Czyszczenie po pożarze Kołobrzeg

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Kołobrzeg – ozonowanie pomieszczeń po pożarach w domach i mieszkaniach

Innowacyjne rozwiązania związane z czyszczeniem pomieszczeń mieszkalnych, jakie oferuje, Kastelnik firma sprzątająca po pożarze w Kołobrzegu gwarantują, że spalone ściany wnętrza budynku zostaną doprowadzone do stanu ponownej używalności w stosunkowo krótkim czasie.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

W ramach kompleksowego usuwania szkód pożarowych oferowane jest szereg działań, dzięki którym można przywrócić dawny wygląd spalonych ścian we wszystkich pomieszczeniach dotkniętych pożarem.

Czyszczenie ściany po pożarze suchym lodem w Kołobrzegu

Zdjęcie: specjalista czyszczący ścianę © 2023 Kastelnik

Czyszczenie ścian po pożarze  i dekontaminacja skażonego toksynami powietrza to podstawowe działania, jakie należy wykonać, aby czyszczenie mieszkania po pożarze w Kołobrzegu przyniosło spodziewane rezultaty.

Czyszczenie ścian po pożarze Kołobrzeg

Jak sprzątać pomieszczenia po pożarze w Kołobrzegu?

Na terenie miasta Kołobrzeg, sprzątanie po pożarze wiąże się z koniecznością wykonania kilku podstawowych zadań. Jednym z nich jest na pewno czyszczenie suchym lodem po pożarze. Jest to profesjonalna metoda likwidowania szkód po pożarze, pozwalająca na precyzyjne usuwanie toksycznych zanieczyszczeń z wszystkich powierzchni znajdującym się w danym pomieszczeniu, w którym doszło do pożaru.

Inne usługi dostępne w województwie zachodniopomorskim: Sprzątanie po zmarłych Szczecin

Suchy lód można nałożyć pod wysokim ciśnieniem na ściany, sufity, jak i oczyścić nim maszyny przemysłowe, w tym urządzenia do produkcji oraz taśmociągi pokryte sadzą. Jest to pierwszy etap sprzątania po pożarze, dzięki któremu uda nam się usunąć nieprzyjemny zapach spalenizny z powietrza, powodujący reakcję odrzucającą i wiele skutków ubocznych pogarszających dobre samopoczucie.

Ozonowanie po pożarze  Kołobrzeg, Białogard, Karlino

Możesz zdecydować się także na ozonowanie pomieszczeń po pożarze, które również wpływa na neutralizację zapachów, ale także szkodliwych związków chemicznych, które wytworzyły się podczas pożaru w związku ze spaleniem się powierzchni czy konkretnych przedmiotów w domu w Karlinie lub w Białogardzie. Trzeba jednak pamiętać, że ozonowanie jest procesem długotrwałym, trzeba uzbroić się w cierpliwość, zanim w mieszkaniu zlokalizowanym na terenie Kołobrzegu uda się uzyskać pożądany efekt. Bez względu na czy usługa czyszczenia po pożarze będzie realizowana w Trzebiatowie, Ustroniu Morskim czy  innej miejscowości zachodniopomorskiego, finalny efekt ozonowania będzie niezwykle korzystny.

Sprzątanie po pożarze Kołobrzeg

Kompresor i pojemnik z suchym lodem do usuwania skutków ognia.

Usuwanie zapachu po pożarze w Kołobrzegu w województwie zachodniopomorskim

Kastelnik, jako firma sprzątająca po pożarach z długoletnią praktyką w branży  wykonuje szereg działań, dzięki którym pomieszczenia dotknięte pożarem zostaną doprowadzone do bezpiecznego stanu używalności sprzed tragedii. W pomieszczeniach piwnicznych w Kołobrzegu często dochodzi do zwarcia instalacji elektrycznej. W takich okolicznościach najczęściej przeprowadzane jest czyszczenie po pożarze suchym lodem, dzięki któremu można uzyskać bardzo pożądany efekt oczyszczenia ścian z sadzy i usunięcia z pomieszczenia nieprzyjemnego zapachu spalenizny.

Usuwanie zapachu po pożarze w mieszkaniach na terenie Kołobrzegu, to etap, którego nie można pominąć. Suchym lodem można wyczyścić nie tylko wnętrza pomieszczeń i znajdujące się tam przedmioty, ale także przewody kominowe i wentylacyjne zniszczone w trakcie pożaru. W przypadku solidnych zabrudzeń powstających w wyniku poważnego pożaru trzeba zastosować silne środki chemiczne, ale firma dobiera je w taki sposób, aby nie były agresywne i toksyczne dla zdrowia.

Profesjonalne usuwanie skutków po pożarach

Usuwanie szkód po pożarze, jeżeli odbywa się z pomocą profesjonalnej firmy sprzątającej, przebiega bez najmniejszych problemów i niespodzianek. Jak najbardziej można uzyskać zadowolenie z efektów, jakie uda się w takiej sytuacji uzyskać. Należy zdawać sobie jednak sprawę, iż czyszczenie po pożarze to pierwszy etap przygotowujący spalone ściany budynku do dalszego remontu. Najlepsze firmy sprzątające korzystają z wysokiej jakości urządzeń, dzięki którym mogą wykonać wszystkie prace dekontaminacyjne w pomieszczeniu po pożarze w sposób szybki i precyzyjny. Sprzątanie po pożarach przebiega dzięki temu bez większych problemów. Na pewno więc warto polegać na pomocy specjalistów, uzyskać będzie można wysokie zadowolenie z efektów, jakie uda się w takiej sytuacji uzyskać.

