Czyszczenie po pożarze Kętrzyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Kętrzynie. Kto na Warmii i Mazurach pomoże po wybuchu ognia w nieruchomości?

W twoim domu wybuchł pożar i doszło do zniszczenia mienia. Być może czyszczenie po pożarze Kętrzyn woj. warmińsko-mazurskie, to usługa, której szukasz.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Doskonale wiemy, że pożar potrafi zniszczyć cały dorobek życia i spowodować wielkie straty. Wiemy, jak pomóc poszkodowanym z woj. warmińsko-mazurskiego w takiej sytuacji. Usuwanie szkód po pożarach zazwyczaj zawiera:

Czyszczenie dachu po pożarze Kętrzyn

Zdjęcie: pracownik firmy sprzątającej Kastelnik podczas czyszczenia dachu z sadzy po pożarze.

Kastelnik to profesjonalna firma sprzątająca  po pożarach, która potrafi szybko zniwelować wszystkie skutki pożaru w budynku. Dzięki pomocy ekspertów będziesz mógł powrócić do normalności i zmniejszyć straty. Nie czekaj, aż będzie za późno. Wykonaj tylko jeden telefon i poproś o wycenę usługi, takiej jak sprzątanie szkód po pożarze. Otrzymasz bezpłatną wycenę i poznasz kosztorys prac.

Sprzątanie po pożarze Kętrzyn — woj. warmińsko-mazurskie

Gruntowne sprzątanie mieszkania po pożarze w Kętrzynie to nie tylko mycie ścian, ale również ich dezynfekcja. W odwracaniu skutków niepohamowanego żywiołu najważniejszy jest czas, więc warto szybko po ugaszeniu ognia udać się do ekspertów z branży. Najlepiej skontaktuj się ze specjalistą z renomowanej firmy, takiej, w której wiedzą, jak usunąć sadzę ze ściany po pożarze.

Czyszczenie ścian po pożarze Kętrzyn

Kiedy jest najlepszy moment na telefon do nas?

Do działania powinieneś przystąpić od razu, kiedy Twój rzeczoznawca wyda decyzję o możliwości usuwania zniszczeń pożarowych. Dowiesz się z niej, czy Twój budynek grozi zawaleniem i jaki jest realny stan zniszczeń. Jeśli tylko przebywanie w zniszczonym przez ogień budynku jest dozwolone,  to pierwsze co powinieneś zrobić, to oczywiście kontakt z naszą firmą. Ekipa techników  szybko przyjedzie na miejsce zdarzenia i przystąpi  do usuwania szkód z pogorzeliska i przywracania do użytku Twojego mieszkania, biura, piwnicy czy garażu.

Sadza na ścianie, mycie suchym lodem

Usuwanie szkód pożarowych suchym lodem.

Po pierwsze — usuń trujące substancje z powietrza!

Proces czyszczenia domu po pożarze zależny jest od stanu nieruchomości po ugaszeniu ognia. Zawsze dokonujemy najpierw oględzin, które pozwolą nam wycenić prace i zarazem doradzić ci najlepsze rozwiązania. Pierwszym zasadniczym etapem sprzątania po pożarach jest usunięcie z pomieszczeń wszystkich mebli i wyposażenia lokalu.  Spalone lub osmolone domowe akcesoria muszą być niestety zutylizowane, gdyż są siedliskiem szkodliwych substancji. Nie każdy wie, że nawet po kilku dniach od pożaru, w przedmiotach codziennego użytku utrzymują się trujące substancje. Warto dodać, by odświeżyć Twój dom po pożarze, pomieszczenia muszą być wolne od źródła wszelkich  toksyn.  Takie prace świadczą o dobrze wykonanej dekontaminacji mienia.

Nie zapomnij o wymyciu sadzy ze ścian i podłóg

Następny etap procesu usuwania skutków pożarów to czyszczenie ścian i sufitów z sadzy. Choć możesz tę zasadniczą czynność zrobić samodzielnie, polecamy skorzystanie z naszych usług. Dokładne usuwanie sadzy wymaga specjalistycznych środków czyszczących, a najlepiej suchego lodu. Jest to granulat C02, wypuszczany pod ciśnieniem ze specjalnych generatorów. Substancja ta usuwa zanieczyszczenia w ekspresowym tempie z każdej powierzchni. Uzupełnieniem czyszczenia ścian suchym lodem jest ozonowanie wszystkich pomieszczeń i usuwanie zadymienia.

Sprzątanie mieszkania po pożarze

Usuwanie zapachu wydobywającego się ze spalonej ściany

Usuwanie zapachu spalenizny to ważny etap sprzątania, o który często pytają klienci, zmartwieni,  że na zawsze ich lokal będzie śmierdział spalenizną. Na szczęście Kastelnik ma na to sposób i wie, jak dokonać profesjonalnej neutralizacji zadymienia i pozbyć się trujących dioksyn z powietrza.

