Czyszczenie po pożarze
Kielce

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Kielcach. Czyszczenie powierzchni ścian, neutralizacja zapachów, sprzątanie spalonego w pożarze wyposażenia

Warto skorzystać z usług firmy, która specjalizuje się w usuwaniu szkód po pożarach. Dzięki temu można będzie większą część mienia uratować, a mieszkanie będzie wyglądało jak nowe.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Firma sprzątająca po pożarach w Kielcach woj. świętokrzyskie przeanalizuje sytuację w mieszkaniu i usunie wszystkie zdarzenia losowe spowodowane pożarem, jak i zalaniem wodą w wyniku gaszenia pożaru. Świadcząc profesjonalny zakres usług, firma sprzątająca Kastelnik może usunąć zanieczyszczenia przy użyciu narzędzi i odpowiednich preparatów. Doświadczenie, jakie posiada każda solidna firma sprzątająca w tym zakresie, przenosi się na jakość świadczonych usług. Proponowane są kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb indywidualnych klientów. Szczególnie po pożarze domu, ma to ogromne znaczenie.

Sprzątanie mieszkania po pożarze Kielce

Czyszczenie mieszkania po pożarze w Kielcach. Usuwanie sadzy z mebli.

Dzięki temu, że nasza firma sprzątająca ma do dyspozycji nowoczesne narzędzia np. mycie ścian po pożarze suchym lodem, jesteśmy w stanie wszystkie usługi wykonać szybko, skutecznie i dostosować się do oczekiwań naszego klienta. Zdobyte przez nas doświadczenie gwarantuje trafne podejmowanie decyzji i niezawodność przy realizacji zadań. Dla Państwa skutkuje to dobrą ofertą i niską ceną usługi na czyszczenie spalonych ścian.

Czyszczenie ścian po pożarze Kielce

Czyszczenie po pożarach w Kielcach

Pożar jest jednym z najbardziej dotkliwych i niszczycielskich żywiołów. Jego oddziaływanie w ciągu kilku minut może zniszczyć dobytek całego życia. Uszkodzenia powstające w wyniku ognia są często bardzo poważne i najczęściej nieodwracalne. Zniszczenia termiczne i uciążliwe zanieczyszczenia sadzą są trudne do usunięcia. Większość przedmiotów w mieszkaniu jest niestety pożywką dla ognia, szczególnie produkty wykonane z tworzyw sztucznych lub materiałów impregnowanych środkami chemicznymi takimi, jak lakier, farby czy izolacje termiczne.

Efektem ubocznym spalania są ogromne ilości związków chemicznych znajdujących się w powietrzu w mieszkaniu. Są to substancje niebezpieczne dla zdrowia, składające się między innymi z wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych, dioksyn i furanów oraz związków kwasu solnego.

Czyszczenie domu po pożarach w Kielcach

Pożar na dachu. Usuwanie spalonych elementów dachu w Kielcach.

Uwolnione w postaci dymu gazy mogą zniszczyć metalowe powierzchnie, urządzenia elektroniczne, a niszczeniu mogą ulegać także wszystkie substancje budowlane, z których zostały wykonane ściany oraz podłogi. Długotrwałe oddziaływanie zanieczyszczeń negatywnie wpływa na wszystkie przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu, dlatego tak ważne jest, aby czyszczenie po pożarze wykonać tak szybko, jak to tylko jest możliwe. Pozwoli to na powstrzymanie negatywnych skutków pożaru oraz można będzie zminimalizować jego wpływ także na środowisko naturalne.

Sprzątanie po pożarze w Kielcach – usuwanie szkód

Przed podjęciem usuwania szkód po pożarze i sprzątania pogorzeliska w Kielcach, każda firma sprzątająca po pożarach powinna dokonać oględzin miejsca, które zostało dotknięte pożarem. W trakcie wizyty zostanie określony stopień zniszczeń ścian, ustalony zakres prac remontowych, jak i przedstawiony plan sprzątania. Co trzeba zrobić, aby przywrócić mieszkanie do stanu sprzed pożaru? Pomoc dobrego fachowca to podstawa. Dobierane są odpowiednie środki chemiczne, które będą w stanie usunąć zanieczyszczenia znajdujące się na wszystkich powierzchniach, w tym na sprzęcie RTV i AGD. Wykonując te usługi, firma sprzątająca Kastelnik, gwarantuje Państwu poddanie mieszkania dokładnemu czyszczeniu oraz szczegółowej dekontaminacji, to pozwoli na usunięcie wszystkich po pożarowych skutków – zanieczyszczeń, osadów oraz toskyn.

