z przykrego zapachu dymu papierosowego.

Nie ma konieczności czytania instrukcji obsługi ozonatora, gdyż nasi pracownicy są wszechstronnie przeszkoleni z obsługi tych urządzeń. O co najczęściej pytają mieszkańcy Kozienic?

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Koszt sprzątania mieszkania po pożarze zależy między innymi od metrażu i rodzaju zniszczeń. Czyszczenie suchym lodem trwa znacznie krócej niż z użyciem środków chemicznych, a cena mycia suchym lodem kształtuje się w okolicy 800 zł za jedną godzinę pracy urządzenia Cold Jet.Kiedy warto zacząć sprzątać po pożarze?

Najważniejsze, co trzeba zrobić po pożarze, to upewnić się, że budynek jest bezpieczny. Należy unikać wejścia do budynku, dopóki nie zostanie on oceniony przez specjalistów ds. oceny szkód pożarowych. Jest to ważne ze względu na to, że po pożarze konstrukcja budynku może być osłabiona. Sprzątanie po pożarze można rozpocząć po otrzymaniu zgody na wejście do budynku, a najlepiej rozpocząć je do kilku dni po ugaszeniu ognia.

Co to jest dekontaminacja pomieszczenia po pożarze?

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze to proces, który składa się z różnych etapów pracy, a jego celem jest usunięcie wszelkiego rodzaju toksyn pożarowych. W ramach tej usługi przeprowadza się szereg działań, począwszy od wyczyszczenia powierzchni i usunięcia zanieczyszczeń, poprzez utylizację uszkodzonego wyposażenia.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%