Czyszczenie po pożarze Konin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne czyszczenie po pożarze Konin. Jak usunąć skutki dymu i wybuchu ognia w prywatnym domu?

Firma sprzątająca Kastelnik to najlepszy partner w sprzątaniu szkód po pożarze. Mamy wieloletnie doświadczenie w remontach budynków zniszczonych przez ogień i wiemy, jak przeprowadzić sprawnie fachowe czyszczenie po pożarze Konin woj. wielkopolskie, które jest połączone z usuwaniem zapachów i dekontaminacją toksyn. Świadczymy jakościowe mycie ścian z sadzy za pomocą suchego lodu, a do tego w doskonałej cenie.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie! Jeśli jesteś ofiarą pożaru domu, mieszkania, garażu lub budynku użytkowego, trafiłeś w dobre ręce. Pomożemy ci szybko uporać się z wszelkimi przykrymi skutkami działań ognia.

Mycie ścian po pożarze lodem. Czyszczenie po pożarach Konin

Jak wygląda proces czyszczenia sufitu suchym lodem – poglądowe zdjęcie firmy Kastelnik.

Po wybuchu ognia w domu pomagamy na każdym etapie i możemy zrobić wszystko, aby pomóc Ci pozbyć się tej traumy. Oferujemy ekspresową interwencję i przeprowadzenie prac sprzątających i remontowych na miejscu zdarzenia. Pomagamy w utylizacji spalonych przedmiotów, myjemy ściany, sufity i podłogi z sadzy i innych osadów, a także odświeżamy zapach w zadymionych pomieszczeniach. 

Czyszczenie ścian po pożarze Konin

Czyszczenie ścian po pożarze w Koninie — wsparcie profesjonalistów

Nasz zespół oferuje całą gamę usług związanych z czyszczeniem ścian po pożarze w Koninie. Prace te obejmują kompleksową usługę, od skrobania sadzy i tynkowania po demontaż i utylizację mebli zniszczonych przez ogień.  Oferujemy także dokładne osuszenie budynku po akcji gaśniczej. To często niezbędny krok w procesie sprzątania, gdyż pozwala na powstrzymanie rozwoju niebezpiecznych dla zdrowia grzybów i pleśni, które w efekcie szkodzą mieszkańcom oraz samej nieruchomości.

Oferujemy również odpowiednie usługi dekontaminacji budynku, takie jak usuwanie niebezpiecznych odpadów i trujących związków chemicznych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój dom pozostanie nieskazitelnie czysty po naszej wizycie. 

Sprzątanie - usuwanie zapachu po pożarze w domu

Zdjęcie: neutralizacja zapachów suchą mgła © 2023 Kastelnik

Wysoka jakość prac porządkowych na pogorzelisku

Nie wahaj się zadzwonić do nas w przypadku potrzeby pozbycia się sadzy ze ściany — z przyjemnością Ci pomożemy uprzątnąć pogorzelisko! Od lat pomagamy mieszkańcom Wielkopolski pozbyć się przykrych skutków pożaru. Pamiętaj, że dokładne sprzątnięcie pogorzeliska to tylko pierwszy etap w sprzątaniu miejsca po przejściu pożaru. Bardzo ważnym krokiem w procesie renowacji budynku jest dekontaminacja. Dzięki niej będziesz mieć pewność, że w Twoim lokalu nie pozostały żadne szkodliwe substancje, toksyny i inne drobnoustroje, które są niewidoczne dla oka. Niestety związki te utrzymują się długo w powietrzu i należy je usunąć za pomocą profesjonalnej dezynfekcji. Nasza firma doradzi jaką metodę odkażania wybrać, aby szybko powrócić do bezpiecznego używania budynku.

Sprzątanie po pożarze Konin. Jesteśmy, aby pomóc!

Zespół wykwalifikowanych techników z firmy Kastelnik wykonuje kompleksowe sprzątanie po pożarze Konin. Oprócz czyszczenia ścian, sufitów i przedmiotów codziennego użytku z sadzy, oferujemy również usuwanie spalonych przedmiotów po pożarze. Samodzielne wykonanie takiego zadania może okazać się nie lada wyzwaniem, ponieważ pozostawienie spalonych przedmiotów na ulicy nie jest dozwolone. Usługa sprzątanie po pożarze Konin to bezpieczne usuwanie szkód po pożarze z zachowaniem zasad BHP. Po zakończonym czyszczeniu i sprzątaniu, oferujemy Państwu również dezynfekcję ozonem pomieszczeń po pożarze. Jest to skuteczny sposób na usuwanie zapachu spalenizny po pożarze i odświeżenie mieszkania. Wysoka jakość świadczonych usług to blisko 10-letnie doświadczenie i najnowsze technologie wykorzystywane do czyszczenia spalonych budynków.

Usługi sprzątania po pożarach Kastelnik

Czym usunąć zapach spalenizny po pożarze?

