Czyszczenie po pożarze Kluczbork

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Kluczborku suchym lodem. Oferta firmy Kastelnik – usuwanie skutków pożarów w powiecie kluczborskim

Szukasz usługi sprzątania po pożarze w powiecie kluczborskim?  Dobrze trafiłeś. Kastelnik oferuje czyszczenie po pożarze w Kluczborku, wysokiej jakości ozonowanie po pożarze, a także mycie ścian po pożarze w województwie opolskim. Działamy nieprzerwanie już od 2013 roku. Wykonaliśmy przez ten czas wiele udanych realizacji związanych z usuwaniem szkód po pożarach i zdobyliśmy zaufanie licznych klientów. Zawsze pozostawiamy po sobie czyste ściany bez sadzy, a w powietrzu nie ma śladu po zapachu spalenizny. Czas na sprzątanie Kastelnik – zaufaj specjalistom.

Czyszczenie po pożarze Kluczbork

Nasza oferta likwidacji skutków po pożarze dostosowana jest indywidualnych potrzeb każdego klienta, a ceny, w zależności od sposobu, czy powierzchni czyszczenia. Sprzątamy po pożarze  w prywatnych domach, jak również w zakładach produkcyjnych i przemysłowych. W powiecie kluczborskim stosujemy czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem, najskuteczniejsza z dostępnych na rynku metod usuwania szkód pożarowych. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się ozonowanie po pożarze, czyli likwidacja zapachu spalenizny. Chcesz poznać nasz cennik sprzątania po pożarze? Zadzwoń na naszą infolinię Pracujemy przez siedem dni w tygodniu. W firmie sprzątającej po pożarach Kastelnik, wycena czyszczenia po pożarze jest całkowicie bezpłatna.

Fazy sprzątania po pożarach

Pożar jest zjawiskiem, którego nie da się przewidzieć. Może wybuchnąć w każdej chwili, uszkadzając budynki i znajdujące się w nim wyposażenie. Jest to prawdziwa ludzka tragedia, w której często tracony jest cały dobytek. Celem firmy Kastelnik jest doprowadzenie do jak najszybszego powrotu naszych klientów do normalności. Rozumiemy, że usługa sprzątania musi być wykonana szybko oraz dokładnie. Od czego zaczynamy sprzątanie? Jakie są zatem etapy czyszczenia po pożarze?

Po sprządzeniu kosztorysu na podstawie podesłanych na maila zdjęć lub przeprowadzonej wizji lokalnej, ustalamy termin realizacji. Działamy dynamicznie i chcemy, żeby nasi klienci szybko mogli cieszyć się swoim odnowionym budynkiem. Do klientów w Kluczborku, na wycenę dojeżdżamy całkowicie bezpłatnie Kiedy jesteśmy już na miejscu, pierwszym etapem są oględziny stanu obiektu, który ucierpiał w pożarze. Sprawdzamy zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych po pożarze, dbamy o bezpieczeństwo.

Usuwanie pogorzeliska po pożarze Opolskie

Dopiero wtedy możemy ruszyć do wyniesienia spalonych przedmiotów z pogorzeliska i przygotować miejsce na sprzątanie po pożarze. Jesteśmy znani z bardzo skutecznej usługi czyszczenia ścian po pożarze suchym lodem. Za jego pomocą jesteśmy w stanie wyczyścić pozostałości po sadzy, czy dymie. Metoda ta nie pozostawia śladów i jest w 100% ekologiczna. Brud dosłownie rozpada się w powietrzu, jednocześnie nie pozostawiając za sobą odpadów wtórnych. Dzięki temu Państwa osmolone ściany, czy tłuste sufity mogą zostać poddane dekontaminacji. Technicy firmy Kastelnik po ukończenia realizacji wystawiają stosowną dokumentację, protokół odbioru ewentualnie za dopłatą kosztorys KNR, który pomoże w negocjacjach z ubezpieczycielem.

Sprzątanie po pożarze – dekontaminacja budynków

Jeżeli zależy Ci, żeby twój dom od razu nadawał się do zamieszkania, możesz również skrócić czas realizacji całego procesu odnawiania lokalu zniszczonego przez ogień. Kastelnik oferuje także usługę prac budowlano-naprawczych. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie odtworzyć ściany wewnętrzne, pomalować sufity, ściany, czy położyć podłogi. Dzięki tak kompleksowym usługom, nasza kadra może działać z góry ustalonymi etapami, doprowadzając Państwa dom jak najszybciej do stanu ponownego wprowadzenia się. Wierzymy, że efekty końcowe skończonego zlecenia spełnią wszelkie oczekiwania. Wystarczy nas poinformować o chęci przeprowadzenia prac remontowych, a my przygotujemy dla Państwa bezpłatny kosztorys.

Lokalne statystyki pożarów w powiecie kluczborskim

Według statystyk Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku w 2020 roku jednostki OSP zanotowały 237 pożarów w powiecie kluczborskim, w tym również 113 w samym mieście Kluczbork. Jest to widoczny spadek w stosunku do 2019 roku, w którym KP PSP w powiecie kluczborskim zanotowała 306 pożarów. Jednak w samym mieście Kluczbork tych pożarów było aż 145 w 2019 roku. Spadek występowania pożarów w całym powiecie, pomimo suszy, jest dość znaczny i wynosi aż 22,5%.

Najgłośniejszym do tej pory wydarzeniem w Kluczborku był pożar magazynu z meblami w kwietniu 2018 roku. Ogień gasiło aż 18 zastępów straży pożarnej, a dym był widoczny z odległości nawet kilku kilometrów od miejsca zdarzenia. Pożar był trudny do ugaszenia z uwagi na znajdujące się w nim materiały łatwopalne. Pożar chemikaliów jest poważnym zagrożeniem i często do jego gaszenia potrzebne jest użycie specjalistycznego sprzętu. Skutki takich pożarów mają często fatalne następstwa dla środowiska.

Kontakt alarmowy do firmy Kastelnik tel. 735-960-510

Kastelnik to zespół fachowców, którzy oferują usługi dotyczące czyszczenia po pożarze w Kluczborku. Świadczymy prace naprawcze suchym lodem lub ozonowanie po pożarze, które szybko pozwoli Państwu zapomnieć o przykrym wydarzeniu (zapachu), jakim był pożar mieszkania lub firmy w powiece kluczborskim. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt e-mail lub telefon do nas. Zadzwoń teraz!

Czas na sprzątanie Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług specjalistycznych od 2013 r.

Także w: Głubczyce, Namysłów, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Olesno, Prudnik, Zdzieszowice

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.7
4,7 rating
4.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 7)
Doskonale71%
Bardzo dobrze29%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%