Usuwanie zapachu spalenizny, pomoc telefoniczna

Zakres usług firm wykonujących sprzątanie po pożarach

Firma sprzątająca może zaproponować czyszczenie powierzchni z zanieczyszczeń sadzy, neutralizację szkodliwych zanieczyszczeń, czyszczenie wyposażenia nieruchomości (sprzęt RTV/AGD, elektronikę, maszyny, linie technologiczne), neutralizację zapachów, zabezpieczenie powierzchni przed korozją, ustabilizowanie warunków klimatycznych w mieszkaniu.

Usługi czyszczenia spalonego domu w Kielcach

Spalony dom to stres dla mieszkańców. Firma Kastelnik w sprawny sposób przywróci mieszkanie do stanu używalności.

Neutralizacja zapachów w mieszkaniu po pożarze

Samo czyszczenie po pożarach na terenie miasta Kielce nie wystarczy, aby pozbyć się śladów po tym przykrym zdarzeniu. Usunięcie przykrego zapachu jest kluczowe, aby doprowadzić mieszkanie do stanu używalności. Na sukces składa się przynajmniej kilka czynników. Należy przede wszystkim podjąć konsekwentne działania, które przyniosą bardzo dobre rezultaty.

Gdzie zamówić sprzątanie po pożarze

Ci zrobić, by usunąć zapach spalenizny po pożarze?

Przed przystąpieniem do prac, dokładnie muszą zostać sprawdzone wszystkie pomieszczenia, aby upewnić się, że przykry zapach zniknie z nich we właściwy sposób. Trzeba dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc, które mogą być nadal źródłem nieprzyjemnego zapachu. Chodzi tu przede wszystkim o ściany warstwowe, kominy, kratki wentylacyjne, zabudowy. Jeżeli niewłaściwie zostaną wyczyszczone ściany po pożarze, również one mogą być przyczyną nieprzyjemnego zapachu, dlatego trzeba poświecić temu zagadnieniu bardzo wiele czasu i dużo staranności.

Z czego wynikają problemy,  jak działa ozonowanie po pożarze?

Bezwzględnie należy wykluczyć wszystkie źródła nieprzyjemnych zapachów, które mogą przysporzyć w przyszłości wielu problemów. Jeżeli spalone ogniem powierzchnie zostaną bardzo dokładnie wyczyszczone, na pewno nie będzie żadnych problemów z odczuwaniem nieprzyjemnego zapachu w mieszkaniu. Istotną rolę odgrywa tutaj proces ozonowania po pożarze, który oddziałuje na toksyny oraz zapewnia skuteczne usunięcie związków chemicznych, które pojawiają się w mieszkaniu po pożarze. Pamiętać należy, aby użyte substancje czyszczące dopasować do kubatury pomieszczenia, a wcześniej sprzątnąć całe pogorzelisko po pożarowe.

Realizujemy także opróżnianie mieszkań Kielce

Całodobowy kontakt 7/24

Masz pytania odnośnie prac związanych z dekontaminacją po pożarze? Zadzwoń do firmy Kastelnik i zamów bezpłatną konsultację naszego specjalisty. Celem naszej firmy sprzątającej jest nie tylko zadowolenie naszego klienta, ale także pełna satysfakcja z przeprowadzonych usług. Do naszych prac zawsze podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferowanych prac poprzez wysłanie zapytania e-mail lub bezpośredni kontakt telefoniczny.

Znajdziesz nas także w:

Firma sprzątająca w całej Polsce. Certyfikat usuwania sadzy po pożarze

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę – 7/24 h.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ogólnopolska firma sprzątająca odpowiada na pytanie

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Czym usunąć zapach spalenizny po pożarze?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to sprawdzony sposób na usuwanie zapachów po pożarze. Likwidacja zapachu spalenizny za pomocą ozonu powinna być wykonana przy stężeniu na poziomie 40 ppm – 60 ppm.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%