Czyszczenie po pożarze Kępno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Kępno w województwie wielkopolskim – usuwanie skutków pożaru suchym lodem, sprzątanie po pożarze

Na rynku specjalistycznych usług sprzątających jest kilka firm, które swojej ofercie posiadają usługę czyszczenia po pożarze w miejscach, które zostały dotknięte ogniem.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie po pożarze na terenie miasta Kępno przeprowadzają doświadczeni pracownicy firmy Kastelnik, którzy posiadający niezbędne doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt do walki ze skutkami pożaru. Sprzątanie po pożarze w budynkach, jest realizowane, kiedy zakończone zostały czynności związane z szacowaniem strat po pożarze. Czynności takie przeprowadza zazwyczaj rzeczoznawca lub ubezpieczyciel. Firma sprzątająca po pożarach w ramach usuwania szkód po pożarze- myje ściany po pożarze suchym lodem, a także likwiduje zapach spalenizny w pomieszczeniach, w których doszło do pożaru.

Sprzątanie po pożarach Kępno

Pomieszczenie ze zbiornikami, gdzie doszło do zaprószenia ognia.

Czyszczenie po pożarze w Kępnie w województwie wielkopolskim

Usuwanie skutków pożaru powinno odbywać się w sposób kompleksowy, zgonie opracowanymi procedurami dekontaminacji po pożarze. Najlepiej, jeżeli wszystkimi pracami zajmie się jedna doświadczona ekipa. Właśnie, dzięki temu obiekt będzie mógł zostać oddany do ponownego użytku bardzo szybko, w najkrótszym możliwym czasie. Dzięki temu, że firma sprzątająca po pożarach Kastelnik korzysta ze sprawdzonych środków chemicznych, szybka naprawa uszkodzonych pożarem ścian jest jak najbardziej możliwa.

Czyszczenie ścian po pożarze Kępno

Firma sprzątająca po pożarach Kastelnik do każdego zadania podchodzi z należytą starannością, dzięki czemu umożliwia szybki powrót do mieszkania właścicieli spalonego obiektu. Profesjonaliści oferują oddymianie budynku, dekontaminację pomieszczeń, a także ich dezynfekcję, dzięki której możliwe jest usunięcie tlenku siarki oraz węgla. Dzięki tym działaniom nasi klienci w bardzo krótkim czasie mogą wrócić do czystego mieszkania i ponownie zamieszkać w bezpiecznym środowisku.

Wielkopolska obszar działania firmy Kastelnik

Usuwanie szkód po pożarze

Wśród oferowanych przez firmę Kastelnik usług, znajduje się profesjonalne czyszczenie pomieszczeń po pożarze, które zostały dotknięte ogniem. Zabieg polega na kompleksowym pozbyciu się pozostałości sadzy po pożarze, usunięciu toksyn oraz restytucji mienia zniszczonego w trakcie pożaru. Kastelnik likwiduje także tłusty osad po pożarowy, który pojawił się na spalonych ścianach i sufitach. Naszym klientom proponowane są także kompleksowe działania, które polegają na opróżnianiu pomieszczeń z wszystkich spalonych sprzętów- utylizacja, a także usuwanie zapachu po pożarze.

Usuwanie pożarowych szkód w domu na schodach

Pożar na schodach w domu jednorodzinnym. Usuwanie następstw pożaru.

Sprzątanie po pożarowe – zakres obowiązków firmy sprzątającej

Czyszczenie po pożarze, jakie przeprowadza firma sprzątająca Kastelnik składa się z wielu pomniejszych zadań, do których zaliczane są opróżnianie pomieszczenia ze spalonego sprzętu, utylizacja wyposażenia zniszczonego przez ogień oraz czyszczenie pomieszczeń przy użyciu profesjonalnych środków chemicznych. Oferujemy również czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem. Zadania nasze są dopasowany do Państwa potrzeb i rodzaju zniszczeń. Do dyspozycji mamy kilkadziesiąt przemysłowych  generatorów ozonu o mocy od 80 g/h do 240 g/h.

Kępno malowanie ścian po pożarze

Czyszczeni urządzeń elektrycznych po pożarze

Usuwanie skutków pożaru jest związane z wieloma aspektami. Czyszczenie urządzeń elektrycznych i maszyn przemysłowych z sadzy jest jednym z nich. Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów jest równie ważna, ponieważ dzięki niej można żyć lub pracować w bezpieczny dla zdrowia sposób. Prawidłowo przeprowadzony zabieg ozonowania po pożarze, nie zagraża nikomu. Oczywiście musi być wykonany zgodnie z zasadami BHP. Dzięki temu, że specjalistyczne firmy sprzątające wykorzystaniu najbardziej zaawansowane technologie do czyszczenia urządzeń elektrycznych suchym lodem, są one w stanie dać gwarancję na świadczone usługi czyszczenia.

Pożar, niezależnie od tego, z jakiej przyczyny powstał, powoduje ogromne starty materialne.  Jego skutki należy usunąć w jak najszybszym czasie. W natłoku obowiązków trudno jest myśleć o sprzątaniu i myciu ścian po pożarze, kiedy nie miało się z tym nigdy wcześniej do czynienia. Pogorzelisko zostanie szybko uprzątnięte we właściwy sposób, tylko jeśli zamówimy profesjonalną firmę sprzątająca po pożarach. Usuwanie szkód po pożarze, to wyjątkowo skomplikowane zadanie, dlatego należy powierzyć je najlepszym w branży. Tylko wtedy osiągniesz najlepsze efekty z możliwych. Wystarczy skontaktować się z firmą Kastelnik za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.

Całodobowy kontakt do firmy Kastelnik 7/24

Doświadczony zespół  fachowców z firmy Kastelnik, pragnie zaoferować Państwu skuteczne czyszczenie po pożarze w Kępnie w województwie wielkopolskim. Jeśli masz pytania na temat stosowanych przez nas metod usuwania skutków pożaru suchym lodem – zadzwoń! Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku.

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po pożarach Wielkopolska.

Znajdziesz nas także w:

Ogólnopolska firma sprzątająca po pożarach Kępno

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie w Kępnie

Ile kosztuje czyszczenie sufitów po pożarze?

Cena na czyszczenie sufitów po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz wysokości, na jakiej się znajdują. Cena mycia sufitu po pożarze zaczyna się od 50 zł.

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Sądzę ze ściany najlepiej umyć przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych lub suchego lodu. Wybór metody zależy od rodzaju zanieczyszczeń. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem to nowoczesny sposób na usuwanie silnych zabrudzeń, sadzy i toksyn.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%