Czyszczenie po pożarze Kłodzko

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Kłodzku. Na czym polega usuwanie skutków pożaru przy wykorzystaniu nowoczesnych technik sprzątających?

Pożar w domu? Wybuch ognia w mieszkaniu to zdarzenie losowe, którego nie chciałby nikt przeżyć na własnej skórze. Czyszczenie po pożarze Kłodzko woj. dolnośląskie to usługa, która zawiera zarówno utylizację, jak i dezynfekcję powietrza.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Palące się w domu powierzchnie są źródłem toksycznych substancji. Traci się w dodatku dorobek całego życia, jak i pamiątki rodzinne.

czyszczenie ścian po pożarze Kłodzko

Ważne jest, aby zdecydować się na usługi sprzątające z prawdziwego zdarzenia, które realizowane są przez firmę z doświadczeniem. W ramach świadczonych usług wykonywane są prace:

 • usuwanie szkód pożarowych,
 • czyszczenie suchym lodem ściany z sadzy,
 • likwidacja nieprzyjemnych zapachów,
 • sprzątanie miejsca zdarzenia i utylizacja spalonych przedmiotów.

Mycie ścian po pożarze w województwie dolnośląskim wykonywane jest przy użyciu nowoczesnych technik sprzątających np. za pomocą suchego lodu. Usuwanie szkód pożarowych podejmowane jest w sposób kompleksowy, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Suchy lód podawany pod dużym ciśnieniem, po uderzeniu w zabrudzoną sadzą ścianę, odrywa nieczystości i ulega sublimacji. Na koniec wystarczy tylko wysprzątać osad z podłogi i umieścić go w pojemniku na odpady.

sprzątanie mieszkania po pożarze Kłodzko

Sprzątanie po pożarze w Kłodzku — restytucja mienia

Niezależnie od przyczyny powstania pożaru, Twoim obowiązek jest szybkie zgłoszenie zdarzenia do firmy sprzątającej, która zajmuje się w kompleksowy sposób usuwaniem szkód. Restytucja mienia po pożarze to sprawdzony sposób na to, by uratować wiele nadpalonych sprzętów.

Ta usługa jest możliwa to zrealizowania na powierzchniach, które nie uległy doszczętnemu zniszczeniu. Sadza, która nie weszła w reakcję z lakierami, może być usunięta za pomocą zestalonego dwutlenku węgla. Mycie ścian tą techniką realizowane jest u większości poszkodowanych przez ogień osób.

Usuwanie skutków pożarowych umożliwi ograniczenie strat i zmniejszy koszty remontu mieszkania. Profesjonalna firma sprzątająca po pożarach oczyści przestrzeń, usunie krążące w powietrzu toksyny, a dzięki temu mieszkanie znów będzie bezpiecznym dla zdrowia miejscem. Urządzenia do oczyszczania tłustego osadu ze ścian są łatwe w użyciu i mogą być używane w każdym miejscu.

Usuwanie szkód po pożarze w województwie dolnośląskim — etapy sprzątania

Pierwszym etapem nawiązującym współpracę z firmą sprzątającą po pożarach jest przedstawienie potrzeb i przygotowanie harmonogramu prac. Doświadczeni pracownicy  ds. usuwania szkód pożarowych dokładnie wiedzą, od czego należy zacząć pracę na miejscu pogorzeliska. Przede wszystkim usuwane są trujące toksyny wydzielające się ze spalonych powierzchni.

Dioskyny są niebezpieczne dla zdrowia, dlatego muszą zostać szybko wyeliminowane np. za pomocą ozonu. Usuwanie zapachu po pożarze to jedna z najważniejszych usług, która jest zamawiana niemal za każdym razem przez klientów poszkodowanych przez ogień. Właściwie dobrane sprzęty do specjalistycznego sprzątania i doświadczenie pracowników gwarantują przeprowadzenie usług z należytą starannością.