Sprzątanie po pożarze to także malowanie i czyszczenie tłustych osadów z tynku. Po wyskrobaniu nieczystości do gołej ściany można zacząć usuwanie zapachu spalenizny. Jednym z najlepszych sposobów realizacji tej usługi jest zamgławianie pomieszczeń za pomocą suchej mgły z nadtlenkiem wodoru. To metoda, która pozwala wyeliminować nieprzyjemny zapach obecny w mieszkaniu po wybuchu ognia. Inną techniką, która jest często stosowana, przez firmy sprzątające po pożarach jest ozonowanie.

Ozonowanie pomieszczeń zniszczonych przez ogień

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to gwarancja jakości na czyste powietrze. Usługa ta polega na wygenerowaniu za pomocą specjalnych urządzeń ozonu, którym traktujemy całe pomieszczenie. Gaz ten ma wyjątkowe właściwości dezynfekujące i zabija wszelkie patogeny. Co więcej, ozon szybko niweluje przykre i długo utrzymujące się zapachy. Dzięki niemu nie tylko możesz w pełni odkazić zniszczony przez pożar dom czy garaż, ale także pozbędziesz się przykrego zapachu spalenizny.

Oferta firmy sprzątającej Kastelnik

Nasza oferta jest zawsze skrojona według potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na sugestie i słuchamy uważnie naszych klientów. Wspólnie z nimi ustalamy plan działania i szacujemy koszty usług. W naszej szerokiej ofercie możesz wybrać między innymi takie usługi jak:

 • sprzątanie nieruchomości po pożarze;
 • dekontaminacja budynku zniszczonego przez ogień;
 • kompleksowe usuwanie dioksyn i furanów, które są szkodliwe dla zdrowia;
 • mycie domu z sadzy pożarowej;
 • gruntowne prace wykończeniowe po pożarach np. malowanie ścian;
 • usuwanie zapachu spalenizny;
 • ozonowanie lokalu po przejściu ognia;
 • utylizacja zniszczonych przez ogień mebli;
 • czyszczenie ścian i podłóg po pożarze;
 • dezynfekcja lokali po działaniu ognia w mieście Konin.

Usuwanie szkód pożarowych w budynkach na terenie Wielkopolski

Staramy się, aby sprostać wymaganiom klientów i zapewnić najwyższą jakość usług. Na życzenie klienta, wykonujemy prace naprawcze i odtworzeniowe w miejscu pożaru. Mamy duże doświadczenie w odnawianiu ścian i sufitów nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale także obiektach przemysłowych. Natychmiastowo po otrzymaniu zgłoszenia od klienta przygotowujemy bezpłatną wycenę i szacujemy czas realizacji zlecenia. Usuwanie szkód po pożarze nigdy nie było takie proste!

Znajdziesz nas także w:

Ogólnopolska firma sprzątająca Kastelnik, Wielkopolska

Certyfikat dekontaminacji mieszkania po pożarze w Koninie © 2023 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czyszczenie po pożarze to wieloetapowy proces, który wymaga posiadania fachowej wiedzy i specjalistycznych narzędzi. Planując remont zniszczonego przez ogień domu, najpierw należy wykonać sprzątanie mieszkania po pożarze. Przed podjęciem takiego specjalistycznego czyszczenia, warto dowiedzieć się, co oznaczają związane z tym procesem pojęcia. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych klientów z Konina o sprzątanie w nieruchomości objętej ogniem.

Kastelnik sprzątanie spalonych budynków

Ile kosztuje czyszczenie ścian po pożarze?

Cena wymycia ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz miejsca jej wystąpienia. Sprzątanie wysokich sufitów jest droższe w niż ścian. Ceny są zróżnicowane, a koszt czyszczenia ścian po pożarze wacha się od 15 zł do 50 zł. Suchy lód to jedna z najdroższych i zarazem najszybszych metod sprzątania po pożarach.

Jak usunąć trujące toksyny po pożarze?

Trujące toksyny po pożarze można usunąć za pomocą suchego lodu lub specjalnego środka chemicznego. Warunkiem, by poprawnie usunąć szkody pożarowe, jest gruntowne wysprzątanie pogorzeliska i utylizacja spalonych przedmiotów. Czyszczenie ścian po pożarze za pomocą suchego lodu plus ozonowanie to świetny sposób na usuwanie dioksyny i furanów.  Suchy lód daje gwarancję dotarcia w najgłębsze szczeliny i zakamarki, gdzie nie jesteśmy w stanie dotrzeć za pomocą tradycyjnych metod. Metoda mycia za pomocą suchego lodu to jedna z najlepszych obecnie na rynku metod sprzątania specjalistycznego.

Skontaktuj się z nami już dziś — Kastelnik, usługi 7/24  

Jako liderzy na rynku, sprawnie obsługujemy klientów na terenie miasta Konin już od 2013 roku i posiadamy wiele pozytywnych opinii. Mamy duże doświadczenie w pracach takich jak usuwanie szkód pożarowych na terenie woj. wielkopolskiego, a po skończonej pracy wystawiamy certyfikat z dekontaminacji budynku zniszczonego przez ogień. Jesteśmy najlepsi na rynku i mamy konkurencyjne ceny. Nie wierzysz? Sprawdź sam, dzwoniąc na naszą bezpłatną infolinię i poznaj dokładnie naszą ofertę. Czekamy na Ciebie!

Kastelnik – czas na sprzątanie po pożarze w Koninie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%