Nawet w przypadku mniej poważnego pożaru, kiedy nie dochodzi do spłonięcia mebli i wyposażenia,  a pomieszczenie zostaje tylko zadymione, to woń spalenizny będzie i tak wszechobecna i bardzo wyczuwalna. Przebywanie w niezdezynfekowanym pomieszczeniu może doprowadzić do zawrotów głowy, duszności, a nawet omdlenia. Niestety nawet po długim wietrzeniu, zapach spalenizny nadal pozostaje w budynku. Co ważne, każda profesjonalna firma sprzątająca wie, jak szybko pozbyć się przykrych zapachów z domu. Kastelnik w pakiecie kompleksowego czyszczenia mieszkań i biur po pożarze oferuje także ozonowanie. Jest to zabieg długotrwałej neutralizacji powietrza. Bezpieczny dla zdrowia, zabójczy dla spalenizny.

Oferta firmy Kastelnik — dla domu i firmy

 • czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w mieszkaniach w Kętrzynie
 • kompleksowa dezynfekcja pomieszczeń w woj. warmińsko-mazurskim
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów w fabrykach;
 • dekontaminacja powierzchni w budynku, nawet do 9000 m3/h;
 • ozonowanie pomieszczeń po pożarze;
 • usuwanie toksyn z lokalu w tym furanów;
 • mycie sadzy ze ściany;
 • remont i malowanie budynku;
 • profesjonalna utylizacja spalonych mebli.

Usuwanie sadzy z podłogi — najlepsze metody!

Usuwanie sadzy to nie łatwe zadanie dla osoby bez doświadczenia. Preparaty dostępne w domu nie są w stanie zniwelować śladów gęstego, tłustego brudu. Czyszczenie ścian i podłóg z sadzy to zadanie dla profesjonalistów, którzy posiadają odpowiedni sprzęt i doświadczenie. Szkoda Twojego czasu na wielogodzinne mycie sadzy za pomocą sklepowej chemii i zwykłej szmatki i gąbki, Efekty będą marne, a Ty stracisz siły i czas. Lepszym rozwiązaniem będzie wypróbować metodę mycia suchym lodem.

Suchy lód jest nowatorską, specjalistyczną metodą usuwania zabrudzeń po pożarach, która dostępna jest u fachowców z branży sprzątającej w województwie warmińsko-mazurskim. Metoda ta polega ona na użyciu  zestalonego CO, który przybiera formę granulek, o temperaturze -78 stopni Celsjusza. Suchy lód generowany jest w specjalnych przenośnych urządzeniach, które wyrzucają go na zewnątrz pod dużym ciśnieniem. Suchy lód uderza z impetem w brudną powierzchnię i rozkłada brud na kawałki. Kastelnik daje gwarancję, że po sprzątaniu tą metodą nie zostanie ani jeden ślad na ścianie czy podłodze. Przekonaj się sam! Jeśli masz  pytania, zadzwoń do nas już dziś, a my zajmiemy się resztą!

Sprzątamy nieruchomości po pożarze w Kętrzynie — Kastelnik

Kastelnik działa na rynku usług sprzątających już 10 lat. Świadczymy sprzątanie pomieszczeń po pożarach w Kętrzynie i innych miastach na Warmii i Mazurach.  Nasze ogromne doświadczenie w usuwaniu szkód pożarowych może poświadczyć dziesiątki zadowolonych klientów. Szkody pożarowe usuwamy za pomocą urządzeń do suchego lodu oraz przemysłowych generatorów ozonu. Takie zaplecze sprzętowe pozwala szybko uporać się nawet z silnymi zabrudzeniami na ścianach i sufitach.

Jesteśmy liderami na rynku, więc możesz być pewien, że gdy potrzebujesz pomocy w zakresie sprzątania po pożarach, będziemy do Twojej dyspozycji. Nie wahaj się i zamów — ozonowanie lub mycie ściany z sadzy. Czekamy na Twój telefon.

Ogólnopolskie usługi sprzątające w Kętrzynie

Usługi czyszczenia suchym lodem dostępne są w firmie Kastelnik od 2013 r.

Usługi sprzątania po pożarach dostępne są w miastach:

Kastelnik — czas na sprzątanie po pożarze w Kętrzynie.

FAQ - najczęściej pojawiające się pytania

Mieszkańcy Kętrzyna pytają w jaki sposób radzić sobie ze skutkami pożaru w domu lub pomieszczeniach biurowych. Poznaj najczęściej zadawane pytania i co o tym sądzą specjaliści.

FAQ, pytania klientów o prace sprzątające w Kętrzynie

W jaki sposób utylizować rzecz po pożarze?

Utylizacja zniszczonych przez ogień przedmiotów musi zostać przeprowadzana tylko w miejscach do tego wyznaczonych. W każdym mieście są punkty, które zajmują się przyjmowaniem tego typu odpadów. Usuwanie przedmiotów po pożarze to zadanie dla zawodowych ekip sprzątających, które mają odpowiedni wpis do BDO.

Jak oczyścić sadzę ze ściany?

Tłuste osady ze spalonej ściany najlepiej wymyć przy pomocy generatora ciśnieniowego suchego lodu. Choć gorąco polecamy klientom tę metodę, pamiętać należy, że profesjonalne środki chemiczne również nadają się do usuwania silnych zabrudzeń z sadzy i nieczystości. Mycie osmolonych powierzchni suchym lodem to najbardziej ekologiczny sposób na likwidację wszelkich zanieczyszczeń oraz toksyn.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%