Czyszczenie po pożarze Koło

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Koło w ramach usług usuwania szkód po pożarach przeprowadzamy utylizację spalonego mienia.

Czyszczenie po pożarze Koło w województwie wielkopolskim – specjalizujemy się w profesjonalnym sprzątaniu po pożarach w miejscowości Koło woj. wielkopolskie. Od wielu lat oferujemy usługi dla firm poszkodowanych przez ogień oraz dla osób prywatnych.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Nasze działania koncentrujemy na ozonowaniu pomieszczeń po pożarach oraz osuszaniu budynków po zalaniu. Są to specjalistyczne prace, które wymagają nie tylko wiedzy, ale również doświadczenia. Wyróżnia nas dostęp do technologii czyszczenia ścian po pożarze suchym lodem oraz wiedza, jak z tej unikalnej technologii korzystać.

Czyszczenie po pożarze Koło

Czyszczenie posadzki w pomieszczeniu, w którym doszło do pożaru

Zaufaj rzetelnej firmie sprzątającej – Kastelnik

Sprawdzony zespół specjalistów zadba o to, aby zaoferować profesjonalne sprzątanie po pożarze. Skutecznie ograniczy szkody po pożarze, a co za tym idzie koszty związane z przyszłym remontem. Pracując przy użyciu suchego lodu, firma sprzątająca jest w stanie wykonać wszystkie zadania w sposób kompleksowy i bardzo sprawny. Firma

Kastelnik gwarantuje bezproblemowe uprzątnięcie miejsca, w którym doszło do pożaru. Przed przystąpieniem do czyszczenia po pożarze następuje wycena oraz ocena stanu tego miejsca i wyznaczenie wszystkich etapów prac, jakie będą musiały być tu wykonane.

Popularna usługa w woj. wielkopolskim: Sprzątanie po zgonach w Kaliszu

Czyszczenie po pożarze Koło woj. wielkopolskie

Zdarzenia losowe takie jak pożar to zawsze ogromne straty finansowe. Na szczęście działają firmy sprzątające, które ograniczają straty do minimum i pozwalają na przywrócenie wyglądu mieszkania, lokalu czy domu do stanu sprzed pożaru. Nie ma sensu samodzielnie przystępować do prac sprzątających, ponieważ przy użyciu wody nie uda się usunąć toksycznych substancji, które pojawiły się w wyniku pożaru. Czyszczenie ścian suchym lodem jest najskuteczniejszą metodą. Przeprowadzana jest oczywiście również dezynfekcja za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 80 g/h do 240 g/h.

Czyszczenie ścian po pożarze Koło - telefon do firmy sprzątającej

Wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do technologii sprawiają, że firma sprzątająca po pożarach Kastelnik jest w stanie przystąpić do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Oferujemy prace związane z czyszczeniem po pożarze nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach. Warto w tym miejscu wspomnieć, iż mamy możliwości technologiczne do przeprowadzenia dezynfekcji ozonem po pożarze na powierzchni 3000 m2 / h.

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem

Czyszczenie ścian po pożarze to skomplikowany proces, który wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi oraz preparatów. Od dawna najskuteczniejszą metodą mycia ścian i sufitów po pożarze jest użycie specjalistycznej chemii. Najlepszy jest do tego suchy lód. Jest to obecnie najlepsza metoda czyszczenia ścian po pożarze. Firmy sprzątające działające na terenie województwa wielkopolskiego stosują ją regularnie.

Czyszczenie ścian suchym lodem po pożarze w Kole na Wielkopolsce

Ściany poddawane oczyszczaniu z dymu wywołanego pożarem mieszkania.

Osuszanie pomieszczeń po zalaniu

Osuszanie pomieszczeń, w których doszło do pożaru to niezbędne działania, których nie można pominąć.  Specjalistyczne firmy mają sprawdzone sposoby, dzięki którym mogą zminimalizować straty i zoptymalizować koszty remontu. Znacząco ogranicza to niepotrzebne wydatki związane z usuwaniem szkód po pożarze. Jednym z etapów dotyczących usługi tj. czyszczenie po pożarze w powiecie kolskim jest usunięcie nieprzyjemnego zapachu, który pojawia się po pożarze. Znanego nam wszystkim zapachu spalenizny.

