Czyszczenie po pożarze Koszalin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Koszalinie – jakie są etapy sprzątania po pożarze w firmie Kastelnik?

Wiedza fachowa pozwala na usuwanie szkód po pożarze w sposób fachowy i bezbłędny. Wiadome jest, że pożar jest ogromnym koszmarem dla właściciela nieruchomości, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy sprzątającej, m.in. Kastelnik, aby cieszyć się z szybkiego doprowadzenia mieszkania do stanu używalności. Przyczyn pożaru może być bardzo dużo, m.in. zwarcie instalacji elektrycznej, ale najważniejsze jest, aby ze sprzątaniem poradzić sobie sprawnie.

firma sprzątająca po pożarze w domu w Koszalinie

Jakie są etapy sprzątania po pożarze?

Podstawą przy działaniach podejmowanych przez firmy sprzątające po pożarach jest oszacowanie strat, jakie powstały w wyniku pożaru. Należy opracować kosztorys działań, które należy wdrożyć, aby przywrócić mieszkanie do stanu używalności. W kosztorysie opracowanym przez firmę sprzątającą po pożarach Kastelnik przedstawiamy zawsze konkretny zakres działań, jakie będą podejmowane, np. czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem, ozonowanie pomieszczeń po pożarze, czy też dekontaminacja. Każde z tych działań wiąże się z odrębnymi kosztami. Specjalista oceni, które zadania są niezbędne dla uzyskania najlepszych korzyści. Pomieszczenia zostaną dzięki temu doprowadzone do stanu używalności bez najmniejszych problemów, z czego można będzie się odpowiednio cieszyć przez długi czas.

piwnica po pożarze

Czyszczenie ścian po pożarze Koszalin  – zabezpieczenie budynku

Mycie spalonych ścian oraz czyszczenie po pożarze w Koszalinie obejmuje także dekontaminację pomieszczeń, co pozwala na wyeliminowanie szkodliwego wpływu chemikaliów na zdrowie ludzi, jak i na środowisko. Bardzo ważne jest, aby wszystkie toksyny zneutralizować, a wtedy na pewno można będzie uzyskać wysokie zadowolenie z zaistniałej sytuacji. Prowadzenie dalszych prac związanych ze sprzątaniem będzie odbywało się w bezpieczny sposób, bez najmniejszych problemów.

Zanim firma sprzątająca przystąpi do czyszczenia powierzchni po pożarze, musi zabezpieczyć budynek od strony zewnętrznej, aby nie pogłębiać wad konstrukcyjnych. Zabezpieczeniu muszą ulec przede wszystkim przedmioty i maszyny, jak i elementy konstrukcji, które są wadliwe, a ich naprawa będzie możliwa dopiero w późniejszym etapie działań. Ważne jest, aby ten etap wykonać w profesjonalny sposób, bardzo skuteczny, uzyskać będzie można dzięki temu wysokie zadowolenie z sytuacji, jaką się osiągnie.

Przygotowanie do specjalistycznego sprzątania w Koszalinie odbywa się w sposób bardzo dokładny, po wcześniejszej analizie stanu obiektu, dlatego wszystkie działania podejmowane są bardzo sprawnie, w sposób szybki i zdecydowany. Dzięki temu można uzyskać wysokie zadowolenie z zaistniałej sytuacji. Po etapie przygotowawczym przychodzi czas na czyszczenie ścian po pożarze w mieszkaniu w Koszalinie, które najczęściej wykonywane jest przy użyciu suchego lodu. Jest to technologia, która sprawdza się znakomicie od wielu lat, cieszy się nieprzerwaną popularnością i przede wszystkim przynosi bardzo dobre rezultaty. Jest bezkonkurencyjna w usuwaniu szkód pożaru, dlatego warto z niej skorzystać.

Sprzątanie po pożarze w Koszalinie, przy użyciu suchego lodu

Technika, która pozwala na wykorzystanie suchego lodu, do czyszczenia powierzchni dotkniętych pożarem jest niezwykle skuteczna. W Koszalinie można działać, na ogromną skalę i uzyskać bardzo dobre efekty w krótkim czasie. Sprzątanie po pożarze przy użyciu zestalonego dwutlenku węgla zwiększa znacznie wydajność prac porządkowych. Skutki żywiołu mogą być bardzo dotkliwe, ale likwidacja szkód przy użyciu suchego lodu jest bardzo skuteczna. Można cieszyć się z tego, że wszystko przebiegnie dokładnie tak, jak zaplanowaliśmy bez najmniejszych problemów.

jak wygląda ozonowanie po pożarze budynku

Ozonowanie po pożarze – ostatni etap sprzątania

Czyszczenie powierzchni suchym lodem wykazuje się bardzo dużą skutecznością. Bezinwazyjna, ekologiczna metoda idealnie sprawdza się m.in. do czyszczenia instalacji elektrycznych, jak i wszystkich innych powierzchni, na których znajdują się sadze oraz toksyczne substancje. Usuwanie zapachu po pożarze, czy likwidacja innych skutków spalenia również są dzięki tej technice możliwe, dlatego bez dwóch zdań warto zastosować rozwiązania, dzięki którym wszystko zostanie doprowadzone do odpowiedniego stanu używalności.  Po wszystkim warto wykonać ozonowanie pomieszczeń w celu eliminacji nieprzyjemnych zapachów.

sprzatanie po pożarze koszalin

Wybór odpowiedniej firmy, która sprawnie usunie szkody po pożarze

Pamiętaj, profesjonalne firmy sprzątająca po pożarach w Koszalinie, dołożą wszelkich starań, aby z wszystkich podejmowanych działań klient był maksymalnie zadowolony. Przy zamówieniu pełnego zakresu usług sprzątających po pożarze, można osiągnąć duże rabaty. Przede wszystkim wiele powierzchni uda się uratować poprzez czyszczenie suchym lodem. Nie trzeba będzie ich nawet gruntownie remontować, a ponadto nie będzie konieczności kupowania nowych przedmiotów oraz maszyn, ponieważ suchy lód oczyści je gruntownie. Można więc liczyć na to, że suchy lód uratuje naszą sytuację i ograniczy straty po pożarze, z czego jak najbardziej można będzie się cieszyć. Ingerencja suchego lodu jest ograniczona do minimum, dlatego nie może być tutaj mowy o szkodach, a jedynie o naprawie uszkodzonej powierzchni.

Stosując suchy lód, możesz uzyskać wiele korzyści z czyszczenia ścian  dotkniętych pożarem.

czyszczenie ścian po pożarze Koszalin

Kastelnik – sprawdzona firma sprzątająca po pożarach 7/24

Przede wszystkim wszystkie działania można będzie wykonać bardzo szybko, przy czym koszty stosowania tej technologii są bardzo niskie. Ogromną zaletą jest fakt, iż zabrudzenia są usuwane w bardzo precyzyjny sposób. Co więcej, ta metoda wykazuje się bardzo dużą skutecznością, dlatego bez dwóch zdań stosują ją wszystkie firmy sprzątające po pożarach w Koszalinie, i nie tylko. Jeżeli masz więcej pytań, związanych z likwidacją skutków pożaru – skontakuj się z firmą Kastelnik.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje czyszczenie sufitów po pożarze?

Cena na czyszczenie sufitów po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz wysokości, na jakiej się znajdują. Cena mycia sufitu po pożarze zaczyna się od 50 zł.

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%