Kastelnik Twój partner do sprzątania — rzetelna firma

Rzetelna firma sprzątająca dokładnie wie, co zrobić, aby w mieszkaniu po pożarze zapanował ład i porządek. Kastelnik usunie skutki pożaru z dużą starannością, skupi się na uratowaniu sprzętów, które nie uległy doszczętnemu zniszczeniu i na koniec wykona dekontaminację powietrza. Profesjonalne usługi sprzątające realizowane przez całą dobę są skuteczne i dają dobre efekty, czyli dokładnie takie, jakie powinny być.

usuwanie szkód po pożarach

Czyszczenie osadów ze ścian po pożarze na terenie miasta Kłodzko

Ogień może doprowadzić do licznych szkód. Czyszczenie ścian po pożarze na terenie miasta Kłodzko najczęściej świadczone jest za pomocą suchego lodu lub sprawdzonych środków chemicznych do mycia tłustych osadów.

Warto dodać, że do sprzątania po pożarach należy użyć wysokiej jakości preparatów do zmywania nieczystości ze ścian i sufitów. W walce z sadzami niezawodny jest suchy lód i urządzenie do mycia ścian za pomocą tego medium. Jest to sprawdzona technika dezynfekcji powierzchni połączona z usuwaniem sadz ze ścian, podłóg, mebli oraz wszystkich zakamarków. Umożliwia szybkie i skuteczne osiągnięcie zadowalających efektów.

Sprzątanie po pożarach dostępne jest także w miastach:

remont domu po zwarciu instalcji elektrycznej

Mycie ścian z tłustych osadów suchym lodem

Mycie ściany z tłustego osadu można wykonać  suchym lodem w formie granulek o temperaturze -78 stopni Celsjusza. Nakierowany na sadze zestalony dwutlenek węgla szybko rozprawia się z nieczystościami, co prowadzi do całkowitego wyczyszczenia powierzchni i jej dekontaminacji. Chemia w ekologicznym wydaniu naprawdę działa niezawodnie, dlatego warto z niej korzystać w ramach specjalistycznego sprzątania.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Następstwa pożaru mogą być druzgocące. Musisz jak najszybciej naprawić obrażenia od ognia, ale mało kto, wie, co robić. Właśnie tam wkracza specjalistyczny serwis sprzątający z firmy Kastelnik. Warto dodać, że przeprowadzona w profesjonalny sposób dezynfekcja pomieszczeń pomaga w usunięciu z powietrza nieczystości.

Na czym polega dekontaminacja pomieszczeń po pożarze?

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze musi obejmować usunięcie nieprzyjemnego zapachu spalenizny wywołanego spalaniem lakierów pokrywających różne powierzchnie. Zadymienie i trujące substancje są skutecznie usuwanie z pomocą ozonu z każdego pomieszczenia. Wystarczy jedynie użyć preparatów o odpowiednim stężeniu.

Jak usunąć zapach spalenizny po pożarze?

Najlepszym sposobem na usunięcie zapachu spalenizny po pożarze jest dekontaminacja za pomocą ozonu. Gaz ten o stężeniu powyżej 40 ppm skutecznie rozprawia się z toksycznymi substancjami oraz zapachem spalenizny.

Jaki efekt przynosi ozonowanie pomieszczeń po pożarze?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarach pomaga pozbyć się nieprzyjemnego zapachu spalenizny z budynku pochodzącego ze spalonych powierzchni. Dezynfekcja ozonem umożliwia odświeżenie powietrza w mieszkaniu, a także eliminuje z niego grzyby i pleśń. W procesie sprzątania po pożarze jest to działanie niezbędne i zalecane przy usuwaniu zróżnicowanych szkód powstałych po wybuchu ognia.

Usuwanie skutków pożaru w województwie dolnośląskim – 24/7

Gwarantujemy profesjonalną obsługę i najlepszą jakość pracy związaną z usuwaniem skutków wybuchu ognia na całym Dolnym Śląsku. Zespół firmy Kastelnik to przeszkolony personel w zakresie dekontaminacji wszelkiego rodzaju nieruchomości, gdzie doszło do pożaru. Sprzątanie w awaryjnych sytuacjach oferowane jest 24 godziny na dobę. Wszystkie prace oferowane przez firmę Kastelnik są przyjazne dla środowiska i nie powstają w ich wyniku odpady wtórne.

serwis sprzątający po pożarach Kłodzko

Kastelnik — brak toksyn, czyste powietrze!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%