Gruntowne sprzątanie z gwarancją jakości

Najlepsze firmy sprzątające po pożarach przestrzegają procedur związanych z określonymi etapami czyszczenia po pożarze. Oferują sprzątanie oraz czyszczenie sufitów w spalonych domach jednorodzinnych, oraz w zakładach produkcyjnych. W tego typu działaniach najważniejszy jest czas, dlatego czyszczenie po pożarach na terenie miasta Koło należy przeprowadzić niezwłocznie po wizycie ubezpieczyciela, jak i przeprowadzeniu wizji lokalnej pozwalającej na ustalenie przyczyn pożaru. Dzięki temu, że wszystkimi działaniami zajmie się firma sprzątająca, w 100% można będzie przywrócić budynek do używalności w stosunkowo krótkim czasie.

Tu pracujemy - powiat kolski

Sprzątanie po pożarze Koło – Wielkopolska

Innowacyjne metody mycia ścian i sufitów suchym lodem, które wykorzystuje firma sprzątająca Kastelnik działają niezwykle skutecznie. Związki chemiczne zawarte w powietrzu znajdującym się w domu po pożarze są bardzo toksyczne i należy je jak najbardziej usunąć. Konieczne jest również wyniesienie oraz utylizacja wszystkich przedmiotów, które uległy spaleniu. Ważnym etapem sprzątania po pożarze, jest również czyszczenie ścian i sufitów, na których znajduje się sadza po pożarze.

Czyszczenie po pożarze suchym lodem jest niezwykle skuteczne. Polega na myciu osmolonych ścian za pomocą granulek suchego lodu w temp. – 79°C. Cały proces odbywa się w strumieniu sprężonego powietrza. Warto dodać, że suchy lód jest niepalny i nie przewodzi prądu. Prace można przeprowadzić nawet pod napięciem. Suchy lód jest obecnie  najskuteczniejszą z dostępnych metod oczyszczania zabrudzonych ścian po pożarze.

Na czym polega czyszczenie po pożarach?

Innowacyjna technologia czyszczenia po pożarach 2023

Sprzątanie po pożarze nigdy nie było tak proste, jak jest teraz w 2023 roku. Przy użyciu technologii mycia ścian suchym lodem, można teraz wykonać czyszczenie w wydajny sposób. Ta technologia już od kilku lat jest stosowana przez specjalistyczne firmy sprzątające po pożarach. Suchym lodem można czyścić ściany po pożarze bez generowania dodatkowych uszkodzeń.

W dzisiejszych czasach jest tak dużo możliwości, jeżeli chodzi o czyszczenie pomieszczeń po pożarze, że bez żadnego problemu można wykorzystać firmę sprzątającą Kastelnik do usuwania skutków pożaru. Czyszczenie po pożarze w województwie wielkopolskim odbywa się obecnie w bardzo kompleksowy sposób. Oznacza to, iż nie tylko czyścimy ściany uszkodzone przez ogień, ale również usuwamy zapach spalenizny ozonem, a także utylizujemy spalone mienie.

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Firma sprzątająca po pożarach Koło Wielkopolska

Całodobowy kontakt telefoniczny 7/24 – Kastelnik

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej po pożarach, zadzwoń do nas. Usuwamy szkody po pożarach ekspresowo! Kastelnik oferuje restytucję mienia, czyszczenie po pożarze w mieście Koło – woj. wielkopolskie przez 365 dni w roku. Zadzwoń do nas!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Usługi sprzątania Koło - Wielkopolska

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Czy ozonowanie po pożarze jest skuteczne?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to sprawdzona przez lata technika na usuwanie zapachu spalenizny oraz na dekontaminację budynków. Jest jednym z ważniejszych procesów, który odpowiada za bezpieczne usuwanie szkód pożarowych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%