Usuwanie skutków pożaru w Kołobrzegu

Czym umyć ściany po pożarze? Suchy lód ratunkiem dla spalonych ścian w kołobrzeskich mieszkaniach i domach

Zmiana stanu skupienia. Oto słowo klucz, dzięki któremu mamy możliwość bezodpadowego czyszczenia po pożarze tą metodą. Suchy lód jest efektem rozprężania dwutlenku węgla. Proces odbywa się w bardzo krótkim czasie, dlatego można uzyskać tak zaskakujące i bardzo dobre efekty. Zmrożone do temperatury -79 stopnia Celsjusza granulki suchego lodu podawane są pod wysokim ciśnieniem na spaloną powierzchnię. Zanieczyszczone sadzą ściany są błyskawicznie oczyszczane, a osiągane rezultaty, zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów. Brud i sadza po pożarze nie są w stanie wytrzymać w starciu z tak potężnym przeciwnikiem. Im bardziej świeży jest suchy lód, tym lepsze efekty uda się uzyskać. Nie wolno myć ścian po pożarze suchym lodem, który ma powyżej 72 godzin. W każdym razie, jeżeli świeży suchy lód wykorzysta do swych działań profesjonalna firma sprzątająca po pożarach Kastelnik, na pewno będzie można cieszyć się długo z osiągniętych rezultatów.

Niebezpieczne toksyny po pożarze – jak się ich pozbyć?

Usuwanie niebezpiecznych dla zdrowia dioksyn, to kolejny ważny etap, o którym nie możemy zapomnieć. Warto tu podkreślić, że suchy lód nie niszczy czyszczonej powierzchni, a jedynie usuwa z niej smoliste zabrudzenia, dlatego nie musisz martwić się, że tynk zacznie odpadać od ścian, a oczyszczone urządzenia nie będą działały w wyniku zastosowania suchego lodu. Suchy lód nie wydziela wilgoci i nie przewodzi prądu,  dlatego nie ma szans, aby ten środek czyszczący powodował zawilgocenie powierzchni czy korozję konkretnych sprzętów. Warto więc jasno powiedzieć, że suchy lód jest wymarzonym produktem, dzięki któremu można oczyścić każdą spaloną powierzchnię, która mogłaby ulec zniszczeniu w kontakcie z wodą.

Wiemy, ile wody używa straż pożarna w trakcie każdej akcji gaśniczej. Nie ma potrzeby dalszego moczenia spalonych ścian. Osuszanie budynków po pożarze, to czynności, z którymi spotykamy się dość często.

Z pomocą suchego lodu likwidacja szkód przebiega w sposób bardzo sprawny i bezproblemowy. Wszędzie tam, gdzie chcesz doprowadzić pomieszczenia do stanu używalności sprzed pożaru, na pewno warto go zastosować. Metoda mycia ścian po pożarze suchym lodem cieszy się bardzo dużą popularnością nie tylko w Kołobrzegu, ale i w innych okolicznych miastach. Dzieje się tak, nie bez przyczyny, suchy lód wykazuje się bardzo dużą skutecznością. Na pewno żadna myta powierzchnia nie ucierpi w związku z tym, że zastosowano metodę czyszczenia po pożarze suchym lodem.

Sprzątanie domów po pożarze Kołobrzeg

Całodobowa firma sprzątająca po pożarach w Kołobrzegu

Warto więc zaplanować usuwanie szkód po pożarze suchym lodem z ogólnopolską firmą sprzątającą Kastelnik. Jeden telefon na naszą całodobową infolinię telefoniczną, a na pewno wkrótce można będzie cieszyć się z uzyskania bardzo dobrych efektów pracy. W naszej firmie oferujemy gwarancję jakości na świadczone usługi sprzątające. Z nami  czyszczenie po pożarze w Kołobrzegu będzie szybkie i skuteczne. Warto skupić się na jakości, co przełoży się na finalne rezultaty. Masz pytania związane z usuwaniem skutków pożaru na terenie spalonego mieszkania?

Mieszkasz w Kołobrzegu? Zadzwoń do firmy sprzątającej po pożarach- Kastelnik. Infolinia czynna całą dobę 7/24

Znajdziesz nas także w:

Firma sprzątająca po pożarach Zachodniopomorskie

Sprawdzona firma sprzątająca po pożarach

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Pożar w domu? Korzystamy z najnowszych technologii suszenia ścian oraz mycia sadzy po wybuchu ognia, aby zapewnić, że Twój dom jest wolny od toksyn.

Usługi sprzątające Kołobrzeg
Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena na czyszczenie ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz miejsca jej wystąpienia. Wysokie sufity są droższe niż ściany. Cenowe mycia sadzy na ścianie po pożarze waha się od 15 zł do 100 zł.

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Sądzę ze spalonej ściany najlepiej umyć przy pomocy suchego lodu lub domowym sposobem np. mydłem malarskim. Wybór metody zależy od ilości zanieczyszczeń. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem to nowoczesna metoda na eliminację silnych zabrudzeń i czarnych osadów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%